داستان Slender: The Arrival توسط تیم Marble Hornets نوشته خواهد شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
20121203_slender_the_arrival.jpg

نویسندگان یکی از موفق ترین رسانه های Slender Man، بر روی جدیدترین عنوان از این قسمت با نام Slender: The Arrival مشغول به کار خواهند شد.

Blue Isle Studios این همکاری را اعلام کرد که خالقان Marble Hornets هم چون Joseph DeLage، Troy Wagner و Tim Sutton برای خلق یک داستان عمیق، همه جانبه و ترسناک، آماده خواهند شد.

Slender: The Arrival یک بازسازی تجاری بزرگ و یک ادامه بر عنوان مستقل پیشین خود یعنی Slender: The Eight Pages که توسط Mark Hadley خلق شده بود، خواهد بود که وی در این رابطه از اشتیاق خود برای همکاری با این تیم نویسندگی گفت.

وی اذعان داشت: " من واقعا هیجان زده هستم که به تیم Marble Hornets برای ورود به تیم سازنده ما خوش آمد بگویم. من مطمئن هستم که با همکاری یکدیگر، ما با Arrival موفق به خلق یک تجربه فوق العاده و ترسناک خواهیم شد."

Marble Hornets، نام یک سری در حال پخش در شبکه You-Tube است که با حفظ هیجان همیشگی خود، بیش از دو فصل از داستان هایی ترسناک بر اساس Slender Man را به تصویر کشیده است.

Slender Man یک افسانه ترسناک است که در فروم Something Awful به وجود آمد و به سرعت موجب شکل گیری داستان ه و افسانه های مربوطه شد و با پخش در اینترنت، موجب مشهور شدن این نام شد.

Slender: The Arrival اوایل سال 2013 بر روی PC منتشر خواهد شد.

منبع

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مستند Slender Suit رو دیدید؟ یه مستنده که با این افسانه میپردازه.
در واقع در این مورده که Slender یه تنبیه برای آدم ها به خصوص بچه هایی هست که در شبه مشغول به قدم زدن توی طبیعت میشن ( Badluck Brian یکیشونه ) و بعد از دیدن سلندر به کل ناپدید میشن. مستندش به نظر من کاملا ساختگی هستش. یه صحنه نشون میده که توی مقر پلیس مردی به اسم تامس کلی داره درباره ناپدید شدن دخترش تعریف میکنه و اونجا میگه من یه مرد 10 فوت دیدم با یه کت و شلوار !! و دست هایی دراز تر خودش که لباس دختر من دستشه. توی همون مصاحبه تامس شروع به دیوونه شدن میکنه و یهو اربده میزنه که خودشه!! اون الان پشت سرته. پلیس وقتی برمیگیرده بیسیم میزنه تا بقیه پلیس ها بیان اما وقتی میرن توی اتفاق بازیجویی هیچ کس توی اتاق نبود و فقط چند تا گلوله روی دیوار بودش.

کلا به نظر من اینا بیشتر شبیه به یه شوخی و کنترل ذهن مردم هستش. فوقشم 21 دسامبر وقتی دنیا تموم شه این بی پدر مادر هم میمیره ما راحت میشیم :D

مشکل الان اینجاست که من دوباره توهم برم داشت الان جرئت ندارم از اتاقم پاشم برم توالت. با اینکه میدونم کلا 0.000000000000000000001 % همچین چیزی وجود داره ولی یه حس توهمی ناجوری میده :D

در کل چیزی به اسم supernatural توی این دنیا نیست و این سلندرم یه شوخی خیلی ساده اس. منتها بازم جالبه که تاثیر جالبی روی آدم میذاره. خیلی ها هم میگن سلندر یه موجودیه که میخواد برای زنده موندن خودش بجنگه =))

---------- نوشته در 05:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:50 PM ارسال شده بود ----------

اینم اضافه کنم که من بعد از بازی کردن Slender مجبور شدم تا یک هفته Winnie the Pooh ببینم تا از ذهنم فراموش شه.

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
در واقع در این مورده که Slender یه تنبیه برای آدم ها به خصوص بچه هایی هست که در شبه مشغول به قدم زدن توی طبیعت میشن ( Badluck Brian یکیشونه ) و بعد از دیدن سلندر به کل ناپدید میشن. مستندش به نظر من کاملا ساختگی هستش. یه صحنه نشون میده که توی مقر پلیس مردی به اسم تامس کلی داره درباره ناپدید شدن دخترش تعریف میکنه و اونجا میگه من یه مرد 10 فوت دیدم با یه کت و شلوار !! و دست هایی دراز تر خودش که لباس دختر من دستشه. توی همون مصاحبه تامس شروع به دیوونه شدن میکنه و یهو اربده میزنه که خودشه!! اون الان پشت سرته. پلیس وقتی برمیگیرده بیسیم میزنه تا بقیه پلیس ها بیان اما وقتی میرن توی اتفاق بازیجویی هیچ کس توی اتاق نبود و فقط چند تا گلوله روی دیوار بودش.

کلا به نظر من اینا بیشتر شبیه به یه شوخی و کنترل ذهن مردم هستش. فوقشم 21 دسامبر وقتی دنیا تموم شه این بی پدر مادر هم میمیره ما راحت میشیم :D

مشکل الان اینجاست که من دوباره توهم برم داشت الان جرئت ندارم از اتاقم پاشم برم توالت. با اینکه میدونم کلا 0.000000000000000000001 % همچین چیزی وجود داره ولی یه حس توهمی ناجوری میده :D

در کل چیزی به اسم supernatural توی این دنیا نیست و این سلندرم یه شوخی خیلی ساده اس. منتها بازم جالبه که تاثیر جالبی روی آدم میذاره. خیلی ها هم میگن سلندر یه موجودیه که میخواد برای زنده موندن خودش بجنگه =))

---------- نوشته در 05:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:50 PM ارسال شده بود ----------

اینم اضافه کنم که من بعد از بازی کردن Slender مجبور شدم تا یک هفته Winnie the Pooh ببینم تا از ذهنم فراموش شه.

حرفاتو قبول دارم غير از قضيه ي supernatural!
علم به ٢ شاخه ي فيزيك و متا فيزيك تقسيم ميشه كه بشر همه ي پيشرفتش تو در ضمينه ي فيزيك بوده
متافيزيك و ماورا طبيعي چيزي هست كه با مدارك خيلي زيادي اثبات شده
دليلي نميشه هرچي ما نميبينيم وجود نداشته باشه ، ما ميكروب هم نميبينيم ولي وجود داره

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش

آخه کدوم موجود supernatural میاد کت و شلوار می پوشه با کراوات،مستندش هم دیدم و اون صحبت ها که خیلی ضایع بود که ساختگی هستن.بازیش هم به نظر من فقط به خاطر اون صدای ناگهانی هست که یهو میاد مگر نه بدون صدا بازی کنید خیلی مسخره میشه
ولی هنوز آدم فضایی ها رو قبول دارم >:)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اگه توجه کنین در s:8 pages نمیشه بازی رو استاپ کرد که ترسناک بودنش زیاد شه!:))
حرفاتو قبول دارم غير از قضيه ي supernatural!
علم به ٢ شاخه ي فيزيك و متا فيزيك تقسيم ميشه كه بشر همه ي پيشرفتش تو در ضمينه ي فيزيك بوده
متافيزيك و ماورا طبيعي چيزي هست كه با مدارك خيلي زيادي اثبات شده
دليلي نميشه هرچي ما نميبينيم وجود نداشته باشه ، ما ميكروب هم نميبينيم ولي وجود داره
که علم به دو قسمت فیزیکس و متافیزیکس تقسیم میشه؟عجب!;;)
منم یه T-rex صورتی پشت خونمون دارم که فقط خودم میتونم ببینمش (تازه خودش میگه دنیا رو هم اختراع(!) کرده:d)
آدمیزاد کلا دوست داره خرافه رو باور کنه واقعیت رو نه!اگه بگی یه دکتر جون صدتا آدم دم مرگ رو نجات داده باورش ندارن ولی اگه بگی در یوکوچلی آباد یه قناتی هست توش پیام sos بندازی اجابت میشه سریع میدون اونجا

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
اگه توجه کنین در s:8 pages نمیشه بازی رو استاپ کرد که ترسناک بودنش زیاد شه!:))

که علم به دو قسمت فیزیکس و متافیزیکس تقسیم میشه؟عجب!;;)
منم یه T-rex صورتی پشت خونمون دارم که فقط خودم میتونم ببینمش (تازه خودش میگه دنیا رو هم اختراع(!) کرده:d)
آدمیزاد کلا دوست داره خرافه رو باور کنه واقعیت رو نه!اگه بگی یه دکتر جون صدتا آدم دم مرگ رو نجات داده باورش ندارن ولی اگه بگی در یوکوچلی آباد یه قناتی هست توش پیام sos بندازی اجابت میشه سریع میدون اونجا
منظور من از متافيزيك خرافه نيست
يه سري اتفاقات هست كه بشر نميتونه توضيح علمي براشون بياره ، بعد از ارائه ي نظريه ي نسبيت انيشتين در سال ١٩٠٥ دانشمندها دچار شُك شدن! همه ميدونستن نظريه از لحاظ علمي درسته ولي تا ده ي ٢٠ قرن ٢٠ام نتونستن از اين نظريه استفاده كنند
اين نظريه به طور اشكار در مورد انرژي و تبديل اونه و "انرژي" همون چيزي هستش كه تو خيلي از اتفاق هاي متا فيزيك نقش بازي ميكنه!
مورد ديگر در مورد متا فيزيك دنياهاي موازيه ، احتمالا ديگه همه بايد در مورد دنياي موازي "اجنه" چيزهاي زيادي شنيده باشن
دوست من جن گيري و احضار جن واقعا وجود داره،نه فقط تو ايران و خاورميانه بلكه بزرگترين مركز اين كارها تو انگليس هست
تو خود ايران و در شهر گرمسار و طالقان تا دلت بخاد اين كارها رواج داره
كلا بحث در مورد متافيزيك به خاطر اسرار آميز بودنش به شدت جذابه و اگر بچه ها علاقه داشته باشن ميشه تو يه تاپيك ديگه مفصل در موردش بحث كرد

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
منظور من از متافيزيك خرافه نيست
يه سري اتفاقات هست كه بشر نميتونه توضيح علمي براشون بياره ، بعد از ارائه ي نظريه ي نسبيت انيشتين در سال ١٩٠٥ دانشمندها دچار شُك شدن! همه ميدونستن نظريه از لحاظ علمي درسته ولي تا ده ي ٢٠ قرن ٢٠ام نتونستن از اين نظريه استفاده كنند
اين نظريه به طور اشكار در مورد انرژي و تبديل اونه و "انرژي" همون چيزي هستش كه تو خيلي از اتفاق هاي متا فيزيك نقش بازي ميكنه!
مورد ديگر در مورد متا فيزيك دنياهاي موازيه ، احتمالا ديگه همه بايد در مورد دنياي موازي "اجنه" چيزهاي زيادي شنيده باشن
دوست من جن گيري و احضار جن واقعا وجود داره،نه فقط تو ايران و خاورميانه بلكه بزرگترين مركز اين كارها تو انگليس هست
تو خود ايران و در شهر گرمسار و طالقان تا دلت بخاد اين كارها رواج داره
كلا بحث در مورد متافيزيك به خاطر اسرار آميز بودنش به شدت جذابه و اگر بچه ها علاقه داشته باشن ميشه تو يه تاپيك ديگه مفصل در موردش بحث كرد
زامبی ها هم برای همین اسرار آمیز بودنشون جذابن. نکنه اون ها هم توی قسمت متا فیزیک دسته بندی میشن. راستی نظریه ی نسبیت انیشتین چه ربطی به متا فیزیک داره؟؟؟:-o
راستی این انرزش هم منو کشته. هر چیزی میشه از این "انرژی" خاص درش هست.;)
راستی نمیدونستم قضیه ی دنیاهای موازی وارد بحث اجنه شد. پسر پس این خون آشام ها کجا قرار میگیرن؟؟؟:-/
راستی هر چیزی رواج داشته باشه یعنی درسته؟ بدبخت این "شصت چی" هم همین جوری زود باور شد "جو" میگرفتش:d
پسر یه زامبی خون آشامه جن از پشت در دنیای موازی نظریه نسبیت رد شد و وارد انرژش متافیزیک انگلیس شد:d
شوخیه ناراحت نشی

آخرین ویرایش:

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
زامبی ها هم برای همین اسرار آمیز بودنشون جذابن. نکنه اون ها هم توی قسمت متا فیزیک دسته بندی میشن. راستی نظریه ی نسبیت انیشتین چه ربطی به متا فیزیک داره؟؟؟:-o
راستی این انرزش هم منو کشته. هر چیزی میشه از این "انرژی" خاص درش هست.;)
راستی نمیدونستم قضیه ی دنیاهای موازی وارد بحث اجنه شد. پسر پس این خون آشام ها کجا قرار میگیرن؟؟؟:-/
راستی هر چیزی رواج داشته باشه یعنی درسته؟ بدبخت این "شصت چی" هم همین جوری زود باور شد "جو" میگرفتش:d
پسر یه زامبی خون آشامه جن از پشت در دنیای موازی نظریه نسبیت رد شد و وارد انرژش متافیزیک انگلیس شد:d
شوخیه ناراحت نشی
من گفتم هرچي ميسازن و تخيليه واقعيه؟!:|
زامبي و خون اشام چه ربطي به بحث من داشت؟!:|
من گفتم حرف شهاب درسته و Slenderman يه داستان تخيليه و از اين مدل داستان ها زياده ولي كلا چيزي به نام supernatural وجود داره!
منظورم از مطرح كردن نسبيت هم اين بود كه خيلي چيزا به انرژي ربط داره كه ما نمبينيم و توجيه علمي پيدا كرده،بعد شما مياي ميگي زامبي؟! خون اشام؟!!!!!
كلا بحث داره به انحراف ميره
شرمنده كه مسير تاپيك كمي عوض شد

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
SoRoS
پیگیر مسائلی که خارج از حیطه ی دنیای خودتونه وارد نشید
چون هرچه بیشتر بری سمتشون، بیشتر میان سمتت !
هیچکس هم ابعاد دیگه ی دنیای اطراف رو نمیدونه و ندیده
پس نه میشه زد زیرش، نه میشه باورش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر