درخواست برگزاری جام چهارم فیفا14

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام...آقا این بازی ما هم انجام شد ها - رفت 2-2 و برگشت 3-1 در مجموع 3-5 به پایان رسید - به دوستمون هم تبریک میگم بازی عالی و خوبی به نمایش گذاشتند..
حسینم فعلا بازی رفته 2-0 تو زمین خودش برده مانده بازی برگشت

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
دادا من نتم پوکیده امشب نمی تونم:| زنگ زدم پشتیبانی گفت تا فردا حله دوباره زنگ زدم گفت سرورامون پوکیدن بچه ها دارن تلاششونو می کنن سر همشون کنن=))
فردا از سر شب به بعد اگه نتم درست شد بیا بازی کنیم بزن منو کتلت کن خوشحال میشم برای نتیجه هم اصلا 1تایپیک جدا بزن.ویدئوشو بذار مهم نیست فقط بهتر از امشب بازی کن چون اگه اینجوری بازی کنی نتیجه بازی عجیب میشه چون به قول خودت دپارتمان دفاعیت تعطیله دادا و جون میده برای پاس پشت دفاع که من 1ذره توش خوبم:d
30u bro!
ارین احسان حذف شد .معین حذف شد منم که..........:(( دیگه رقیبی نداری جلوتو بگیره انگیزتو گرفتیم برو حالش ببر:d

کلا با حذف شدنت ... دیگه انگیزه نمونده :d
تنها امیدم گرفتن انتقامته:d

میخواستم تو فینال بخورم بهت:(

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
دادا من نتم پوکیده امشب نمی تونم:| زنگ زدم پشتیبانی گفت تا فردا حله دوباره زنگ زدم گفت سرورامون پوکیدن بچه ها دارن تلاششونو می کنن سر همشون کنن=))
فردا از سر شب به بعد اگه نتم درست شد بیا بازی کنیم بزن منو کتلت کن خوشحال میشم برای نتیجه هم اصلا 1تایپیک جدا بزن.ویدئوشو بذار مهم نیست فقط بهتر از امشب بازی کن چون اگه اینجوری بازی کنی نتیجه بازی عجیب میشه چون به قول خودت دپارتمان دفاعیت تعطیله دادا و جون میده برای پاس پشت دفاع که من 1ذره توش خوبم:d
30u bro!
ارین احسان حذف شد .معین حذف شد منم که..........:(( دیگه رقیبی نداری جلوتو بگیره انگیزتو گرفتیم برو حالش ببر:d

دادا نه من تایپیک و فیلم نه میگیرم نه میزارم نه میخوام چیزیو ثابت کنم بازیه بردو باخته من هم باختم هم بردم سرگرمیه جدی نگیر..

شما اگه تونستی بندا پشت دفاع ما اما اینو بدون هرکسی تا یه حدی باید براش ذهنتو مشغول کنی اصلا تو بازی با تو جدی میگم 1%ذهنمو درگیر نکردم چون نیازی نبود... :) ؛)

Last edited by a moderator:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
بیخیال باو من دارم باهات شوخی می کنم اگه میخواستم جدی بگیرم فقط برای نتیجه بیام 1تیم خوب بر می داشتم وگرنه من نه عشق اورتونم نه عشقه اشتوتگارت:d
درضمن ما چیپ خورده همه بچه های اینجا هستیم شما هم عزیز بیا مارو کتلت کن مهم اون بازیه دادا نتیجه که نیست:|
ببین من وقتی با mhfifa رئال-رئال میزنم اصلا تا اخر بازی نمیفهمم نتیجه چند میشه مهمم نیست 1بازی اون میبره 1بازی من خداوکیلی وقتی منو میبره خوشحال میشم چون هیجان بازیش بالاست و منم از این جور بازیا خوشم میاد وگرنه نتیجه کیلویی چنده............
اون که انیشتن بود از 10درصد مغزش استفاده میکرد حالا شما اگر از 1درصد مغزت استفاده کردی دیگه تهشی اونم جلو اورتون:d
در کل دادا امیدوارم اگه چیزی گفتم ناراحت شدی مارو ببخشی چون 1بازی ارزش دلخوری نداره قربونت برم:x

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
30u bro!

رضا داداش شما خیلی به من لطف داری آخه من حریف هیشکی نیستم چون من حریف خودمم نمیشم:d
حالا خوب شد با آرین نیوفتادم وگرنه تا آخر بازی مسدوم میشدم احتمالا سکته خفیف:d

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
رضا داداش شما خیلی به من لطف داری آخه من حریف هیشکی نیستم چون من حریف خودمم نمیشم:d
حالا خوب شد با آرین نیوفتادم وگرنه تا آخر بازی مسدوم میشدم احتمالا سکته خفیف:d
سروری داداش:x
حالا بزار این نت لعنتیم درست بشه میام تو تلو برات میشم سپر انسانی هر کی خواست بزنتت خودم میندازم جلوی تفنگش:d
1چند دست تلو زدم دیدم استعدادم تو این بازی فقط تو مردن داداش:p یعنی هرکی خواست بزنه منو نه بهش نگفتم=))
خلاصه دوستان تلو باز اماده تیرهای گرمتان هستم:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سروری داداش:x
حالا بزار این نت لعنتیم درست بشه میام تو تلو برات میشم سپر انسانی هر کی خواست بزنتت خودم میندازم جلوی تفنگش:d
1چند دست تلو زدم دیدم استعدادم تو این بازی فقط تو مردن داداش:p یعنی هرکی خواست بزنه منو نه بهش نگفتم=))
خلاصه دوستان تلو باز اماده تیرهای گرمتان هستم:d

من خودم شیو ،چیپو ، توسر توپو ،دریبل دوطرفه،اسموک خوردتم:dاولشه راه میوفتی .
منم دارم از مخابرات استفاده میکنم خدا روشکر مشکلی نداره .
تویه تلو هواتو دارم تویه فیفا هوامو داشته باش :dکمتر گل بزن:p

MrMoein

کاربر سایت
Aug 18, 2011
52
نام
Moein
بیخیال باو من دارم باهات شوخی می کنم اگه میخواستم جدی بگیرم فقط برای نتیجه بیام 1تیم خوب بر می داشتم وگرنه من نه عشق اورتونم نه عشقه اشتوتگارت:d
درضمن ما چیپ خورده همه بچه های اینجا هستیم شما هم عزیز بیا مارو کتلت کن مهم اون بازیه دادا نتیجه که نیست:|
ببین من وقتی با mhfifa رئال-رئال میزنم اصلا تا اخر بازی نمیفهمم نتیجه چند میشه مهمم نیست 1بازی اون میبره 1بازی من خداوکیلی وقتی منو میبره خوشحال میشم چون هیجان بازیش بالاست و منم از این جور بازیا خوشم میاد وگرنه نتیجه کیلویی چنده............
اون که انیشتن بود از 10درصد مغزش استفاده میکرد حالا شما اگر از 1درصد مغزت استفاده کردی دیگه تهشی اونم جلو اورتون:d
در کل دادا امیدوارم اگه چیزی گفتم ناراحت شدی مارو ببخشی چون 1بازی ارزش دلخوری نداره قربونت برم:x

عاشق اون اورتون برداشتنتم من رضا :))

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322

همه بازی قشنگو دوست دارن اما نتت امروز واقعا اذیت کرد اگه دقت میکردی تو سرعت بازیم تعصیر گذاشت اذیت شدیم و نشد بازیه دلچسبی باشه من دکمه میزدم 1ثانیه بعد عمل میکرد سرعت داده پایین بود و در کل بازی خوبی از آب در نیمد.

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
همه بازی قشنگو دوست دارن اما نتت امروز واقعا اذیت کرد اگه دقت میکردی تو سرعت بازیم تعصیر گذاشت اذیت شدیم و نشد بازیه دلچسبی باشه من دکمه میزدم 1ثانیه بعد عمل میکرد سرعت داده پایین بود و در کل بازی خوبی از آب در نیمد.
حسین بهت گفتم من از جام بذار بیرون تا از این مشکلات پیش نیاد:(
اره خداییش سرعت اپلودم خیلی داغونه که دیگه دست من نیست یعنی خودمم.....:((بیخیال. بابت سرعتم دیگه شرمنده دادا=((
یعنی بعضی از دوستان هم که باهام بازی میکردن هم همینجوری بودن که شرمندشون شدیم:(
ولی مشکلم حل شه با بالاترین کیفیت درخدمتون هستم:bighug:

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
حسین بهت گفتم من از جام بذار بیرون تا از این مشکلات پیش نیاد:(
اره خداییش سرعت اپلودم خیلی داغونه که دیگه دست من نیست یعنی خودمم.....:((بیخیال. بابت سرعتم دیگه شرمنده دادا=((
یعنی بعضی از دوستان هم که باهام بازی میکردن هم همینجوری بودن که شرمندشون شدیم:(
ولی مشکلم حل شه با بالاترین کیفیت درخدمتون هستم:bighug:

سالاری دادا پارس انلاین بگیر الان یه حالت به یوزراش میده به اسم game proکه برا گیمراس یه 256 بخری 3 ماه بعد زنگ بزنی برات ارتقاع میدن نیاز نیست مثلا 1مگ بخری داداشم.. بعد از سرعت بالا واقعا لذت ببر.

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
7ea93010000a683d1.jpg

- - -ویرایش - - -

HHN_KilerوMisagh2011تاامشب وقت دارین بازی کنید وگرنه حذفید

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
7ea93010000a683d1.jpg

- - -ویرایش - - -

HHN_KilerوMisagh2011تاامشب وقت دارین بازی کنید وگرنه حذفید

Hamedf پی ام داد که به هم خوردیم من میخوام بازیمو با ایشون بزنم انگار اون دوتا حذف شدن چون ببازی نکردن خلاصه الان داریم رفتشو میزنیم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر