داستان Slender: The Arrival توسط تیم Marble Hornets نوشته خواهد شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
20121203_slender_the_arrival.jpg

نویسندگان یکی از موفق ترین رسانه های Slender Man، بر روی جدیدترین عنوان از این قسمت با نام Slender: The Arrival مشغول به کار خواهند شد.

Blue Isle Studios این همکاری را اعلام کرد که خالقان Marble Hornets هم چون Joseph DeLage، Troy Wagner و Tim Sutton برای خلق یک داستان عمیق، همه جانبه و ترسناک، آماده خواهند شد.

Slender: The Arrival یک بازسازی تجاری بزرگ و یک ادامه بر عنوان مستقل پیشین خود یعنی Slender: The Eight Pages که توسط Mark Hadley خلق شده بود، خواهد بود که وی در این رابطه از اشتیاق خود برای همکاری با این تیم نویسندگی گفت.

وی اذعان داشت: " من واقعا هیجان زده هستم که به تیم Marble Hornets برای ورود به تیم سازنده ما خوش آمد بگویم. من مطمئن هستم که با همکاری یکدیگر، ما با Arrival موفق به خلق یک تجربه فوق العاده و ترسناک خواهیم شد."

Marble Hornets، نام یک سری در حال پخش در شبکه You-Tube است که با حفظ هیجان همیشگی خود، بیش از دو فصل از داستان هایی ترسناک بر اساس Slender Man را به تصویر کشیده است.

Slender Man یک افسانه ترسناک است که در فروم Something Awful به وجود آمد و به سرعت موجب شکل گیری داستان ه و افسانه های مربوطه شد و با پخش در اینترنت، موجب مشهور شدن این نام شد.

Slender: The Arrival اوایل سال 2013 بر روی PC منتشر خواهد شد.

منبع

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
می تونید Slender: The Eight Pages رو تموم کنید من کل سایت رو شیرینی میدم:d

Attachments

• slender___the_eight_pages_by_looooozeeeeer-d5k5phn.jpg
    slender___the_eight_pages_by_looooozeeeeer-d5k5phn.jpg
    47.8 KB · مشاهده: 38

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
لول!:dیعنی اینقدر ترسناکه؟؟:d
اگه شب,خواب های ترسناک نمی بینیم بعد از خوندنش,من کلش رو میخونم!:d(با دیدن توصیف دوستان,از همین الان ترس تو بدنم لونه کرده!:-s:d)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Ball میخواد که بازی رو توی شب بازی کنی :D قشنگ تا چند روز توهم بهت میده از پنجره بدون پرده هم میترسی رد شی... یه توالت مانند بودش... وقتی میومدی بیرون ازش... من 10 سالی از عمرم رو توی اون صحنه از دست دادم...

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
Ball میخواد که بازی رو توی شب بازی کنی :D قشنگ تا چند روز توهم بهت میده از پنجره بدون پرده هم میترسی رد شی... یه توالت مانند بودش... وقتی میومدی بیرون ازش... من 10 سالی از عمرم رو توی اون صحنه از دست دادم...
يعني تو اون صحنه من دچار مرگ مغزي شدم!!!:-s
كلا يه دور ارادت خودمونو به مادر و خواهر و عمه ي سازنده ابراز كرديم:d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
پیشنهاد میشه بازی کنید سری Slender رو .چندتا چیز:dپیوست می کنم از واقعی بودن داستان مرد قلمی اطلاع داشته باشید:

Attachments

• slenderman.png
    slenderman.png
    112.6 KB · مشاهده: 61
  • tumblr_m9rn81J0mf1rtwgid.jpg
    tumblr_m9rn81J0mf1rtwgid.jpg
    58.3 KB · مشاهده: 62
  • slenderman_by_hellsing__alucard-d5be7ow.jpg
    slenderman_by_hellsing__alucard-d5be7ow.jpg
    53.5 KB · مشاهده: 62

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
پیشنهاد میشه بازی کنید سری Slender رو .چندتا چیز:dپیوست می کنم از واقعی بودن داستان مرد قلمی اطلاع داشته باشید:
واقعی ؟! در فروم Something Awful یه مسابقه فتوشاپی بود برای تبدیل عکس های معمولی به عکس های ترسناک. این Slenderman هم در همین مسابقه به وجود اومد که یواش یواش معروف و محبوب‌ شد تا جایی که چندین تا رسانه هم برای خودش دست و پا کرد.
این عکس‌ها هم مربوط به همین مسابقه هستن...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
واقعی ؟! در فروم Something Awful یه مسابقه فتوشاپی بود برای تبدیل عکس های معمولی به عکس های ترسناک. این Slenderman هم در همین مسابقه به وجود اومد که یواش یواش معروف و محبوب‌ شد تا جایی که چندین تا رسانه هم برای خودش دست و پا کرد.
این عکس‌ها هم مربوط به همین مسابقه هستن...

بله واقعی می دونم ولی واقعی هست
هشتم ژون 2009 دی یک مسابقه "تصاویر فراطبیعی" که توسط فروم اینترنتی "چیزی ترسناک"(Something AwFul) برگزار شد , قرار بر این بود که شرکت کنندگان عکسی واقعی را با دست کاری فتوشاپی تبدیل به عکس ترسناک همراه با یک عنصر فراطبیعی کنند.در دهم ژون "ویکتور سرج"یکی از شرکت کنندگان عکسی به فروم مسابقه فرستاد که اسم اش "مردقلمی"(Slender Man )بود.عکس یاد شده کودک را نشان می داد که پشت ان مردی بلندقامت با دستانی کشیده تر از حالت عادی و صورتی بدون چهره دیده می شد.در روزهای بعد چندین عکس بی نام دیگر به فروم مسابقه ارسال شد.زیر یکی از عکس ها نوشته شده بود:"ما نمیخواستیم بریم.نمی خواستیم بکشیم اش.اما دستان درازش هم زمان هم مارا می ترساند و هم به ما آرامش میداد"!هم چنین در مشخصات عکس قید شده بود که عکاس این عکس در سال 1983 به دلیلی نامعلوم در جنگل مرده است.
عکس , کودکانی بر سرسره را نشان می داد که مرد قلمی پشت شان به نظاره ایستاده بود.روز به روز عکس های دیگری با پیش قصه های عجیب و غریب از مرد قلمی منتشر می شد که دیگر فتوشاپی نبودند!ارام ارام قصه , طعم واقعیت گرفت و افسانه ی ساخت دسته مدنیته به کابوسی بدل شد.یک سال بعد عکس خانه ای که همراه با 14 کودک در ان اتش گرفته و مرد قلمی پشت ان دیده می شود , دنیای اینترنت را بر هم ریخت.
رابطه ی بین مرد قلمی و هیولاهای اسطورهای خیلی زود توسط کاربران فروم ها برقرار شد و دیگر مردقلمی فقط چند عکس فوتوشاپی نبود.چندین و چند فیلم مستند درباره ی جنایت های مرد قلمی ساخته شد.اجسادی در جنگل های "Der Ritter" آلمان پیدا شد که از درخت ها آویزان بودند و اجزای شکمشان از بدنشان بیرون اورده شده بود.معلوم نبود فیلم ها مستند هستند یا دروغین.این طور شد که دیگر کسی نتوانست فرق بین واقعیت و داستان را تشخیص دهد و د چنین فضای ژورنالیستی پرالتهابی یک بازی مستقل ترسناک ساخته شده که "قلمی"(Slender) نام دارد و انتشارش دوباره قصه لولو خور خوره ی فراموش شده را بر سر زبان ها انداخته است

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
بله واقعی می دونم ولی واقعی هست
>>
این طور شد که دیگر کسی نتوانست فرق بین واقعیت و داستان را تشخیص دهد
مسلمه که اینا واقعی نیستن. این افسانه‌ها هم توسط Victor Surge خالق اصلی Slenderman نوشته شدن. چون همچین شخصیتی با خصیصه هایی مثل قد بیشتر از دو متر، دستانی تا پایین تر از زانو (مثل اردشیر درازدست:d) و نداشتن اجزای صورت قبلا وجود نداشت...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
>>

مسلمه که اینا واقعی نیستن. این افسانه‌ها هم توسط Victor Surge خالق اصلی Slenderman نوشته شدن. چون همچین شخصیتی با خصیصه هایی مثل قد بیشتر از دو متر، دستانی تا پایین تر از زانو (مثل اردشیر درازدست:d) و نداشتن اجزای صورت قبلا وجود نداشت...
دل رو من نبوده که تو آلمان پیدا شده:|همیشه چیزهای فراتر از تصور وجود دارد حتی آدم با یک چشم یا با... تو اون نمایشگاه فقط یک عکس از مرد قلمی بود بعدیاش چی؟اتفاق مرگ بار بعدش چی؟
مجید دلبندم بود اون یادت رفت اسمش رو بگی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر