درخواست نرم افزار هاي كاربردي

FIROZEH

کاربر سایت
Nov 18, 2008
15
نام
سارا
سلام. خسته نباشین. راستش صفحات قبل رو نگاه نکردم. شاید صحبتی روش شده باشه.

یک نگاه کنید می خواستم بدونم گفته های این سایت تا چه حد ارزش داره:
http://software.toptenreviews.com
ده sofware اول رو برای کارهای مختلف گذاشته

مثلا تو قسمته:
AntiVirus بیت دیفندر رتبه اوله. (با مقایسه کامل) رو سیستمم هم BitDefender Total Security 2009 دارم وفکر کنم همه ویروس ها و ... و حتی جلوی پورت اسکن رو میگیره...
چون می خواستم واسه زبان Tell Me More رو دنلود کنم که رتبه یک رو در Learn English داره.
نظرتون چیه؟ معتبره؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین

مثلا تو قسمته:
AntiVirus بیت دیفندر رتبه اوله. (با مقایسه کامل) رو سیستمم هم BitDefender Total Security 2009 دارم وفکر کنم همه ویروس ها و ... و حتی جلوی پورت اسکن رو میگیره...
چون می خواستم واسه زبان Tell Me More رو دنلود کنم که رتبه یک رو در Learn English داره.
نظرتون چیه؟ معتبره؟
من این سایت رو قبلا دیده بودم الانم مقایسه هاش رو دیدم به نظرم معتبر میومد(حداقل تو برنامه ای که خودم تست کردم!)
Tell Me More هم برنامه ی معروفیه و تعریفشم رو خیلی شنیدم....

FIROZEH

کاربر سایت
Nov 18, 2008
15
نام
سارا
مرسی. باز سه سوال دیگه::smile:
بنظرتون حداکثر فشردگی رو چه نرم افزاری میده؟ و برای عکس jpg هم همچین نرم افزاری میشانسی که میزانه قابل توجهی زیپ کنه؟

و جدا از حرفه این سایته : کاسپر بهتره یا بیت دیفندر؟ و اونوقت میشه واسه spyware ها روشون حساب کرد؟ یا باید یکی مثل spy sweeper هم واسه سیستمم بزارم. چون این دو تا دیگه تو لیست Anti-Spyware هاش نیستند.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
بنظرتون حداکثر فشردگی رو چه نرم افزاری میده؟ و برای عکس jpg هم همچین نرم افزاری میشانسی که میزانه قابل توجهی زیپ کنه؟

و جدا از حرفه این سایته : کاسپر بهتره یا بیت دیفندر؟ و اونوقت میشه واسه spyware ها روشون حساب کرد؟ یا باید یکی مثل spy sweeper هم واسه سیستمم بزارم. چون این دو تا دیگه تو لیست Anti-Spyware هاش نیستند.

فشرده سازی فایل؟! همشون یکی هستن تقریبا و چند کیلوبایت به نظر من تاثیری نداره!
واسه کم کردن حجم عکس میتونی از برنامه های ادیت عکس مثل فوتوشاپ استفاده کنی که یه سری قابلیت داره(این طور که شنیدم خودم کار نکردم) یه راه ساده تجربی هست که اونم اینه که عکست رو با paint باز کنی و بدون اینکه کاری کنی با فرمت jpeg سیوش کنی(مهم نیست فرمت خوده عکس چی باشه حتی میتونه خوده عکس هم jpeg باشه!) این طوری حجم عکس کم میشه البته اگه قبلا حجمش رو کم نکرده باشن:)

جدا از حرف این سایته فکر میکنم کاسپر بهتر از بیت دیفندر باشه!:cheesygri (البته خودم NOD استفاده میکنم که به نظرم عالیه!!)
این برنامه ها معمولا همراه خودشون یه انتی اسپایور هم دارن که به نظر من وجودش کافیه ولی خب داشتن یه برنامه که کار اصلیش انتی اسپایور باشه میتونه مفید باشه...

يه نرم افزار ميخوام كه براي مثلا 100 تا عكس يه جا يه يه لوگو بچسبونم كنارشون!
چيزي هست داش امين؟

شاید باشه ولی خب من نمیشناسم!:p

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
میگم امین من یه 4 5 تا برنامه جالب میخوام واسه نمایشگاه مدرسمون هر چی که باشه فقط جالب باشه :D
حالا منظورم چیه خودمم نمی دونم :D
ببینم می تونی چیزی گیر بیاری برام :D
من نمی دونم چی از من دیدن که منو کردن مسئول بخش کامپیوتر :D

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
میدونم جاش اینجا نیست ولی خواهشا کمکم کنید:

آخرین درایور کارت گرافیک انویدیا مدل 8400M GT رو میخواستم برای لپتاپم
مدل لپتاپ Sony Vaio VGN FZ-340N

لطفا کمک کنید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
امين جون زحمت اين نرم افزار

Get Data Back

دست درد نكنه

GetDataBack for NTFS V3.63

GetDataBack for FAT V3.63

- Important Installation Note -

Do not install GetDataBack on the drive you want to recover! It is strongly recommended to proceed as follows:
Install the program to another computer, which doesn't have any problems. If you have a choice, choose the computer with the most RAM and is the fastest. Attach the drive you want to recover as a slave to this machine. Make sure the drive is jumpered correctly and is recognized by the BIOS.
After downloading GetDataBack run the setup.exe. The setup Wizard will guide you through the installation process.
NEW: If there is no way to attach the drive to an extra computer, you can run GetDataBack from a WinPE boot CD-ROM.

http://www.runtime.org/data-recovery-software.htm

میگم امین من یه 4 5 تا برنامه جالب میخوام واسه نمایشگاه مدرسمون هر چی که باشه فقط جالب باشه :biggrin1:
حالا منظورم چیه خودمم نمی دونم :biggrin1:
ببینم می تونی چیزی گیر بیاری برام :biggrin1:
من نمی دونم چی از من دیدن که منو کردن مسئول بخش کامپیوتر :biggrin1:

ببین برنامه جالب یعنی چی؟:D میدونم نمیدونی خودتم ولی باید بدونی دیگه:D!! برنامه ی پرکاربرد مثلا میخوای؟!

میدونم جاش اینجا نیست ولی خواهشا کمکم کنید:

آخرین درایور کارت گرافیک انویدیا مدل 8400M GT رو میخواستم برای لپتاپم
مدل لپتاپ Sony Vaio VGN FZ-340N

لطفا کمک کنید

خودت برو اینجا:
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

وقتی مشخصات که میگی رو میزنم که درایو رو بده اونجا تو product کارت شما یعنی 8400 GT نداره البته 8400 داره ها ولی GT نه!
من زیاد وارد نیستم شایدم ایراد از منه...

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868

مثلا تو قسمته:
نظرتون چیه؟ معتبره؟

سلام.
ببخشید، اما میشه بگین که چی باعث شده که فکر کنین کاربرای یه فروم که در زمینه بازی هست و نرم افزار یه بخش کوچکی از این فروم هست میتونن تایید کنن که یه سایت گفته هاش درست هستن یا خیر؟
اینطوری هم خودتونو هم چهار نفر دیگه که این جواب ها رو میخونن گمراه میشن.

اگه قصد اینو دارین که بدونین اطلاعات یه سایت تا چه حد صحیح و معتبره بهتره با سایتهای دیگه مقایسه بشه.
این جور سایتها معمولا امتیاز دهی به نرم افزار ها یا هر چیز دیگه رو با سه روش انجام میدن
1- امتیاز کاربرا
2- امتیاز متخصص و نویسنده سایت
3- با استفاده از تست و آزمایش

به عنوان مثال، در حال حاضر خیلیا آنتی ویروس کسپرسکی رو بهترین و پرفروش ترین آنتی ویروس میدونن. برای اطلاعات بیشتر در زمینه این آنتی ویروس میتونین به اینجا یا اینجا مراجعه کنین.

شک نکنین که درحال حاضر بهترین فرمت فشرده سازی Rar هست به 4 دلیل:
1- محبوبیت بالا
2- استفاده آسان
3- فشرده سازی و سرعت بالا
4- امکانات خوب مثل امنیت بسیار زیاد، فشرده سازی Solid، استفاده بصورت SFX و...

بعد از این فرمت، فرمت 7zip قرار میگیره که از همه لحاظ بهتره جز محبوبیت.
اما اگه فقط فشرده سازی مد نظر باشه فرمت uha فرمت خیلی بهتریه و بسیاری از موارد چندین مگابایت فشرده سازی رو بهتر از فرمت rar انجام میده.
بعضی از نرم افزار ها هم مثل KGB Archiver از الگوریتم های خیلی قوی و پیشرفته در فشرده سازی استفاده میکنن که واقعا حجم دیتا رو به حداقل میرسونه اما بخاطر پیچیدگی الگوریتم و وقتی بسیار زیادی که از کاربر میگیره کمتر پیش میاد که اصلا استفاده بشه.
kgb.jpg

وب سایت KGB Archiver یه سری دیگه مقایسه انجام داده در این زمینه.

بهتره سوال های اینطوری رو اینجا نپرسین که هر کاربری که از راه برسه فکر میکنه چیزی که میدونه درسته و همونو به راحتی تایپ میکنه و به خیال خودش چقدر یه نفر رو راهنمایی کرده.

يه نرم افزار ميخوام كه براي مثلا 100 تا عكس يه جا يه يه لوگو بچسبونم كنارشون!
[ltr]

no_1.gif
Batch Watermark Creator

The latest version of Batch Watermark Creator is 6.5. Please select one of the following download locations:
ico_dl1.gif
Location1: Download (Nevada, USA
us.gif
)
ico_dl1.gif
Location2: Download (Gloucester, UK
gb.gif
)[/ltr]

کرک

امين جون زحمت اين نرم افزار

Get Data Back

دست درد نكنه

شرمنده بهزاد جان که خودم نتونستم زود تر تقدیم کنم. ورژن 3.63

[ltr]the NTFS version(Win Vista,Xp,2000,NT,2003,2008)

Download

the FAT Version(good for flash memoryof any kind and format,floppy,Win 9x)

Download

[/ltr]

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ببین برنامه جالب یعنی چی؟:biggrin1: میدونم نمیدونی خودتم ولی باید بدونی دیگه:biggrin1:!! برنامه ی پرکاربرد مثلا میخوای؟!
ببین گفتم که واسه نمایشگاه می خوام یه چیزی باشه که هر کی دید کفش ببره ! :D
پ.ن : اگه از برنامه های MAC OS X هم چیزی پیدا کردی مشکلی نیست ! :D

FIROZEH

کاربر سایت
Nov 18, 2008
15
نام
سارا
خوب:
1- بهیچ وجه. اینجا که قصدی نبوده. چرا کسی گمراه بشه؟؟ ویژگی اصلی یک فرم اینه که نظرات گفته بشه. و اگر کسی هم جواب بده حتی اگر اشتباه هم باشه لطف کرده.

و قصدم این بود که افرادی مثل شما بیان نظر بدند تا بدونیم دقیقاترین اعتبار رو برای تاپ بودن نرم افزار چه سایتی تعیین و یا امتحان میکنه.

اگه قصد اینو دارین که بدونین اطلاعات یه سایت تا چه حد صحیح و معتبره بهتره با سایتهای دیگه مقایسه بشه.
این جور سایتها معمولا امتیاز دهی به نرم افزار ها یا هر چیز دیگه رو با سه روش انجام میدن
1- امتیاز کاربرا
2- امتیاز متخصص و نویسنده سایت
3- با استفاده از تست و آزمایش

به عنوان مثال، در حال حاضر خیلیا آنتی ویروس کسپرسکی رو بهترین و پرفروش ترین آنتی ویروس میدونن. برای اطلاعات بیشتر در زمینه این آنتی ویروس میتونین به اینجا یا اینجا مراجعه کنین.
سایتی که به عنوان مثال گفتی. انصافانه یک نگاه کن: اطلاعاتش دیگه خیلی قدیمیه و در زمان حاضر کاملا مردوده. مقایسه ها درسته! ولی اطلاعات قبل از 2006 و 2005 .

شکی نیست اون موقع کاسپر سکای شماره یک بود. و شما یک نگاه به سایت های روز کنید هم بد نیست.
و میتونی جدیدش هم بگی اما سایت خیلی معتبر با تاریخ معتبر لطفا. نه یک سایت که اسمش هم کاسپراسکای دات آی آره!

و برات جالب اینه که:
10 آنتی ویروس برتر توسط مؤسسهAntiVirus-SoftWare-Review
ببین این تیتر جدید سایت همون اینجا! و مقایسه سال 2005!! و البته از رجوع به همون سایت toptenreviews که دارم روش بحث میکنم! عجب مثالی زدین! سه شاخص مورد نظر شما از همین سایت گرفته شده.

دوستان هم خواهش دارم: یک سایت غیر وابسته و معتبر و بروز و ... واسه ده نرم افزارهای اول معرفی کنین.

وب سایت KGB Archiver یه سری دیگه مقایسه انجام داده در این زمینه.

بهتره سوال های اینطوری رو اینجا نپرسین که هر کاربری که از راه برسه فکر میکنه چیزی که میدونه درسته و همونو به راحتی تایپ میکنه و به خیال خودش چقدر یه نفر رو راهنمایی کرده.
مهم نیست و آقایون لطف کردند. حتی اگر اشتباه هم باشه.

دلیله اینکه این سوال رو پرسیدم :

یک نرم افزار هست که بلفرض فایل image سی دی 600 مگا بایتی رو دقیقا به نصف یعنی 300مگ zip میکنه. البته در دو مرحله. یعنی خودش تغییراتی تو فایل میده که درصد زیپ خیلی بالا میره. حتی روی عکس هم کار میکنه.
و.... شاید نرم افزاری خیلی بهتر و سریعتری باشه.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
سلام.
ببخشید، اما میشه بگین که چی باعث شده که فکر کنین کاربرای یه فروم که در زمینه بازی هست و نرم افزار یه بخش کوچکی از این فروم هست میتونن تایید کنن که یه سایت گفته هاش درست هستن یا خیر؟
اینطوری هم خودتونو هم چهار نفر دیگه که این جواب ها رو میخونن گمراه میشن.

پست من:

من این سایت رو قبلا دیده بودم الانم مقایسه هاش رو دیدم به نظرم معتبر میومد(حداقل تو برنامه ای که خودم تست کردم!)

;)

نه خب خیلی جالبه خیال کردی هر چی تو میدونی درسته؟:)

ببین گفتم که واسه نمایشگاه می خوام یه چیزی باشه که هر کی دید کفش ببره ! :biggrin1:
پ.ن : اگه از برنامه های MAC OS X هم چیزی پیدا کردی مشکلی نیست ! :biggrin1:

تو چت بحث کنیم بهتره:D!

سایتی که گفتی. انصافانه یک نگاه کن: اطلاعاتش قدیمیه و در زمان حاضر کاملا مردوده. مقایسه ها درسته! ولی قبل از 2006 و 2005 .
و میتونی جدیدش هم بگی اما سایت معتبر با تاریخ معتبر لطفا. نه یک سایت که اسمش هم کاسپراسکای دات آی آره.

تو سایت های اصلی خوده نرم افزار ها هم بری میتونی این چیز ها رو گیر بیاری مثلا:

http://www.eset.com/products/compare-NOD32-vs-competition.php

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
اساتید یه سوال دارم

همون طور که میدونید فیلم بعضی از بازی ها فرمتشون bik هست که با برنامه bink player میشه این فیلم ها رو توی pc هم دید
ولی یک سری از بازی ها فیلم ها یا دمو هاشون فرمت vp6 دارن میخوام بدونم با چه برنامه ای میشه این فایل ها رو دید ؟؟

:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر