دانلود موسیقی بازی ها (پست اول خوانده شود)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
لطفا فايل هاي صوتي رو تو فورشيرد يا پيكوفايل اپلود كنيد تا بشه قبلش آنلاين آهنگ رو گوش بديم و اگه آهنگ مورد نظر بود دانلود كنيم.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,709
نام
امیر
تاپیک برا دانلود آهنگ فیلم ندیدم اینجا پست میدم

لطفا آهنگ اول سریال The walking deadوقتی داره بازیگرا و اینا رو نشون میده بذارید.

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
دلم نیومد این آهنگ فوق العاده و به یاد ماندنی از سایلنت هیل یک رو نذارم... حتما دانلودش کنید. خیلی خاطرات دارم باهاش... :-<
4shared.com/mp3/pU0ZUrIg/01_-_Silent_Hill.html

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
سلام دوستان
موسیقی متن بازی ماست وانتد رو میخوام.همون موسیقی که تو تعقیب و گریزها نواخته میشه
ممنون

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
من يه مدته دنبال آهنگ هايي هستم كه مثلا تو تعقيب و گريز نواخته مي شه و خيلي خفن زده مي شن! :d
اگه يه برادري مي تونه يه چندتاش رو بي زحمت قرار بده

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
اگه میشه یه آهنگ تو silent hill downpour هست واسم پیداش کنید و بذارید،من آهنگ رو تو مرحله ای که میری تو اون ساختمون بزرگه که 18 طبق داره شنیدم.البته از یه ضبط صوت که تو یه اتاق بود، ضبط رو روشن کردم و خوندش..فکر کنم طبقه 2 یا سه ساختمون باشه.آهنگ رو خانمیه میخونه.موسیقی و آهنگایsilent hill downpour شاهکاره اگه تونستین همشونو بذارین.مرسی.

راهنمایی بیشتر اینکه تو آسانسور این ساختمون فقط دکمه طبقه 1 و2 و3 کار میکنند.و دکمه طبقه 18 رو هم خودت درست میکنی.

مطمئن باشید اگه پیداش گنید خودتونم عاشق اهنگ میشید.من که وقتی شنیدمش دیگه بازی رو ول کردم و از اتاق نیومدم بیرون تا آهنگ تموم شد.

کسی نبود این لطف رو در حق من بکنه.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
کسی نبود این لطف رو در حق من بکنه.

خدمت شما:
e673cae686de140d18be99470a0408c4.jpg

دانلود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر