درخواست نرم افزار هاي كاربردي

سلام . :love:

دوستان از لطف همگي خيلي خيلي خيلي ممنونم ... اما حالا بين اينا كدوم بهتره ؟؟؟
با اجازتون من همه رو تست ميكنم اما شنيدم PSP Media Manager هم بد نيست ... نظر شما اساتيد عزيز چيه ؟؟!

من یه نرم افزار باسه آپلود رپید می خوام که بتونه همزمان آپلود کنه قطع نشه ببینم آپلود هم قابلیت رزیوم داره؟ از رپید آپلودر استفاده کردم ولی نمیدونم چرا چند تا فایلو با هم آپلود نمی کنه اکونت هم دارم اگه یه دونه باشه که دونه دونه هم آپلود کنه خوبه یعنی یه دونه رو که میزاری رو آپلود تموم که شد خودش اتوماتیک بره بعدی رو آپلود کنه لطفا زود من عجله دارم

دوستان من يه برنامه براي Compress كردن فايل هاي ISO و تبديل اونها به فرمت CSO Plus يا CSOP براي اجرا روي PSP مخوام ... قبلاً از Yacc استفاده ميكردم ، اما يكي از دوستان فرمودند كه نسخه جديد فرمت CSO به نامه CSO Plus معرفي شده كه فايل هارو با حجم كمتري فشرده ميكنه ... خواهشاً اگه از اين برنامه اطلاعي داريد لينك بفرماييد ...

ممنون ... :love:

دوستان من يه برنامه براي Compress كردن فايل هاي ISO و تبديل اونها به فرمت CSO Plus يا CSOP براي اجرا روي PSP مخوام ... قبلاً از Yacc استفاده ميكردم ، اما يكي از دوستان فرمودند كه نسخه جديد فرمت CSO به نامه CSO Plus معرفي شده كه فايل هارو با حجم كمتري فشرده ميكنه ... خواهشاً اگه از اين برنامه اطلاعي داريد لينك بفرماييد ...

ممنون ... :love:

ورژن‌های مختلف این برنامه رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

http://yacc.pspgen.com

Evil عزيز ... از كمكتون ممنونم اما خودم قبلاً از اين سايت نسخه 0.403 كه آخرين نسخه اين برنامه_ست رو Download كردم اما در قسمت فرمتهاي فشرده سازي CSOP يا CSO Plus وجود نداشت . بازم ممنون .

راستي اگه لطف كنيد يه برنامه خوب PDF Reader براي PSP به همراه روش استفاده معرفي كنيد ... خيلي ممنون ميشم ... شديداً بهش احتياج دارم .

راستي سايتي هست كه تمام برنامه هاي منتشر شده براي PSP رو داشته باشه ؟؟؟

Evil عزيز ... از كمكتون ممنونم اما خودم قبلاً از اين سايت نسخه 0.403 كه آخرين نسخه اين برنامه_ست رو Download كردم اما در قسمت فرمتهاي فشرده سازي CSOP يا CSO Plus وجود نداشت . بازم ممنون .

راستي اگه لطف كنيد يه برنامه خوب PDF Reader براي PSP به همراه روش استفاده معرفي كنيد ... خيلي ممنون ميشم ... شديداً بهش احتياج دارم .

راستي سايتي هست كه تمام برنامه هاي منتشر شده براي PSP رو داشته باشه ؟؟؟

شمرمنده، راستش من از PSP چیزی سر در نمیارم... تنها سایتی که میشناسم www.espalpsp.com هست...

در مورد برنامه‌ها هم فکر کنم دوستانی که در انجمن PSP فعالیت میکنند بتونند بهتون کمک کنند.

من ویروس khazem ghymz یا یک چیز توی همین مایه ها که فولدر های hideشده رو نمیگذاره UNhide کنیم و ببینم
دوستان گفتن با آخرین ورژن NOD32 درست میشه
میخواستم بگم اگه میشه آخرین پچ این برنامه رو همراه با کرکش بدید
ممنون

من ویروس khazem ghymz یا یک چیز توی همین مایه ها که فولدر های hideشده رو نمیگذاره UNhide کنیم و ببینم
دوستان گفتن با آخرین ورژن NOD32 درست میشه
میخواستم بگم اگه میشه آخرین پچ این برنامه رو همراه با کرکش بدید
ممنون
تا جایی که یادمه سایتش پچ اپدیت براش نمیداد و باید فقط از نت اپدیت میکردی!

برنامه ای هست که ورژن برنامه مورد نظر رو مشخص کنه ؟ ... :confused:

من ورژن Google earth ام رو نمیتونم پیدا کنم !:(

از کجا نمیتونید پیدا کنید؟
توی اغلب برنامه ها توی قسمت about میتونید ورژنشو ببینید نیازی به برنامه نداره
مگه این یکی نداره؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or