درخواست نرم افزار هاي كاربردي

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

از همون اول میگفتی اینو ;)
Torrent Link
خدامیداند چقدر شما را دعا خواهم کرد :love:
چون تنها برنامه ای که فیلمها رو با عکسش تبدیل میکنه برای PSP همین برنامه است ( البته من تا حالا نتوانستم ) .
بهرحال از همه دوستان که زحمت کشیده اند سپاسگزاری میکنم و از شما سپاسگزارم + > :love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
يه سوال با چه برنامه اي ميشه فايل هاي Torrent رو باز كرد ؟؟

لطفا لينك دانلودشو بذاريد

BitLord - The Ultimate Torrent Downloader

يه برنامه براي گرفتن عكس از پنجره هاي ويندوز بود اسمشو يادم رفته اونم واسه دانلود ميخوام !!

لطفا كركشم بذاريد !!

Snagit 8.2.3

کرک

راستي مرورگر فايرفاكس آخرين ورژنش هم لينكشو اگه داريد بذاريد

http://download.mozilla.org/?product=firefox-2.0.0.5&os=win&lang=en-US

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خدامیداند چقدر شما را دعا خواهم کرد :love:
چون تنها برنامه ای که فیلمها رو با عکسش تبدیل میکنه برای PSP همین برنامه است ( البته من تا حالا نتوانستم ) .
بهرحال از همه دوستان که زحمت کشیده اند سپاسگزاری میکنم و از شما سپاسگزارم + > :love:

سلام

منظورت از فيلم ها رو با عكسش تبديل ميكنه چيه؟ اگه منظورت اينه كه وقتي فيلم رو تبديل ميكني و كپي ميكني داخل PSP بعد Thumbnail رو هم نشون ميده.

اين كار با برنامه Xvid4PSP هم ميشه كرد. اگه خواستي بيشتر برات توضيح ميدم.

تازه يه روش ديگه هم هست كه اصلا احتياج به برنامه نيست و ميتوني خودت براي فايل هايي كه قبلا داشتي و Thumbnail نداشتن اون بسازي.

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
من یه نرم افزار میخواستم که بتونه حرکات کامپوتر رو ثبت کنه و بتونه وقتی که یه نفر با کامپیوتر کار میکنه کلید های زده شده وصفحات باز شده و... ثبت کنه واگه شد بتونه ازصفحه عکس بگیره یا فیلمبرداری کنه. اگه کسی سرغ داره بگه ممنون میشم فقط فوری:love::love::love:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
من یه نرم افزار میخواستم که بتونه حرکات کامپوتر رو ثبت کنه و بتونه وقتی که یه نفر با کامپیوتر کار میکنه کلید های زده شده وصفحات باز شده و... ثبت کنه واگه شد بتونه ازصفحه عکس بگیره یا فیلمبرداری کنه. اگه کسی سرغ داره بگه ممنون میشم فقط فوری:love::love::love:

سلام
نرم افزار pwer spy رو که مهسا صفحه ی قبل (صفحه 55) گذاشته دانلود کن. مخصوص همین کاره.
یا علی مدد

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
بچه ها شماره سریال برنامه ی power spy رو میخواستم اون لینکی که یکی از بچه ها برای کرک گزاشته بود اصلا توش کرک نبود اگه میشه یکی شماره سریالشو بده ممنون میشم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
دستت درد نکنه ولی اینو قبلا دانلود کردم جواب نداده به یه زبونه عجیبی مثل ژاپنی تو text مینویسه:biggrin1:
البته فکر کنم زبون فارسی رو ساپورت نمیکنه

از این برنامه های pdf2word استفاده کن;)
یه سرچ کنی گیر میاری...

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
سلام
بابا شماره سریال احتیاج نداره که کنسل رو بزن مستقیما وارد نرم افزار میشه.
یا علی مدد

آره وارد نرم افزار میشه ولی بالای سمت راست desktop یه نوشته ی گنده میزنه که نرم افزار رجیستر نشده ! خوب اینجوری تابلو میشه طرف میفهمه من حرکاتشو زیر نظر دارم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر