دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
درود دوستان
من یه مشکلی با psx دارم اینه که الان دیتای starwars رو دانلود کردم بعد وقتی میخوام از pc به کنسول انتقال بدم یهو حجم بازی از 20 گیگ میشه 4 گیگ و فقط پارت اول رو انتقال میده.
از گزینه auto replace که فولدر دیتا رو میدی هم تست کردم بازم نشد.

منم سر فال اوت این مشکلو دارم کسی بلده؟؟؟؟؟؟؟؟

اولش چهارگیگ منتقل میشه وقتی تموم شد یه بخش دیگه تو لیست دانلود میاد به نام اپلیکیشن دیتا و باقیش منتقل میشه اگر نیومد روی آیکن بازی که نصب شده دکمه اپشن رو بزن و بعد اینفورمیشن میبینی که در حال انتقال باقیه دیتا هست .

agent 360

کاربر سایت
Sep 23, 2011
114
نام
ارمان
اولش چهارگیگ منتقل میشه وقتی تموم شد یه بخش دیگه تو لیست دانلود میاد به نام اپلیکیشن دیتا و باقیش منتقل میشه اگر نیومد روی آیکن بازی که نصب شده دکمه اپشن رو بزن و بعد اینفورمیشن میبینی که در حال انتقال باقیه دیتا هست .

مشکل اینه اصن به اینجا ها نمیرسه پارت اول که میره سر پارت 2 ارور میده کلن...هر چی هم پارت میدم بازم اینجوریه

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
مشکل اینه اصن به اینجا ها نمیرسه پارت اول که میره سر پارت 2 ارور میده کلن...هر چی هم پارت میدم بازم اینجوریه

من خودم فال اوت نگرفتم ولی این مشکل رو سر ریختن سیندیکید داشتم . ببین به تازگی اینجوری شده که بازیهای جدید رو که میریزی به اجبار آپدیتش هم همراهش باید نصب کنی . شما از حالت فولدر اتومات برنامه رو دربیار و دانلود رو استارت کن هر پارت رو که برنامه سلکت داد اونو انتخاب کن و دانلود رو پاوس و رسیوم کن هر جا دیدی فایلی ازت خواست که تو فایلهای دانلودی که کردی نبود بدون که فایل آپدیته و مجبوری اونو دانلود کنی .
من خودم سر سیندیکیت دیتای بازی رو میزاشتم رو اتومات فولدر تا هشت گیگ میرفت بعد ارور میداد دستی که تست کردم دیدم فایل آپدیت رو باید بریزم که نداشتمش اونو که زدم درست شد .

adolf hitlerr

کاربر سایت
Mar 22, 2014
28
من میخوام کال بریزم ی 11 گیگ ک میره رو کنسول اینو میده data corrupted هر کاریم میکنم درس نمیشه...هم دیتا هم اخرین اپدیت همه چیز ام اوکی...کسی میدونه چیزی؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من میخوام کال بریزم ی 11 گیگ ک میره رو کنسول اینو میده data corrupted هر کاریم میکنم درس نمیشه...هم دیتا هم اخرین اپدیت همه چیز ام اوکی...کسی میدونه چیزی؟

اگر نحوه انتقال سیو رو گذاشتی رو اتومات فولدر دربیار و دستی تک تک لینکهایی که میده دانلود کنسول رو پاوس کن و بعد فایلش رو وارد کن و رسیوم کن .

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام دوستان من سوالمو تو تاپبک درایو پرسیدم اول بعد گفتن بیام اینجا
آپدیت بازی (1.25) رو از کجا بگیرم که بعد با این برنامه انتقال بدم؟
ممنون میشم زودتر جواب بدین

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان میشه کنسول رو با کابل لن مستقیم وصل کرد به Pc؟! و از این برنامه استفاده کرد؟
(بدون استفاده از مودم)
چون من از نت گوشی تو pc استفاده میکنم واس دانلود

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام یکی کمک کنه.
به بازی پارت اشتباه دادم بعدش حدود 12 مگ رفت بعد ارور میده
هرکاری میکنم حتی دانلوذ هم نمی کنه.کمممممممممممممک

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
دوستان من باید کابل لن رو به کامپیوتر وصل کنم یا به مودم؟
میخوام لینک دانلود بگیرم.
مودمم هم وای فای هس

اگه فقط میخای لینک دانلود بگیری به صورت Wifi وصل شو کلا

همه مراحل طبق آموزش برو فقط داخل PS4 به جای کابل Wireless رو انتخاب کن و بعدش اسم مودم که PC یا Laptop وصل هست و در آخر هم Proxy Use رو بزن

- - -ویرایش - - -

سلام یکی کمک کنه.
به بازی پارت اشتباه دادم بعدش حدود 12 مگ رفت بعد ارور میده
هرکاری میکنم حتی دانلوذ هم نمی کنه.کمممممممممممممک

اگه میتونی فایل رو پاک کن از اول بزار برای دانلود (البته اگر بازیو قانونیی خریدی و میتونی باز از داخل Liberary بزاریش برای دانلود) این بار بزاریش روی AutoReplace File دیگه این مشکل پیش نمیاد (داخل Setting برنامه PSX)

MCapio69

کاربر سایت
Nov 6, 2015
9
سلام به همگی، با psx لینک دانلود بازی ها رو میگیرم بعدش که میخوام باIDM دانلود کنم رو صفر درصد میمونه و اصن دانلودم پیشرفت نمیکنه، این مشکل فقط در مورد بازی های 4 گیگ به بالاس وگرنه بقیه بازی ها دانلود میشن، مشکل از چیه لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.

Hadi_Only

کاربر سایت
Apr 2, 2011
18
سلام خدمت دوستان
ببخشید بابت سوال من :
بازی bloodborne ریجن 1 بصورت کامل به همراه آپدیت هایی که تا حالا اومده رو می خوام .
بعد اینکه بعدش برای ریختن اینها تو پلی4 ، کابل لن رو از پلی 4 به pc وصل کنم ؟ اینجوری بعد چطوری میشه به اینترنت وصل شد ؟ چون pc یک پورت لن بیشتر نداره که . دیگه مودم رو کجا وصل کنیم که بشه از پلی 4 به اینترنت وصل شد؟

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام خدمت دوستان
ببخشید بابت سوال من :
بازی bloodborne ریجن 1 بصورت کامل به همراه آپدیت هایی که تا حالا اومده رو می خوام .
بعد اینکه بعدش برای ریختن اینها تو پلی4 ، کابل لن رو از پلی 4 به pc وصل کنم ؟ اینجوری بعد چطوری میشه به اینترنت وصل شد ؟ چون pc یک پورت لن بیشتر نداره که . دیگه مودم رو کجا وصل کنیم که بشه از پلی 4 به اینترنت وصل شد؟
سلام دوست عزیز کنسول به مودم وصل میشه و pc هم به همون مودم وصل میشه و با استفاده از برنامه psx دیتای بازی و آپدیتها به کنسول انتقال پیدا میکنهبرای اطلاعات بیشتر تو همین سایت نحوه استفاده از برانامه psx توضیح داده شده که میتونید بخونید و استفاده کنید کار باهاش خیلی ساده اس

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام
من یه مشکلی دارم
بازی toren رو از استور سونی خریدم ( اکانتم ریجن 1 هست ) / تو استور زده حجم بازی 2.3 گیگ هست ، اوکی ؟
وقتی از خود استور بازی رو میفرستم تا تو کنسول دان بشه اونجا حجم رو میزنه 4 گیگ و 685 مگ !!!!
بعد جالبه وقتی دانلود رو متوقف میکنم و از قسمت اول نرم افزار psx لینک دانلود بازی رو میگیرم و میارم تو دانلود منیجر اونجا حجم بازی میشه 2.08 !!!!
الان دقیقا من باید چیکار کنم ؟!
تو نرم افزار psx دو تا لینک میاره که طبق آموزش ها گویا من فقط باید لینک بازی رو از اون اولی بگیرم چون رفتم لینک پایینی رو دادم به دانلود منیجر دیدم اون هم 2.32 گیگ حجم داره
الان مشکل کجاست ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر