داستان کامل سری METAL GEAR SOLID

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
Drebin از کدوم Patriot ها خط می گرفت؟ وقتی که Big Boss و Eva و Ocelot جز 3 نفر از 5 نفر Patriot ها بودن؟ از AI ها دستور گرفته بود؟
آره,AI ها از طریق نانو ماشین ها همه چی توو مشتشون بود.اون گروه 6 نفر اصلی و ابتدایی Patriots که خیلی زود از هم پاشید توو سال 1972 بعد از اونم Zero خیلی پیگیر بود بیشتر که این سیستم غول با کمک Sigint و Para-Medic راه انداخت!

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
آره,AI ها از طریق نانو ماشین ها همه چی توو مشتشون بود.اون گروه 6 نفر اصلی و ابتدایی Patriots که خیلی زود از هم پاشید توو سال 1972 بعد از اونم Zero خیلی پیگیر بود بیشتر که این سیستم غول با کمک Sigint و Para-Medic راه انداخت!

اول تشکری بابت این نوشته ی زیبا از اساطیر بکنم.
امیدوارم با قدرت به کارتان ادامه دهید.
هرچند مشکلاتی در متن از لحاظ داستانی موجود است که باید اصلاح شود.
در صورت نیاز بهتان می گویم.
----------------
دربین ها که اسلحه فروشانی در سرار دنیا بودند از پیتریوت ها خط میگرفته اند.
که بدلیل نانو ماشین های درون بدنشان کاملا تحت کنترل میهن پرستان بودند.
به همین دلیل نمی توانستند نام میهن پرستان را تلفظ کنند و از لغت کود مانند la-li-lu-le-lo استفاده می کردند.
میهن پرستان در ابتدا شش نفر بودند. نه پنج نفر.
John doe/big boss
Major zero/David oh
Dr . Clark/Para-medic
Donald Anderson/ sigint
Eva
SHALASHASKA/REVOLVER Ocelo
بعد از جدایی بیگ باس و اسلا و ایوا ابتدا دیوید اوه در تلاش برای بازگرداندن آن ها بود اما موفق نشد.
پس به مقابله با آنها پرداخت.سیستم پیتریوت را به همراه پارا مدیک و سیگینت ساخت که در نهایت به پنج هوش مصنوعی ختم شد.
در متال گیر سالد دوم و چهارم با( به ترتیب ) GW و JD مواجه می شویم.
------------------
داستان متال گیر سالد دوم مشکلات زیادی دارد و کمی پاشیده است.
ضمن اینکه بهتر است داستان پورتیبل آپس نیز به تاپیک اضافه شود.
برای درک بهتر خوانندگان و همچنین وقایع مرتبط با Gene و جدایی first Patriots.
به هر حال باز هم از عوامل این تاپیک تشکر می کنم.
همیشه خوش و همیشه سلامت باشید.

- - -ویرایش - - -

اول تشکری بابت این نوشته ی زیبا از اساطیر بکنم.
امیدوارم با قدرت به کارتان ادامه دهید.
هرچند مشکلاتی در متن از لحاظ داستانی موجود است که باید اصلاح شود.
در صورت نیاز بهتان می گویم.
----------------
دربین ها که اسلحه فروشانی در سرار دنیا بودند از پیتریوت ها خط میگرفته اند.
که بدلیل نانو ماشین های درون بدنشان کاملا تحت کنترل میهن پرستان بودند.
به همین دلیل نمی توانستند نام میهن پرستان را تلفظ کنند و از لغت کود مانند la-li-lu-le-lo استفاده می کردند.
میهن پرستان در ابتدا شش نفر بودند. نه پنج نفر.
John doe/big boss
Major zero/David oh
Dr . Clark/Para-medic
Donald Anderson/ sigint
Eva
SHALASHASKA/REVOLVER Ocelo
بعد از جدایی بیگ باس و اسلا و ایوا ابتدا دیوید اوه در تلاش برای بازگرداندن آن ها بود اما موفق نشد.
پس به مقابله با آنها پرداخت.سیستم پیتریوت را به همراه پارا مدیک و سیگینت ساخت که در نهایت به پنج هوش مصنوعی ختم شد.
در متال گیر سالد دوم و چهارم با( به ترتیب ) GW و JD مواجه می شویم.
------------------
داستان متال گیر سالد دوم مشکلات زیادی دارد و کمی پاشیده است.
ضمن اینکه بهتر است داستان پورتیبل آپس نیز به تاپیک اضافه شود.
برای درک بهتر خوانندگان و همچنین وقایع مرتبط با Gene و جدایی first Patriots.
به هر حال باز هم از عوامل این تاپیک تشکر می کن

- - -ویرایش - - -

منظور بنده از نانو ماشین ها فقط دربین ها نبود.
بلکه اکثر pmc ها و افراد مرتبط با میهن پرستان توانایی تلفظ نام میهن پرستان را ندارند.
همچنین داستان متال گیر سالد دوم در این تاپیک یک سری مشکلاتی دارد.
نه خود داستان اصلی!( این را نوشتم چون در نگاه اول با خواندن کامنتم اشتباها ممکن است سوتفاهم پیش بیاید. )

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
سوالی که من دارم اینه که Ocelot دقیقاً کی هست؟ پسر باس؟ چرا Naked Snake جای آسلوت خواستار انتقام برای باس شد؟ چرا آسلات مثه Big Boss دچار فروپاشی نشد؟ چطور Ocelot خودشو جای Liquid جا زد وقتی که هم سن بیگ باس بوده تقریباً! لیکوییدی که خیلی جوون بوده اون موقع.

با تشکر از دوست عزیز شایان که توضیحی در این رابطه دادند.
اگر ناراحت نشوند بنده نیز کامل تر توضیح دهم.
بنده ترجمه،گرد اوری و اطلاعات کاملی را در دفتر چه ی متال گیر ویکیا ی خودم دارم که از آن برای توضیحی کامل تر استفاده می کنم.
باس از سارو( معشوقش ) بار دار شده و در وعضیتی وخیم و دردناک بوسیله ی عمل سزارین فرزندش را در میدان جنگ ( در یوی از ماموریت های مهمش )به دنیا می آورد.بر اثر شدت درد و زخمی که از این عمل برای باس به ارمغان می آید زخمی بلند و به شکل مار در شکمش بوجود می آید.
آسلات فرزند باس بدنیا می آید اما فیلسافر ها فرزندش را می ربایند و بعد ها در بزرگسالی به آسلات هفتیر کش/ Revolver Ocelot مشهور می شود.
اگر می خواهید دقیق تر توضیح دهم: the Joy یا همان باس به کمک کوبرا یونیت متشکلز از the End the Fear The pain the Sorrow the Fury به ماموریتی اعزام می شوند.هدف آنها نابود چند راکت 72 بود.باس در اواسط ماموریت دچار درد شدیدی می شود و به وسیله ی عمل سزارین اسلات را بدنیا میاورد.بعد از آن باس شروع به شرکت در یک سری پروژه ها و ماموریت های مخفی ایلات متحده می کند.
در یکی از ماموریت ها در صحرای نوادا و در سال 1951 او جان 15 ساله را ( بیگ باس ) ملاقات می کند.( بیشتر از این توضیحی نمی دهم مگر انکه خودتان بخواهید. )
آسلات با توجه به گفته های بالا می توان گفت که مادری نداشته است.همچنین بر اثر ماموریتی که باس در اختیار داشت مجبور به کشتن معشوقه اس سارو شد. او نمیخواست اینکار را انجام دهد اما به اجبار سارو باس لاورش را کشت.
برای همین اسلات بعد از متوجه شدن این موضوع دیگر رابطه ی خوبی با باس برقرار نکرد.
اسلات فردی است که به خودش پایبند است.به منافعش و به هدفی که دارد.البته بهتر است بگویم داشت.
اسلات در نیرو های مختلفی عض بوده و نقش بازی کرده است.
در کودکی بوسیله ی the philosophers بزرگ می شود.
در بزرگسالی با CIA GRU NSA KGB همکاری کرده است.
در MGS اول اسلات توسط گری فاکس/فرانک ایگر قطع دست می شود و دست راستس را از دست می دهد.
بعد از نجات از وقایع شدو موسز اسلات دست لیکویبد را پیوند می زند و این باعث می شود که گاهی لیکویید کنترل اسلات را بدست بگیرد.
اما در MGS 4 شاهد هستیم که اسلات دستس را با یک دست مکانیکی تهویض کرده است و تمام گفته هایش تظاهر و دروغی بیش نبوده است!
با تشکر از شما دوست گرامی و شایان عزیز.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
بعد از اینکه Naked Snake(بیگ باس)،استادش باس رو کشت،آمریکا به اون مدال افتخار داد و لقب "بیگ باس" رو به اون داد.او همیشه عاشق استادش بود،و وقتی فهمید باس توی این ماجرا هیچ تقصیری نداشته و همه اینها برای پوشاندن گندکاری های دولت بوده،تصمیم میگیره دیگه برای دولت کار نکنه.اون از CIA جدا میشه و با زیرو،پارا-مِدیک(Para-Medic)،سیگینت(Sigint)،آسلات و من یک گروه تشکیل میده.ولی زیرو به هیچ هنوان پیرو اهداف باس نبود و مقاصد خودرا داشت.این موجب خشم بیگ باس و جدا شدن از گروه شد.من هم بدنبالش از گروه جدا شدم.بیگ باس برای خودش "ارتش بدون مرز"(Army Without Borders) و سپس Outer Heaven رو تشکیل داد.زیرو و گروهش هم پایه های میهن پرستان رو ریختن.
این نکته توی متن ذکر شده:d
منظور بنده از نانو ماشین ها فقط دربین ها نبود.
بلکه اکثر pmc ها و افراد مرتبط با میهن پرستان توانایی تلفظ نام میهن پرستان را ندارند.
دربین ها نسل سوم نانوماشین هارو ندارن.پس چطور همین دربین خودمون راحت "Patriot" رو تلفظ میکرد:d؟

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
با تشکر از دوست عزیز شایان که توضیحی در این رابطه دادند.
اگر ناراحت نشوند بنده نیز کامل تر توضیح دهم.
بنده ترجمه،گرد اوری و اطلاعات کاملی را در دفتر چه ی متال گیر ویکیا ی خودم دارم که از آن برای توضیحی کامل تر استفاده می کنم.
باس از سارو( معشوقش ) بار دار شده و در وعضیتی وخیم و دردناک بوسیله ی عمل سزارین فرزندش را در میدان جنگ ( در یوی از ماموریت های مهمش )به دنیا می آورد.بر اثر شدت درد و زخمی که از این عمل برای باس به ارمغان می آید زخمی بلند و به شکل مار در شکمش بوجود می آید.
آسلات فرزند باس بدنیا می آید اما فیلسافر ها فرزندش را می ربایند و بعد ها در بزرگسالی به آسلات هفتیر کش/ Revolver Ocelot مشهور می شود.
اگر می خواهید دقیق تر توضیح دهم: the Joy یا همان باس به کمک کوبرا یونیت متشکلز از the End the Fear The pain the Sorrow the Fury به ماموریتی اعزام می شوند.هدف آنها نابود چند راکت 72 بود.باس در اواسط ماموریت دچار درد شدیدی می شود و به وسیله ی عمل سزارین اسلات را بدنیا میاورد.بعد از آن باس شروع به شرکت در یک سری پروژه ها و ماموریت های مخفی ایلات متحده می کند.
در یکی از ماموریت ها در صحرای نوادا و در سال 1951 او جان 15 ساله را ( بیگ باس ) ملاقات می کند.( بیشتر از این توضیحی نمی دهم مگر انکه خودتان بخواهید. )
آسلات با توجه به گفته های بالا می توان گفت که مادری نداشته است.همچنین بر اثر ماموریتی که باس در اختیار داشت مجبور به کشتن معشوقه اس سارو شد. او نمیخواست اینکار را انجام دهد اما به اجبار سارو باس لاورش را کشت.
برای همین اسلات بعد از متوجه شدن این موضوع دیگر رابطه ی خوبی با باس برقرار نکرد.
اسلات فردی است که به خودش پایبند است.به منافعش و به هدفی که دارد.البته بهتر است بگویم داشت.
اسلات در نیرو های مختلفی عض بوده و نقش بازی کرده است.
در کودکی بوسیله ی the philosophers بزرگ می شود.
در بزرگسالی با CIA GRU NSA KGB همکاری کرده است.
در MGS اول اسلات توسط گری فاکس/فرانک ایگر قطع دست می شود و دست راستس را از دست می دهد.
بعد از نجات از وقایع شدو موسز اسلات دست لیکویبد را پیوند می زند و این باعث می شود که گاهی لیکویید کنترل اسلات را بدست بگیرد.
اما در MGS 4 شاهد هستیم که اسلات دستس را با یک دست مکانیکی تهویض کرده است و تمام گفته هایش تظاهر و دروغی بیش نبوده است!
با تشکر از شما دوست گرامی و شایان عزیز.

در رابطه دفترچه ی ویکیا متال گیر اشتباهی نشود!
منظور بنده سایت ویکیا نیست.
بنده تمام اطلاعات و نکات داستانی ای که درطول مدت گیمریم از زندگی ام( متال گیر)اموخته، فهمیده و گرفته ام در دفترچه ای کوچک نوشته ام تا مبادا نکات داستانی از ذهنم پاک نشود و هر از چند گاهی ان دفتر چه را می خوانم.
اگر کمی بیش از حد کامنت داده ام در خواست ندامت و عذر خواهی میکنم.

- - -ویرایش - - -

دربین ها نسل سوم نانوماشین هارو ندارن.پس چطور همین دربین خودمون راحت "Patriot" رو تلفظ میکرد:d؟
بنده نیز برای همین گفتم تنها منظورم دربین ها نیست.
گفتم دربین چون توسط پیتریوت فعال شده اند و در تمام جهان سلاح میفروشند.
نکته؟ دربین ها بدلیل جهانی بودنشان نباید از نام رمز استفاده کنند پس می توانند پیتریوت را تافظ کنند.
ضمن اینکه دربین ها نسل دوم نانو ماشین ها را در اختیار دارند.
با تشکر از شما.
خوشحال هستم اینجا نیز همانند دیبازی عاشقان LIFE ( متال گیر ) نیز یافت می شوند.

- - -ویرایش - - -

بنده نیز برای همین گفتم تنها منظورم دربین ها نیست.
گفتم دربین چون توسط پیتریوت فعال شده اند و در تمام جهان سلاح میفروشند.
نکته؟ دربین ها بدلیل جهانی بودنشان نباید از نام رمز استفاده کنند پس می توانند پیتریوت را تافظ کنند.
ضمن اینکه دربین ها نسل دوم نانو ماشین ها را در اختیار دارند.
با تشکر از شما.
خوشحال هستم اینجا نیز همانند دیبازی عاشقان LIFE ( متال گیر ) نیز یافت می شوند.

Dante S

کاربر سایت
Dec 9, 2012
29
آقا مغزم پوکید داستان چند بار خوندم ولی نفهمیدم چی به چیه
من نفهمیدم فرق boss و bigboss و solid snake چیه؟ یکی نیست منو روشن کنه؟:d
یه سوال داشتم اونی که تو فانتوم پین باهاش بازی می کنیم کدومه؟ solid snake یا باباش؟:d
موضوع بعدی اینکه اینا هر دوشون یه چشمشون کوره یا نه ؟
اینو هم در نظر بگیرید که هیچ کدام از نسخه هاشو بازی نکردم فقط می خواستم این شماره آخری که روی pc می یاد رو بازی کنم

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
حتماً توی اون متن مشکلات زیادی هست و شاید خیلی نکات باشه که من اشتباه فهمیدم و اشتباه نوشتم، چون نوشتن داستان متال گیر کار واقعاً سختی ِ و این فقط یه متن ساده است برای کسانی که دوست دارن با داستان بازی بیشتر آشنا بشن. چون درک کامل اتفاقات این فرانچایز برای یک نفر کار سختیه و خروجی اون فقط کمک گروهی میطلبه.

مطمئناً در حال حاضر می تونیم داستان رو خیلی کامل تر و با جزئیات بیشتر از نو بنویسیم، اما یک نفر به تنهایی این کار رو نمی تونه انجام بده، همه دوستانی که اینجا بحث می کنن دقیقاً همین بحث ها باعث کامل تر شدن داستان و جواب خیلی ار دوستانی باشه که اینجارو مشاهده می کنن، شاید به زودی تصمیم گرفتم با کمک همه دوستانی که در این تاپیک هستند و اطلاعاتشون در مورد متال گیر کامل است دوباره داستان رو خیلی خیلی وسیع تر از چیزی که در این تاپیک است بنویسیم.

آخرین ویرایش:

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
آقا مغزم پوکید داستان چند بار خوندم ولی نفهمیدم چی به چیه
من نفهمیدم فرق boss و bigboss و solid snake چیه؟ یکی نیست منو روشن کنه؟:d
یه سوال داشتم اونی که تو فانتوم پین باهاش بازی می کنیم کدومه؟ solid snake یا باباش؟:d
موضوع بعدی اینکه اینا هر دوشون یه چشمشون کوره یا نه ؟
اینو هم در نظر بگیرید که هیچ کدام از نسخه هاشو بازی نکردم فقط می خواستم این شماره آخری که روی pc می یاد رو بازی کنم

بزارید راحت برایتان توضیح دهم.
The BOSS استاد JOHN DOE است. و SOLID SNAKE, LIQUID SNAKE, SOLIDUS SNAKE فرزندان( کلون ها ) JOHN DOE هستند.
جان دو به اینالغاب و اسامی شناخته می شود:JACK, BIG BOSS, VIC BOSS, THE LEGENDARY SOLDIER/VENOM SNAKE, NAKED SNAKE, PUNISHED SNAKE و چند مورد دیگر شناخته می شود.
پس نتیجه این می شود: د باس، استاد و منتور بیگ باس است.بیگ باس پدر سالد و لیکویید و سالدوس اسنیک است.
با تشکر

svarph

کاربر سایت
Feb 5, 2014
17
سلام با وجود اینکه کامل خوندمش و اکثر جاهاش را فهمیدم هنوز چندتا سوال دارم که توی متن گفته نشده....
1- Para Medic و Signit این وسط چیکاره بودند؟؟؟ اگه میشه در رابطه با کارهایی که انجام دادند توضیح بدید....
2-چگونه ویروس FoxDie که در بدن Solid Snake می باشد می تواند افرادی مانند Frank Ocelot و EVA را بکشد؟؟؟
3-راسته که میگن Solid Snake و Snake به این دلیل با نام Snake شناخته میشند که در تمریناتشون یک مار زنده را خوردند؟؟؟:d
4-آخرین سوالی که دارم در رابطه با فرانک آسلات هست.در تمام داستان اون خودش بوده پس یعنی دوست بیگ باس بود و میخواسته با اون همکاری کنه تا Patriots را از بین ببره.پس برای چی در آخر MGS4 باید باهاش بجنگیم؟؟؟ چرا خود آسلات ویروس را به GW آپلود نکرد؟؟چرا گروه B &B را به سراغ سالید اسنیک فرستاد در حالیکه ممکن بود هر لحظه سالید اسنیک توسط یکی از اونا کشته بشه...

همهچنین اگه میشه داستان Portable Ops را هم اضافه کنید چون جزییات مهمی در این قسمت هست

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
سلام با وجود اینکه کامل خوندمش و اکثر جاهاش را فهمیدم هنوز چندتا سوال دارم که توی متن گفته نشده....
1- Para Medic و Signit این وسط چیکاره بودند؟؟؟ اگه میشه در رابطه با کارهایی که انجام دادند توضیح بدید....
2-چگونه ویروس FoxDie که در بدن Solid Snake می باشد می تواند افرادی مانند Frank Ocelot و EVA را بکشد؟؟؟
3-راسته که میگن Solid Snake و Snake به این دلیل با نام Snake شناخته میشند که در تمریناتشون یک مار زنده را خوردند؟؟؟:d
4-آخرین سوالی که دارم در رابطه با فرانک آسلات هست.در تمام داستان اون خودش بوده پس یعنی دوست بیگ باس بود و میخواسته با اون همکاری کنه تا Patriots را از بین ببره.پس برای چی در آخر MGS4 باید باهاش بجنگیم؟؟؟ چرا خود آسلات ویروس را به GW آپلود نکرد؟؟چرا گروه B &B را به سراغ سالید اسنیک فرستاد در حالیکه ممکن بود هر لحظه سالید اسنیک توسط یکی از اونا کشته بشه...

همهچنین اگه میشه داستان Portable Ops را هم اضافه کنید چون جزییات مهمی در این قسمت هست

1- سیگینت/دونالد اندرسون از کسانی بود که به کمک زیرو پتریوت رو راه انداختن.همچنین ایشون در متال سوم کمک های زیادی به بازی باز میکرد که با کودک کال میشد ازشون بهره برد.همچنین ایشون بعد ها شرکت دارپا رو راه انداخت.
پارا مدیک/دکتر کلارک هم از جمله کسانی بودن که بسیار به کمک بازی کن در متال سوم می پرداختن.کمک های جسمی( نه از اون کمک ها :D) و درمانی و بخصوص روش های موثر برای پیشگیری و درمان زخم ها. وظیفه ی دیگر او سیو بازی و توضیح های نسبتا خسته کننده در مورد انواع اقسام چیز ها در جهان بودند!! ایشون بعد از دو سه سه سال اولین سیسم ملیتی پارامدیک رو در سیاتل، واشنگتون تاسیس کردند.همچنین ناظر انجام دهنده ی پروژه ی Les Enfants Terribles بودند.
2- اولا شخصی به نام فرانک اسلات وجود نداره!! :D ( یکی از نکات جالب این تاپیک اینه که بجای برطرف کردن مشکلات دوستان بیشتر باعث پیچیده تر شدن داستان شده!! )دوم ویروس فاکس دای ساخته ی نایومی هانتر درواقع بدستور پتریوت بوده و باتوجه به نانو ماشین ها و نوع دی ان ای های داده شده به این ویروس شخص مورد نظر رو میکشه! بدین صورت که دی ان ای های لیکویید به این ویروس شناسانده شده بودن و وقتی که اسنید در کنار لیکویید بوده این ویروس به بدن او منتقل شده و در اخر اون فرد رو میکشه! که به صورت یک حمله ی قلبی شبیه سازی میشه.
و برای دیگر افراد هم این ویروس به همین شکل عمل میکنه.
3- :D بیگ باس که مار خور قهاری بوده!! :D اما کلا این اسنیک اسم رمزه.
سوال چهار رو میتونم جواب بدم اما برای روشن شدن قضایا باید تا انتشار فانتوم پین صبر کرد.چون بسیاری از چیز ها اونجا مشخص میشه و برای توضیح کامل تر مناسبه.( واضح تر بگم ممکنه پیچیده باشه و سوالای بیشتری بوجود بیاره! )

- - -ویرایش - - -

1- سیگینت/دونالد اندرسون از کسانی بود که به کمک زیرو پتریوت رو راه انداختن.همچنین ایشون در متال سوم کمک های زیادی به بازی باز میکرد که با کودک کال میشد ازشون بهره برد.همچنین ایشون بعد ها شرکت دارپا رو راه انداخت.
پارا مدیک/دکتر کلارک هم از جمله کسانی بودن که بسیار به کمک بازی کن در متال سوم می پرداختن.کمک های جسمی( نه از اون کمک ها :D) و درمانی و بخصوص روش های موثر برای پیشگیری و درمان زخم ها. وظیفه ی دیگر او سیو بازی و توضیح های نسبتا خسته کننده در مورد انواع اقسام چیز ها در جهان بودند!! ایشون بعد از دو سه سه سال اولین سیسم ملیتی پارامدیک رو در سیاتل، واشنگتون تاسیس کردند.همچنین ناظر انجام دهنده ی پروژه ی Les Enfants Terribles بودند.
2- اولا شخصی به نام فرانک اسلات وجود نداره!! :D ( یکی از نکات جالب این تاپیک اینه که بجای برطرف کردن مشکلات دوستان بیشتر باعث پیچیده تر شدن داستان شده!! )دوم ویروس فاکس دای ساخته ی نایومی هانتر درواقع بدستور پتریوت بوده و باتوجه به نانو ماشین ها و نوع دی ان ای های داده شده به این ویروس شخص مورد نظر رو میکشه! بدین صورت که دی ان ای های لیکویید به این ویروس شناسانده شده بودن و وقتی که اسنید در کنار لیکویید بوده این ویروس به بدن او منتقل شده و در اخر اون فرد رو میکشه! که به صورت یک حمله ی قلبی شبیه سازی میشه.
و برای دیگر افراد هم این ویروس به همین شکل عمل میکنه.
3- :D بیگ باس که مار خور قهاری بوده!! :D اما کلا این اسنیک اسم رمزه.
سوال چهار رو میتونم جواب بدم اما برای روشن شدن قضایا باید تا انتشار فانتوم پین صبر کرد.چون بسیاری از چیز ها اونجا مشخص میشه و برای توضیح کامل تر مناسبه.( واضح تر بگم ممکنه پیچیده باشه و سوالای بیشتری بوجود بیاره! )

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
دوستان یه سوال همیشه بوده واسم.
چرا اسم Solid که زیر عنوان نسخه ی پلی استیشن بود چسبید به عنوان سری؟ حتی واسه شماره هایی که سالید اسنیک توش نقشی نداره.
Metal Gear Solid 3 به عنوان مثال. این چیزیه که هیچ وقت نفهمیدم و آزارم میده.

اطلاعاتم به دلیل انحصاری بودن این عنوان خیلی کمه.

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
سلام.امروز بازی metal gear solid 4 رو تموم کردم.واقعا عالی بود از هر جهت مخصوصا داستان و شخصیت پردازی فوق العاده شخصیت های بازی.فقط فکر کردن به این که دیگه ادامه ای برای داستان سالید وجود نداره منو خیلی ازار میده.چقدر این ادم سختی کشید.هیچ خوانواده ای نداشت.هیچ گذشته ای نداشت.هیچ زندگی شخصی و عادی نداشت.هیچ معشوقی نداشت(البته کاملا مشخص بود عاشق مریل هست)اما هیچ وقط نتونست اونو ابراز کنه .پیری زودرس هم که دیگه .... هیچی! کلا با حال ترین شخصیت بود که دیدم و اینکه واقعا زندگی خیلی خیلی سختی داشت همش جنگ برای هیچی!
دوستان تشکر بابت این تایپک فوق العاده.فقط یه سوال اینکه احتمال داره ادامه ای برای سالید وجود داشته باشه؟

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
فقط یه سوال اینکه احتمال داره ادامه ای برای سالید وجود داشته باشه؟
احتمالا نه:((حتی امکان داره کوجیما دیگه MGS نسازه!(با توجه به سایلنت هیل ساختنش و اینها:d)

چرا اسم Solid که زیر عنوان نسخه ی پلی استیشن بود چسبید به عنوان سری؟ حتی واسه شماره هایی که سالید اسنیک توش نقشی نداره.
منظور از اضافه شدن "سالید" به عنوان متال گیر،در واقع یه کنایه ای به سه بعدی شدن بازی و پیشرفت توی گرافیک و اینها داره وگرنه منظورش سالید اسنیک نیست:d!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر