داستان فيلم God of war ممكن است تغييرات "دراماتيكي" داشته باشد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
20121129_god_of_war.jpg

داستان فيلم God of war ممكن است تغييرات "دراماتيكي" داشته باشد.

سوني بار ديگر Patrick Melton و Marcus Dunstan فيلمنامه نويسان God of war را فراخواند و به آنها اجازه داد تا در صورت لزوم به بازنويسي فيلمنامه بپردازند.
اين دو در مصاحبه اي با Shock Till You Drop اذعان داشتند كه كمپاني سوني تاكيد زيادي دارد تا اين فيلمي فقط يك تقليد صرف از فيلم هايي مثل Clash of the Titans و Immortals نباشد.
Dunstan گفت:

" چنين فيلمي هايي ميتوانند براي ما الهام بخشي باشند تا فيلم God of war را به جايي برسانيم كه بيش از پيش جسورانه و نوآورانه باشد.منظورم اين نيست كه مي خواهيم اين فيلم را در رده ي چنين فيلم هايي قرار دهيم اما براي اينكه ما بتوانيم در كنار ساير نوآوري هايمان اساس اين فيلم را بنا كنيم نيازمنديم كه از درون مايه هاي ژانر اينگونه فيلم ها هم تا حدودي بهره بگيريم.
زماني اين فيلم مطلوب و رضايت بخش خواهد بود كه ما چنين فيلم هايي را به عنوان نمادي از اين ژانر مورد بررسي قرار دهيم ولي در كنار آن هم سعي كنيم چيزي متفاوت ارائه بدهيم."

و باتوجه به اين حرف انتظار ميرود كه در نقاطي, داستان فيلم تاحدودي از فضاي بازي فاصله بگيرد.
Melton هم در ادامه افزود:

"در مورد Sony Game Studios بايد بگويم كه شايد شما فكر كنيد آنها از پرداختن ما به ريشه ها وگذشته هاي اين بازي ترديد و واهمه داشته باشند اما هميشه آنها از ما پشتيباني ميكنند ودر ساخت فيلمي متفاوت نسبت به ساير اينگونه فيلم ها به ما دلگرمي مي بخشند و اين بدين معناست كه اگر قرار باشد ما تغييرات دراماتيكي در داستان داشته باشيم آنها مشكلي با آن ندارند. "

فيلم God of war همانطور كه قبلا گفته شده قرار است به گذشته و ريشه هاي اين بازي بپردازد كه از اين نظر شباهت اندكي با Batman Begins خواهد داشت.

منبع

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یا ابرفرظ:eek:

همین رو دیگه کم داشتیم>:d<

کریتوس در نقش Slumdog god:|

جسارتاً....
تا اونجایی که ما میدونیم نمایش و نمایشنامه میشه نه داستان
در ادبیات هم به کار میگن درام که کش مکش احساسی توش وجود داشته باشه،حالا میخواد سیفید باشه میخواد سیاه باشه
کلاً 99% کارها رو در نظر بگیرید درام هستن،یه طورایی:D
خود داستان GOW و این ها هم خیلی با درام غریبه نیست
خصوصاً شماره ی 2 سری
برادر من نمایش و نمایش نامه با درام بحثش تقریبا جداست. حداقل مدتی که فیلم نامه نویسی میخوندم فکر کنم اینا رو فهمیده باشم.
عزیزم دختر کجا بود کریتوس با خدا کار داره.. وات..؟ تا اونجای که من میدونم به داستانهای احساسی میگن درام..!
توی ایران کلمه درام بد جا افتاده و همه فکر میکنن که درام یعنی احساسات و داستان احساسی. حتی خود من هم قبل از اینکه به کلاس فیلم نامه نویسی برم همین تفکر رو داشتم. اما در حقیقت درام مربوط به بخش داستانی میشه. جوی کشمکش داستانی و عمیق که بالاتر دوستمون یه اشاره ای کردن بهش.
yahoo_7.gif

چرا حالا دعوا داری؟ من مگه گفتم داستان؟
yahoo_7.gif

اتفاقا اون دو تا فیلم به نظرم خیلی هم قشنگ بودن!!
دعوا چیه :D جمله بد میرسونه :D

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
:-/
باید عارض باشم که درام یعنی داستان نه احساسات.

کی از کی تقلید کرده؟! نکنه داستان های یونان باستان هم از GOW تقلید کردن نه؟ تمامی این فیلم ها همشون از داستان های باستانی گرفته شده اند، پس هیچ کودوم ریشه دار نیستن. این وسط فقط کریتوس وارد این جریانات شده که اصلا وجود خارجی نداشت.
چرا حالا دعوا داری؟ من مگه گفتم داستان؟ :-/
اتفاقا اون دو تا فیلم به نظرم خیلی هم قشنگ بودن!!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
از الآن بگم کسی انتظار فیلم خوب و Gladiator نداشته باشه

در حد همون نمیدونم چی چی آف تایتانز و این ها بشه باید از خوشحالی سینه خیز تا یونان بریم:|
برادر من نمایش و نمایش نامه با درام بحثش تقریبا جداست. حداقل مدتی که فیلم نامه نویسی میخوندم فکر کنم اینا رو فهمیده باشم.

مگه در یونان قدیم به نمایشنامه نمیگفتن درام!؟:-?

همین الآن تو فواره کانال عربی ها یه نمایش (حالا سریال،show (این کلیپ نیستا)،فیلم و ....) نشون میدن بشون میگن دراما که

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این کریتوس بنده خدا گذشته و کودکی وحشتناکی داشته چیز خیلی خفنی میشه ازش درآورد فقط خیلی از اتفاقاتش رو نمیشه در قالب فیلم نشون داد ! مثل قربانی کردن نوزادان ضعیف و بیمار به دست بچه هایی که میخوان عضو اسپارتان ها بشن !!!
عزیزم دختر کجا بود کریتوس با خدا کار داره.. وات..؟ تا اونجای که من میدونم به داستانهای احساسی میگن درام..!
لابد کلایوپی از زیر بته زده بیرون !

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
ساخت فيلمش كار اشتباهيه
مگه اينكه انقد مطمئن باشن كه ي شاهكار سينمايي ميسازند وگرنه ساختش اشتباهه به نظرم
بايد جايگاهيو كه GOW تو صنعت گيم داره بتونن در همون حد به سينما منتقل كنن كه بعيد ميدونم بتونن

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
عزیزم دختر کجا بود کریتوس با خدا کار داره.. وات..؟

ببخشید اصلا داستان بازی رو میدونی کریتوس دختر نداشت زن نداشت ؟ قرار هستش اینها داستان قبل از اینکه کریتوس دنبال انتقام باشه رو روایت کنن یعنی زمان اسپارتا خوب در اون زمان زن داشته بچه داشته و.... در تمام اون فیلم های که مثال زده بودن به عنوان بهترین الهام ها Clash of the Titans و Immortals که من از جفتشون از بخشی که کاراکتر های سریال رو پایبند به دختر های داستان کرده بود بدم میومد برای همین اصلا دوست ندارم کریتوس هم بشه babysitter وسط فیلم و... .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
^^^
اگر نخوان داستان بازی رو به کل منهدم کنن می تونی امیدوار باشی این اتفاق نمی افته :D چون کل زمانی که کریتوس با لیساندرا هست ختم میشه به یه اول آشناییشون و چیز و فارغ شدن لیساندرا , بعد از این هم که کلایوپی Demon به دنیا میاد کریتوس میذاره میره برای پیدا کردن Ambrosia of Asclepius :D به خاطر همین اگر تغییر اساسی توی داستان نخوان بدن ژانگولر بازی کریتوس برای لیساندرا و نجات دخترش ختم میشه به یه ماجراجویی خفن به همراه ارتش اسپارتا :D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
هالیوود جایی که نویسنده های SAW 5.6.7 میاند فیلنامه GOW می نویسند ! بنازم به این شباهت. دست چه نویسنده هایی افتاده وواقعا !!

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
لول،رفتن فیلمنامه نویس های SAW رو استخدام کردن که قشنگ گند بزنن به فیلم،فیلمش احتمالا چیزی نزدیک فاجعه میشه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
امیدوارم حداقل خود کریتوس رو درست حسابی در بیارن و تغییر احمقانه ای حداقل تو ظاهرش ایجاد نکنن. مثلا ور ندارن یهو ریشش رو بزنن براش ته ریش بذارن :|:D مثل Prince of Persia که به جای اون ریش مخصوصش براش ته ریش و سیبیل مخملی گذاشته بودن :))
و همچنین امیدوارم به هیچ وجه از کشتی کج کار ها برای نقش کریتوس استفاده نکنن. یعنی تو کل فیلم برا هیچ نقشی استفاده نکنن.

ایشالا که شرافت این عنوان لکه دار نمیشه :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من نقش رو بدن به Tom Hardy از همه بهتره .:d درسته یکم قدش کوتاه هستش اما هم استایل خوبی داره هم بازیگر خوبی هستش .:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر