درخواست نرم افزار هاي كاربردي

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان نرم افزار یا روشی می خوام که اگر مثلا من دکمه Y رو فشار می دم، به صورت خودکار دکمه مثلا M هم فشار داده بشه! یا مثلا H رو می زنم، همزمان به صورت خودکار راست کلیک کنه!
راه و روشی هست؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان نرم افزار یا روشی می خوام که اگر مثلا من دکمه Y رو فشار می دم، به صورت خودکار دکمه مثلا M هم فشار داده بشه! یا مثلا H رو می زنم، همزمان به صورت خودکار راست کلیک کنه!
راه و روشی هست؟

0bin - encrypted pastebin

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
درود به همه .

یک نرم افزار می خوام که عکس بذاره روی فایل های صوتی ؛ مثل بعضی از سایتا که عکس های تبلیغاتی سایتشونو روی آهنگاشون میذارن .

فکر کنم با نرم افزار windoes media player میشه یه همچین کاری کرد . اگه میشه ، آموزششو بذارید .
با تشکر .

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
درود به همه .

یک نرم افزار می خوام که عکس بذاره روی فایل های صوتی ؛ مثل بعضی از سایتا که عکس های تبلیغاتی سایتشونو روی آهنگاشون میذارن .

فکر کنم با نرم افزار windoes media player میشه یه همچین کاری کرد . اگه میشه ، آموزششو بذارید .
با تشکر .

OpenShot Video Editor | Free, Open, and Award-Winning Video Editor for Linux, Mac, and Windows!

• Like

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
درود به همه .

با تشکر .
Tag&Rename

• Like

kateb

کاربر سایت
Nov 29, 2018
1
سلام
درایور کارت گرافیک زیر میخواستم تا حالا تعدادی امتحان کردم نصب نمیشه عکس مال قبل از تعویض ویندوز است
الان ویندوز سون و32 بیتی است
178293d1542124056-gh2-jpg

• Like

22mehrdad22

کاربر سایت
Dec 24, 2018
2
سلام خدمت همه دوستان

نرم افزار تهیه پشتیبان از کامپیوتر و لپتاپ acronis رو پیشنهاد میکنم بهتون که بسیار خوبه

حتما از لپتاپ خودتون روی یه هارد اکسترنال دو هفته یک بار پشتیبان تهیه کنید. فیلم آموزشی این کار رو هم براتون میذارم برید ببینید خیلی به درد میخوره

مشاهده ویدئو آنلاین نحوه کار با acronis

حقوق کپی رایت داره فقط منبعش رو ذکر میکنم

منبع : ارتباطات نادین

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
نرم افزار برای ساخت زیرنویس ویدیویی میخاستم.
و نرم افزاری که بشه روی ویدیوها زیر نویس با افکت های مختلف گذاشت.
افترافکت رو میدونم اینکارو میکنه ولی هم سخته و هم زمانگیر. اگر یه نرم افزار آسونتر برای اینکار سراغ دارید لطفا معرفی کنید

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
نرم افزار برای ساخت زیرنویس ویدیویی میخاستم.
و نرم افزاری که بشه روی ویدیوها زیر نویس با افکت های مختلف گذاشت.
افترافکت رو میدونم اینکارو میکنه ولی هم سخته و هم زمانگیر. اگر یه نرم افزار آسونتر برای اینکار سراغ دارید لطفا معرفی کنید
زیاد تو کار زیرنویس نبودم ولی فک کنم می تونی از نرم افزار هایی مثه Subtitle Edit و Subtitle Workshop استفاده کنی.
برای افکت دادن بهشون هم باید زیرنویسی با فرمت (ASS/SSA (Sub Station Alpha بسازی و با استفاده از کدهای مختلفش بهش استایل بدی.
برای نمونه می تونی به زیرنویس انیمه ها نگاهی بندازی که بیشترشون با این زیرنویسن. یک دو تا سرچ بزنی احتمالا بتونی ویرایشگر های تصویری برای راحت تر شدن ساخت این جور زیرنویسا پیدا کنی. احتمالا دو نرم افزار بالا هم اینکارو می کنن.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
های
دوستان من برای دانلود عکسهای اینستاگرام از برنامه 4KSTOGRAM استفاده میکردم . قبلا بدون خرید سی دی کی میشد 1 2 روز استفاده کرد ولی انگار دیگه نمیشه .
فقط لینک صفحه مورد نظر رو copy paste میکردی و بعد شروع به دانلود میکرد .
برنامه دیگه ای وجود داره ؟

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
در سطح خیلی مبتدی، برنامه نویسی بلدم. گیم میکر استودیو ۲، نیاز به یاد داشتن برنامه نویسی داره؟ یادگرفتن کار باهاش آسونه و میشه توی کمتر از ۶ ماه به نتیجه رسید؟

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
سلام خدمت دوستان.نرم افزار برای ساخت کلیپ مشابه کلیپ زیر میخواستم(منظور وارد کردن مدل سه بعدی و تنظیم صفحه به دلخواه و ...).ممنون میشم اگر اطلاع دارید جواب بدید.با تشکر.
کلیپ

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
آنتی ویروس کم حجم و رایگان و البته کارآمد سراغ دارید؟
ویندوزم با ویروس های مختلف تقریبا 30% اش داغونه و بعد از هربار log شدن یه سری image های ناشناس باز میشن و کلی هم ارور ظاهر میشه. شاید با تعویض ویندوز مشکلات حل بشه اما به دلایلی نمی تونم ویندوز عوض کنم.

شاید دلیل داغ کردن و صدا دادن لب تاب (بالا رفتن cpu) همین ویروس ها باشه.
داداش آویرا بگیر عالیه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان ی نرم افزار خوب برای ریکاوری فایل معرفی میکنید,برای فایلهای صوتی میخوام
میخوام فایلها رو با اسم قبلی خودشون برگردونه
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟