دانلود GTA Legacy برای PS2 (نسخه سوپر مد GTA SA)

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
آقا این آموزش ها واقعا واقعا سخته و بدتر از اون زبانش هست که واقعا آدم هیچی ازش متوجه نمیشه
اگه امکانش هست خواهش میکنم ازتون آموزشش رو به زبان فارسی تو سایتتون بزارید
اگه بتونید این آموزش هم بزارید دیگه واقعا وب سایتتون عالی عالی عالی میشه.

این آموزشها مربوط به ماد سازی هستش. اگه به اینها میگی سخت بهتره دور این کارا رو خط بکشی. تازه میخوای بازی هم بسازی؟ مگه بازی سازی بچه بازیه؟ لینوکس بلدی؟ زبان برنامه نویسی تحت لینوکس چی؟ میدونی موتور بازی سازی چیه؟ میدونی SDK چیه؟ انمیشن یازی چی؟ سایه زنی چی؟ با برنامه های Maya و 3D Max کار کردی؟
بازی سازی تیم متخصص میخواد. سرمایه میخواد. داری اینارو؟
اصلا گیرم که یکی آموزش رو به زبان فارسی داشته باشه. مگه احمقه که بیاد رایگان منتشر کنه؟ مخصوصا اینکه در مورد یه موضوع مهم و تخصصی باشه.
شما برو اول نقاشی یاد بگیر. بعدش فوتوشاپ یاد بگیر. بعدش متحرک سازی یاد بگیر. اینا رو یاد گرفتی برو زبان برنامه نویسی یاد بگیر.

من اینارو ننوشتم که بهت توهین کنم یا پشیمونت کنم. نوشتم که بدونی به این راحتی ها نیست.

آخرین ویرایش:

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
این آموزشها مربوط به ماد سازی هستش. اگه به اینها میگی سخت بهتره دور این کارا رو خط بکشی. تازه میخوای بازی هم بسازی؟ مگه بازی سازی بچه بازیه؟ لینوکس بلدی؟ زبان برنامه نویسی تحت لینوکس چی؟ میدونی موتور بازی سازی چیه؟ میدونی SDK چیه؟ انمیشن یازی چی؟ سایه زنی چی؟ با برنامه های Maya و 3D Max کار کردی؟
بازی سازی تیم متخصص میخواد. سرمایه میخواد. داری اینارو؟
اصلا گیرم که یکی آموزش رو به زبان فارسی داشته باشه. مگه احمقه که بیاد رایگان منتشر کنه؟ مخصوصا اینکه در مورد یه موضوع مهم و تخصصی باشه.
شما برو اول نقاشی یاد بگیر. بعدش فوتوشاپ یاد بگیر. بعدش متحرک سازی یاد بگیر. اینا رو یاد گرفتی برو زبان برنامه نویسی یاد بگیر.

من اینارو ننوشتم که بهت توهین کنم یا پشیمونت کنم. نوشتم که بدونی به این راحتی ها نیست.
خیلی ممنون
راهنماییت خوب بود

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
اقا ببخشید
اون دو تا فوادر برای اینکه l2و r2 به گاز و ترمز تبدیل بشن چکار باید کنم؟
دوستان کسانی اگه انجام دادن خواهش میکنم ازشون منو راهنمایی کنن
هرچقدر زود تر بشه بهتر
متشکرم

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
آقا این آموزش ها واقعا واقعا سخته و بدتر از اون زبانش هست که واقعا آدم هیچی ازش متوجه نمیشه
اگه امکانش هست خواهش میکنم ازتون آموزشش رو به زبان فارسی تو سایتتون بزارید
اگه بتونید این آموزش هم بزارید دیگه واقعا وب سایتتون عالی عالی عالی میشه.
سلام میتونید همونطور که گفتم از قابلیت ترجمه کروم استفاده کنید (از سایت Google translate هم میتونید استفاده کنید اگه از مرورگر دیگه استفاده میکنید) تا بتونید آموزش رو به زبان انگلیسی بخونید (خیلی پیچیده آموزش نداده خوشبختانه)
فعلا بشخصه وقتی برای ترجمه آموزش ندارم و فکر هم نمیکنم خیلی مشتاق داشته باشه

آقا ببخشید بازم یه سوال دیگه
میتونم بپرسم ک آیا برنامه ای هست ک بشه با اوون بازی ساخت برای پی اس دو؟؟
شدنش میشه ولی همونطور که دوستمون تقریبا گفتن کار یک نفر نیست و نیاز به یک تیم با دانش های مختلف در چند زمینه داره و اصلا هم کار ساده ایی نیست (این SDK پلی استیشن 2 اگه میخوای یه نگاهی بهش بندازی)
اقا ببخشید
اون دو تا فوادر برای اینکه l2و r2 به گاز و ترمز تبدیل بشن چکار باید کنم؟
دوستان کسانی اگه انجام دادن خواهش میکنم ازشون منو راهنمایی کنن
هرچقدر زود تر بشه بهتر
متشکرم
اگه درست خاطرم باشه اون ها رمز برای سیستم کدتقلب OPL به اسم ps2rd بود، میتونید بریزید داخل پوشه CHT در فلشتون و استفاده کنید (یادت باشه داخل تنظیمات خود OPL فعال کنی استفاده از کد تقلب رو)

آخرین ویرایش:

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
سلام میتونید همونطور که گفتم از قابلیت ترجمه کروم استفاده کنید (از سایت Google translate هم میتونید استفاده کنید اگه از مرورگر دیگه استفاده میکنید) تا بتونید آموزش رو به زبان انگلیسی بخونید (خیلی پیچیده آموزش نداده خوشبختانه)
فعلا بشخصه وقتی برای ترجمه آموزش ندارم و فکر هم نمیکنم خیلی مشتاق داشته باشه

شدنش میشه ولی همونطور که دوستمون تقریبا گفتن کار یک نفر نیست و نیاز به یک تیم با دانش های مختلف در چند زمینه داره و اصلا هم کار ساده ایی نیست (این SDK پلی استیشن 2 اگه میخوای یه نگاهی بهش بندازی)

اگه درست خاطرم باشه اون ها رمز برای سیستم کدتقلب OPL به اسم ps2rd بود، میتونید بریزید داخل پوشه CHT در فلشتون و استفاده کنید (یادت باشه داخل تنظیمات خود OPL فعال کنی استفاده از کد تقلب رو)
بسیار سپاسکذارم
واقعا ممنون
آموزش هاتون جواب داد متشکرم خیلی

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
یه سوال در باره این رادیو های GTA V LEGACY
این همه ی رادیو های GTA V توی این نیست چون خود GTA V نزدیک به بیست تا ایستگاه رادیویی داره و کلا بیشتره ، ولی توی این بازی کم هستن
و بعد اینکه طول پخش رادیو ها هم کم شدن به طور مثال رادیو los Santos در GTA V اصلی حدود دوساعته و لی توی این بازی شده ۵۸ دقیقه و بیشتر آهنگ ها هم حذف شدن.
اگه امکان داره در باره این دو تا سوال توضیح بدین که چرا اینطوریه؟
ممنون.

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
بله دستگاه فلش خور هست و از روی فلش بازی میکنم و آخرین نسخه opl هم دارم.
حالا چه کار باید بکنم؟
و اینکه با کابل وصل میشه یا بیسیم؟

هم به صورت با سیم و هم بیسیم میتونید از کنترلر PS3 و PS4 استفاده کنید. برای حالت بیسیم هم میتونید از یک دانگل جنس خوب بلوتوث استفاده کنید.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
گرافیک این بازی روی PS2 خیلی پایینه من پیشنهادم اینکه اگه PSVITA دارید نسخه ی اندرویدش به صورت کامل براش پورت شده و نه تنها گرافیکش در حد نسخه ی موبایلش هست بلکه بالاترم هست چون چنتا تنظیمات اضافه هم داره به علاوه فیلتر زرد رنگ و تم PS2 ش هم داره که حس نوستالژی بازی رو کاملا بر می گردونه 2 شیدری مخصوص نسخه PS2 هم که در نسخه موبایل حذف شده بود بهش اضافه شده و البته همه ی این ها در تنظیمات قبل از اجرای بازی قابل تغییره

امکان استفاده از چیت نسخه ی کامپیوتر هم درش با اوردن کیبوردش با دکمه SELECT با L میسر شده
اما مهمترین نکتش اینکه می تونید نسخه ی دوبله کامپیوترش هم بهش اضافه کنید دوبله خنده ای داره بازیش

اگر ببینم طرفدار داره می تونم اموزشش هم بذارم کانال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر