درخواست نرم افزار هاي كاربردي

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام به همه عزیزان. دوستان من یه نرم افزار می خوام زمانی که کامپیوتر بنا به دلایلی خاموش شد دوباره اون رو روشن کنه. ما یه سیستم داریم برای مغازه هست که روش ویدیو های دوربین ها رو ضبط میکنیم یه موقع هایی از شب برق میره. اینم خاموش میشه. حالا میخواستم روش یه نرم افزار نصب کنم که وقتی خاموش هست چک کنه و سیستم رو روشن کنه. ( فعلا به خریدن پو پی اس نرسیدیم.)

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام به همه عزیزان. دوستان من یه نرم افزار می خوام زمانی که کامپیوتر بنا به دلایلی خاموش شد دوباره اون رو روشن کنه. ما یه سیستم داریم برای مغازه هست که روش ویدیو های دوربین ها رو ضبط میکنیم یه موقع هایی از شب برق میره. اینم خاموش میشه. حالا میخواستم روش یه نرم افزار نصب کنم که وقتی خاموش هست چک کنه و سیستم رو روشن کنه. ( فعلا به خریدن پو پی اس نرسیدیم.)

خبر بد اینه که طبیعتاً هیچ نرم افزاری موقع خاموشی سیستم نمیتونه اجرا بشه و این موضوع رو چک کنه.
اما خبر خوب اینه که یه راهی هست. برو تو تنظیمات بایوس و تو قسمت پاور دنبال همچین گزینه ای بگرد System status after power failure که معمولاً سه تا گزینه داره Off، On و last status. البته تو سیستم های مختلف، متفاوت هست این گزینه. بعد از فعال کردن این مورد، به محض اینکه برق بیاد سیستم روشن میشه. فقط باید مطمئن شی که همه چیز مثل بالا اومدن ویندوز، لاگ کردن به ویندوز، بالا اومدن و شروع به کار کردن نرم افزار به طور اتوماتیک انجام میشه :)

موفق باشی

mohsenamira

کاربر سایت
Sep 10, 2009
44
نام
mohsen
سلام.برای من یک دردسر درست شده.تو ویندوز 7 هر موقع میخوام از وای فای مادربردم استفاده کنم از من پسورد می خواد،پسوردشو پیدا نمی کنم.پسوردشو ندارم.برنامه ای است که بشه پسوردشو پیدا کنه. motherboard: M2N32-SLI Deluxe/Wireless Edition

Lord Aria

کاربر سایت
Nov 26, 2009
151
درود به همه دوستان
من یه پلیر میخواستم که باهاش بشه مثل Km-player زیر نویس وارد فیلم کرد، از لحاظ امکانات هم بد نباشه
ممنون میشم راهنمایی کنین

pantea.k

کاربر سایت
Jan 17, 2011
19
نام
پانته آ
سلام
این پلیرهای که معرفی کردین قابلیت این رو داره که با دور کند پخش کنه؟
یه voice دارم واسه ترجمه چون سرعتش بالاست میخوام با دور کند گوش بدم.:)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
این پلیرهای که معرفی کردین قابلیت این رو داره که با دور کند پخش کنه؟
یه voice دارم واسه ترجمه چون سرعتش بالاست میخوام با دور کند گوش بدم.:)
بله میکنه، ضمنا نسخه Home Cinema رو بگیرید، بهتر هم هستش.
Media Player Classic Home Cinema

فایلتون رو که باهاش باز کردین CTRL + DOWN ARROW رو بزنین سرعت رو کند میکنه.

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
سلام دوستان یه بنده خدایی ازم خواسته براش یه چند تا نرم افزار بگیرم میخواستم شما راهنمایی کنید بهترینشو بهم معرفی کنید
بهترین نرم افزار برای طراحی پوستر،تراکت ، جلد کتاب ، تلفیق میوه و انسان و حیوانات ، روتوش عکس های قدیمی ، تبدیل عکس سیاه سفید به رنگی
دوستانی که تو این زمینه سر رشته دارن راهنمایی کنن ممنون میشم

mohsenamira

کاربر سایت
Sep 10, 2009
44
نام
mohsen
سلام.نرم افزار برای افزایش سرعت دانلود با torrent.نرم افزار utorrent turb booster استفاده کردم اما تاثیر نداشت. یکی از دوستانم گفت یک نرم افزار مثل نمودار فرکانس هست واقعا سرعت تورنت رو بالا میبره اما اسمشو یادش رفته.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام دوستان یه بنده خدایی ازم خواسته براش یه چند تا نرم افزار بگیرم میخواستم شما راهنمایی کنید بهترینشو بهم معرفی کنید
بهترین نرم افزار برای طراحی پوستر،تراکت ، جلد کتاب ، تلفیق میوه و انسان و حیوانات ، روتوش عکس های قدیمی ، تبدیل عکس سیاه سفید به رنگی
دوستانی که تو این زمینه سر رشته دارن راهنمایی کنن ممنون میشم

سلام
راستش برای اکثر این موارد یه نرم افزار میشه معرفی کرد و اونم فتوشاپه که خودش بسیار کامله و با پلاگین هاش کامل ترم میشه :)
شخصا خودم با انواع کسایی که بصورت حرفه ای حتی بنر و تابلو های آنچنانی طراحی میکردن کار کردم و همشون از همین فتوشاپ استفاده میکنن. میخوام بگم که بهش بگی الکی خودشو با نرم افزار های دیگه خسته نکنه و وقت بذاره واسه فتوشاپ که همه کاراشو راه میندازه.
اما برای روتوش عکس های قدیمی و تبدیل سیاه و سفید به رنگی از Makeup pilot میتونه استفاده کنه.
برای تلفیق میوه و اینا اگه منظورتو درست متوجه شده باشم از نرم افزار های مورف Morph میتونه استفاده کنه مثل Fantamorph

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
سلام
راستش برای اکثر این موارد یه نرم افزار میشه معرفی کرد و اونم فتوشاپه که خودش بسیار کامله و با پلاگین هاش کامل ترم میشه :)
شخصا خودم با انواع کسایی که بصورت حرفه ای حتی بنر و تابلو های آنچنانی طراحی میکردن کار کردم و همشون از همین فتوشاپ استفاده میکنن. میخوام بگم که بهش بگی الکی خودشو با نرم افزار های دیگه خسته نکنه و وقت بذاره واسه فتوشاپ که همه کاراشو راه میندازه.
اما برای روتوش عکس های قدیمی و تبدیل سیاه و سفید به رنگی از Makeup pilot میتونه استفاده کنه.
برای تلفیق میوه و اینا اگه منظورتو درست متوجه شده باشم از نرم افزار های مورف Morph میتونه استفاده کنه مثل Fantamorph

ممنون از راهنماییت

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
این برنامه فکر نمیکنم دیگه کار کنه. اگه هم اجرا بشه خودش نسخه جدید رو واستون دانلود میکنه.
آره کار میکنه ولی دو روز بیشتر دوام نیاورد! ورژن جدید تر هم داده بود اشتابه کردم دانلود نکردم.

البته یع بار دانلود کردم 98% پر شد بعد ارور داد:|

رو ورژن جدید تر فکر کنم کار کنه. تا دو روز پیش که روی همین ورژن قدیمی راحت استفاده میکردم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر