دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

MHDGHZ7075

کاربر سایت
Aug 20, 2020
18
دوستان یه سوال من یه بازی مثلا god of war رو با آخرین آپدیت دانلود کردم ولی وقتی دارم از طریق نرم افزار psx انتقال میدم بعد از نصب قیمت اول کمه ready to use میشه ارور cant download میده با اینکه کاملا چک کردم آخرین آپدیت رو دارم به نظرتون مشکل از چی هستش ؟ بعضی بازی ها که کلا از ابتدا این رور رو میده

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
دوستان یه سوال من یه بازی مثلا god of war رو با آخرین آپدیت دانلود کردم ولی وقتی دارم از طریق نرم افزار psx انتقال میدم بعد از نصب قیمت اول کمه ready to use میشه ارور cant download میده با اینکه کاملا چک کردم آخرین آپدیت رو دارم به نظرتون مشکل از چی هستش ؟ بعضی بازی ها که کلا از ابتدا این رور رو میده
اگر همراهش PSX هم کرش میکنه کنسول رو بزار روی نت خودش یکمشو دانلود کن دوباره بزن رو PSX.

MHDGHZ7075

کاربر سایت
Aug 20, 2020
18
اگر همراهش PSX هم کرش میکنه کنسول رو بزار روی نت خودش یکمشو دانلود کن دوباره بزن رو PSX.
نه کرش نمیکنه دیتاشم با نت همراه اول دانلود کردم از یه نفر شنیدم به این دلیل اینطوری شده حالا نمیدونم درسته این حرف یا نه که میگفت باید با همراه اول و ایرانسل دانلود کنی اینطوری میشه

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
دوستان میشه بگین چجوری بصورت آفلاین دیتا رو انتقال بدم؟
یادمه قبلا آموزش رو گذاشته بودین اما پیدا نمیکنم.
قبل‌تر با استفاده از دی‌ان‌اس میشد این‌کار رو انجام داد اما با توجه به تجربه شخصی در استفاده از دی‌ان‌اس و قفل شدن بازی‌ها، تنها راه این هستش که
بعد از ایجاد کردن شبکه بین مودم، کامپیوتر و پلی‌استیشن، سیم تلفن رو از پشت مودم بیرون آورده و اینترنت رو قطع و سپس دیتا رو انتقال بدین

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,519
قبل‌تر با استفاده از دی‌ان‌اس میشد این‌کار رو انجام داد اما با توجه به تجربه شخصی در استفاده از دی‌ان‌اس و قفل شدن بازی‌ها، تنها راه این هستش که
بعد از ایجاد کردن شبکه بین مودم، کامپیوتر و پلی‌استیشن، سیم تلفن رو از پشت مودم بیرون آورده و اینترنت رو قطع و سپس دیتا رو انتقال بدین
ممنون از جوابتون.
ینی اول بیام مثل قبل کنسول و کامپیوتر رو با psx وصل کنم بعد اینترنت رو قطع کنم؟
خب اینجوری اول باید به نت وصل بشم بازم امکان قفل شدن هست

• Like

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
ممنون از جوابتون.
ینی اول بیام مثل قبل کنسول و کامپیوتر رو با psx وصل کنم بعد اینترنت رو قطع کنم؟
خب اینجوری اول باید به نت وصل بشم بازم امکان قفل شدن هست
بعد از اینکه شماره آی‌پی برنامه PSX رو وارد کنسول کردین، می‌تونین سیم تلفن رو از مودم خارج کنین
وقتی که تست اتصال کنسول رو زدین همین که گزینه اول یعنی آی‌پی تایید شد کافیه و بقیه گزینه‌ها Failed میشن
بعدش مشاهده می‌کنین که دیتا منتقل میشه

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
البته با این دی ان اس
108.61.128.158
فکر کنم بشخ ولی آخه مثلا وقتی بازی رو زمانی که آپدیت 1.30 بوده نصب کردیم بعد چجوری آپدیت بعدی رو نصب میکنید؟
مثلا آپدیت بعدی باید تو کنسول بیاد و بره تو قسمت دانلود ها تا بشه انتقال داد

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
البته با این دی ان اس
108.61.128.158
فکر کنم بشخ ولی آخه مثلا وقتی بازی رو زمانی که آپدیت 1.30 بوده نصب کردیم بعد چجوری آپدیت بعدی رو نصب میکنید؟
مثلا آپدیت بعدی باید تو کنسول بیاد و بره تو قسمت دانلود ها تا بشه انتقال داد
فکر می‌کنم جایی آموزش این‌کار رو دیده بودم ولی در حال حاضر نظری ندارم

• Like

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
سلام ممنون میشم راهنماییم کنید من مودم ندارم آیا میتونم دیتا رو انتقال بدم به پی اس فور یا خیر یبار امتحان کردم سرعتش کم بود ...
اره میشه باید با کابل لن ps4 و کامپیوتر به هم وصل کنی بعد کامپیوتر به وای فای وصل کنی یا اینترنت گوشی. اینترنت رو کابل lan که وصل کردی به ps4 شیر کنی این سایت اموزش گذاشته اموزش

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام این برنامه روی سونی 5 هم کار میکنه؟ من هر کاری کردم رو سونی 5 بخش اینترنت رد نشد. فایور سیستم خاموشه

راستی لینک های دانلود برنامه و اموزش کار نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر