دانلود و انتقال بازی ها و آپدیت بازی های پلی استیشن 4 از PC به PS4 با استفاده از برنامه B4Y Life

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوست عزیز این درخواستی که شما دارین خیلی نشدنی تر از بحث Donation هست.

همه اینجا از زحمت‌هایی که شما کشیدید مطلع هستن و کسی کتمان نمیکنه ولی حق بدید به کسی که شاید بالای 1000$ کانتنت داره روی اکانتش قبل از دادن اکانتش به یه نفر دیگه یه کم تعمل کنه !

اصلا بحث اعتماد و اینا نیست، بر فرض من اکانتم رو در اختیار شما بزارم شما برای تست و برسی نحوه‌ی دانلود بازی شاید مجبور بشید روزی 20-30 بار Sign in و Sign out کنید اینطوری منی که اکانت به شما دادم عملا نمیتونم بازی آنلاین انجام بدم.

من مطمعنم که خیلی از دوستان مثل من حاضرن که یه مبلغی بزاریم روی هم و اللحساب شما یه بازی به دلخواه خودت روی اکانت خودت خریداری کنی و با خیال راحت به بررسی نحوه‌ی دانلود بپردازی .

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا آرش لطفا کار رو نیمه کاره رها نکنید :(
من هنوز ps4 نخریدم ولی مطمئنن تا چند وقت دیگه که بخرم برنامتون خیلی به کار میاد مخصوصا برای بازیهای سنگین که بالاخره تو پلاس گذاشته میشن از ماههای بعد
منم با پیشنهاد دو تا دوست بالایی موافقم.یه donation یا خرید پولی براش راه بندازین مطمئنا مبلغ خرید کانتنت ها جور میشه
خود من اولین نفر
فقط یه سوال داشتم.همین الان کانتنت هایی که دانلود میشن فقط مختص به یک نفر هستن یا بقیه هم میتونن استفاده کنن؟
یعنی مثلا الان دوست من stick it to a men رو دانلود کرده میتونه بریز تو فلش به منم بده انتقال بدم یا خودم باید جدا دانلود کنم؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوست عزیز این درخواستی که شما دارین خیلی نشدنی تر از بحث Donation هست.

همه اینجا از زحمت‌هایی که شما کشیدید مطلع هستن و کسی کتمان نمیکنه ولی حق بدید به کسی که شاید بالای 1000$ کانتنت داره روی اکانتش قبل از دادن اکانتش به یه نفر دیگه یه کم تعمل کنه !

اصلا بحث اعتماد و اینا نیست، بر فرض من اکانتم رو در اختیار شما بزارم شما برای تست و برسی نحوه‌ی دانلود بازی شاید مجبور بشید روزی 20-30 بار Sign in و Sign out کنید اینطوری منی که اکانت به شما دادم عملا نمیتونم بازی آنلاین انجام بدم.

من مطمعنم که خیلی از دوستان مثل من حاضرن که یه مبلغی بزاریم روی هم و اللحساب شما یه بازی به دلخواه خودت روی اکانت خودت خریداری کنی و با خیال راحت به بررسی نحوه‌ی دانلود بپردازی .

شما Donation رو فقط در پول نبینید ، من یک مثالی می زنم ، وقتی درایو 16D5S روی ایکس باکس های اسلیم اومد C4eva با اون عظمت که کل TX هم پشتشن اعلام کرد که یکی بیاد درایو ایکس باکسش رو Donate کنه برای من ، و در نهایت هم براش درایو ارسال کردند
در مورد 1000$ هم من به همین نکته بسنده کنم که روزانه هر هیتلر شکنی که میاد نصب می کنیم و هر برنامه ای رو همینجوری Next می زنیم می ره اما توی این موارد یاد Privacy میفتیم ، در سایت مرحوم شبگرد یکی آنالیز سایف*ن رو گزاشته بود می دیدید توش اطلاعات جالبی بود ، اگر کسی هدفش دزدی مشخصات باشه خیلی راحت از طریق همون نرم افزار اون کار رو انجام می ده ،در احمقانه ترین حالت خیلی راحت می شه برای برنامه یک لاگین گزاشت که به سرور های sony برای authentication وصل بشه (سونی این اجازه رو می ده) بعد از اون صفحه اصلی برنامه نمایش داده بشه ، در این بین یوزر و پسی که شما وارد کردی ایمیل بشه برای نویسنده برنامه

در ایران برای این کار ها امکانات به صفر میل می کنه ، یک FPGA ساده رو بخوای نمی تونی توی بازار پیدا کنی چون به ایران نمی فروشن ، اما با این وجود اگر کسی کازی از دستش برمیاد هرچند اندک و دوست داره ارائه بده بهتر هست که در همین فروم های فارسی باشه ، وگرنه اگر بخوای از دید کلی به داستان نگاه کنی ریلیز کردن برنامه در سایت هایی مثل psx-scene از همه جهت بهتر از ریلیز توی هر سایت ایرانی ای هست

بهتر هست این تاپیک روند خودش رو طی کنه ، فعلا همین نسخه تا حد قابل قبولی کار می کنه ، تا بعد خدا بزرگه ، در مورد خود برنامه و حل مشکلات بحث کنید ، اشکالاتش رو در بیارید تا !اگر! دوباره توسعه اش از سر گرفته شد اشکالات معلوم باشه

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
من مشکلم اینه که وقتی ****** و DNS و اینارو تغییر میدم دیگه به اینترنت کانکت نمیشه. ولی وقتی تنظیمات رو رو Easy میزارم راحت کانکت میشه. دفعه اولم که میخوام لینکارو بگیرم مشکلی نداره ولی وقتی میخوام بریزم تو PS مشکل ساز میشه. مشکل کجا میتونه باشه؟

آخرین ویرایش:

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
سلام
من واچ داگز و دانلود کردم فقط موقع انتقال حجم فایلو فقط 3492 مگ تشخیص میده در حالی که باید 20 گیگ باشه
من قبلا trials fusion با همین نرم افزار دانلود و انتقال دادم که فقط دو پارت بود ولی واچ داگز 5 پارت هست از دوستان کسی تا حالا بازی که بیشتر از 2 پارت 4 گیگ باشه رو با این نرم افزار انتقال داده؟؟؟

اینم تصویرش
82789249810192777785.jpg

من بازی رو دانلود کردن ولی نمیشه انتقال داد
yahoo_23.gif

دوباره از یه لینک جدید شروع میکنه به دانلود
باید چیکار کرد؟

شما تونستید واچ داگز و با این روش کامل انتقال بدید؟؟

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من که همه چی رو درست میزنم ولی نمی زاره ادد برنم ؟ اصلا کمرنگ هست

متاسفانه باز هم سازنه برنامه بن شدن و خوب ديگه نيستن كه اگر مسئله ايي هست پاسخي در كار باشه و بايد خودمون براي هم ديگه كاري انجام بديم

رفيق من تا حالا با PS4 اش كار نكردم اما با PS3 ايش كلي كار كردم مطمئنم يه جاي كار كه خيلي ساده است رو انجام نميدي

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
من که همه چی رو درست میزنم ولی نمی زاره ادد برنم ؟ اصلا کمرنگ هست

باید اول ادرس محلی که دانلود کردی بعد لینک دانلودو بدی بعد اد بزنی بعد باید درایوی که توش برنامت هست حداقل اندازه حجم فایلی که داری جای خالی داشته باشه چون کپی میکنش تو برنامه بعد که ریختید تو کنسول میتونید برید از پوشه برنامه پاکش کنید که جا الکی پر نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر