درخواست بازی‌های Switch با لینک مستقیم داخل ایران

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
به نام خدا​

با سلام. در این تاپیک شما عزیزان می‌توانید با درخواست بازی مورد نظر خودتان برای کنسول Switch، در سریع‌ترین زمان ممکن لینک مستقیم با سرور داخل ایران را از سایت Novinspot.com دریافت کنید. در صورت امکان نکات زیر را رعایت فرمایید:

1. از دادن اسپم و بحث‌های متفرقه پرهیز کنید.
2. اعلام کنید که نسخه هک شده یا اورجینال را میخواهید.
3. در صورت امکان اگر لینک تورنت یا دانلود بازی مورد نظر را دارید در همین تاپیک بفرستید تا سریع‌تر آماده شود.

بعد از درخواست و قرار داده شدن بازی در همین تاپیک بر روی درخواست مورد نظر « قرار داده شد » پاسخ داده می‌شود تا کاربرا گرامی از قرار گرفتن بازی بر روی سایت مطلع شود.

Last edited by a moderator:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
درود

دوستان نسخه NSP بازی

Wolfenstein: Youngblood رو ممنون میشم بزارین.​

نسخه nsz بازی در سایت زیر هست که خیلی هم بهتره فرمت nsz چون فشرده شده و با لیتیوم و Tinfoil و Tinwoo و Awoo-Installer قابل نصبه.

لینک دانلود

• Like
Reactions: AMIR_PC

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
علی جان با goldtree هم میشه نصب کرد ؟
با گلدلیف میخوای نصب کنی ساپورت نمیکنه فرمت nsz و یه ورژن به اسم گلدبریک داشت nsz ساپورت میکرد تو فریمورهای جدید موقع اجرا ارور میده.

همون برنامه ها که گفتم با کامپیوتر هم میشه نصب کرد باید بری اموزشهای مربوط بهشون تو بخش برنامه های کاربردی بخونی و چون از goldtree استفاده کردی پس درایور سوییچ هم نصبه کارت راحته و کافیه nut ورژن این لینک بگیر و حتما همین ورژن بگیر ورژنهای بالاترش کمی باگ دارن و دو فایلnut.exe و tinfoil.reg دانلود کن و tinfoil.reg در ویندوز اجرا کن و بعد برنامه nut.exe اجرا کن و کابل وصل کن و با لیتیوم یا Tinfoil اخرین ورژن بگیر و نصب کن.

اخرین ورژن لیتیوم

اخرین ورژن Tinfoil که nsp هست باید نصب بشه.

در اخر نکات دیگه ای هم هست برو امورش کامل هم یه بار بخون و فقط قسمت نصب درایور و اینا رو نمیخواد بخونی.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

یه کار دیگم هست میتونی بکنی با برنامه Switch Army Knife فرمت nsz به nsp تبدیل کنی ولی برو همون نصب با برنامه هایی که گفتم یاد بگیر خیلی بهتره.

برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz

• Like
Reactions: XENOS and AMIR_PC

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
نسخه nsz بازی در سایت زیر هست که خیلی هم بهتره فرمت nsz چون فشرده شده و با لیتیوم و Tinfoil و Tinwoo و Awoo-Installer قابل نصبه.

لینک دانلود
سلام
با همین روشی که گفتین بازی رو دانلود و نصبش کردم با Tinfoil
ولی وقتی بازی رو می خوام اجرا کنم پیغام میده که The software was closed because an error occured
حالا نمیدونم این نسخه که دانلود کردم خرابه یا مشکل از جا دیگه هست
چون بازی کامل نصب میشه و ایکونش هم میاد توی کنسول ولی موقع اجرا این پیغام رو میده!

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام
با همین روشی که گفتین بازی رو دانلود و نصبش کردم با Tinfoil
ولی وقتی بازی رو می خوام اجرا کنم پیغام میده که The software was closed because an error occured
حالا نمیدونم این نسخه که دانلود کردم خرابه یا مشکل از جا دیگه هست
چون بازی کامل نصب میشه و ایکونش هم میاد توی کنسول ولی موقع اجرا این پیغام رو میده!

سلام
بازی رو پاک کن بدون dlc و اپدیت نصب کن و اگه درست بود بعد اپدیت نصب کن تست کن و اگه بازم درست اجرا شد میتونه از یکی از dlc ها باشه.

اگرم نمیخوای بازی پاک کنی فقط اپدیت و dlc پاک کنی میتونی با برنامه dbi اینکار انجام بدی با اموزش زیر.

برنامه Dev Menu برای حذف درخواست اپدیت بازیها

• Like

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
درود

دوستان نسخه NSP بازی

Wolfenstein: Youngblood رو ممنون میشم بزارین.​

سلام این نسخه روی سایت قرار گرفته، متاسفانه دیتاهای ما پاک شد و بیشترشون رو برگردوندیدم. اگر چیزی روی سایت بود لینکاش غیر فعال بود همینجا اعلام کنید بروز بشن. بازی ها هم مثل قبل میتونید درخواست بدید تا قرار بگیره

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
درود
دوستان Doom Eternal رو دانلود کردم بازی نصب شده اجرا هم میشه ولی متاسفانه بخش compagin اجرا نمیشه و اجازه ی دسترسی نمیده به این بخش، نسخه nsp هست حجمش هم 17.4 هست.
ممنون میشم لینک نسخه کامل رو بزارین.
  • Like

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
درود
دوستان Doom Eternal رو دانلود کردم بازی نصب شده اجرا هم میشه ولی متاسفانه بخش compagin اجرا نمیشه و اجازه ی دسترسی نمیده به این بخش، نسخه nsp هست حجمش هم 17.4 هست.
ممنون میشم لینک نسخه کامل رو بزارین.
سلام. تا فردا اخرین نسخه این بازی به سایت اضافه میشه، بعد از بارگزاری همین نوشته رو ویرایش میکنم و لینک رو براتون میزارم.
=======
اضافه شد.
دانلود بازی Doom Eternal برای Switch - نوین اسپات

آخرین ویرایش:

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
درود
امیر جان این نسخه بخش compagin داره دیگه درسته ؟ تست کردین خودتون ؟
سلام. باید داشته باشه، چون من کاربرایی که استفاده کردن از این بازی رو کامنتاشونو خوندم ریپورتی از نبود بخش داستانی نداده بودن. حالا شما برای اینکه حجمتون کمتر مصرف بشه اول آپدیتی رو گذاشتم نصب کنید ببینید درست میشه یا نه. اینم دقت کنید که سعی کنید از اتمسفر یا SXOS بروز استفاده کنید

• Like
Reactions: genaveh

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
بازی رو دانلود و نصب کردم ولی متاسفانه بخش داستانی بازی اجرا نمیشه و همون پیغام عدم دسترسی رو میده و وقتی که آپدیت بازی رو میریزم دیگه بازی اجرا هم نمیشه و پیغام unable to start software رو میده.
هک اتمسفر 10 دارم.

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
سلام
بازی رو دانلود و نصب کردم ولی متاسفانه بخش داستانی بازی اجرا نمیشه و همون پیغام عدم دسترسی رو میده و وقتی که آپدیت بازی رو میریزم دیگه بازی اجرا هم نمیشه و پیغام unable to start software رو میده.
هک اتمسفر 10 دارم.
برای بازی حداقل فریمور اینه
Base=10.1.0 / Update=12.0.2Required firmware
اتمسفر هم تا 0.19.5 منتشر شده آخرین ورژنش اینه که 14 روز پیش منتشر شد
لینک اتمسفر 0.19.5

• Like
Reactions: genaveh

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
برای بازی حداقل فریمور اینه
Base=10.1.0 / Update=12.0.2Required firmware
اتمسفر هم تا 0.19.5 منتشر شده آخرین ورژنش اینه که 14 روز پیش منتشر شد
لینک اتمسفر 0.19.5
سلام
باز هم مشكل حل نشد كلا هر نسخه اي از doom eternal دانلود كردم بخش داستاني باز نميشد با dlc و بدون dlc بازم نشد.
كنسول رو هم اخرين اپديت رو انجام دادم.
ممنون ميشم يكي از دوستان اگه موفق به بازي بخش compagin شده اطلاع بده

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر