درخواست بازی‌های PS4 با لینک مستقیم داخل ایران

ODark lord

کاربر سایت
May 19, 2021
7
سلام دوستان يه سوال داشتم
بازى هاى كپى كه تو سايت ايرانى ميذارن به صورت قسمتاى چهار گيگه
ميشه بدون كمپرس كردن اين فايلا رو دونه دونه نصب كرد و در اخر بازى كامل به دست بياد؟ مثل همون حالتى كه بازى و دى ال سى تو دوتا فايل جدان ولى وقتى دوتا نصب ميشن يه بازى به دست مياد

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
سلام دوستان يه سوال داشتم
بازى هاى كپى كه تو سايت ايرانى ميذارن به صورت قسمتاى چهار گيگه
ميشه بدون كمپرس كردن اين فايلا رو دونه دونه نصب كرد و در اخر بازى كامل به دست بياد؟ مثل همون حالتى كه بازى و دى ال سى تو دوتا فايل جدان ولى وقتى دوتا نصب ميشن يه بازى به دست مياد
سلام نه متاسفانه باید تمام پارت ها اکسترک بشن تا یک فایل واحد بدست بیاد و بعد نصب بشه

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
سلام نه متاسفانه باید تمام پارت ها اکسترک بشن تا یک فایل واحد بدست بیاد و بعد نصب بشه
سلام امیر جان ساییتون نوین اسپات عالیه
Yakuza 0 ps4 هکی لینکاش قدیمی شده ورژنای دیگه سایتای دیگه خرابن لطفا لینکارو چک کن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIR_PC

YasharF

عضو جدید
Sep 18, 2021
2
سلام شبتون بخیر.
بازی Tales of Arise رو برای پی اس ۴ خریدم ولی دیتاش رو جایی پیدا نمی‌کنم. برای ریجن ۱ می‌خوام اگر لینکش رو قرار بدید برای دانلود خیلی ممنونتون می‌شم.

• Like
Reactions: AMIR_PC

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
سلام شبتون بخیر.
بازی Tales of Arise رو برای پی اس ۴ خریدم ولی دیتاش رو جایی پیدا نمی‌کنم. برای ریجن ۱ می‌خوام اگر لینکش رو قرار بدید برای دانلود خیلی ممنونتون می‌شم.
سلام
دیتای بازی اورجینال در حال حاضر قرار نمیدیم، جز کامپیوتر
عذرخواهی میکنم به هر حال=((

Shayan javadi

کاربر سایت
Oct 16, 2021
3
سلام
ببخشید من pes21 رو نسخه ی لایتشو دانلود کردم و وارد مای کلاپ میشم نمیتونم انلاین بازی کنم یعنی هرچه منتظر میمونم حریف پیدا نمیکنه ایا مشکل از چیه؟
کلا میگم؟

NDK

کاربر سایت
Nov 28, 2020
293
نام
مهدی
سلام
ببخشید من pes21 رو نسخه ی لایتشو دانلود کردم و وارد مای کلاپ میشم نمیتونم انلاین بازی کنم یعنی هرچه منتظر میمونم حریف پیدا نمیکنه ایا مشکل از چیه؟
کلا میگم؟
برای مای کلاب باید پلاس داشته باشی. البته شاید هم کونامی سرورهاشو غیر فعال کرده باشه چون چند روز پیش میخواستم آنلاین بازی کنم نمیشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر