دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

Antimatter

کاربر سایت
Jan 17, 2011
74
سلام
دوستان سرعت نت من بالاست، حالا الان که میخوام از pc انتقال بدم به ps4 از طرق مودم و نه کابل لن،چطور بفهمم داره از pc میگیره یا از نتم کم میکنه ؟؟
چون قبلا همچین مشکلی برام پیش اومده.
اصلا چطور میشه اینترنت رو قطع کرد ولی ارتباط مودم با ps4 برقرار باشه ؟

keyvan1985

کاربر سایت
Aug 28, 2008
142
سلام وقت بخیر
دستگاه من 6.72 کپی خور هست وقتی با کابل لن بازی اسپایدرمن رو نصب میکنم وسط ارور ce-30045-2 رو میده دوبار از دو جای مختلف دانلود کردم نشد بقیه بازیها راحت نصب میشن
هارد ندارم اگه با هارد نصب کنم بنظرتون مشکل حل میشه ؟

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام
دوستان سرعت نت من بالاست، حالا الان که میخوام از pc انتقال بدم به ps4 از طرق مودم و نه کابل لن،چطور بفهمم داره از pc میگیره یا از نتم کم میکنه ؟؟
چون قبلا همچین مشکلی برام پیش اومده.
اصلا چطور میشه اینترنت رو قطع کرد ولی ارتباط مودم با ps4 برقرار باشه ؟
سلام
در صفحه LOG می‌تونین مشاهده کنین که از داخل درایوهایی که بهش آدرس دادین داره دانلود می‌کنه یا مستقیم از سرور خود سونی
مشکلی نداره، شما می‌تونین کابل تلفن رو از پشت مودم خارج کنین و اینترنت رو قطع ولی شبکه هنوز برقرار باشه البته که باید کابل وصل باشه

• Like
Reactions: Antimatter

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام وقت بخیر
دستگاه من 6.72 کپی خور هست وقتی با کابل لن بازی اسپایدرمن رو نصب میکنم وسط ارور ce-30045-2 رو میده دوبار از دو جای مختلف دانلود کردم نشد بقیه بازیها راحت نصب میشن
هارد ندارم اگه با هارد نصب کنم بنظرتون مشکل حل میشه ؟
مشکلی نداره
بازی رو می‌تونین داخل هارد بریزین و از گزینه آخری که هنگام جیلبریک به منو اضافه میشه بازی رو نصب کنین

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
بین ps4و کامپیوتر میخوام ارتباط برقرار کنم گزینه اول رو با موفقیت رد میکنه اما نوبت به internet connectionمیرسه failedمیزنه باید چیکار کنم این failedرو‌نزنه؟ IMG_20201011_152019.jpg

آخرین ویرایش:

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
بین ps4و کامپیوتر میخوام ارتباط برقرار کنم گزینه اول رو با موفقیت رد میکنه اما نوبت به internet connectionمیرسه failedمیزنه باید چیکار کنم این failedرو‌نزنه؟View attachment 172762

برای انتقال دیتای بازی از کامپیوتر به داخل کنسول، با اوکی شدن گزینه اول می‌تونین انتقال رو انجام بدین و نیازی به تایید گزینه دوم نیست
اما اگر در کل می‌خواهین که اینترنت هم فعال باشه باید تیک گزینه Sharing در منوی Wi-Fi Properties رو فعال کنین

• Like
Reactions: sara700

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
\
برای انتقال دیتای بازی از کامپیوتر به داخل کنسول، با اوکی شدن گزینه اول می‌تونین انتقال رو انجام بدین و نیازی به تایید گزینه دوم نیست
اما اگر در کل می‌خواهین که اینترنت هم فعال باشه باید تیک گزینه Sharing در منوی Wi-Fi Properties رو فعال کنین
خیلی ممنون چطور باید از بازها لینک بگیرم ؟
بعد نحوه انتقال از کامپیوتر به کنسول چطوریه الان psxرو هم دانلود کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر