داشبورد جدید 360 Xbox و مشکلات آن !!!

• Thread starter Thread starter MANIX
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

MANIX

کاربر سایت
در داشبورد جدیدی که در پاییز امسال قرار است برای Xbox 360 عرضه شود شما این امکان را دارید که بازیهای خود را بر روی HDD کنسول نصب کنید.مایکروسافت اعلام کرده بود با این کار سرعت لود بازیهای بسیار سریعتر خواهد شد.
طبق مصاحبه ای که با http://www.dreisechzig.net/wp/ Boris Schneider-Johne انجام شده سخنان جالبی گفته شده:
ما در داشبورد جدید با نصب بازی بر روی HDD سرعت لود بازیها را بهبود میبخشیم به این دلیل که پس از نصب دیسک درون دستگاه کار نمی کند و بازی از قسمتی که نصب شده ادامه پیدا میکند .
ما این روش را با داشبورد جدید بر روی بازی Project Gotham Racing 3 که لود بسیار طولانی داشت امتحان کردیم و امیدوار بودیم که نتیجه بسیار خوب باشد و در واقعیت نتیجه آنچنانی را در سرعت لود مشاهده نکردیم. و سرعت لود فرق زیادی نکرده بود.

منبع

2uq217c.png

بعد اگر بخوای این آپدیت رو انجام بدی فقط باید به لایو وصل بشی و راه دیگری نداره؟
بعد این آپدیت حجمش حدوداً چقدره؟

هم میتونی از طریق LIVE این Update رو انجام بدی و هم از طریق بازیهای جدیدی که بعد از ارائه Update میاد.(UPDATE رو توی خود بازیها قرار میدن)
...................
آخر سر من نفهمیدم الان مشکل داشبورد جدید XBOX 360 چیه؟!!

هم میتونی از طریق LIVE این Update رو انجام بدی و هم از طریق بازیهای جدیدی که بعد از ارائه Update میاد.(UPDATE رو توی خود بازیها قرار میدن)
...................

الان جدیدترین آپدیت رو کدوم بازی ها هست؟
.........................................
مشکل داشبورد هم اینه که هنوز نیامده و هرکی هرچی که دلش میخواد میگه...

...................

فکر کنم بهتره یه کم صبر کنیم تا بیاد و بعد راجع بهش صحبت کنیم
تا این دوستمون نگه هر کی هر چی دلش میخواد میگه
من که هر چی گفتم از سایتهایه معتبر خارجی گفتم و از خودم در نیاوردم;)

استاد منم اینو میدونم که از رئیه DVD اجرا میکنن
منظورم اینه اگر قرار باشه از این قابلیت به شکلی استفاده بشه که الزام به نصب باشه چی؟
مثلا یه بازی رو بیاد رو 2تا DVD بده که یکیش حتما نصب لازم داشته باشه
مثل بازیهایه ریسینگ که نشه هر دیسک رو مجزا رفت
اونوقت یا باید به آرکید دارها یه سرویس خاص داده بشه یا اینکه به خاطر وجود آرکید قید این موضوع زده بشه
چه كسي گفته به اجبار شما مجبوريد يك ديسك رو بريزيد روي هارد؟ هيچ اجباري وجود نداره حتي وقتي اين سيستم رو نصب كرديد روي كنسول مي تونيد اصلا از اين بخش استفاده نكنيد حتي اگر هارد داشته پس اصلا نياز نيست شما بازي رو به اجبار نصب كنيد. ميدوني اگر چنين چيزي براي يك بازي وجود داشته باشه چي ميشه؟ مايكروسافت بدبخت ميشه ...

يكي نيست به ما بگه ويديو و... هم قابليت نصب داره يا نه؟

بعدش هم اينقدر مشكل مشكل نكنيد مگه قابليت اين داشبورد فقط ريختن بازي رو هارده؟

چه كسي گفته به اجبار شما مجبوريد يك ديسك رو بريزيد روي هارد؟ هيچ اجباري وجود نداره حتي وقتي اين سيستم رو نصب كرديد روي كنسول مي تونيد اصلا از اين بخش استفاده نكنيد حتي اگر هارد داشته پس اصلا نياز نيست شما بازي رو به اجبار نصب كنيد. ميدوني اگر چنين چيزي براي يك بازي وجود داشته باشه چي ميشه؟ مايكروسافت بدبخت ميشه ...

يكي نيست به ما بگه ويديو و... هم قابليت نصب داره يا نه؟

بعدش هم اينقدر مشكل مشكل نكنيد مگه قابليت اين داشبورد فقط ريختن بازي رو هارده؟

دوست عزیز تو یکی از سایتها نوشته بود امکان داره با این قابلیت امکان اومدنه عنوانی مثله MGS4 برایه 360 فراهم بشه که در این صورت حتما هارد لازمه

من خودم میدونم که این option کاملا اختیاریه
دقت نکردی گفتم اگربخوان این کار رو بکنن

در هر صورت باید صبر کرد و دید

دوست عزیز تو یکی از سایتها نوشته بود امکان داره با این قابلیت امکان اومدنه عنوانی مثله MGS4 برایه 360 فراهم بشه که در این صورت حتما هارد لازمه

من خودم میدونم که این option کاملا اختیاریه
دقت نکردی گفتم اگربخوان این کار رو بکنن

در هر صورت باید صبر کرد و دید
خب آخه تو يك سايت ديگه هم HR رو براي X360 تاييد كردند :biggrin1:

MGS4 چه با هارد چه بي هارد بخواد بياد مياد.

اين امكان هم اجباري نيست همين طور كه تا به امروز هيچ بازي X360 عرضه نشده كه به اجبار نيازمند هارد باشه.

اين ماجرا هم دقيقا داره ميشه مثل همون كه يك مدت گير داده بودن ميگفتن مايكروسافت درايور هاي بلوري ميده بيرون بعد بازي هاش رو روي بلوري عرضه ميكنه.

سلام
من دیروز داشبورد جدید رو ریختم یه مشکلی که من دارم اینه که نمی تونم به اینترنت وصل شم البته من Dial up رو share میکنم وقتی که داره تست میکنه بین internet و xbox live میگه پورت 3074 fire wall باز کن
دوست عزیز تا زمان عرضه ی رسمی داشبورد به live وصل نشو چون بن میشی!;)

این فقط نسخه ی بتا هست که 7 مگه نسخه ی کاملی 100 و اندی مگ هستش ...
بله میتونید
ولی نسخه ی بتا آوارتار رو نداره و فکر کنم لایو هم وصل نمیشه (مطمئن نیستم آخه من خودم
به لایو دسترسی ندارم)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or