خواسته کوجیما تعویض Grey Foxبا Raiden !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,941
نام
حسین

درود کوجیما خالق سری بازیهای Metal Gear Solid می گویداو دوست داشت شخصیت Frank Jaeger یا Gery FoxباRaiden عوض کند

افرادی که در شرکت کوجیما مشغول درست کردن این عنوان بودند Raiden را به عنوان کاراکترو ستاره اصلی انتخاب کردند و من به عقیده انها احترام گذاشتم
تیم سازنده می خواستند یک بازی hack-and-slash بسازند و من به نظر انها احترام گذاشتم

در ادامه او می گوید اگر بازی را او می ساخت بدون شک (Frank Jaegar .((a.k.a. Gray Fox را کاراکتر اصلی قرار می دادم اما اگرمن می خواستم این کار بکنم باید کل فیلمنامه و ساخت بازی را باید از اول شروع می کردیم

Metal Gear Rising: Revengeance درتاریخ February 19 در usa و در تاریخ February 22 در اروپا برای 2 کنسول PS3 و Xbox 360 منتشر می شود

منبع

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
والا:d من حاضر بودم KP بازی رو بزنه(چه آشغال چه شاهکار)،حداقل یا همون Gray Fox باشه،یا رایدنی که بین وقایع 2 و 4 ئه!

اینکه برداشتن سال بازی رو 2018 کردن و رایدن رو هم کاراکتر اصلی گزاشتن خوب نیست برادر من،نیست:d=((

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
وای فقط بذاره یکم تو این shadow moses با فرانک ول بگیردیم....یادش بخیر!عجب ابهتی داشت و در نبرد با متالگیر چی شد....

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,941
نام
حسین
درود کوجیما خالق سری بازیهای Metal Gear Solid می گویداو دوست داشت شخصیت Frank Jaeger یا Gery FoxباRaiden عوض کند

افرادی که در شرکت کوجیما مشغول درست کردن این عنوان بودند Raiden را به عنوان کاراکترو ستاره اصلی انتخاب کردند و من به عقیده انها احترام گذاشتم
اوج معرفت و روح بلند استاد را می تونیم تو این خبر مشاهده کنیم:d چقدر برای نظر جوان تر ها احترام قائل می شه
این هست استاد واقعی
زنده باد کوجیما >:d

باز بگید استاد بده :d

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
تیم سازنده می خواستند یک بازی hack-and-slash بسازند و من به نظر انها احترام گذاشتم

خیلی دو پهلو گفته. یه طوری حرف زده اگر بازی گند زد (به احتمال1%) همه تقصیرا رو بندازه گردن بقیه و کسی از شخص خودش انتقادی نتونه بکنه.

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
حتما دوستان در PG یه گندی زدن که کوجیما خودشو اینطوری کشیده کنار ! ولی اگه بازی بد از آب در بیاد خودشم مقصره, تازگیا فک کرده خیلی زرنگه !:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خیلی دو پهلو گفته. یه طوری حرف زده اگر بازی گند زد (به احتمال1%) همه تقصیرا رو بندازه گردن بقیه و کسی از شخص خودش انتقادی نتونه بکنه.

خوب راست میگه دیگه . این که کاره ای نیست . فقط من نمیدونم چرا فقط داره تو توویترش تبلیغ میکنه رایزینگ رو :D

ولی از فرانک چه بازیی بسازه کوجیما ( اگه بسازه) . به احتمال زیاد تو فانتوم پین یکی از شخصیتای کلیدی هست :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,941
نام
حسین
مطمئنا Metal Gear Rising: Revengeance بی کیفیت ترین نسخه از این عنوان محبوبه.با نمایشهایی که از بازی دیدم داستان بازی بی اندازه غیر گیرا و مدرن گرای غیر جذاب است.شخصیت رایدن هیچگاه توی این سری جذاب نبوده و ارزش داستان پردازی رو نداره که بخوان یک نسخه رو به این کارکتر اختصاص بدن.اگر کوجیما ساختش رو عهده دار میشد داستان و شخصیت ها رو به کل عوض میکرد چون خودشم میدونه این عنوان یه پروژه از پیش شکست خورده هست.GREY FOX رو حتی میتونن یه شماره اصلی رو بهش اختصاص بدن,چون این شخصیت ظرفیتهای جذاب زیادی برای داستان پردازی داره و کارکتر بسیار محبوبی هست توی متال گیر.
دقیقا کلا باز ی های استاد نشان داده کههر سال بهتر از سال قبل میشه حتی اگه خودش فقط روش نظارت داشته باشه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مطمئنا Metal Gear Rising: Revengeance بی کیفیت ترین نسخه از این عنوان محبوبه.با نمایشهایی که از بازی دیدم داستان بازی بی اندازه غیر گیرا و مدرن گرای غیر جذاب است.شخصیت رایدن هیچگاه توی این سری جذاب نبوده و ارزش داستان پردازی رو نداره که بخوان یک نسخه رو به این کارکتر اختصاص بدن.اگر کوجیما ساختش رو عهده دار میشد داستان و شخصیت ها رو به کل عوض میکرد چون خودشم میدونه این عنوان یه پروژه از پیش شکست خورده هست.GREY FOX رو حتی میتونن یه شماره اصلی رو بهش اختصاص بدن,چون این شخصیت ظرفیتهای جذاب زیادی برای داستان پردازی داره و کارکتر بسیار محبوبی هست توی متال گیر.
منتظر اون روزیم که این بازی بیاد و به قدری زیبا باشه که شاهد تغییر جبهه بعضی ها باشیم. این که جذاب نبوده نظر شخصی شماست. اتفاقا به نظر من خیلی هم جذاب بوده. همین رایدن بود که چندین بار جون اولد اسنیک رو توی MGS4 نجات داد، اگه نبود الان اولد اسنیک لاشه هاش زیر اوقیانوس داشت میپوسید.
خوب راست میگه دیگه . این که کاره ای نیست . فقط من نمیدونم چرا فقط داره تو توویترش تبلیغ میکنه رایزینگ رو :D

ولی از فرانک چه بازیی بسازه کوجیما ( اگه بسازه) . به احتمال زیاد تو فانتوم پین یکی از شخصیتای کلیدی هست :D
اتفاقا خیلی هم کاره هست. اینکه چرا نمیخواید قبول کنید رو متوجه نمیشم.اینم عکسی آخرین تریلری هست که کوجیما خودش ساخته بود.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اتفاقا خیلی هم کاره هست. اینکه چرا نمیخواید قبول کنید رو متوجه نمیشم.اینم عکسی آخرین تریلری هست که کوجیما خودش ساخته بود.

آخه تا جایی که میدونم Executive producer تو هیچ جای بازی دخالتی نداره که .

An executive producer (EP) is a producer who was not involved in any technical aspects of the film making or music process in the original definition
این تعریف ویکیپدیا :D

من تریلرای این بازی رو دیدم و خیلی هم بازی خوبی به نظر میاد ولی کوجیما تو مراحل ساخت بازی دخالت نکرده و من هم به چشم یه MGS نمیبینمش به چشم یه HnS مثل بایونتا میبینم , منظورم همون چیزایی که تو پست اول گفت درسته . ولی خوب اگه بازی نا موفق بشه باز اسم کوجیما وسط خواهد اومد و موفق هم بشه همینطور .

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
در ادامه او می گوید اگر بازی را او می ساخت بدون شک (Frank Jaegar .((a.k.a. Gray Fox را کاراکتر اصلی قرار می دادم اما اگرمن می خواستم این کار بکنم باید کل فیلمنامه و ساخت بازی را باید از اول شروع می کردیم

خب اوستاد یکی خودت بساز با کرکتر مورد نظرت و فیلمنامه جدید از خودت!
نیکیو پرسش آیا؟:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,989
نام
آریا
Gray Fox کجا و این پسره Raiden کجا ! Raiden رو بذارن توی همین بازی ها و Gray Fox عزیز هم بیاد سراغ نسخه های اصلی مثل Ground Zeroes (یا اون Phantom Pain !)
کیفیت بازی که خیلی بعیده مشکلی داشته باشه. هم سازنده ـش کارش درسته و قبلاً امتحانش رو پس داده (هرچند کارهاش با سلیقه من جور نیست) ، هم بازخوردهای مثبتی ازش دیدم.
فقط می مونه همون قضیه ارتباط به MGS که اون رو هم خوشبختانه با برداشتن S و تبدیلش به MGR درست کردن ! :D من تنها نگرانیم اینه که داستان بازی به بقیه نسخه های MGS ربط داشته باشه و نیاز باشه که حتماً بازیش کنم. چون در حالت عادی حوصله ـش رو ندارم و فقط شاید اگه برای PC بیاد ، یه روزی برم سراغش.
ولی کلاً این بازی یه پارادوکس کامل توی سری Metal Gear محسوب میشه ! :D خیلی از فن های MGS که عاشق نسخه های قبلی هستن و سر هر تریلر 40 صفحه بحث میکنن ، زیاد کاری با این ندارن. برعکس خیلی ها که از نسخه های اصلی به طرز عجیبی متنفر هستن ، بدجوری با این حال میکنن ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر