دانشنامۀ دنیای Warhammer 40,000 و معرفی تمامی بازی های آن

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان این نسخه ی soulstorm چرا نمراتش از بقیه ی نسخه ها پایین تره !؟
توی نقدهایی که شده از چه چیزیش ایراد گرفتن !؟
من می خواستم بگیرمش ولی نمراتشو که دیدم پشیمون شدم به نظرتون نسخه ی اصلی اول رو بگیرم بهتر نیست !؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من می خواستم بگیرمش ولی نمراتشو که دیدم پشیمون شدم به نظرتون نسخه ی اصلی اول رو بگیرم بهتر نیست !؟
داستانش نبست به سری قبلی‌ وار همر ضعیف تر شده بود + همه چیزش مثل شماره قبل بود یعنی‌ شماره قبل رو در قالب داستان جدید روانه کرده بودن.
البته نمراتش پایین نبود، هشت گرفته فکر کنم. جدا از بخش فنی اگه شماره اول رو بازی نکرده باشی‌ حتما اینو بگیر چون کامل هست. پشیمون نمیشی‌.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
داستانش نبست به سری قبلی‌ وار همر ضعیف تر شده بود + همه چیزش مثل شماره قبل بود یعنی‌ شماره قبل رو در قالب داستان جدید روانه کرده بودن.
البته نمراتش پایین نبود، هشت گرفته فکر کنم. جدا از بخش فنی اگه شماره اول رو بازی نکرده باشی‌ حتما اینو بگیر چون کامل هست. پشیمون نمیشی‌.

ببین من همه ی نسخه های Dawn of War II رو گرفتم و دارم بازی می کنم می خوام ببینم در بین نسخه های سری اول کدوم از همشون بهتره و از نظر داستانی کدومشون به نسخه های سری دوم مربوطه !؟
در کل soulstorm رو بگیرم یا همون نسخه ی اول رو !؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
با عرض معذرت چند روزی نبودم. :)

ببین من همه ی نسخه های Dawn of War II رو گرفتم و دارم بازی می کنم می خوام ببینم در بین نسخه های سری اول کدوم از همشون بهتره و از نظر داستانی کدومشون به نسخه های سری دوم مربوطه !؟
در کل soulstorm رو بگیرم یا همون نسخه ی اول رو !؟
به نظر من هر دوش رو بگیر، یعنی هم Dawn of War اصلی سال 2004 به خاطر حالت داستانی جالب و قشنگش که زیاد هم طول نمی کشه، و هم Soulstorm که در حال حاضر کامل ترین گیم پلی سری اول رو داره.

نسخه Soulstorm البته امتیازاتش خیلی پایین هم نشد، ولی چون رلیک که مشغول کار روی Dawn of War 2 بود خودش روی بازی تازه و دو نژاد جدیدش (Dark Eldar و Sisters of Battle) کار نکرده بود و این کار رو به Iron Lore سپرده بود، این نژادهای جدید نسبت به نژادهای کار شده در بازی های قبلی ضعیف در اومده بودند و خیلی هم بازی خلاقیت جالب و خاصی نداشت. در ضمن خوب سومین اکسپنشن پک هم بود و معمولا تعداد نسخه های اضافه شونده که بالا میره نمره سایت های Review یه کم پایین میاد.

ولی در کل بهترین نسخه برای بازی کردن همون Soulstorm هستش، چون کلا جامع تر و کامل تر از بقیه بازی های سری اوله.
یک بازی رو یادت رفت معرفی کنی؟ Warhammer Mark Of Chaos
نه یادم نرفت، اون بازی اصلا مرتبط با این دنیا نیست.

این تاپیک به معرفی دنیای وارهمر 40 هزار می پردازه (یعنی دنیایی که به آینده بسیار دور تعلق داره) و بازی Mark Of Chaos از دنیای وارهمر (یعنی دنیایی که مربوط به زمان گذشته است) ساخته شده و ارتباطی به موضوع تاپیک نداره. :)

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
mahi58 @
این انیمیشن ِ Warhammer 40000 جریانش چیه عزیز؟
محتواش توی دانشنامه ای که اینجا گذاشتید هست؟
مرسی

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
mahi58 @
این انیمیشن ِ Warhammer 40000 جریانش چیه عزیز؟
محتواش توی دانشنامه ای که اینجا گذاشتید هست؟
مرسی
سلام و ممنون. :)

منظورتون این هستش؟

در مورد اون انیمیشن مطلب خاصی در تاپیک ننوشتم، و تا به حال عمدتا داستان و هسته اصلی دنیای وارهمر 40000 و همچنین بازی های ساخته شده از این IP در تاپیک بررسی شدند.

Ultramarines یک انیمیشن سینمایی بوده که در سال 2010 ساخته و اکران شده. عنوان نسبتا ضعیفی هم بوده و به نسبت اون پتانسیل و ظرفیت فوق العاده ای که در دنیای وارهمر 40000 وجود داره داستان جالبی هم نداشته، به طوری که حتی بعضی از بچه های وارهمر فن که دیدندش بهم گفته بودن فیلم خیلی داستان خاص و سنگینی نداره.

در هر صورت امیدوارم این شروع راه برای ساخت فیلم های خوب و جالب از دنیای وارهمر 40000 باشه و فیلم های بزرگ تر و بهتر ازش ساخته بشه. :)

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
یه نکته ی جالبی که در بازی Warhammer 40000 : Dawn of war II : chaos rising دیدم و بهتره نظر دوستان رو هم در این باره جویا بشم اینه که نفر خائن در تیم من کاراکتر محبوبم تارکوس از آب در اومد و وقتی به گروه chaos پیوست و لباس اونها رو به تن کرد در کمال تعجب دیدم که علامت تک چشم ( از علامت های معروف فراماسونری ) روی زرهش نقش بست !!! خواستم ببینم داستان دنیای این بازی ضد فراماسونری ساخته شده !؟
اینم عکس :

فقط لطفا ً تاپیک رو به حاشیه نبرید (!)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
در خود بازی Chaos Rising این که کدوم یکی از گروهبان های تحت فرماندهی شما فرد خائن از آب در بیاد، بستگی به بازی یی که کردید و تصمیماتی که گرفتید داره و هر کدوم شون که بیشتر از بقیه Corruption (آلودگی) کسب کرده باشه خیانت می کنه. این فرد برای شما تارکوس بوده و برای خود من چون تمام ژنرال هام رو پاک نگه داشته بودم فرد خائن کسی خارج از گروهبان های تحت فرماندهی ام بود (مارتلوس).

در بازی بعد یعنی Retribution، چون سازنده بازی نیاز داره داستان رو جلو ببره و باید بالاخره یکی از گروهبان های شما رو به عنوان فرد آلوده معرفی کنه، گروهبان Avitus رو به عنوان فرد خائن معرفی می کنه، که خوب ممکنه با چیزی که شما قبلا دیدید متفاوت باشه. این در ابتدا برای خود من هم گیج کننده بود و رفتم اینترنت رو سرچ کردم و متوجه قضیه شدم. :)

در مورد اون آرم، البته اطلاعی در مورد ارتباطش به اون مسائلی که نوشتید ندارم، ولی در هر صورت اون علامت هر چی باشه متعلق به بازی ها نیست و جزو آرم های معروف Chaos در دنیای وارهمر 40K هستش. یعنی به سازنده بازی که رلیک باشه برنمی گرده، بلکه متعلق به صاحب IP و سازنده دنیای وارهمر که Games Workshop باشه هست. :)

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
یه نکته ی جالبی که در بازی Warhammer 40000 : Dawn of war II : chaos rising دیدم و بهتره نظر دوستان رو هم در این باره جویا بشم اینه که نفر خائن در تیم من کاراکتر محبوبم تارکوس از آب در اومد و وقتی به گروه chaos پیوست و لباس اونها رو به تن کرد در کمال تعجب دیدم که علامت تک چشم ( از علامت های معروف فراماسونری ) روی زرهش نقش بست !!! خواستم ببینم داستان دنیای این بازی ضد فراماسونری ساخته شده !؟
اینم عکس :

فقط لطفا ً تاپیک رو به حاشیه نبرید (!)
دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم علامت این گروه یه پرگار برعکس که روی یه کتاب قرار گرفته و در مرکزش یه G یا یک چشم قرار داره.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آقا یه توضیحی در مورد بازیهای warhammer :mark of chaos و warhammer : mark of chaos battle march بدید ...تاریخ انتشار و سبک ، گیم پلی ، امتیازات و ...
همچنین می خواستم بدونم بازی های Dark crusade و winter assault چجوریاست !؟ من نسخه ی اول و نسخه ی soulstorm رو دارم خواستم بدونم نسخه هایی که اشاره کردم چیز متفاوتی از نظر گیم پلی و داستان دارن یا نه !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر