دختران گیمر (نقد بازیهای دخترانه کنسول ها & PC )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
وقتی یه دختر دوست داره مثلا رزیدنت اویل یا سایلنت هیل بازی کنه خونواده میگن خاک به سرم! بازی میکنی کم بود میخوایی از این بازیای خشن و... بازی کنی! البته تو همه ی خانواده ها اینجوری نیست ولی مشکل عمده ی دخترا همینه! واسه همین همیشه دنبال بازیایی هستن که مناسبشون باشه... فاینال فانتزی نمونه ی بارز از بازی هایی هست که مورد تایید خانواده های دختراست :d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
نمی تونم همچین خونواده ای رو تصور کنم من سایلنت هیل که بازی می کنم هیچ دنبال فیلمش و نقد و تحلیل بازیش هم هستم !!! و خونواده هم کاری به کارم ندارن
من خودم هم FF رو معرفی می کنم وهمچنین بازی Wet و Tomb raider اکثر دوستای من هم که گیمر این دو تا رو بازی کردن دخترا معمولا بازی هایی رو دوست دارن که کارکتر اولش زن باشه ، اینجوری حس همزاد پنداری هم ایجاد میشه ;)

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
من یادمه که یه دختره تو مسابقات Quake 3 اول شده بود. چند روز پیش هم خونه یکی از دوستانم بودم خواهرش می گفت که خیلی دوست داره Fruit Ninja Kinect رو بازی کنه.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
بابا واسه دخترا فقط Cooking Mama Ds چون قسمت عملیش زیاده:D

Angry Bird PsP!!

چند تا بازی ها ی کینکت همین و بس حالا بازم بیاین بگین Dead Space

پست پایینیLool=))

آخرین ویرایش:

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
خب الان که چی؟؟؟ما الان چی کار کنیم؟؟الان باید بخندیم:-/
آره میگیم بخندید. اینهم چندتا عنوان دیگه: Kitchen Space، Mass Kitchen، Kithen Deus، Kitchen Craft، Star Kitchen، World of Kitchen، Max Kitchen، Kitchen Wake، Red Kitchen Redemption، Gear of Kitchen، God of Kitchen، Unkitchened، Heavy Kitchen، و...

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
آره میگیم بخندید. اینهم چندتا عنوان دیگه: Kitchen Space، Mass Kitchen، Kithen Deus، Kitchen Craft، Star Kitchen، World of Kitchen، Max Kitchen، Kitchen Wake، Red Kitchen Redemption، Gear of Kitchen، God of Kitchen، Unkitchened، Heavy Kitchen، و...
بگو برن کفتر بازی دیگه:|

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
متاسفم برای همه آقایون گیمر هاردکور اِندِ گیم که حتی هنوز بلد نیستن اسم تاپیک را بخونن و اینقدر تشخیص نمیدن که هر چرت و پرتی که به ذهنشون میرسه را هر جا نباید بیان و بیان کنن ...

به علت اینکه نمک ممکنه به رگهای گیمران هاردکورفشار بیاره و یه وقت دچار فشار خون یا دور از جون سکته قلبی بشن تاپیک قفل میشه ...

• Like
Reactions: VahiD_ST
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر