درخواست نرم افزار هاي كاربردي

من هر کاری میکنم نمی تونم این کرک هایی رو که گذاشتی رو دانلود کنم اگه میتونی توی RAPIDSHARE اپلود کن
با تشکر
دانلود کرک از اون سایت ها ساده تر از رپید شیر هست:p
میتونی از پیوست دانلود کنی:

Attachments

ویرایش: اگر نرم افزاری هست و دوستان میدونن منم آگاه کنن خوشحال میشم.

والا راهی که گفتی که جواب میده ولی نرم افزار Partion Magic هست واسه اینکار...
سلام بچه ها ! کسی از شماها دیتابیس کامل نرم افزار all my movies را دارد ؟ واقعا احتیاج دارم ! ممنون

منظورت از دیتابیس کامل رو نمیفهم! ولی این لینک دانلودشه:

DOWNLOAD NOW !

سلام دوستان !:love:
یه نرم افزار می خوام برای تعمیر و تست هارد بد سکتور شده !:( اگه کراک داره لطفا !:biggrin1:

به خدا خیلی لازم دارم ! اگه می شه زود !:biggrin1:

سلام
من خودم برنامه ی NDD یا Norton Disk Doctor رو پیشنهاد میکنم!
خودم یه ورژن قدیمی ازش دارم که تحت داس هم اجرا میشد و خیلی عالی هست !

ورژن جدیدش نمیدونم تحت داس هست یا نه خودت تست کن:

http://rapidshare.com/files/105276428/PortableNortonDiskDoctor2007.rar

سلام پاندورا جان !! منظور من خود نرم افزار نیست ! منظور من اون دیتابیسی هست که وقتی این نرم افزار رو نصب می کنید و وقتی که اطلاعات فیلمهای گوناگون رو بهش اضافه می کنید در my document ذخیره می شود ! و کم کم حجمش بالا می رود ! می خواستم بدانم آن دیتابیس را ندارید تا در نرم افزار باز کنیم و اطلاعات همه فیلمها داخلش باشد ؟

سلام اقا اگه میشه یک نرم افزار بزارید که وقتی تلفن زنگ بخوره تو کامپیوتر هم بفهمم و صدا ها هم بشنوم ! هست اصلا همچین برنامه ای ؟ من اینترنتم adsl هست نمیدونم میشه یا نه :blushing:

سلام اقا اگه میشه یک نرم افزار بزارید که وقتی تلفن زنگ بخوره تو کامپیوتر هم بفهمم و صدا ها هم بشنوم ! هست اصلا همچین برنامه ای ؟ من اینترنتم adsl هست نمیدونم میشه یا نه :blushing:

نرم افزار خاصی نمیخواد خود ویندوز این فابلیت رو داره فقط فکر نکم مودم های ADSL این قابلیت رو داشته باشن حالا یه تست بکن:
برو تو منوی Start و سپس All Programs بر روی Startup راست کلیک کرده و Open را انتخاب کن
در پنجره باز شده بر روی فضای خالی از صفحه راست کلیک کرده و از New بر روی Shortcut کلیک کن
در پنجره مورد نظر آدرس زیر را بده:
C:/Program files/Windows NT/dialer.exe
در صورتی که ویندوز XP خود را در درایو دیگری نصب کردی نام C رو تغییر بده
حال Shortcut ساخته شده را اجرا کن تا برنامه Phone Dialer بالا بیاد
در این برنامه از منوی View تیک گزینه Hide when minimized را بزن
از این پس با هر بار روشن کردن سیستم این نرم افزار نیز اجرا میشود که کافیه آنرا Minimize کنید تا وارد Taskbar شود.
اگر مودمت قابلیت Caller Id رو داشته باشه هر کی بهت زنگ بزنه شماره اش روی صفحه میاد.

با نسخه ی پرتابل مشکل نداری؟!

Geosolve Slope

RocLab در مورد مکانیک سنگ هست دیگه؟!

دانلود

پ.ن:نمیدونم چرا این لینک ها بدلم نمیشینن!!
ممنون
آره در همین زمینه هست. لینکی که دادی متاسفانه خرابه.
اون اولی رو میتونی یه لینک دیگه ازش پیدا کنی؟

آخرین ویرایش:
کسی اسم این برنامرو میدونه که باهاش عکسو اینجوری میکنن؟؟؟؟
spab85.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or