دختران گیمر (نقد بازیهای دخترانه کنسول ها & PC )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
بایونتا هم گزینه ی خوبیه!!!:D
فکر نکنم دختر ها از Heavy Rain هم بدشون بیاد

HEAVY RAIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما اگر احیانا خواهری بچه خواهری نوه ی دختری چیزی داشتی باز بهش میگفتی HEAVY RAIN بازی کنه !!!!!!
با اون جلوه های قشنگ !!!!!!!!

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
farm frenzy ! یک بازی ارکید هست که من خودم هم بازی کنم بازی قشنگیه

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
تو همه چی باید بیاین به دخترا بگید این کار رو کن،اون کار رو نکن
این رو بازی کن،اون رو بازی نکن
بابا دختر عموی من از الان نشسته لحظه شماری میکنه واسه bf3!
درسته فرق نداره ولی بازی باید مناسب با شرایط یک خونواده ی ایرانی باشه! ;)
الان شرایط خونواده ایرانی اینه که شما در نقش نیکو بلتیک تو GTA IV باشید و....
مسلما اگه بحث شرایط خونواده رو بیارید وسط پسرا هم باید بی خیال بازی کردن بشن

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
اصلا ضعیفه جماعت که نباید بازی کنه
باید ظرف بشوره خونرو تمیز کنه شام بپزه پوشک بچه عوض کنه=))
اصلا از قدیم گفتن ضعیفه جاش تو مطبخه:))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ARN31

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
تا اونجایی که من دیدم و شنیدم دخترا سیمز میزنن ،
البته همشون هم اینطوری نیستن تو فروم های دیگه هم دیدم دخترا درباره Black Ops و Resident Evil بحث میکنن کل همه هم میخوابونن :D

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
بازی Feble III هم پیشنهاد خوبیه به خاطر اینکه اصولا دخترا صبر و حوصله ی بیشتری دارن تا پسرا...
این بازی برای Xbox360 هست.
واسه PC هم اومده
بازی Mass Effect هم پیشنهاد خوبیه... نسخه ی اول این بازی جدید نیست! و الان نسخه ی 3 عرضه شده
دوستان نسخه 3 عرضه نشده:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
نظر من اينه كه اصلا بازي مناسب دختر يا پسر يا مثلا دخترونه، پسرونه اصلا معني نداره. همه چيز به روحيه افراد بستگي داره.

البته ميشه گفت مثلا عموم دخترا از Flower خوششون مياد و همون افراد از KZ متنفر ميشن اما باز كليت نداره!

اما توي بازي هاي مخصوص دخترها FF خوراكه!:d خصوصا شماره 10 اش كه چون خيلي رمنتيك هست دخترا خوب باهاش ارتباط برقرار ميكنن! مثلا خواهر خود من كه اصلا گيمر نيست و اصلا بازي نميكنه (البته به جز Crash Team Racing كه باهم بازي ميكنيم!:d) شماره 8 و 10 اين FF رو بازي كرد!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
والا من کاری ندارم به نوع بازی .... همین الان خواهرم عاشق بازی مورتال کامبت شده! کلیه فیتالیتی ها رو هم از حفظ میزنه!:x

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تاپیک دختران گیمره بعد دو تا دختر بیشتر توش نیست =)) به نظر من بازی GOW بهتری بازی برای دختران هست=)):|(چیه؟؟؟روحیشون خشن میشه دیگه اسپری فلفل نمیزارن تو کیف جفت پا میرن تو دل یارو=)))در ضمن من خواهرم عاشقه بازی بتمن و سری اساسین کریده;)(قابل توجه امیر)راستی چرا دخترا بیشتر از هر کس عاشق بازی ترسناک هستن من ترسناک ترین بازیی که کردم بازی رسیستانس بوده(تازه با کلی ترس و لرز:-s:d) بعد دختر عموی من سایلنت هیل و رزیدنت اویل بازی میکنه8-|
سبک ترسناک سبک مورد علاقه دختران است و مهمتر هم سبک ـآر پی جی ولی دختران واقعا عاشق این بازی اند
SILENT HIILL
images
اگه اينجوره كه من ميگم دد اسپيس 1 و 2 و اسكتراكشن :d آخري انحصاريه ps3 و wii هست

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
  • Like
Reactions: Electronic Arts

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
مگه اینجا اتوبوسه که دخترونه پسرونه کردید چرا انقدر مرز بندی ؟

1:خواهشا اسپـــــــــــــــــــــــــــــم نکنید
2:این تاپیک فقط قصد معرفی بازیهایی رو داره که برای بعضی افراد بدلیل محیط خانواده بهتره همونطور که فیلمهارو نمیشه توی هر محیطی دید بازی هم همینطوره
3: اگه با پست دادن اینکه تبعیض جنسیتیه ، این ور اونور نداره و .... میخواید بگین روشن فکرین خواهشا اینجا مطرح نکنین میتونین برین سازمانهای حمایت از حقوق زنان اگه خیلی روشن فکرین ، دخترا مشکلاتشون از بازی خیلی توی جامعه حقیقی بیشتره
;)
4:بازم میگم :
تاپیک فقط برای معرفی بازیهایی است که برای بعضی (بعضی ، تعداد اندکی ، محدودی از دختران گیمر ) که در محیط خانوادگی نمیتونن هر بازیی رو اجرا کنن هستش

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اتفاقا دخترها می تونن گیمر های حرفه ای هم بشن.
چه بازیهای FPS و چه بقیه سبک ها... .
شاید فقط از بازیهای ترسناک دوری کنن که اون هم به خاطر روحیه لطیفی هست که دارن و اصولا از چیز چندش آور بدشون میاد.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
به نظرم بازیه cooking mama خیلی بازیه خوبیه واسه دخترا ! تنها بازی ای که خواهرم بازی میکرد ! روی wii و ds هست البته !

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
1:خواهشا اسپـــــــــــــــــــــــــــــم نکنید
2:این تاپیک فقط قصد معرفی بازیهایی رو داره که برای بعضی افراد بدلیل محیط خانواده بهتره همونطور که فیلمهارو نمیشه توی هر محیطی دید بازی هم همینطوره
3: اگه با پست دادن اینکه تبعیض جنسیتیه ، این ور اونور نداره و .... میخواید بگین روشن فکرین خواهشا اینجا مطرح نکنین میتونین برین سازمانهای حمایت از حقوق زنان اگه خیلی روشن فکرین ، دخترا مشکلاتشون از بازی خیلی توی جامعه حقیقی بیشتره
;)
4:بازم میگم :
تاپیک فقط برای معرفی بازیهایی است که برای بعضی (بعضی ، تعداد اندکی ، محدودی از دختران گیمر ) که در محیط خانوادگی نمیتونن هر بازیی رو اجرا کنن هستش

تاپیک ماله شماس شما حق داری هر قانونی که صلاح می دونی بزاری ، موافقم که بعضی از آدمافکر می کنن خیلی با نمکن ( البته همه جا هم هستن) ، روی حرفم با Call of Kitchen ها بود !!!!
شما کارت رو انجام بده عزیزم ;)

آخرین ویرایش:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
عزیز همه جای دنیا اینجوریه. اصلا خود دخترها گیر سه پیچ میدن وقتی بازیهای باصطلاح هاردکور رو بازی میکنن. داری CoD آنلاین بازی میکنی یکبار هدست رو بزن به گوشت تا سرطان بگیری از دستشون.

کلی گفتم ...
می تونی تو هدست بگی STFU or GTFO،:D یا تو آپشن گذینه voice chat رو میوت کنی . که هیچی نشنوی .
این موضوع هم به همون بازی مربوط میشه نه اینجا .

اینم کلی میگم :
اگه گفتن این نمونه جمله ها به شما کاربرهای مذکر احساسی خوبی میده ، برای برخی افراد ناراحت کنندست ، پس لطفا رعایت کنید .

peace

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر