درخواست بازی‌های Switch با لینک مستقیم داخل ایران

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
به نام خدا​

با سلام. در این تاپیک شما عزیزان می‌توانید با درخواست بازی مورد نظر خودتان برای کنسول Switch، در سریع‌ترین زمان ممکن لینک مستقیم با سرور داخل ایران را از سایت Novinspot.com دریافت کنید. در صورت امکان نکات زیر را رعایت فرمایید:

1. از دادن اسپم و بحث‌های متفرقه پرهیز کنید.
2. اعلام کنید که نسخه هک شده یا اورجینال را میخواهید.
3. در صورت امکان اگر لینک تورنت یا دانلود بازی مورد نظر را دارید در همین تاپیک بفرستید تا سریع‌تر آماده شود.

بعد از درخواست و قرار داده شدن بازی در همین تاپیک بر روی درخواست مورد نظر « قرار داده شد » پاسخ داده می‌شود تا کاربرا گرامی از قرار گرفتن بازی بر روی سایت مطلع شود.

Last edited by a moderator:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام هر دو شما دوستان میتونید از این لینک استفاده کنید کاملا کاربردی هست.
سلام
ممنونم
من فقط تونستم با این برنامه بازی grid پسوندش عوض کنم از nszبهnsp تغییر بدم و اجرا کنم تو چند بازی اخیر مخصوصا جدیدا ارور key میده و تغییر انجام نمیشه
برای نسخه nsz به فریمر خاصی احتیاجه؟
فریمر 12.0.3 و با برنامه awoo installer ویرژن 1.3.4بازیارو میریزم هک دستگاهم اتموسفر

• Like
Reactions: AMIR_PC

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام
ممنونم
من فقط تونستم با این برنامه بازی grid پسوندش عوض کنم از nszبهnsp تغییر بدم و اجرا کنم تو چند بازی اخیر مخصوصا جدیدا ارور key میده و تغییر انجام نمیشه
برای نسخه nsz به فریمر خاصی احتیاجه؟
فریمر 12.0.3 و با برنامه awoo installer ویرژن 1.3.4بازیارو میریزم هک دستگاهم اتموسفر

سلام
برای تبدیل بازی به هر فرمتی باید از برنامه Switch Army Knife استفاده کنید که اموزش اون در زیر هست و اخرین کلیدها برای برنامه که درست عمل کنه هم باید خودتون از سوییچ در بیارید و اول باید برید اخرین فریمور هک شده مثل 13.2.0 و قبل رفتن به این فریمور هم موارد هک مثل اتمسفر اپدیت کنید با سیگ پچ و پک اماده هک با ساپورت 13.2.0 در اموزش دیبریک که برای اپدیت کنسول به روش هکی هست من گذاشتم و بعد با پیلود Lockpick RCM.bin کلیدها رو در بیارد و بعد اسم کلید به keys.dat و در پوشه bin در برنامه Switch Army Knife بزارید و تو خود اموزش گفتم چیکار کنید و کلیدها رو در اموزش گذاشتم ولی قدیمیه خودتون دربیارید و اموزش دراوردن کلید هم اگه بلد نیستی در این پست بخون و فقط قسمت دراوردن کلید بخون بقیش مال یه اموزش دیگست.

برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz

بازیهای nsz هم راحت با tinfiol و Tinwoo که در واقع بیسش مثل Awoo-Installer هست نصب میشه و برای این گفتم Tinwoo که این جدیدتر با امکانات کمی بیشتر هست وگرنه همون Awoo-Installer هم کارت راه میندازه و اخرین ورژن اینا هم خودت پیدا کن یا همون پکی که گفتم در اموزش دیبریک هست دان کن درش هست و نکته اخر برای نصب صحیح هم حتما باید هک و فریمورت اپدیت باشه و یه موقع میبینی بازی نصب نمیشه و ارور کلید میده مال اپدیت نبودن فریمور هست و فریمور شما هم پایینه با همون اموزش دی بریک اپدیت کن.

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR

Sophie-San

کاربر سایت
Jul 7, 2021
5
  • Like
Reactions: James Sunderland

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
ببخشید لینک دانلود
Kirby and the Forgotten Land
Hollow Knight
Mario Maker 2
و Astral Chain
اگه میشه
Kirby-and-the-Forgotten-Land-nsp-romslab.rar - Games Database - Free Games Library
Hollow-Knight+Update-ROMSLAB.rar - Games Database - Free Games Library
Super-Mario-Maker 2-NSP-XCI-Update-3.0.0-ROMSLAB.rar - Games Database - Free Games Library
Astral-Chain-NSP-Update-1.0.1-ROMSLAB.rar - Games Database - Free Games Library
این لینکا داخلی نیست ولی خیلی سایت خوبیه مثل بقیه سایتا اذیت بکن نیست تبلیغاتش خیلی کمه بدون فیلتر شکنم میتونی دانلود کنی با سرعت بالا.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر