داستان بازی crysis 2

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود کسری جان عالی بود قابل توجه کسانی که می گفتند کرایسیس2 داستان از این جور حرف ها نداره و فقط گرافیک داره

ezio-king

کاربر سایت
Sep 6, 2012
17
نام
shahab
بسیار عالی بود !!
من بعد از این همه وقت الان فهمیدم که پرافت به چه علت خودش رو کشت :)
دقیقا منم حتی از داستان هیچی نفهمیده بودم
border%20with%20gold%20hearts.gif
[Automated by GetSmile]

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
داستان بازی رو که از رو نوشته می خونی خیلی جذابتر از خود بازی بنظر میرسه!.
دلیلشم اینه کرایتک هرچقدر از نظر فنی قویه اما فاقد کارگردانی مناسب برای بازیهاش هست. یه همچین مغز متفکری که استودیوی Infinity Ward سابق و Respawn فعلی داشتن اینا ندارن.

طوریکه Crysis 1 یادمه یه منتقدی میگفت بیشتر احساس کردم وسط یه Tech demo بزرگ رها شدم تا بخوام هدف خاصی رو دنبال کنم!. اینا رفتن اون آقای نویسنده رو استخدام کردن برای شماره 2 که نسبتا بهتر شد ولی با ایده‌آل فاصله داره بازم. :d

آخرین ویرایش:

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
من بازی رو 2 سال پیش فتح کردم و هیچیاز بازی نفهمیدم
والی الان که این داستان خوندم دیدگاه ام به این بازی فرق کرده

ezio-king

کاربر سایت
Sep 6, 2012
17
نام
shahab
دوتا چیز میخواستم بگم یکی اینکه کسری جون داستان بازی یک و شماره ی 3 رو بزار چون شماره ی 3 خیلی مبهم تر از این حرفاس نمیدونم توی warhead یه شخصیتی بود به نام psycoاین جا هم هست اونو برامون اگه میتونی بزار
اگه پرافت خودشو کشت پس چرا توی crysis 3 نقش اصلی پرافیته :-؟
تو شماره ی دو الکاتراز بود که در اخر داستان هم میگه they used to call my prophet توی همین جا هم کسری جان گفت الکاتراز اخرش میمیره در ضمن توی شماره ی سه رو که اگه بازی کرده باشی اخرش یه دمو داره که نشون میده پرافیت هستش ولی در اصل به دلیل مردن الکاتراز نانو سوییت شروع به هنگام سازی بدن پرافیت با بدن الکاتراز میکنه و بدن پرافیت رو دوباره به وجود میاره با اون اطلاعاتی که داشته

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
دوتا چیز میخواستم بگم یکی اینکه کسری جون داستان بازی یک و شماره ی 3 رو بزار چون شماره ی 3 خیلی مبهم تر از این حرفاس نمیدونم توی warhead یه شخصیتی بود به نام psycoاین جا هم هست اونو برامون اگه میتونی بزار

شرمنده دوست عزیز کارت گرافیک من DirectX 11 رو ساپورت نمیکنه و نتونستم شماره 3 رو بازی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر