دانلود موسیقی بازی ها (پست اول خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Heska
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا نخواستیم خودم کل OST رسیستنس 3 رو با کیفیت 320 پیدا کردم !!! 17 تا ترک هستش
راستی اگه میشه OST بازی JOURNEY رو بزارید

---------- نوشته در 07:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:50 PM ارسال شده بود ----------

فقط بچه ها اسم آهنگ منوی رسیستنس 3 نمیدونید چیه ؟ چون برا من ننوشته MAIN MENU میگما؟

خدایا این آهنگ پیانوی HR که Alexander Hupertz زده چقد نابه !! الان دارم گوش میدم خدایی بهترین آهنگ تمام طول تاریخه !! بچه ها کسی آلبومی چیزی از Alexander Hupertz نداره؟!!

راستی اگه میشه OST بازی JOURNEY رو بزارید
این Journey رو دو تا از ترک هاشو پیدا کردم ولی باز هم مطمئن نیستم:d
قبل از دانلود حتما گوش بده که یه وقت اشتباه نباشه:
I Was Born For This

Apotheosis
چنتا ترک دیگه هم هست که اگر لازمه آپلود کنم؟ دیدم اینا معروف ترن اینا رو گذاشتم

آخرین ویرایش:
درود
دوستان آهنگ Main theme بازی Devil May Cry 4 و Devil May Cry 3 رو بذارید :دی
DMC 4 که یه ریتم خیلی تند ـه آهنگش که روی فایل سیو بازی هم آهنگش هست و معمولاً توی مبارزات هم همین آهنگ رو میزنه :دی DMC3 هم بعد از اتمام بازی یه سری تریلر باز میشه روی یکیشون این آهنگ هست البته الان دقیق یادم نیست پایان بازی هم فکر کنم همین آهنگ زده میشد هم ریتمش تنده بعد یهو آروم میشه و دوباره ... :دی البته به عنوان همون Main Theme بازی هست :دی
پیشاپیش ممنون :)

درود
دوستان آهنگ Main theme بازی Devil May Cry 4 و Devil May Cry 3 رو بذارید :دی
DMC 4 که یه ریتم خیلی تند ـه آهنگش که روی فایل سیو بازی هم آهنگش هست و معمولاً توی مبارزات هم همین آهنگ رو میزنه :دی DMC3 هم بعد از اتمام بازی یه سری تریلر باز میشه روی یکیشون این آهنگ هست البته الان دقیق یادم نیست پایان بازی هم فکر کنم همین آهنگ زده میشد هم ریتمش تنده بعد یهو آروم میشه و دوباره ... :دی البته به عنوان همون Main Theme بازی هست :دی
پیشاپیش ممنون :)

از اینجا میتونی ost های شماره 4 رو دانلود کنی. تک تک هم گذاشته.

سلام
دوستان لطف کنند این آهنگ Who Do you voodoo از بازی Dead Island را با کیفیت عالی بزارند شرمنده توی صفحات قبلی بود ولی لینک دانلودش پاک شده بود
اگه امکانش هست لطف کنند دوستان مجددا بزارند بینهایت ممنونم

سلام
دوستان لطف کنند این آهنگ Who Do you voodoo از بازی Dead Island را با کیفیت عالی بزارند شرمنده توی صفحات قبلی بود ولی لینک دانلودش پاک شده بود
اگه امکانش هست لطف کنند دوستان مجددا بزارند بینهایت ممنونم

با کیفیت 320

اگه میشه یه آهنگ تو silent hill downpour هست واسم پیداش کنید و بذارید،من آهنگ رو تو مرحله ای که میری تو اون ساختمون بزرگه که 18 طبق داره شنیدم.البته از یه ضبط صوت که تو یه اتاق بود، ضبط رو روشن کردم و خوندش..فکر کنم طبقه 2 یا سه ساختمون باشه.آهنگ رو خانمیه میخونه.موسیقی و آهنگایsilent hill downpour شاهکاره اگه تونستین همشونو بذارین.مرسی.

راهنمایی بیشتر اینکه تو آسانسور این ساختمون فقط دکمه طبقه 1 و2 و3 کار میکنند.و دکمه طبقه 18 رو هم خودت درست میکنی.

مطمئن باشید اگه پیداش گنید خودتونم عاشق اهنگ میشید.من که وقتی شنیدمش دیگه بازی رو ول کردم و از اتاق نیومدم بیرون تا آهنگ تموم شد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or