درخواست نرم افزار هاي كاربردي

من چند تا ویدیو را کپچر کردم میخوام یک برنامه که بعضی از قسمت ها را ببرم و حذف کنم و بعد چند تا قسمت را یکیش کنم و بهم بچسبونم و از این کارا
آموزش کار با نرم افزار مخصوصا تو اون دو مورد بالا را میخوام (بریدن و چسبوندن)
این واسه cut کردن:

Download VCDCutter Pro 4.16.8 Free Trial

با این برنامه هم میتونی فایلهاتو بهم بچسبونی(البته یه مبدل فایل هم هست)

Download Total Video Converter 3.12 Build 080330 Free Trial

من دان کردم اما اموزشش هم بزار مثلا با چند تا عکس واسه کات و چند تا هم برای چسبوندن
ممنون
اینی که گزاشتم واسه cut کردن ویدیو بود نه عکس(اسمش که تابلوئه!!)
واسه عکس از برنامه های معمول ادیت عکس مثل فوتوشاپ, یولید , ... استفاده کن!

اوه درسته یه لحظه قاطی کردم:)

با VCD CUTTER که کار نکردم و دقیقا نحوه ی کارش رو بلد نیستم ولی فکر نمیکنم زیاد سخت باشه;)

و اما واسه چسبوندن فایل ها در برنامه ی Total Video Converter به اینجا که تو عکس نشون میدم برین بقیش سخت نیست میفهمین!(چیزی نداره که نفهمین چون یه فایل ADD کردنه...)

ixv2ah.jpg

QuickRDesign v1.00.0004

کرک:

Name: www.bazicenter.com
Company: www.bazicenter.com
Serial: 6727ZB-MP4BSF-STP4BS
امین دستت درد نکنه بابت وقتی که گذاشتی.
من دانلودش که میکنم یه فایل 3 کیلوبایتی دانلود میکنه که خرابه در صورتی که 3.2 مگ حجم برنامست. ببینم خودت میتونی دانلود کنی؟ یا مشکل از منه؟
بازم ممنون

امین دستت درد نکنه بابت وقتی که گذاشتی.
من دانلودش که میکنم یه فایل 3 کیلوبایتی دانلود میکنه که خرابه در صورتی که 3.2 مگ حجم برنامست. ببینم خودت میتونی دانلود کنی؟ یا مشکل از منه؟
بازم ممنون
سلام
درسته واسه منم همین طوره! من دیشب فقط تست کردم ببینم لینک میده دیگه تست نکردم ببینم بعد دانلود درسته یا نه!
باید دوباره بگردم برانمش کمیابه!

سلام
درسته واسه منم همین طوره! من دیشب فقط تست کردم ببینم لینک میده دیگه تست نکردم ببینم بعد دانلود درسته یا نه!
باید دوباره بگردم برانمش کمیابه!

من دیروز کل صفحه های گوگل رو گشتم چیزی براش پیدا نکردم حتی تو سایت اصلی برنامه هم نبود چون برای سال 2004 هست:-" از ایتجا هم میتونید به سایت اصلی برنامه برید شاید چیزی دستگیرتون شد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or