خرید ps5 یا کارت گرافیک 3070 ( خواهشا دوستان درست راهنمایی کنن )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
حدود یه هفته ای میشه کارت گرافیک 1080ti خودمو فروختم و قصد خرید ps5 یا 3070 رو دارم
بزارین از ته دل بگم برای خرید 3070 اونقدر میل و رغبتی ندارم چون واقعیتش pc خیلی وقته دلمو زده
هم بازیهای اکشن که کاملا دارن سمت آنلاین و مولتی پلیر میرن که اصلا از بازیهای مولتی خوشم نمیاد و وقتش رو هم ندارم
از یه طرف دیگه هیچکدوم از بازیهای انحصاری ps4 رو غیر از هورایزن انجام ندادم و شدیدا علاقه زیادی به بازیهای انحصاریش دارم
فقط اون دوستانی که هردوی اینارو دارن راهنمایی کنن
من که خیلی وقتا با موس و کیبورد بازی میکنم واقعیتش دو سه بار با دسته بازی کردم زیاد با آنالوگ دسته نمیتونم به راحتی موس و کیبورد کنار بیام میتونم به دسته عادت کنم؟
فقط خواهشا نگین که هردو پلتفرم رو داشته باشم چون الان زمان داشتن یدونه پلتفرم هم نیست با این قیمتهای فضایی
نظرات آزاده فقط خواهشا درست راهنماییم کنین ممنون

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
به نظر من شما PS5 بگیر
اول اینکه رغبت چندانی به ادامه کار به پی سی نداری
دوم اینکه با PS5 حداقل خیالت به مدت 7 سال راحته که نیاز به ارتقاء نداری
سوم اینکه اگر با دسته مشکلی نداری کنترلر دوال سنس یه دنیای جدیدی رو پیش پات می گذاره
و مورد آخر و از همه مهمتر انحصاری های سونی هستن که مشابهشون رو تو هیچ کنسول دیگه ای نمی تونی پیدا کنی
موفق باشید

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
اگر مشکلت عادت کردن به موس و کیبورد هست که راحت با دوال سنس کنار میای و اکی هست

به نظرم با توجه به خسته شدن از بازیهای آنلاین و نداشتن رغبت خرید ps5 منطقی تره
اما قیمت بازی های ps5 رو هم توی مملکتمون در نظر بگیر : دی

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
به نظر من شما PS5 بگیر
اول اینکه رغبت چندانی به ادامه کار به پی سی نداری
دوم اینکه با PS5 حداقل خیالت به مدت 7 سال راحته که نیاز به ارتقاء نداری
سوم اینکه اگر با دسته مشکلی نداری کنترلر دوال سنس یه دنیای جدیدی رو پیش پات می گذاره
و مورد آخر و از همه مهمتر انحصاری های سونی هستن که مشابهشون رو تو هیچ کنسول دیگه ای نمی تونی پیدا کنی
موفق باشید
یکی از دلیل اینکه رغبت چندانی به ادامه کار ندارم اینه که بازیهای درستو حسابی دیگه باب میل من با خط داستانی قوی برای pc نمیان
همین بازی آخر cyberpung درسته که بازیه خوبیه و طرفدار زیادی داره اما باب میل من نیست و خوشم نمیاد من بیشتر طرفدار بازیهایی مثل last of us و god of war و uncharted هستم این سبک بازیها به دلم میشینه که متاسفانه تا الانم فقط و فقط به دلیل اینکه با دسته مثل موس و کیبورد راحت نیستم نرفتم
اون دوستانی که مثل من بودنو با موس و کیبورد زیاد مچ بودن تونستن با دسته کنار بیان یا نه

• Like
Reactions: kamyy and rezvideo

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
اگر مشکلت عادت کردن به موس و کیبورد هست که راحت با دوال سنس کنار میای و اکی هست

به نظرم با توجه به خسته شدن از بازیهای آنلاین و نداشتن رغبت خرید ps5 منطقی تره
اما قیمت بازی های ps5 رو هم توی مملکتمون در نظر بگیر : دی
کلا با بازیهای مولتی پلیر اصلا خوشم نمیاد نه وقتشو دارم نه حوصلشو هی بیهوده وقت تلف کردنه و امتیاز جمع کردنه البته به گیمرهای مولتی توهین نشه کلا سلیقه من نیست
در مورد قیمت بازیهای ps5 هم راستشو بگم فعلا میخام با خرید ps5 کل انحصاریای ps4 بصورت اکانت ظرفیت اول یا هک شده تو هاردش بریزم و هر بازی رو حدود ۲ بار تموم کنم و که با این حساب فکر کنم ۱ سال و نیم سرگرمم کنه
بعدشم برم به بازیهای سری جدید که ظرفیت اول باشن و با قیمت کم بخرم
یا بقول یه سری دوستان یه دیسک بخرم و بازیش کنم و عوض کنم از اون لحاظ مشکلی ندارم فقط تو برنامم هستش فقط و فقط بازیهای شاخ سونی رو بازی کنم و یه سری بازیهای مولتی پلتفرم مثل جی تی ای و اساسین

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
شخصا فقط برام کنترل شوتر شخص اول برای با دسته سخته ولی بازم توصیه میکنم ps5.
به دو دلیل. یکی تجربه انحصاری های خاص که چون اگر قدیمی بشن دیگه تجربه اش با پیشرفت گرافیک و هوش بازی ها کمی سخت تر میشه. الان اگر بگن مثلا دو تا بازی خوب دو نسل قبل باشه شاید عده کمی ترغیب بشن برای بازیش.
دوم هم اینکه اگر در هر صورتی دیدین با کنترل مشکل دارین(ولی قول میدم عادت میکنی) میشه بعدا فروخت و جا به جا شد.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
شخصا فقط برام کنترل شوتر شخص اول برای با دسته سخته ولی بازم توصیه میکنم ps5.
به دو دلیل. یکی تجربه انحصاری های خاص که چون اگر قدیمی بشن دیگه تجربه اش با پیشرفت گرافیک و هوش بازی ها کمی سخت تر میشه. الان اگر بگن مثلا دو تا بازی خوب دو نسل قبل باشه شاید عده کمی ترغیب بشن برای بازیش.
دوم هم اینکه اگر در هر صورتی دیدین با کنترل مشکل دارین(ولی قول میدم عادت میکنی) میشه بعدا فروخت و جا به جا شد.
شخص اول که کلا دیگه همشون رفتن سمت مولتی
اون از کرایسیس که چند ساله سری جدید نمیده و اومد کرایسیس ۱ رو یه رنگی به سر و روش گرفت و الکی بیرون داد که ارزش وقت گداشتن براش رو نداره
بازی کال وآف و بتلفیلد هم که کلا رفتن سمت مولتی
اصلا اول شخص درستو حسابی نیست
بنظرت یه ماه مونده به عید که قیمت ps5 هم بیاد دورو ور ۲۳ اینا اگه انحصاریهای ps4 رو بخام بازی کنم بنظرت دیره؟

• Like
Reactions: kamyy

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
اگر میخوای بازیها را ارجینال تهیه کنی حتما PS5

ولی اگر بازی غیر ارجینال بازی میکنی و نمیخوای برای هر بازی 60/70 دلار پول بدی حتما 3070

سونی توی بازیهای داستان محور کارش خیلی درسته ولی مقدار زیاد از این دست بازیها بصورت مولتی برای همه پلت فرمها موجوده
روی PC بعد یک مدت تقریبا همشون کرک میشن ولی روی PS5 باید برای اونها هزینه زیادی کنی.

من روی سری پلی استیشن همیشه فقط انحصاری را بازی میکنم و مولتی ها را روی PC

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
شخص اول که کلا دیگه همشون رفتن سمت مولتی
اون از کرایسیس که چند ساله سری جدید نمیده و اومد کرایسیس ۱ رو یه رنگی به سر و روش گرفت و الکی بیرون داد که ارزش وقت گداشتن براش رو نداره
بازی کال وآف و بتلفیلد هم که کلا رفتن سمت مولتی
اصلا اول شخص درستو حسابی نیست
بنظرت یه ماه مونده به عید که قیمت ps5 هم بیاد دورو ور ۲۳ اینا اگه انحصاریهای ps4 رو بخام بازی کنم بنظرت دیره؟
نه اتفاقا. صبر کن اگر دلار جهشی نزنه قیمت عادی میشه زیر 20. پلاس کالکشن بگیر تقریبا بیشتر انحصاری ها رو داره.اونقدر هم دیر نمیشه. خودم هم هنوز یکی دو تا انحصاری رو بازی نکردم گذاشتم برای 5.
شخصا نمیدونم چرا ولی در مورد هدف گیری بازی سوم شخص رو خیلی راحت بازی میکنم ولی با اول شخص مشکل دارم.بیشتر انحصاری ها هم سوم شخص ن.

mala1

عضو جدید
Dec 14, 2020
1
حدود یه هفته ای میشه کارت گرافیک 1080ti خودمو فروختم و قصد خرید ps5 یا 3070 رو دارم
بزارین از ته دل بگم برای خرید 3070 اونقدر میل و رغبتی ندارم چون واقعیتش pc خیلی وقته دلمو زده
هم بازیهای اکشن که کاملا دارن سمت آنلاین و مولتی پلیر میرن که اصلا از بازیهای مولتی خوشم نمیاد و وقتش رو هم ندارم
از یه طرف دیگه هیچکدوم از بازیهای انحصاری ps4 رو غیر از هورایزن انجام ندادم و شدیدا علاقه زیادی به بازیهای انحصاریش دارم
فقط اون دوستانی که هردوی اینارو دارن راهنمایی کنن
من که خیلی وقتا با موس و کیبورد بازی میکنم واقعیتش دو سه بار با دسته بازی کردم زیاد با آنالوگ دسته نمیتونم به راحتی موس و کیبورد کنار بیام میتونم به دسته عادت کنم؟
فقط خواهشا نگین که هردو پلتفرم رو داشته باشم چون الان زمان داشتن یدونه پلتفرم هم نیست با این قیمتهای فضایی
نظرات آزاده فقط خواهشا درست راهنماییم کنین ممنون
سلام دوس عزیز روی ps5شک نکن ولی نه با این قیمت بهتره یه مودت سبر کنی

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
نه اتفاقا. صبر کن اگر دلار جهشی نزنه قیمت عادی میشه زیر 20. پلاس کالکشن بگیر تقریبا بیشتر انحصاری ها رو داره.اونقدر هم دیر نمیشه. خودم هم هنوز یکی دو تا انحصاری رو بازی نکردم گذاشتم برای 5.
شخصا نمیدونم چرا ولی در مورد هدف گیری بازی سوم شخص رو خیلی راحت بازی میکنم ولی با اول شخص مشکل دارم.بیشتر انحصاری ها هم سوم شخص ن.
پس با این حساب و راهنمایی دوستان ps5 رو انتخاب میکنم
در مورد دسته هم فکر کنم عادت کنم

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
خیلی انتخاب سختیه واقعا یه طرف راحتی و گارانتی بودن بهترین تجربه تا اخر نسله یک طرف هم کریتوس و بقیه دوستان :D دیگه خودت ببین کدومو بیشتر میخوای البته اینا تا وقتی درسته که یهو سونی نزنه به سرش و همه رو برای pc هم بده

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
داداش بنظرم شما تصمیم گرفتی و فقط میخوای تصمیمت تایید بشه :D
درکل با توجه به حرفایی که زدی بنظرم PS5 برات بهتره ولی خب هزینه بازی هاشم درنظر بگیر
خدایی زدی تو خال :))
فقط میخام هولم بدین به جولو بگین بخر بزن به بدن بازیاشو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر