خواسته کوجیما تعویض Grey Foxبا Raiden !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین

درود کوجیما خالق سری بازیهای Metal Gear Solid می گویداو دوست داشت شخصیت Frank Jaeger یا Gery FoxباRaiden عوض کند

افرادی که در شرکت کوجیما مشغول درست کردن این عنوان بودند Raiden را به عنوان کاراکترو ستاره اصلی انتخاب کردند و من به عقیده انها احترام گذاشتم
تیم سازنده می خواستند یک بازی hack-and-slash بسازند و من به نظر انها احترام گذاشتم

در ادامه او می گوید اگر بازی را او می ساخت بدون شک (Frank Jaegar .((a.k.a. Gray Fox را کاراکتر اصلی قرار می دادم اما اگرمن می خواستم این کار بکنم باید کل فیلمنامه و ساخت بازی را باید از اول شروع می کردیم

Metal Gear Rising: Revengeance درتاریخ February 19 در usa و در تاریخ February 22 در اروپا برای 2 کنسول PS3 و Xbox 360 منتشر می شود

منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
ولی کلاً این بازی یه پارادوکس کامل توی سری Metal Gear محسوب میشه ! :biggrin1: خیلی از فن های MGS که عاشق نسخه های قبلی هستن و سر هر تریلر 40 صفحه بحث میکنن ، زیاد کاری با این ندارن. برعکس خیلی ها که از نسخه های اصلی به طرز عجیبی متنفر هستن ، بدجوری با این حال میکنن ! :biggrin1:
خب مسلمه که به خاطر سبکش هست :D خیلی ها از بازی های Stealth خوششون نمیاد، ولی اینجا بازی دیگه Stealth نیست و افراد متفاوتی میتونن بازی رو تست کنن. ولی من از هر دو تا استقبال میکنم :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
کلا کوجیما اصول گرا هست اصلا دوست نداره هیچ تغییر اساسی تو بازی بده و به نظر من همین که به غیر از MGS سراغ هیچ بازی دیگری نمیره به خاطر همین قضیه هست.

درود کوجیما خالق سری بازیهای Metal Gear Solid می گوید

من فکر میکردم ژاپنی هست ایشون..! :d

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
کلا کوجیما اصول گرا هست اصلا دوست نداره هیچ تغییر اساسی تو بازی بده و به نظر من همین که به غیر از MGS سراغ هیچ بازی دیگری نمیره به خاطر همین قضیه هست.

نه اینطور نیست ! همین چند وقت پیش بود که ابراز تمایل کرده بود یه عنوان از سری سایلنت هیل رو بدن بسازه !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
نه اینطور نیست ! همین چند وقت پیش بود که ابراز تمایل کرده بود یه عنوان از سری سایلنت هیل رو بدن بسازه !

تمایل رو ول کن هر سال میاد میگه "نمی خوام من رو به عنوان یک سازنده MGS صرف بشناسند" بعد دوباره سر سال یک نسخه دیگه از MGS معرفی میکنه..! :|

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خوشم میاد کوجیما داره به آب و آتیش میزنه خودشو سر این بازی تابلوئه اصلا راضی نبوده چنین چیزی ساخته بشه.

اول که اعضای KJ مجبور به غلط کردن گشت دوربین کرد بعدم اینطوری صحبت میکنه که اگر بازی گند شد بگه من بی تقصیر بودم . . .
دمش گرم واقعا این روحیه اش تکرار نشدنیه . . .

این MGR رو خیلی دوست دارم ولی اونی که دو سال پیش با موتور خود MGS4 نشون دادنو بیشتر میپسندیدم :|.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
ای بابا دیگه بزار بازی بیاد بازیمونو کنیم دیگه :| هی ریبوت ریبوت :|
همین که به غیر از MGS سراغ هیچ بازی دیگری نمیره به خاطر همین قضیه هست.
Castlevania هم مال کوجیما ـه ها :d
این MGR رو خیلی دوست دارم ولی اونی که دو سال پیش با موتور خود MGS4 نشون دادنو بیشتر میپسندیدم
yahoo_22.gif
.
Same Here

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخه تا جایی که میدونم Executive producer تو هیچ جای بازی دخالتی نداره که .

این تعریف ویکیپدیا :D

من تریلرای این بازی رو دیدم و خیلی هم بازی خوبی به نظر میاد ولی کوجیما تو مراحل ساخت بازی دخالت نکرده و من هم به چشم یه MGS نمیبینمش به چشم یه HnS مثل بایونتا میبینم , منظورم همون چیزایی که تو پست اول گفت درسته . ولی خوب اگه بازی نا موفق بشه باز اسم کوجیما وسط خواهد اومد و موفق هم بشه همینطور .
قرار هم نیست Excutive Producer دخالتی داشته باشه. همون جمله ای که نقل قول کردی از ویکیپدیا رو دقیق بخون. یعنی در طراحی (اینجا گیم مثال ماست) مراحل و گیم پلی و ... دخالتی نداره اما نظارت داره روی پروژه.
ای بابا دیگه بزار بازی بیاد بازیمونو کنیم دیگه :| هی ریبوت ریبوت :|

Castlevania هم مال کوجیما ـه ها :d

Same Here
Castlevania مال کوجیما نیست و Kojima Production حامی ساخت بازی هست. (اونم نسخه ریبوتش)
من واقعا نمیدونم ایشون چرا باید همچین اخلاقی داشته باشن. یعنی دور از یه نفر در سطح ایشون هست این کارا. از صبح تا شب تعریف و تبلیغ میکنه بازی رو بعد یهو میاد جوری حرف میزنه که اگر احیانا 1% اشکالی ایجاد شد از گردنش بندازه و بندازه گردن بقیه. واقعا زشت تر از این حرکت نمیشه که ایشون داره انجام میده.

در مورد حرفایی که بعضی از بچه ها میزنن در مورد اون نمایش های اولیه MGR که باموتور قبلی بازی بود یه چیزی رو بگم. عزیز برادر اون چیزی که ما دیدیم امکان پذیر نبود. حداقل با نمایشی که ما دیدیم خیلی چیز مزخرفی در میومد. واسه همینم بود که کل کوجیما پروداکشن اومد جلو دوربین عذر خواهی کردن. قبلا هم گفتم کار کوجیما اینا Stealth ساختن هست. این یعنی یه گیم پلی آروم و با آرامش. نمیتونن اکشن نفس گیر بسازن. از تمامی کاراشونم اینایی که میگم هویداست. واقعا به غیر از PG کار هیچ شرکت دیگه ای نبود که بتونه در چنین سرعتی اکشن بسازه. رایدن هم نیازمند یه چنین گیم پلیی هست. رایدن یه نینجاست که نینجا هم به سرعت عمل مشهوره. اگر دقت کنید سرعت بازی حتی از NINJA GAIDEN هم بالاتره و این یعنی یه بازی نینجایی به تمام عیار. اونی که ما در ابتدا دیدیم یه گیم پلی خیلی آروم و نرم داشت. من یه شخصه اصلا دوست ندارم با گیم پلی آروم و متال گیر گونه، در نقش رایدن بازی کنم.

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
در مورد حرفایی که بعضی از بچه ها میزنن در مورد اون نمایش های اولیه MGR که باموتور قبلی بازی بود یه چیزی رو بگم. عزیز برادر اون چیزی که ما دیدیم امکان پذیر نبود. حداقل با نمایشی که ما دیدیم خیلی چیز مزخرفی در میومد. واسه همینم بود که کل کوجیما پروداکشن اومد جلو دوربین عذر خواهی کردن. قبلا هم گفتم کار کوجیما اینا Stealth ساختن هست. این یعنی یه گیم پلی آروم و با آرامش. نمیتونن اکشن نفس گیر بسازن. از تمامی کاراشونم اینایی که میگم هویداست. واقعا به غیر از PG کار هیچ شرکت دیگه ای نبود که بتونه در چنین سرعتی اکشن بسازه. رایدن هم نیازمند یه چنین گیم پلیی هست. رایدن یه نینجاست که نینجا هم به سرعت عمل مشهوره. اگر دقت کنید سرعت بازی حتی از NINJA GAIDEN هم بالاتره و این یعنی یه بازی نینجایی به تمام عیار. اونی که ما در ابتدا دیدیم یه گیم پلی خیلی آروم و نرم داشت. من یه شخصه اصلا دوست ندارم با گیم پلی آروم و متال گیر گونه، در نقش رایدن بازی کنم.
آخه یه ایرادی داره این جدیده ، اونم اینه که Real نیست فایتاش . تو اون یکی یه شمشیر میزد به یه جا به طور واقعی زخم بر میداشت . ولی این 10 بار میزنه تازه دفعه ی 10 ـُم یادش میاد باید از هم وا شه :| :d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
كوجيما تقريبا همون پستي رو در بازي mgr داره كه تو پروسه ساخت c los داشت...: نظارت و ارايه پيشنهادات(حالا عنوان پستش چندان فرقي نداره).....خود كوجيما ريسك نمي كنه به غير متال گير ساليد شخصا چيز ديگه اي بسازه و تو پروژه هاي ديگه نظارت مي كنه

حالا اگه اين بازي هم مثه c los خوب از آب دراومد ميگن استاد:d نظارت داشتن و گرنه كه ميگن كوجيما نقش چنداني نداشت و ....

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخه یه ایرادی داره این جدیده ، اونم اینه که Real نیست فایتاش . تو اون یکی یه شمشیر میزد به یه جا به طور واقعی زخم بر میداشت . ولی این 10 بار میزنه تازه دفعه ی 10 ـُم یادش میاد باید از هم وا شه :| :d
مطمئنی آخرین گیم پلی ها از بازی رو دیدی؟! همین هفت دقیقه آخری که اومده رو بورو نگاه کن. اتفاقا از مواردی که واقعا هنگ کرده بودم این بود که شمشیر رو هر جا میزنه دقیقا بصورت ریل تایم همون قسمت جدا میشه نه یک سانت اینور تر نه اونورتر.

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
من خیلی هم این بازی رو دوست دارم
Raiden هم که عالیه
امیدوارم بازی عالی بشه ببینم میخواد چی بگه
البته حرفشو هم واسه خوب بودنش اماده کرده هم بد بودنش عجب سیاستی به خرج دادهb-)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من واقعا نمیدونم ایشون چرا باید همچین اخلاقی داشته باشن. یعنی دور از یه نفر در سطح ایشون هست این کارا. از صبح تا شب تعریف و تبلیغ میکنه بازی رو بعد یهو میاد جوری حرف میزنه که اگر احیانا 1% اشکالی ایجاد شد از گردنش بندازه و بندازه گردن بقیه. واقعا زشت تر از این حرکت نمیشه که ایشون داره انجام میده.

خوب این حرف بدی نزده که بخاد مسئولیت از گردنش رفع کنه . گفته من دوست داشتم grey fox شخصیت اصلی به جای raiden باشه ولی این تصمیم مال PG بود و اونا raiden ر وانتخاب کردن . مگه غیر از اینه .
هی ما میگفتیم کوجیما زیاد دخالت نکرده میگفتین نه . الان که خودش داره میگه باز میگین داره اشتباه میکنه . خوب داره تبلیغ میکنه ربطی به این نداره که خودش تو راس قرار داره :D

قبول , این که به اون بزرگی اسم Executive Producer رو مینویسه ینی این که اگه بازی نا موفق بشه پای خودش هم وسطه هر چند فقط به کارای PG آورین آورین گفته و تموم اون کارهایی که تو MGS انجام داده هیچکودومو تو این انجام نداده و بیشتر خارج از گود بوده ( تو توییتراش هم اعلام میکنه بعضا ) . اون تعریف ویکیپدیا هم به نظرم کلی بود و گیم رو هم شامل میشه , چون واسه گیم تعریف جداگونه نداره EP .

كوجيما تقريبا همون پستي رو در بازي mgr داره كه تو پروسه ساخت c los داشت...: نظارت و ارايه پيشنهادات(حالا عنوان پستش چندان فرقي نداره).....خود كوجيما ريسك نمي كنه به غير متال گير ساليد شخصا چيز ديگه اي بسازه و تو پروژه هاي ديگه نظارت مي كنه

حالا اگه اين بازي هم مثه c los خوب از آب دراومد ميگن استاد
yahoo_4.gif
نظارت داشتن و گرنه كه ميگن كوجيما نقش چنداني نداشت و ....
ما که از اول میگیم نقشی نداره تو MGR حالا چه موفق بشه چه نا موفق (آخه کوجیما کجا HnS کجا , تو عکسی که فردین گذاست هم اگه دقت کنی تمام بخشای اصلی مربوط به PG هست و فقط Producer و کارگردانی کات سینها بر عهده KP هست ) :D ولی در کل هر چیزی که پایینش لوگوی کوجیما پروداکشن باشه کمتر از شاهکار نیست و به خصوص اگه این بازی MGS باشد همیشه نام استاد میدرخشد چون همه چیزش رو خودش ساخته .

آخرین ویرایش:

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
اين بازي به خاطر اين كه چيزهاي جديدي داره توي HnS ها ميتونه نظر منتقدين زيادي رو به خودش جلب كنه وهمين امر باعث موفقيتش ميشه توي اخرين تريلري هم كه از بازي ديدم گراف بازي خوب به نظر ميرسيد حالا ببينيم بازي يه ماه ديگه كه عرضه ميشه چي كار ميكنه .من كه ازش خيلي خوشم اومده. از الان توفكر خريد اورجينال بازيم .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
الآن بالاخره ما چکار کنیم تو راضی شی؟!:D
MGR شاهکار در اومد به پای کوجیما بزنیم یا نه؟ اول می گی موفقیت یا عدم موفقیت بازی ربطی به کوجیما نداره، از اون طرف میگی چیزی که لوگوی KojiPro بخوره تنگش شاهکار در می آد.

===

کوجیما نقش پر رنگی نداره چه تو ساخت MGR و C: LOS؛ علیرضا افخمی ـشونه فی الواقع:D دیگه از این لوکالیزه تر نمی تونستم بگم!

===

در مورد این که کوجیما چیز دیگه ای جز متال گیر نمیتونه بسازه هم lmao.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر