داشبورد جدید 360 Xbox و مشکلات آن !!!

• Thread starter Thread starter MANIX
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

MANIX

کاربر سایت
در داشبورد جدیدی که در پاییز امسال قرار است برای Xbox 360 عرضه شود شما این امکان را دارید که بازیهای خود را بر روی HDD کنسول نصب کنید.مایکروسافت اعلام کرده بود با این کار سرعت لود بازیهای بسیار سریعتر خواهد شد.
طبق مصاحبه ای که با http://www.dreisechzig.net/wp/ Boris Schneider-Johne انجام شده سخنان جالبی گفته شده:
ما در داشبورد جدید با نصب بازی بر روی HDD سرعت لود بازیها را بهبود میبخشیم به این دلیل که پس از نصب دیسک درون دستگاه کار نمی کند و بازی از قسمتی که نصب شده ادامه پیدا میکند .
ما این روش را با داشبورد جدید بر روی بازی Project Gotham Racing 3 که لود بسیار طولانی داشت امتحان کردیم و امیدوار بودیم که نتیجه بسیار خوب باشد و در واقعیت نتیجه آنچنانی را در سرعت لود مشاهده نکردیم. و سرعت لود فرق زیادی نکرده بود.

منبع

2uq217c.png

در منبع خبر عنوان خبر به این صورت بوده :
New Xbox 360 games copied to HDD won't load much faster

میشه اینجوری معنیش کرد : بازیهای جدید xbox360 که بر روی HDD یا همون هارد کنسول کپی شدند زودتر لود نمیشوند
در منبع خبر هم ذکر شده و منظورش این بوده که بازیهای جدید 360 که بر روی هارد کپی میشوند
زمان لودینگ هاشون با وقتی که روی هارد کپی نشدند و دیسک داخل درایو هست یکی هست و کاهشی در لودینگها دیده نشده و افزایش محسوسی نداشته و بازم میگم منظور بازیهای جدید بوده که همونطور که آقا مهدی توضیح دادن و در منبع خبر هم گفته شده خود این بازیهای جدید به اصطلاح Optimize شده هستند و اگر هم روی هارد کنسول کپی بشن سرعت زمانهای لودینگشون فرقی نخواهد کرد .

آخرین ویرایش:
به به
شما معنی ماچ رو میدونی ؟؟البته نه از اون ماچا "much"
اگر میدنی پس باید اینم بدونی که
بازیهای جدید xbox360 که بر روی HDD یا همون هارد کنسول کپی شدند زودتر لود نمیشوند
و
بازیهای جدید xbox360 که بر روی HDD یا همون هارد کنسول کپی شدند خیلی زودتر لود نمیشوند
فرق داره !!
در مورد بقیه ی حرف هاتونم شما ;) :biggrin1:
تقریبا دیگه اینو همه ی عالمو ادم میدونن که اعلام شده هر بازی تا 10 درصد کاهش زمان لود داره که از طرف گیم سپات که تیمشون هم به شخصه تست کرده بودن این موضوع رو هم تایید شده این حرف
(خبرشو خودم قبلا گزاشته بودم !!)

آقا یه بار دیگه هم میگم بر فرض که سرعت لود تغییر نکنه ( که 100% میکنه)
اولا این تنها option در آپدیت پاییزی نیست
ثانیا شما فکر کن سرعت لودینگ همون سرعت درایو هست:confused:
وقتی شما درایوتون کار نمیکنه چندین مزیت داره
یکیش اینه که لنز سالم میمونه یکی دیگه اینکه صدایه درایو در نمیاد
دیگه اینکه حرارتی که درایو تولید میکنه دیگه تولید نمیشه و خودش
باعثه پائین اومدنه درصد خرابی هایه مربوط به مشکلات حرارتی میشه

با این همه بازم بگید گفتن سرعته لودینگ فرقی نکرده
شما تو بازیهایی که مشکل لود تکستجر رو دارن ببینید چند دهم ثانیه
اختلاف هست ؟ همون حد هم که کم شده باشه کافیه
در صورتی که همه میدونیم سرعت لود از رویه هارد هر چی باشه از درایو
سریعتره;)

به به
شما معنی ماچ رو میدونی ؟؟البته نه از اون ماچا "much"
اگر میدنی پس باید اینم بدونی که
بازیهای جدید xbox360 که بر روی HDD یا همون هارد کنسول کپی شدند زودتر لود نمیشوند
و
بازیهای جدید xbox360 که بر روی HDD یا همون هارد کنسول کپی شدند خیلی زودتر لود نمیشوند
فرق داره !!
در مورد بقیه ی حرف هاتونم شما ;) :biggrin1:
تقریبا دیگه اینو همه ی عالمو ادم میدونن که اعلام شده هر بازی تا 10 درصد کاهش زمان لود داره که از طرف گیم سپات که تیمشون هم به شخصه تست کرده بودن این موضوع رو هم تایید شده این حرف
(خبرشو خودم قبلا گزاشته بودم !!)
فقط به خاطر یک کلمه !!!
دوستانه میگم شما که ترجمه هات کلا مشکل داره لازم نیست از من ایراد بگیری و ماچ ماچ کنی!

آخر پستم نوشته بودم بازیهای جدید و optimize شده اگر هم روی هارد کنسول کپی بشن سرعت زمانهای لودینگشون فرقی نخواهد کرد اشتباه از من بود باید مینوشتم فرق چندانی نمیکنه .منظوری نداشتم ... ضمن اینکه قبلش گفته بودم که تغییر محسوسی نخواهد کرد که فکر کنم منظور شما رو رسونده بودم و شما اونجا رو نخوندی !

آخرین ویرایش:
نه ,فقط برای یک کلمه از روی قصد !!
خوشبختانه من در طول دوران دبستان معنی کلمه هایی مثل خیلی رو یاد گرفتم ولی شما یاد که نگرفتی هیچ کم هم نمیخوای بیاری !!
در ضمن شما رو نمیدونم ولی برای من 10 درصد این قدر چیز کمی نیست که ذکر و یا عدم ذکرش به چشم نیاد البته برای شما هم نباید این قدر کم باشه ولی خوب ...فن بویی و مشکلات فراوان که دیگه نیاز به معرفی هم نداری شما تو این زمینه.
در هر صورت این بحث از طرف من تموم شدست()

دوستانه میگم شما که ترجمه هات کلا مشکل داره لازم نیست از من ایراد بگیری و ماچ ماچ کنی!
شما که ایراد میگیری به فکر خودتم باش که فکر میکنی میلیارد با بیلیون فرق میکنه ;)

شما که ایراد میگیری به فکر خودتم باش که فکر میکنی میلیارد با بیلیون فرق میکنه ;)
فقط به خاطر یک کلمه !!!

آخر پستم نوشته بودم بازیهای جدید و optimize شده اگر هم روی هارد کنسول کپی بشن سرعت زمانهای لودینگشون فرقی نخواهد کرد اشتباه از من بود باید مینوشتم فرق چندانی نمیکنه .منظوری نداشتم ... ضمن اینکه قبلش گفته بودم که تغییر محسوسی نخواهد کرد که فکر کنم منظور شما رو رسونده بودم و شما اونجا رو نخوندی !
حالا چرا دعوا ميكنين!واسه هر چيز كو چيكي كه نبايد به پر و پاي هم بپيچين!
:biggrin1:

نه ,فقط برای یک کلمه از روی قصد !!
خوشبختانه من در طول دوران دبستان معنی کلمه هایی مثل خیلی رو یاد گرفتم ولی شما یاد که نگرفتی هیچ کم هم نمیخوای بیاری !!
در ضمن شما رو نمیدونم ولی برای من 10 درصد این قدر چیز کمی نیست که ذکر و یا عدم ذکرش به چشم نیاد البته برای شما هم نباید این قدر کم باشه ولی خوب ...فن بویی و مشکلات فراوان که دیگه نیاز به معرفی هم نداری شما تو این زمینه.
در هر صورت این بحث از طرف من تموم شدست()
از روی قصد !!! فقط میشه به حالتون تاسف خورد
من حوصله بحث کردن با دو تا بچه و البته فن بوی رو ندارم هر جور میخواید فکر کند

در داشبورد جدیدی که در پاییز امسال قرار است برای Xbox 360 عرضه شود شما این امکان را دارید که بازیهای خود را بر روی HDD کنسول نصب کنید.مایکروسافت اعلام کرده بود با این کار سرعت لود بازیهای بسیار سریعتر خواهد شد.
طبق مصاحبه ای که با http://www.dreisechzig.net/wp/ Boris Schneider-Johne انجام شده سخنان جالبی گفته شده:
ما در داشبورد جدید با نصب بازی بر روی HDD سرعت لود بازیها را بهبود میبخشیم به این دلیل که پس از نصب دیسک درون دستگاه کار نمی کند و بازی از قسمتی که نصب شده ادامه پیدا میکند .
ما این روش را با داشبورد جدید بر روی بازی Project Gotham Racing 3 که لود بسیار طولانی داشت امتحان کردیم و امیدوار بودیم که نتیجه بسیار خوب باشد و در واقعیت نتیجه آنچنانی را در سرعت لود مشاهده نکردیم. و سرعت لود فرق زیادی نکرده بود.

منبع

2uq217c.png

همین که دیگه دستگاهمون مشکل گرمایی پیدا نمیکنه خودش خیلیه

از روی قصد !!! فقط میشه به حالتون تاسف خورد
من حوصله بحث کردن با دو تا بچه و البته فن بوی رو ندارم هر جور میخواید فکر کند

فکر کنم شما هم بی تقصیر نباشی
چون اشتباه اول از شما بوده که تفاوتی بین فرق نداره و فرق زیادی نداره قائل نشدی
و بعد هم دوستمون که فکر کنم میتونست بهتر از این برخورد کنه
در هر صورت این آپدیت به نظر من بیشتر از یه آپدیته و خیلی از مشکلاته 360 رو حل میکنه
حتی یه مطلب خوندم که بازیهایی هم که از نظر حجم به مشکل میخوردن با این روش
مشکلشون حل میشه
البته یه نکته هست که تکلیفه آرکید دار ها چی میشه( در صورتی که مثلا یه بازی به علت حجم زیاد بالاجبار هارد بخواد)

هر چی باشه برای ما خیلی مفیده چون اونا از دیسک اورجینال استفاده میکنند ولی ما چون دیسکامون کپی هست لودینگهای طولانیتری میبینیم ولی وقتی رو هارد بازی رو نصب کنیم صد در صد سرعت لود میره بالا

هر چی باشه برای ما خیلی مفیده چون اونا از دیسک اورجینال استفاده میکنند ولی ما چون دیسکامون کپی هست لودینگهای طولانیتری میبینیم ولی وقتی رو هارد بازی رو نصب کنیم صد در صد سرعت لود میره بالا
از اون حرفا بود ...

ميگم توي اين سري فيلم و... رو هم ميشه ريخت ديگه نه؟

البته یه نکته هست که تکلیفه آرکید دار ها چی میشه( در صورتی که مثلا یه بازی به علت حجم زیاد بالاجبار هارد بخواد)
خوب از رو DVD اجرا می کنن دیگه این گفتن داره ؟ ! ;)

خوب از رو DVD اجرا می کنن دیگه این گفتن داره ؟ ! ;)

استاد منم اینو میدونم که از رئیه DVD اجرا میکنن
منظورم اینه اگر قرار باشه از این قابلیت به شکلی استفاده بشه که الزام به نصب باشه چی؟
مثلا یه بازی رو بیاد رو 2تا DVD بده که یکیش حتما نصب لازم داشته باشه
مثل بازیهایه ریسینگ که نشه هر دیسک رو مجزا رفت
اونوقت یا باید به آرکید دارها یه سرویس خاص داده بشه یا اینکه به خاطر وجود آرکید قید این موضوع زده بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or