دانلود بهترین مجله های بازی دنیا

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
با سلام. براي دانلود مجله نوامبر كامپيوتر گيمينگ ورد مينويسه: file not found
فکر می کنم مشکل شما در دانلود از Rapidshare باشه. شما باید لینک رو باز کنی و روی Free کلیک کنی و بعد از چند ثانیه منتظر ماندن رمز نمایش داده شده رو وارد کنی و فایلت رو دانلود کنی. CGW نوامبر همونیه که عکس Alan Wake روشه (اگر اشتباه نکنم). که الان لینکش کار میکنه و درسته.

ehsan_jan3

کاربر سایت
Dec 31, 2006
266
فکر می کنم مشکل شما در دانلود از Rapidshare باشه. شما باید لینک رو باز کنی و روی Free کلیک کنی و بعد از چند ثانیه منتظر ماندن رمز نمایش داده شده رو وارد کنی و فایلت رو دانلود کنی. CGW نوامبر همونیه که عکس Alan Wake روشه (اگر اشتباه نکنم). که الان لینکش کار میکنه و درسته.
متاسفانه تمام راهها را رفتم نشد كه نشد.

اين شمارش بهترينه.سايت دانلود ديگه اي نيست؟

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
آقا ببخشید جان هرکی دوست دارین لینکایی که می زارین توضیح بدین چجوری باید دانلود کرد تا ما هم بی نسیب نباشیم از این مجله های باهال
الان من یدونه هم نتونستم دانلود کنم
همش یه اروری می ده
Please Help Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
حدس میزدم!
برای دانلود از سایت هایی مثل Rapidshare یا Megaupload و تقریبا تمام سایت های آپلود دیگه باید از خود مرورگر استفاده کنید و امکان دانلود توسط برنامه های دانلود مثل DAP یا Getright و برنامه های مرسوم دیگه وجود نداره. دلیلش هم اینه که این سایت ها دارای دو نوع عضویت هستند که یکی بصورت رایگان است و دیگری با ماهی (حدود) 10 هزار تومن. افرادی که عضو Premium این سایت ها هستند (یعنی پول دادند) می تونند از این امکانات اضافه، مثل دانلود با نرم افزارهای مخصوص دانلود (که Resume) دارند و ... استفاده کنند. این سایت ها محدودیت زمانی برای افرادی که بصورت رایگان دانلود می کنند دارند. یعنی اگر شما یک فایل 20 مگی دانلود کنید باید حداقل نیم ساعت صبر کنید تا بتونید فایل دیگه ای رو از اون سایت دانلود کنید (برای همین نمی تونید دو تا مجله رو پشت سر هم دانلود کنید و باید مدتی منتظر بمونید).
برای دانلود این مجله ها باید روی لینکشون کلیک کنید و Free رو بزنید. بعد حدود یک دقیقه صبر کنید تا تایمری که وسط صفحه هستش صفر بشه و یک عکس وسط صفحه بیاد که چهار حرف (پر رنگ تر از بقیه) توش نوشته شده و اون ها رو وارد کنید. تا دانلود شروع بشه.
پس این لینک هایی که گذاشتم هیچ کدوم لینک مستقیم برای دانلود نیست و باید اون ها رو در مرورگر وارد کنید و بعد از طی کردن این مراحل دانلود رو شروع کنید.

ضمنا تعدادی از فایل های قدیمی ممکنه خراب یا پاک شده باشند.

ehsan_jan3

کاربر سایت
Dec 31, 2006
266
كاملا درست گفتيد.من مجبور شدم داپ را پاك كنم تا بتونم دانلود كنم.

البته فقط شماره نوامبر را با داپ دانلود نميكنه.بقيه رو من با داپ دانلود كردم.

باي.

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
Gfw

سلام
ببخشید اولين شماره از مجله Games for Windows که لینکشو در صفحه قبل گذاشته بودید
خراب شده اگر لطف کنید و یه لینک جدید بزارید ممنون میشم

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
سلام
ببخشید اولين شماره از مجله Games for Windows که لینکشو در صفحه قبل گذاشته بودید
خراب شده اگر لطف کنید و یه لینک جدید بزارید ممنون میشم
این لینک باید درست باشه. ولی خودم محتویاتش رو تست نکردم.

کسی لینک نسخه ی PDF آخرین شماره ی مجله ی PC Zone (فکر کنم شماره ی 177 بشه ) رو داره ؟
متاسفانه فقط مجلات EGM و GFW پیدا میشه. اگر چیز جدید دیگه ای بیاد حتما میزارم. PC Zone رو هم تا حالا ندیدم که جایی گذاشته باشه.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
EGM-feb07.jpg

شماره فوریه مجله EGM رو می تونید از اینجا دانلود کنید. در این شماره مقاله ای درباره وضعیت فروش و بازار کنسول ها در زمان خرید عید خواهید دید (یه چیزی مثل تحلیل ماه فکر کنم). مصاحبه ای هم با CliffyB انجام شده که درباره GOW هستش. مقاله ای هم با نام Blu-ray VS HD-DVD به چاپ رسیده که خودتون می دونید باید راجع به چی باشه. مقاله اصلی این شماره درباره بازیهای مهمی است که در سال 2007 منتشر می شوند. بازیها بر حسب فصل انتشارشان معرفی شده اند که Mass Effect و Lair در زمستان امسال قرار دارند (اووف...)! نمی دونم بر چه اساسی تاریخ یه سری از بازیها رو تعیین کردن ولی ... به هر حال. نام بعضی از بازیهای معرفی شده:

زمستان:

MOH Airborne
Burnout 5
بهار:
Blue Dragon
Mercenaries 2 (فقط برای PS3 اسم برده شده)
Ninja Gaiden Sigma
The Darkness
Battlefield BC
تابستان:
Bioshock
Blacksite: Area 51
Rogue Warrior
Dragon Quest Swords
Warhawk
پاییز:
Alone in the Dark
DMC4
Turok
Super Mario Galaxy
MGS4
Fable2
Assassin's Creed
Army of Two
Star Wars Project
BIA3
Time Shift
Heavenly Sword
و 2008:
Alan Wake :(
از همه بازیها عکس هایی هم چاپ شده که تعدادی از اون ها تا حالا منتشر نشده بودند (البته سایز عکس ها کوچک است).

نمره Reviewها هم به قرار زیر بید:

Wario Ware: SMoothe Moves: 8.0, 8.5, 7.5
Wii Play: 6.0, 4.5, 5.0
Super Swing Golf: 5.5, 6.0, 5.5
Full Auto 2: 6.5, 6.0, 6.5
NCAA march madness 07: 6.5, 6.5, 6.0
Lost Planet: 6.5, 8.0, 7.5
Rogue Galaxy: 7.5, 7.0, 8.0
Karaoke Revolution AMerican Idol: 7.0, 6.5, 6.5
Phoenix Wright 2: 6.0, 8.0, 7.0
Hotel Dusk: 8.0, 8.0, 10
Metal Gear Port Ops: 9.5, 9.0, 9.0