دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
دوستان ما این فاینال فانتزی ریبورن رو دان کردیم :d نصب کردیم منتها میریم تو بازی می زنه اپدیت و همین جوری می میره دیگه نمیاره :d کسی این مشکل رو حل کرده :-s

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
دوستان یک مشکل جدید :-o پیدا کردم لطفا راهنمایی بفرمایید.تا امروز راحت کابل لن رو ار لب تاب به ps4 وصل میکردم و دیتای بازیهامو انتقال میدادم (البته تقریبا سه ماهی میشه هیچ بازی انتقال ندادم) اما از صبح هر کار میکنم همش پیغام cannot obtain an ip address within the time limit با کد ce-33984-7 رو میده و به هیچ وجه نتونستم بصورت مستقیم انتقال بدم تا اینکه هم پلی 4 و هم لب تاب رو به مودم وصل کردم و دیگه اون پیغام رو نداد.فکر میکنید چرا؟؟؟؟
مشکل از مودمه
مشکل از اینترنت فوق العادمون هستش
یا ....

راستی تو روشی که هم لب تاب و هم پلی 4 رو به مودم وصل میکنیم سرعت بسیار کنده قبلا اینطوری نبود،هر گیگ رو تو دو دقیقه انتقال میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AmirHossein8244

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,252
نام
Mansour
با سلام خدمت دوستان دوتا سوال داشتم اگه میشه منو راهنمایی کنید
من بار اولم هستش که از این برنامه استفاده میکنم
من آپدیت Wtitcherرو با کامپیوتر دانلود کردم و تو کامپیوتر ریختم بعد طبق دستورات رفتم جلو و اوکی بود چون سرعت دانلودم 40 کیلوبایت هستش خوب بود با یرعت 2 مگ داشت انتقال میداد ولی 780 مگ که رفت دوباره اومد از 600 و ارور coldn't downloadداد بعد دوباره زوش کلیک کردم و دوباره رفت و سر 790یا 800 مگ دوباره اومد از 650 چند بار تکرار کردم ولی جواب نداد حالا چیکار کنم(کنسول با وای فای وصله و کامپیوتر با لن)
و سوال دوم اینکه بازی از مرحله دو خیلی لگ داره یعنی بازی کل صحنه شطرنجی میشه یعنی آپدیت کنم درست میشه چون هنوز آپدیتش نکردم آپدیتش 7.5 گیگ هستش یعنی از آپدیت هستش؟

soldierpars

کاربر سایت
Jun 19, 2015
27
نام
سینا
دوستان سلام.من بازی bf:4 دیجیتالی گرفتم دیتا هم گرفتم.کنسول خودش 2.876 G از 33.9 G بازی دانلود کرده . میخواستم بدونم الان باید از کدوم پارت شروع کنم ؟ آیا خود نرم افزار خودکار پارت درستو انتخاب میکنه ؟ در کل چه کنم ؟ اولین باره از نرم افزار استفاده میکنم. پیشاپیش ممنون :x

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,721
دوستان سلام.من بازی bf:4 دیجیتالی گرفتم دیتا هم گرفتم.کنسول خودش 2.876 G از 33.9 G بازی دانلود کرده . میخواستم بدونم الان باید از کدوم پارت شروع کنم ؟ آیا خود نرم افزار خودکار پارت درستو انتخاب میکنه ؟ در کل چه کنم ؟ اولین باره از نرم افزار استفاده میکنم. پیشاپیش ممنون :x

خوش ادامه رو میره شما تو کنسول بازی ادامه دانلود رو بزن تا توی نرم افزار بیاد بعد لینک ها رو بهش بده

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان اپدیت واچ داگزو که با psx انتقال میدم به دستگاه نصب نمیشه هی باز دوباره از اول دانلود میشه کسی تا به حال با چنین موردی برخورد داشته ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
درایو کلاب

از اون کسی که آپدیت رو گذاشته بود بپرس ، من بازی درایور کلاب رو ندارم ، ولی احتمالا اون آپدیت جدید باید بگیری فقط

دوستان اپدیت واچ داگزو که با psx انتقال میدم به دستگاه نصب نمیشه هی باز دوباره از اول دانلود میشه کسی تا به حال با چنین موردی برخورد داشته ؟

آپدیتی که گرفتی نسخه آخر آپدیت بازی هست یا از همین تاپیک گرفتی لینک ُ ؟

فایل DP رو هم حتما بگیر

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
اگه بازیرو رو هارد داشته باشم بعد چطوری باید اینو بریزم رو ps4؟
اخه اینجا فقط روش گرفتن لینکو آموزش داده.
===================================
فهمیدم چجوریه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر