دانلود GTA Legacy برای PS2 (نسخه سوپر مد GTA SA)

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
آپدیت: نسخه دمو مود بازی GTA Vice City با اسم Cyberpunk Legacy به پست با یک سری توضیحات اضافه شد
آپدیت: نسخه مود جدید بازی gta sa با قابلیت بازی بصورت دو نفره (+منو تقلب) به همراه یسری توضیحات انتهای پست اضافه شد
-----------------------
سلام دوستان
توی این تاپیک قصد دارم تا نسخه جدید REMAKE شده GTA SA رو بهتون معرفی کنم (انقدر تغییرات داخلش زیاده که نمیشه بهش گفت REMASTER)
خوب قبل از همچی بریم سراغ یه سری
توضیحات کامل درموردش... من توضیحات اصلی بازی رو با تغییرات خودم پایین براتون میزارم
برای زیبایی بیشتر نوشته من تصاویر رو در اسپویلر ها میزارم
-----------

آپدیت: آخرین تریلر عرضه شده برای این نسخه جدید به آخر تاپیک اضافه شد

برای اولین باره که میتونید بازی GTA V رو روی PS2 خودتون ببیند، البته این نسخه رو هم میشه یکی از مدهای منتشر شده برای GTA San Andreas در نظر گرفت ولی با تغییراتی که ما داخلش دادیم تبدیل به چیزی فراتر از یک مود ساده شده
141257
-----
دنیل69 مدیر گروه RELIVE مود کردن بازی GTA SA را برای PS2 با روش های جدید که حتی امکان تغییر دادن در ماشین ها و تکسچر و حتی تغییر در کد های بازی را میداد ممکن کرد
gta-sa-mod-gta-v-ps2-legacy.jpg

این پروژه را از بعضی لحاظ حتی میتوان بزرگترین پروژه مودینگ که تاکنون برای PS2 انجام شده نامید
بعلاوه این نسخه شامل اسلحه ها و نزدیک 20 ماشین LOWPOLY از GTA V هم میباشد
همچنین برخی از اجزای نقشه مانند خانه ها و برخی دیگر از مدل ها هم تغییر کرده اند
این نسخه دارای HUD تعویض بین شخصیت ها و صفحه انتخاب سلاح همانند GTA V نیز هست
-تصویر بالا از نسخه های اولیه است که یک مقدار مشکل در چینش داشت، نسخه کنونی این مشکل را ندارد
باور کنید یا نه قابلیت تعویض کاراکتر حتی از نمونه های موجود در PC هم بهتره
-----
حتی موزیک های بازی با آهنگ های GTA V جایگزین شده اند
یک قابلیت بهتر بازی
دونفره در هر مکان به بازی اضافه شده است (البته درحال حاظر مشکلاتی دارد)
چاپ سگ فرانکلین هم با انیمشن های درست به بازی اضافه شده است!!
لیست ماشین های جدید اضافه شده به بازی
Code:
Bravado Banshee; Buffalo Bravado; Truffade Adder; Benefactor Dubsta; BF Dune Buggy; Pegassi Infernus; Dinka Akuma; Pfister Comet SR; Benefactor Feltzer; Vapid Huntley; Albany Manana; Vapid Contender; Imposte Dukes; Dundreary Virgo; Albany Washington; Benefactor Terrorbyte; TM-02 Khanjali; Western Annihilator; Valkyrie; HYV APC.
ویژگی های فعلی بازی:
  • تغییر آهنگ ها و ظاهر صفحه بارگزاری ابتدای بازی
  • اضافه شدن رادیو GTA V
  • سیستم تعویض کاراکتر مشابه GTA V
  • منو های مشابه GTA V
  • سیستم ذخیره بازی جداگانه
  • یک ترینر کوچک با قابلیت تغییر اسکین، ظاهر کردن وسیله نقلیه، اسپورت کردن ماشین و موتور در هر مکان و ظاهر کردن جت پک و ماشین Terrorbyte
  • رادار مستطیل شکل به همراه نوار خون و جلیقه و صفحه انتخاب سلاح به سبک GTA V
  • تکسچر های شهر لوس سانتونس از GTA V پورت شده و بهبود پیدا کرده اند
  • مراحل اصلی بازی پاک شده اند و مکان شروع هر کاراکتر نیز تغییر کرده است
  • سیستم برپایه GTA Online terrorbyte دارای یک پهباد با قابلیت کنترل از راه دور
  • خانه کلینتون (خانه فرانکلین)
  • اشیا نقشه ساده تر
  • سیستم مراحل فرعی تصادفی در نقشه
  • اسلحه های GTA V در بازی بازآفرینی شدند
  • فونت GTA V
  • دوربین سوم شخص جدید، براساس GTA V
  • دید اول شخص! (تست اولیه، فعلا پره باگه)
  • قابلیت دونفره جدید، برای شروع دکمه START رو در دسته دوم بزنید
  • سگ فرانکلین (چاپ) در خانه فرانکلین ظارهر میشود

gsdx_20200511231036-png.141219

gsdx_20200511231105-png.141220

gsdx_20200511231451-png.141223

gsdx_20200511231728-png.141224

gsdx_20200511231954-png.141225

gsdx_20200511232050-png.141228
---------

در آخر این رو هم بگم که این نسخه یک نسخه آلفا اولیه س پس ممکنه باگ داشته باشه بعضی از قسمت هاش
این مود راه توسعه زیادی در پیش داره و این نسخه فقط برای اینه که شما بفهمید قراره چه چیزی در آینده بیاد به دستتون (صد البته خیلی بهتر از این هم میشه)
و نکته آخر فعلا این نسخه از ذخیره بازی پشتیبانی نمیکنه (البته چیز زیادی هم برای ذخیره وجود نداره)

|------------------------------|
-------------------
-----------
-------
-----
---
--
|-|
لینک دانلود: دانلود
|-|
--
---
-----
-----------
-------------------
View attachment GTA V- Legacy Trailer - Play wherever you want!.mp4

گفته شده بزودی نسخه آلفا عرضه میشه
برای اجرای بازی در opl خیلی آسون بازی رو توی پوشه DVD فلش یا هارد یا... خودتون بریزید (GTA SA اصلی حجمش بیش از 4 گیگه و باید با برنامه USBUTIL تبدیل بشه ولی این نسخه بدلیل پاک شدن بعضی قسمت های بلااستفاده بازی مثل فایل GTA3_1.IMG حجمش کمتر شده و میشه در پوشه DVD ازش استفاده کرد) و اگر هم دوست داشتید میتونید پوشه های ART و CFG هم محتویاتشونو بریزید توی فلش یا هاردتون
همچنین یک پوشه دیگه هم در فایل فشرده بازی وجود داره به اسم opcional که شامل یک چیت سادس که دکمه های L2 و R2 رو تبدیل به گاز و ترمز میکنه اگه مایل بودید میتونید اون روهم بریزید
- واگر هم که میخواهید بازی رو روی دیسک DVD رایت کنید (که البته من پیشنهادش نمیکنم) میتونید براحتی با برنامه هایی مثل IMG BURN، ULTRA ISO، NERO و... رایت کنید و بعد استفاده کنید
- با زدن دکمه R3 و جهت بالا در DPAD منوی ترینر باز میشود و شما میتوانید ماشین ظاهر کانید و سایر کارها
- با زدن دکمه بالا در DPAD به همراه دکمه Select دید اول شخص فعال میشود (همونطور که گفتم یه مقدار باگ داره)
- با زدن دکمه سمت چپ در DPAD منوی انتخاب شخصیت ها باز میشود که میتوانید با چرخاندن آنالوگ سمت راست آنها را انتخاب کنید
- با زدن دکمه L1 صفحه انتخاب اسلحه ها باز میشود که باز هم میتوانید با چرخاندن آنالوگ سمت راست هرکدوم رو انتخاب کنید
-----
همچنین وقتی داخل Benefactor Terrorbyte هستید میتوانید با زدن R3 منوی پهباد رو باز کنید و بعد از اون هم میتوانید بازدن دایره حالت خود تخریبی پهباد رو فعال کنید
-----------

نسخه دمو مود شده gta vice city به اسم Cyberpunk Legacy
197993

خوب دوستان همین تیمی که نسخه مود gta sa رو ساخته بود داره روی مود gta vice city هم کار میکنه، تم کلی مود براساس سایبرپانکه

ویژگی های فعلی این نسخه:
1. منو شخصی سازی شده
2. صفحه شروع شخصی سازی شده
3. صفحات بارگذاری شخصی سازی شده با تم سایبرپانک
4. HUD شخصی سازی شده
5. شخصیت اصلی قابل بازی به جانی سیلور هند تغییر پیدا کرده!
6. ماشین Porsche 911 براساس سایبرپانک
7. حالت داستانی بدون هیچ مشکلی قابل بازیه

مشکلات شناخته شده:
1. نوار خون و جلیقه حذف شده (احتمالا در نسخه های آینده اضافه بشه

-------------------
-----------
-------
-----
---
--
|-|
|-|
--
---
-----
-----------
-------------------
به این نکته توجه داشته باشید که اگه میخواهید بازی رو روی usb نصب کنید نیاز دارید که از برنامه usbUtil برای ریختن بازی روی فلشتون استفاده کنید، به این خاطر که حجم بازی بیشتر از 4 گیگه
و اگه میخواید روی هارد داخلی بازی رو بریزید نیازی نیست که از winhiip استفاده کنید، فایل iso رو میتونید روی درایو بدون از دست دادن هیچ پروفورمنسی بریزید
و در آخر یادتون باشه که این نسخه هم مثل همون gta sa یک دمو هست، و احتمال داره در آینده بهتر بشه

-----------

نسخه مود شده GTA SA با قابلیت بازی بصورت دو نفره (+ منو رمز تقلب)
1619797919225.png

امروز به یک نسخه جدید مود شده جدید برای gta sa برخوردم که بنظرم میتونه خیلی جالب و سرگرم کننده باشه، اینجا باهاتون به اشتراک میزارمش
این نسخه جدید تمرکزش روی دونفره بازی کردن بازی توی هر زمانیه یعنی شما میتونید حتی مراحل داستانی بازی رو هم بصورت دو نفر بازی کنید!

ویژگی های این نسخه از زبان سازنده:
1. قابلیت بازی حالت داستانی بصورت دو نفره
2. ساخت نقاط اسپاون پلیر دوم در هر کجا از نقشه و در هر زمان (همون لوگو های قرمز که توی بعضی از نقاط هستن و میشه با وارد شدن بهشون دو نفره بازی کرد)
3. پشتیبانی از سیو های قبلی بازی (یعنی میتونید روی بازی که قبلا سیو کردید ادامه بدیدش) (روی ps2 فقط سیو های نسخه 1.03 پشتیبانی میشن)
4. پلیر دوم میتونه اسکین خودش رو انتخاب کنه، بعد از انتخاب اون تا زمانی که ریستش نکنه با همون اسکین میمونه)
5. خون و زره پلیر دوم ثابته، یعنی اگه بمیره وقتی مجدد اسپاون شه دوباره خون و زره داره
6. یک منو تقلب بهبود یافته (براساس PTMG) که برای پلیر دوم هم بهینه شده (مثلا میتونید براش اسلحه بگیرید)
7. هر دو پلیر میتونن همزمان رانندگی کنن!
8. خوشبختانه زبان انگلیسی ساپورت میکنه

برای پلیر اول:
- L1 و DPAD سمت چپ برای ساختن اسپاون پوینت برای اسپاون پلیر دوم
- L1 و DPAD سمت راست برای بازکردن منوی تقلب

برای پلیر دوم:
- L1 و DPAD سمت چپ برای انتخاب کردن اسکین
- L1 و DPAD سمت راست برای تلپورت شدن به مکان پلیر اول

اگر توی یک کات سین باگ خوردید و سافت لاک شدید هردو پلیر میتونن با فشار دادن جویستیک خارج شن ازش
-------------------
-----------
-------
-----
---
--
|-|
لینک های دانلود
زبان انگلیسی و اسپانیایی: SLES_525.41 v1.03
فقط انگلیسی: SLUS_209.46 v1.03

|-|
--
---
-----
-----------
-------------------

این نسخه مود شده برای کنسول های ps3 و xbox و xbox360 هم اومده که البته من توضیحاتی راجبشون نمیدم و فقط لینکشون رو در زیر میزارم:
XBOX
PS3
XBOX 360

جمع کردن این پست چیزی در حدود دوساعت (فقط بار اول الان دیگه با این آپدیتا حسابش در رفته از دستم :)) ) از من زمان گرفت امیدوارم براتون جالب باشه و لذت برده باشید

آخرین ویرایش:

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام دوستان
توی این تاپیک قصد دارم تا نسخه جدید REMAKE شده GTA SA رو بهتون معرفی کنم (انقدر تغییرات داخلش زیاده که نمیشه بهش گفت REMASTER)
خوب قبل از همچی بریم سراغ یه سری
توضیحات کامل درموردش... من توضیحات اصلی بازی رو با تغییرات خودم پایین براتون میزارم
برای زیبایی بیشتر نوشته من تصاویر رو در اسپویلر ها میزارم
-----------
برای اولین باره که میتونید بازی GTA V رو روی PS2 خودتون ببیند، البته این نسخه رو هم میشه یکی از مدهای منتشر شده برای GTA San Andreas در نظر گرفت ولی با تغییراتی که ما داخلش دادیم تبدیل به چیزی فراتر از یک مود ساده شده
View attachment 141257
-----
دنیل69 مدیر گروه RELIVE مود کردن بازی GTA SA را برای PS2 با روش های جدید که حتی امکان تغییر دادن در ماشین ها و تکسچر و حتی تغییر در کد های بازی را میداد ممکن کرد

این پروژه را از بعضی لحاظ حتی میتوان بزرگترین پروژه مودینگ که تاکنون برای PS2 انجام شده نامید
بعلاوه این نسخه شامل اسلحه ها و نزدیک 20 ماشین LOWPOLY از GTA V هم میباشد
همچنین برخی از اجزای نقشه مانند خانه ها و برخی دیگر از مدل ها هم تغییر کرده اند
این نسخه دارای HUD تعویض بین شخصیت ها و صفحه انتخاب سلاح همانند GTA V نیز هست
-تصویر بالا از نسخه های اولیه است که یک مقدار مشکل در چینش داشت، نسخه کنونی این مشکل را ندارد
باور کنید یا نه قابلیت تعویض کاراکتر حتی از نمونه های موجود در PC هم بهتره
-----
حتی موزیک های بازی با آهنگ های GTA V جایگزین شده اند
یک قابلیت بهتر بازی
دونفره در هر مکان به بازی اضافه شده است (البته درحال حاظر مشکلاتی دارد)
چاپ سگ فرانکلین هم با انیمشن های درست به بازی اضافه شده است!!
لیست ماشین های جدید اضافه شده به بازی
Code:
Bravado Banshee; Buffalo Bravado; Truffade Adder; Benefactor Dubsta; BF Dune Buggy; Pegassi Infernus; Dinka Akuma; Pfister Comet SR; Benefactor Feltzer; Vapid Huntley; Albany Manana; Vapid Contender; Imposte Dukes; Dundreary Virgo; Albany Washington; Benefactor Terrorbyte; TM-02 Khanjali; Western Annihilator; Valkyrie; HYV APC.
ویژگی های فعلی بازی:
  • تغییر آهنگ ها و ظاهر صفحه بارگزاری ابتدای بازی
  • اضافه شدن رادیو GTA V
  • سیستم تعویض کاراکتر مشابه GTA V
  • منو های مشابه GTA V
  • سیستم ذخیره بازی جداگانه
  • یک ترینر کوچک با قابلیت تغییر اسکین، ظاهر کردن وسیله نقلیه، اسپورت کردن ماشین و موتور در هر مکان و ظاهر کردن جت پک و ماشین Terrorbyte
  • رادار مستطیل شکل به همراه نوار خون و جلیقه و صفحه انتخاب سلاح به سبک GTA V
  • تکسچر های شهر لوس سانتونس از GTA V پورت شده و بهبود پیدا کرده اند
  • مراحل اصلی بازی پاک شده اند و مکان شروع هر کاراکتر نیز تغییر کرده است
  • سیستم برپایه GTA Online terrorbyte دارای یک پهباد با قابلیت کنترل از راه دور
  • خانه کلینتون (خانه فرانکلین)
  • اشیا نقشه ساده تر
  • سیستم مراحل فرعی تصادفی در نقشه
  • اسلحه های GTA V در بازی بازآفرینی شدند
  • فونت GTA V
  • دوربین سوم شخص جدید، براساس GTA V
  • دید اول شخص! (تست اولیه، فعلا پره باگه)
  • قابلیت دونفره جدید، برای شروع دکمه START رو در دسته دوم بزنید
  • سگ فرانکلین (چاپ) در خانه فرانکلین ظارهر میشود

gsdx_20200511231036-png.141219

gsdx_20200511231105-png.141220

gsdx_20200511231451-png.141223

gsdx_20200511231728-png.141224

gsdx_20200511231954-png.141225

gsdx_20200511232050-png.141228
---------

در آخر این رو هم بگم که این نسخه یک نسخه آلفا اولیه س پس ممکنه باگ داشته باشه بعضی از قسمت هاش
این مود راه توسعه زیادی در پیش داره و این نسخه فقط برای اینه که شما بفهمید قراره چه چیزی در آینده بیاد به دستتون (صد البته خیلی بهتر از این هم میشه)
و نکته آخر فعلا این نسخه از ذخیره بازی پشتیبانی نمیکنه (البته چیز زیادی هم برای ذخیره وجود نداره)

-------------------
-----------
-------
-----
---
--
|-|
|-|
--
---
-----
-----------
-------------------
برای اجرای بازی در opl خیلی آسون بازی رو توی پوشه DVD فلش یا هارد یا... خودتون بریزید (GTA SA اصلی حجمش بیش از 4 گیگه و باید با برنامه USBUTIL تبدیل بشه ولی این نسخه بدلیل پاک شدن بعضی قسمت های بلااستفاده بازی مثل فایل GTA3_1.IMG حجمش کمتر شده و میشه در پوشه DVD ازش استفاده کرد) و اگر هم دوست داشتید میتونید پوشه های ART و CFG هم محتویاتشونو بریزید توی فلش یا هاردتون
همچنین یک پوشه دیگه هم در فایل فشرده بازی وجود داره به اسم opcional که شامل یک چیت سادس که دکمه های L2 و R2 رو تبدیل به گاز و ترمز میکنه اگه مایل بودید میتونید اون روهم بریزید
- واگر هم که میخواهید بازی رو روی دیسک DVD رایت کنید (که البته من پیشنهادش نمیکنم) میتونید براحتی با برنامه هایی مثل IMG BURN، ULTRA ISO، NERO و... رایت کنید و بعد استفاده کنید
- با زدن دکمه R3 و جهت بالا در DPAD منوی ترینر باز میشود و شما میتوانید ماشین ظاهر کانید و سایر کارها
- با زدن دکمه بالا در DPAD به همراه دکمه Select دید اول شخص فعال میشود (همونطور که گفتم یه مقدار باگ داره)
- با زدن دکمه سمت چپ در DPAD منوی انتخاب شخصیت ها باز میشود که میتوانید با چرخاندن آنالوگ سمت راست آنها را انتخاب کنید
- با زدن دکمه L1 صفحه انتخاب اسلحه ها باز میشود که باز هم میتوانید با چرخاندن آنالوگ سمت راست هرکدوم رو انتخاب کنید
-----
همچنین وقتی داخل Benefactor Terrorbyte هستید میتوانید با زدن R3 منوی پهباد رو باز کنید و بعد از اون هم میتوانید بازدن دایره حالت خود تخریبی پهباد رو فعال کنید
-----------
جمع کردن این پست چیزی در حدود دوساعت از من زمان گرفت امیدوارم براتون جالب باشه و لذت برده باشید
دوست من اینی که الان گذاشتی قشنگ با ps2 و با opl قابل بازیه؟؟؟؟؟؟؟؟

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
بله
همونطور که توی پست هم گفتم مشکلاتی داره ولی بخوبی قابل بازیه
قبل از دانلود توضیحات رو بصورت کامل بخونید
در اولین فرصت تست ش خواهم کرد. عجیبه بازی اگه شتباه نکنم 2019 چنین چیزی اومده، ولی بنده تازه فهمیدم! االحق که چیز عجیبی است و تست ش هم واجب برای عاشقان PS2 :)

• Like
Reactions: Sega_genesis

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
در اولین فرصت تست ش خواهم کرد. عجیبه بازی اگه شتباه نکنم 2019 چنین چیزی اومده، ولی بنده تازه فهمیدم! االحق که چیز عجیبی است و تست ش هم واجب برای عاشقان PS2 :)
نه حدود دو هفته پیش اومده

• Like
Reactions: EVIL4baz

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
نه حدود دو هفته پیش اومده
یه سری گیم پلی preview هست تو یوتیوب مال 2019 بود، فکر کردم همون موقع امده! بازم دم شما گرم بابت این اخبار :)
پست های منم تو تاپیک xbox classic ببینید یادمه پارسال طرف تابستون تو 2019 یه بازی براش لیک شده بود :)

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
یه سری گیم پلی preview هست تو یوتیوب مال 2019 بود، فکر کردم همون موقع امده! بازم دم شما گرم بابت این اخبار :)
پست های منم تو تاپیک xbox classic ببینید یادمه پارسال طرف تابستون تو 2019 یه بازی براش لیک شده بود :)
حتما
این دنیل چند مدتی میشه داره روی این بازی کار میکنه و گیمپلی زیادی هم قبل از انتشار آلفا ازش توی یوتوب گذاشته
من با خود دنیل حرف زدم هدف های جالبی برای این بازی داره
یکی از کار هایی که میخواد بکنه اضافه کردن بخشی از داستان gta v به همراه صدای کاراکترا به صورت کامل به بازیه!
همونطور که گفتم این نسخه فعلا در نسخه آلفا هست تازه

• Like

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
حتما
این دنیل چند مدتی میشه داره روی این بازی کار میکنه
من با خود دنیل حرف زدم هدف های جالبی برای این بازی داره
یکی از کار هایی که میخواد بکنه اضافه کردن بخشی از داستان gta v به همراه صدای کاراکترا به صورت کامل به بازیه!
همونطور که گفتم این نسخه فعلا در نسخه آلفا هست تازه
یا خدا... چه شود! این نسخه های مود شده و هوم برو هم واقعا دنیای خودشو داره! یاد پارسال افتادم که پورت های pc بازی های کلاسیک fps رو با ایکس باکس کلاسیک میزدم و مات و مبهوت شده بودم که چرا اینا رسمی منتشر نشدن!

• Like
Reactions: saeid0034

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
یا خدا... چه شود! این نسخه های مود شده و هوم برو هم واقعا دنیای خودشو داره! یاد پارسال افتادم که پورت های pc بازی های کلاسیک fps رو با ایکس باکس کلاسیک میزدم و مات و مبهوت شده بودم که چرا اینا رسمی منتشر نشدن!
من برای اینکه دیدم فعلا در نسخه های آلفاس و خط داستانی نداره یسری ویرایش ها روش انجام دادم و بعضی قسمت هاشو پاک کردم و خط داستانی اصلی gta sa رو بهش اضافه کردم
این نسخه نورپردازی (اون افکت زرد رنگ حذف شده و نور هم یک مقداری بیشتر شده و چرخه شب و روز هم تغییر کرده) خیلی بهتر شده و ماشین های جدید زیادی هم اضافه شد و تکسچر ها هم واقعا عالی شدن
برای همین با خودم گفتم ارزششو داره بعد چندین سال یه دور دیگه قسمت داستانیشو برم
البته نتونستم مود منو رو توی بازی اصلی هم وارد کنم چون با کدای بازی اصلی مغایرت داشت که البته اهمیت چندانی هم نداره

• Love

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
من برای اینکه دیدم فعلا در نسخه های آلفاس و خط داستانی نداره یسری ویرایش ها روش انجام دادم و بعضی قسمت هاشو پاک کردم و خط داستانی اصلی gta sa رو بهش اضافه کردم
این نسخه نورپردازی (اون افکت زرد رنگ حذف شده و نور هم یک مقداری بیشتر شده و چرخه شب و روز هم تغییر کرده) خیلی بهتر شده و ماشین های جدید زیادی هم اضافه شد و تکسچر ها هم واقعا عالی شدن
برای همین با خودم گفتم ارزششو داره بعد چندین سال یه دور دیگه قسمت داستانیشو برم
البته نتونستم مود منو رو توی بازی اصلی هم وارد کنم چون با کدای بازی اصلی مغایرت داشت که البته اهمیت چندانی هم نداره
دم شما هم گرم
فقط می تونم بپرسم از چه سایتی این اخبار رو بدست میارید؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
خیلی خوب هست. تلاش قابل تقدیری است و می تواند برای کسانیکه هنوز پلتفرم پی اس دو را نگه داشته اند، از این مود استفاده کنند. ولی احساس می کنم که با وجود قرار دادن این مخلفات، کیفیت تکسچر بازی خیلی پایین اومده بود. اگر کف خیابون های نسخه مود شده رو تصاویر ببینید، می فهمید که حتی از نسخه اصلی پایین تر هست و یه جور شبیه بازی های پی اس وان شده. کمی ذوق میزنه ولی چهره کاراکترها از دور خیلی خوب کار شده ولی از نزدیک وقتی فرانکلین می بینم، زیاد جالب درنیومده. منو تغییر اسلحه و شخصیت ها هم جالبه و اگر سازنده قصد داره که ماموریت های جی تی آی وی هم قرار بده، خیلی قدم رو به جلویی برداشته. گرچه به نظرم پیاده سازی آن ها به آن حد نزدیک ظاهر نشه و حتی به جایی برسه که به علت سنگینی، قابل بازی بر کنسول نشه. چون هدف برای من انجام آن روی کنسول نسل ششمی است و نه روی پی سی. چون روی پی سی ترجیح میدیم که همون V را بازی کنیم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر