درخواست بازی‌های PS4 با لینک مستقیم داخل ایران

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
منم اینترنتم مخابراته و از ناوین اسپات که دوست خوبمون آقا امیر زحمتشو میکشه دانلود میکنم. اولش بین الملل محاسبه کرد بعد زنگ زدم درستش کردن 1/4 محاسبه میکنه. (البته وسطش باز یه چند روز بین الملل محاسبه کرد که دوباره زنگ زدم و بعد از چند روز اوکی شد.)
اول یه چند گیگ دانلود کن ببین اگه بین الملل حساب کرد زنگ بزن 2020. اگه نه که برو حالشو ببر : )
ميشه بگي به چه شماره تلفني زنگ زدي.برا من هم مخابرات هست ولي بین الملل حساب ميکنه.از سايت دانلود ها دانلود ميکنم

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام خسته نباشید. میخواستم ببینم این آپدیت که برای pes2021 اومده نسخه ای برای نصب روی کنسول های هکی براش ریلیز نشده هنوز؟

reza5287

کاربر سایت
Nov 30, 2013
45
امیرجان سلام فرمت جدید سایتتون خیلی زیبا شده ولی چند تا اشکال داره اول اینکه نمی شه با نام کاربری وارد شد 2 نمیشه اصلا چیزی دانلود کرد 3 دسته بندی دانلود رو هم که میزنم همه سیستم ها رو با هم نشون میده

Imanzarei

کاربر سایت
Aug 3, 2018
7
به نام خدا​

با سلام. در این تاپیک شما عزیزان می‌توانید با درخواست بازی مورد نظر خودتان برای کنسول PS4، در سریع‌ترین زمان ممکن لینک مستقیم با سرور داخل ایران را از سایت Novinspot.com دریافت کنید. در صورت امکان نکات زیر را رعایت فرمایید:

1. از دادن اسپم و بحث‌های متفرقه پرهیز کنید.
2. اعلام کنید که نسخه هک شده یا اورجینال را میخواهید.
3. در صورت امکان اگر لینک تورنت یا دانلود بازی مورد نظر را دارید در همین تاپیک بفرستید تا سریع‌تر آماده شود.

*توجه* بازی های PS2 که قابل اجرا بر روی PS4 هستند نیز قرار میگیرد. کافی است بازی مورد نظر خود را درخواست دهید.

بعد از درخواست و قرار داده شدن بازی در همین تاپیک بر روی درخواست مورد نظر « قرار داده شد » پاسخ داده می‌شود تا کاربرا گرامی از قرار گرفتن بازی بر روی سایت مطلع شود.

با تشکر، www.Novinspot.com

Imanzarei

کاربر سایت
Aug 3, 2018
7
سلام .اگه میشه dlc های بازی call of duty wwii هک شده رو بزارین
به نام خدا​

با سلام. در این تاپیک شما عزیزان می‌توانید با درخواست بازی مورد نظر خودتان برای کنسول PS4، در سریع‌ترین زمان ممکن لینک مستقیم با سرور داخل ایران را از سایت Novinspot.com دریافت کنید. در صورت امکان نکات زیر را رعایت فرمایید:

1. از دادن اسپم و بحث‌های متفرقه پرهیز کنید.
2. اعلام کنید که نسخه هک شده یا اورجینال را میخواهید.
3. در صورت امکان اگر لینک تورنت یا دانلود بازی مورد نظر را دارید در همین تاپیک بفرستید تا سریع‌تر آماده شود.

*توجه* بازی های PS2 که قابل اجرا بر روی PS4 هستند نیز قرار میگیرد. کافی است بازی مورد نظر خود را درخواست دهید.

بعد از درخواست و قرار داده شدن بازی در همین تاپیک بر روی درخواست مورد نظر « قرار داده شد » پاسخ داده می‌شود تا کاربرا گرامی از قرار گرفتن بازی بر روی سایت مطلع شود.

با تشکر، www.Novinspot.com
سلام.دوست عزیز من در به در دنبال بازی super volley blast هستم،اگر لینکشو به من بدین تا عمر دارم دعاتون میکنم.ممنون?

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
امیرجان سلام فرمت جدید سایتتون خیلی زیبا شده ولی چند تا اشکال داره اول اینکه نمی شه با نام کاربری وارد شد 2 نمیشه اصلا چیزی دانلود کرد 3 دسته بندی دانلود رو هم که میزنم همه سیستم ها رو با هم نشون میده
سلام
ممنون مشکلاتی داشتیم همه برطرف شدن و لینکا هم در حال برگشتن هستن اگر چیزی مد نظرتون هست بگید در اسرع وقت قرار میگیره رضا جان

• Like
Reactions: reza5287

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر