درخواست راهنمایی جامع در مورد راه اندازی کامل یک گیم نت

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام دوستان عزیز

دوستان من تا به حال بازی زیاد کردم ولی در گیم نت تا به حال بازی نکردم و حالا قصد ایجاد یک گیم نت به قصد درامد و سود دهی هستم.صد البته علاقه و میل به این کار در من شدیدا زیاد هست یعنی خسته نمیشم.

حالا میخوام یک سری سوال بکنم و ممنون میشم از همه دوستان مخصوصا اونایی که واقعا با گیم نت و بازی تحت شبکه سر و کار داشتن که به سوالاتم پاسخ بدن تا بتونیم اینکارو بکنیم.

1 - ابتدا جواز لازمه...برای گرفتن جواز چقدر باید بدوم دنبال وزارت ارشاد و چقدر خرج داره؟

2 - سیستم ها حدود چه قیمتی باید خریداری بشه و حداقل چه تعداد سیستم بخرم؟

3 - آیا ارزش داره که از بازی هایی آنلاین در گیم نت استفاده کنیم ؟

4 - با 8 یا 10 سیستم در ماه در شرایط استاندارد یعنی راه افتاده باشی و نرمال باشه کاسبی حدودا چقدر میشه در ماه سود دهی کرد؟ لطفا دقیق اینو بگید...ذهنی نگید چون میخوام سرمایه بذارم.

5 - بازی های اصل کاری چیا هستن؟ باید چه بازی هایی داشته باشم؟

6 - گیم نت باید در چه محیطی باشه؟ نزدیک دانشگاه ؟ دبیرستان؟ کجا؟

7 - شما فکر میکنید سیستم ها و کلا همه چیزش چقدر خرج بر میداره؟ به غیر از رهن و اجاره مغازه.

8 - به نظر شما کار سختی هستش یا فقط به یک مدیریت خوب و کار امد احتیاج داره؟

ممنون میشم اگر لینک توضیحات خاصی داشتید برام بذارید.توضیحات در مورد سوالاتم هم ممنون میشم.

اگه سوال دیگه ای هم هست که من نکردم ممنون میشم شما راهنماییم کنید تا بلکه گیم نتی با تمام امکانات راه اندازی کنم
سلام
دوست عزیز من خودم گیم نت دارم اما از نوع کنسولی {PS3-PS4} امیدوارم بتونم کمکت کنم
البته PC تا بحال نداشتم و احتمالا در آینده هم نخواهم آورد
و حالا جواب های سوالاتون که چون خیلی هاشون در مورد PC هستن طبعا جوابی ندارم واسشون
و خب پیشنهاد هم میکنم کنسول بگیری

1- ابتدا باز کن بعد از یه مدتی میان میگن بیا جواز بگیر نرفتی اخطار میارن نرفتی پلمپ میکنن و الی الاخر که خب من خودم توی یه پروسه تقریبا 1/5 تا 2 ساله جواز گرفتم

2- اگه خب PC میخای بذاری قاعدتا سیستم بالا بگیر که جواب همه بازیها رو بده و تا چند سال خیالت راحت باشه

3- بازی آنلاین هم آره جواب میده

4- این بستگی به خیلی از شرایط داره اصلا دقیق نمیشه گفت به نظرم حدودی هم نمیشه گفت فلان تومن

5- روی PC .......؟ نمیدونم شرمنده:d

6- توی جاهای شلوغ دردسر خودشو داره توی جاهای خلوت هم ممکنه زیاد نگیره
یه چیزی بین این دوتا به نظرم خوب باشه

7- نمیدونم قیمتهارو خودت سرچ کن یا از مغازه ها بپرس

8- سختی های خاص خودشو داره اما بیشتر مدریت خوی و اعصاب قوی میخاد

هرچی سوال داری بپرس تا بتونم جواب میدم اما در مورد PC تجربه ندارم

S.brother

کاربر سایت
Nov 28, 2014
5
نام
S@dr@_ Z.P
سلام
دوست عزیز من خودم گیم نت دارم اما از نوع کنسولی {PS3-PS4} امیدوارم بتونم کمکت کنم
البته PC تا بحال نداشتم و احتمالا در آینده هم نخواهم آورد
و حالا جواب های سوالاتون که چون خیلی هاشون در مورد PC هستن طبعا جوابی ندارم واسشون
و خب پیشنهاد هم میکنم کنسول بگیری

1- ابتدا باز کن بعد از یه مدتی میان میگن بیا جواز بگیر نرفتی اخطار میارن نرفتی پلمپ میکنن و الی الاخر که خب من خودم توی یه پروسه تقریبا 1/5 تا 2 ساله جواز گرفتم

2- اگه خب PC میخای بذاری قاعدتا سیستم بالا بگیر که جواب همه بازیها رو بده و تا چند سال خیالت راحت باشه

3- بازی آنلاین هم آره جواب میده

4- این بستگی به خیلی از شرایط داره اصلا دقیق نمیشه گفت به نظرم حدودی هم نمیشه گفت فلان تومن

5- روی PC .......؟ نمیدونم شرمنده:d

6- توی جاهای شلوغ دردسر خودشو داره توی جاهای خلوت هم ممکنه زیاد نگیره
یه چیزی بین این دوتا به نظرم خوب باشه

7- نمیدونم قیمتهارو خودت سرچ کن یا از مغازه ها بپرس

8- سختی های خاص خودشو داره اما بیشتر مدریت خوی و اعصاب قوی میخاد

هرچی سوال داری بپرس تا بتونم جواب میدم اما در مورد PC تجربه ندارم

داداش به نصف سوالاتم جواب ندادی :D

من خودمم قصد دارم کنسولی بزنم نه PC آخه نفع نداره

تعدادی از سوالات ، پاسخش رو گرفتم ولی اینا موند

- سیستم ها حدود چه قیمتی باید خریداری بشه و حداقل چه تعداد سیستم بخرم (چه ایکس باکس چه پلی ) ؟

- از چه سیستم هایی داخل مغازه استفاده کنم (ایکس باکس یا پلی ) ؟

- بازی های اصل کاری چیا هستن (روی کنسول ؟ ) باید چه بازی هایی داشته باشم؟

- گیم نت باید در چه محیطی باشه؟ نزدیک دانشگاه ؟ دبیرستان؟ کجا؟

- شما فکر میکنید سیستم ها و کلا همه چیزش چقدر خرج بر میداره؟ به غیر از رهن و اجاره مغازه.

majidbartar

کاربر سایت
Jul 29, 2013
1
سلام دوستان ببخشید سوالاتمو اینجا میگم نمیخواستم یه گفتگو جدید بزنم.
من میخوام یه گیم نت ps3 بزنم فعلا با 4 دستگاه که به همم شبکشون میکنم و یه ps4 که برای خودمه از مانیتورای LG25UM65 میخوام استفاده کنم که کیفیتش عالیه یه کامپیوترم میزارم که کارای خدماتیو این چیزا رو انجام بدم
میخواستم نظرتونو بدونم و اینکه چطوره خوبیش اینه مغازم برای خودمونه و اگر جواب بده میتونم مغازرو خیلی بزرگتر کنم که خوبه و اجارم که خبری نیست
قیمتارم خودم رو 2500 و 3000 تومن مد نظرمه باز نمیدونم چطوره PS4 هنوز دارم فکر میکنم چقدر خوبه و فعلا 3000 و 3500 یا 4000 مد نظرم راستی PS4رو میتونن انلاینم بازی کنن
تو محل ما گیم نت کنسولی دوتاس که از قدیمیان یکیشون یه مدت ایکس باکس اورده بود رو تلویزیونای قدیمی که شبکم نکرده بود که مردم بفهمن فرقش با PS2 چیه فقظ اسمش بود که الان بیشترشو فروخته و PC با چندتا PS2 داره الان اون یکیم که سرش بد شلوغ نمیشه PS2 با PS1 داره=)) با تلویزیونای کوچیک من میرم تو یه دقیقم نمیتونم بشینم داره 2000 میگیره

یکم زیاد شد حرفام شرمنده ولی گفتم یهو بیشترشو بگم که نظرای کاملی بدین ممنون اگر راهنمایی کنید قصد زدن مغازمم بعد صفر دارم زودترم میشد چون بیشتر کاراشو پی گیر شدم ولی میگن بعد صفر بهتره منم گفتم باز تحقیق کنم
ممنون
[h=1][/h][h=1][/h]

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
چند نفر از دوستانی که گیم نت کنسولی دارن لطفا بگن چند تا کنسول دارن (ps3 ya ps4) و اینکه میانگین درامدشون تو ماه چقدره و اینکه میصرفه ؟ سود چقدره نسبت به خرج های خودش ؟ ممنون

testman

کاربر سایت
Jan 22, 2016
1
سلام دوستان

گیم سنتر PS3 و xbox 360 میخوام بزنم
به نظرتون خوبه؟
PS4 , one که خیلی بازی هاش گرونه

چه مزایا و معایبی داره؟ هزینه ها و درآمدها چقدره؟

90909090-

کاربر سایت
Aug 9, 2016
1
سلام دوستان

گیم سنتر PS3 و xbox 360 میخوام بزنم
به نظرتون خوبه؟
PS4 , one که خیلی بازی هاش گرونه

چه مزایا و معایبی داره؟ هزینه ها و درآمدها چقدره؟
دنبالش نرو من داشتم یک کار دیگه را پیش برو حال دیگه هر خونه ای نگاه کن یک کامپیوتر توش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر