داستان کامل سری بازی های Dead Space

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
از کلیه دوستان خواهشمندیم در این گفتگو شرکت کنند برای کمک به دوستانی که نسخه های قبلی این بازی رو بازی نکردن و میل به بازی کردن شماره 3 را دارند . :-*

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
از کلیه دوستان خواهشمندیم در این گفتگو شرکت کنند برای کمک به دوستانی که نسخه های قبلی این بازی رو بازی نکردن و میل به بازی کردن شماره 3 را دارند . :-*

اولا تیتر شما اشتباه هست . دوما به زودی یکی ازدوستان بزرگترین تاریخچه و داستان سری DEAD SPACE رو تو فروم قرار میدن . حالا یا تو صفحه اصلی یا تو فروم . ( پس صبر داشته باش رفیق )

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
دوست عزیز این چه طرز تاپیک زدنه؟! :d ولی برای اینکه دست خالی نباشی اینو داشته باش.

شروع نسخه اول:

ایزاک(اسحاق) یه مهندسه که با اسلحه های پلاسما میره به جنگ نکرومورف ها تا منشاشونو پیدا کنه.
پایان نسخه اول:

منشا یه شی باستانی عجیب ـه که با اعماق قضا در ارتباطه گویا! و با پخش ویروس انسان ها رو به نکرومورف تبدیل میکنه.
آخرشم ایزاک میفهمه دوست دخترش مرده!
شروع نسخه دو:

گویا بعد از سال ها در کما بودن در لباس بیماران روانی بیدار میشیم!
پایان نسخه دو:

ما وارد ذهن ایزاک میشیم و اونجا با هیوالاها و شیاطین درون میجنگیم! در نهایت پیروز میشیم و تمام.

JeNeRaL ShAhiN

کاربر سایت
May 15, 2012
112
نام
شاهین رستم‌خانی
برادر فک کردم داستانه کل سری رو نوشتی یقه کتم رو صاف کردم بیام توی بحث ببینم چی جا مونده که تکمیلش کنم دیدم همچون بیابونه جورنی و آنچارتد خالیه..! اتفاقا همچین مقاله‌ای دارم.. حجمش بالاست و بالاترم داره میره چون آخرین نسخه (شاهکار دداسپیس3) هم می‌خوام بهش اضافه کنم برای همین طول میکشه.. شما هم به قوله دوستمون طاقت بیار رفیق :d
اما توی قصه‌ی بازی اگه مشکل داری خودت بیا پیام خصوصی بهم بده برات مثله روز روشنش کنم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر