خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اون مغازه ای که ازش خریدین نمیتونه کپی خورش کنه؟!

نه این کار نمیکنه
الان فایل هک پیدا کردم یکی از فایلا 710 مگه - تورنته زدم دانلود شه سرعت دانلود 3 کیلوبایته - زده مدت دانلود 1 روز و 7 ساعت =))=))=))
برا مقطعی رو ۴۰۰ بایت اومد زد زمان تکمیل دانلود ۱ هفته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: KingAmir

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,188
نام
سامان
نه این کار نمیکنه
الان فایل هک پیدا کردم یکی از فایلا 710 مگه - تورنته زدم دانلود شه سرعت دانلود 3 کیلوبایته - زده مدت دانلود 1 روز و 7 ساعت =))=))=))
یکی هست میگه 50 هزار یکی هم میگه 75 هزار کپی خور میکنم
جیتگ کردن xbox 360 با اینکه قطعه و مدار مخصوص میخواد کلا 50 تا 80 هزینه داره - اینا برا 4 تا فایل نصب کردن رو کنسول انقدر میخوان پول بگیرن
من تو همین سایت مثلا دیسک پر بازی ds رایت میکردم مجانی میدادم حتی پول پست خودم میدادم تا یه نینتندو فن لذت ببره و ........
تا مفید باشم برا بقیه
نوبت به ما رسیده میگیم راه هک شدن بهمون نشون بدید فقط بلدن بگن آره هک شده - همونا میگن پول بده فلان کنم

حالا آموزش هک پیدا کردم میخوام فایل دانلود کنم فقط تورنته که اینم ارزش نداره اینترنت دیال آپ ماقبل تاریخی هم سرعت دانلودش از 3 کیلوبایت بیشتر بود
از یوتوب کمک بگیرید کلی فیلم برای هک با توضیحات و لینک دانلود فایلاش هست و اینکه میبینید چیکار میکنه همونو انجام میدین خودم تا حالا کنسول نینتندو نداشتم وگرنه کمکتون میکردم

Sent from my Gooshi using Tapatalk

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
از یوتوب کمک بگیرید کلی فیلم برای هک با توضیحات و لینک دانلود فایلاش هست و اینکه میبینید چیکار میکنه همونو انجام میدین خودم تا حالا کنسول نینتندو نداشتم وگرنه کمکتون میکردم

Sent from my Gooshi using Tapatalk

مرسی عزیز
الان یه هک پیدا کردم فایل باید دانلود کنم ۷۱۰ مگه اما تورنته و بیشتر از ۱۲ کیلوبایت سرعت دانلود نمیره همش رو ۳ و ۴ کیلوبایته

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
با تجربه خوبی که خودم از گیم بوی و از همه بیشتر nintendo ds داشتم باید بگم که این سبک از کنسول های دستی بسیار مناسب برای بچه ها و نوجوان ها و حتی بزرگسالان علاقه مند به این نو بازی هاست و به دلیل همراه بودن ادم رو حسابی درگیر میکنه من خودم یادم از بس بازی legnf of zelda و harvest moon رو هر جا که بودم ادامه میدادم دیگه یواش یواش از دنیای واقعی جدا شده بودم و دلیل اصلی این ماجرا هم همراه بودن این مدل کنسول هست
و صد البته بازی های دوست داشتنی که برای این سری عرضه شده
از تمامی دوستانی که به دنبال تجربه تازه و ناب از بازی های رایانه ای به سبک دوران بچگی مثل میکرو و سگا و اتاری و کومودور 64 که بی واسطه کاربر رو در خودش حل میکرد میگردن این یکی از بهترین و جدیدترین خوبهاست و باید دید تو گرفتن بازی های جدید چقدر میتونه موفق عمل کنه
من به شخصه نظرم اینه که بازی های پلتفرم های دیگه برای این دستگاه نباید پرت بشه و سازنده ها باید به دنبال ساخت بازی های جدید با توجه به قابلیت های دستگاه باشن
من خودم یه نمونه اش رو میگم مثلا تو nintendo ds بازی legend of zelda قسمت های مربوط به نواختن موسیقی با دهن و سوت گیمر انجام میشه و یا برای عقب راندن فانتوم ها (مینی باس بازی) باید به سمت میکروفن فوت کنی تا فانتوم رو به عقب هول بده
این قبیل نوآوری های ناب بود که باعث میشد تنها چند ساعت از روز و شب رو بدون این دستگاه زندگی کنم واقعا روزگار خوبی بود

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
با تجربه خوبی که خودم از گیم بوی و از همه بیشتر nintendo ds داشتم باید بگم که این سبک از کنسول های دستی بسیار مناسب برای بچه ها و نوجوان ها و حتی بزرگسالان علاقه مند به این نو بازی هاست و به دلیل همراه بودن ادم رو حسابی درگیر میکنه من خودم یادم از بس بازی legnf of zelda و harvest moon رو هر جا که بودم ادامه میدادم دیگه یواش یواش از دنیای واقعی جدا شده بودم و دلیل اصلی این ماجرا هم همراه بودن این مدل کنسول هست
و صد البته بازی های دوست داشتنی که برای این سری عرضه شده
از تمامی دوستانی که به دنبال تجربه تازه و ناب از بازی های رایانه ای به سبک دوران بچگی مثل میکرو و سگا و اتاری و کومودور 64 که بی واسطه کاربر رو در خودش حل میکرد میگردن این یکی از بهترین و جدیدترین خوبهاست و باید دید تو گرفتن بازی های جدید چقدر میتونه موفق عمل کنه
من به شخصه نظرم اینه که بازی های پلتفرم های دیگه برای این دستگاه نباید پرت بشه و سازنده ها باید به دنبال ساخت بازی های جدید با توجه به قابلیت های دستگاه باشن
من خودم یه نمونه اش رو میگم مثلا تو nintendo ds بازی legend of zelda قسمت های مربوط به نواختن موسیقی با دهن و سوت گیمر انجام میشه و یا برای عقب راندن فانتوم ها (مینی باس بازی) باید به سمت میکروفن فوت کنی تا فانتوم رو به عقب هول بده
این قبیل نوآوری های ناب بود که باعث میشد تنها چند ساعت از روز و شب رو بدون این دستگاه زندگی کنم واقعا روزگار خوبی بود

چه خوب و جالبه , گیم بوی ادونس و بخصوص nintendo ds محشر بودن
آره کلا این سبک بازیا خودشون به تنهایی اعتیاد آورن هر عنوانش به تنهایی + قابل حمل بودن وشارژ دهی مناسب باتری
موافقم تم بازی کنسول باید خاص کنسول دستی باشن نه بخوان بازیا کنسول خونگی رو کنسول دستی بیارن
واقعا بازی ها دوست داشتنیی هستن

البته درباره سبک بازی ها شبیه بازی ها سگا و .......... باهات موافقم nintendo ds اینطوری بود که همین خصوصیتش باعث فروش 154 میلیون کنسولیش شد
nintedno 3ds همون روند ادامه داده اما هارد کوری و گرافیک و ..... هم بهش اضافه شده بازی هایی مثل رزیدنت اویل رولیشنز - بتمن آرخام بگین و ............ براش اومده

سازندگان بازی ها فقط یه بازی میسازن مولتی رو هر چیزی پورت میکنن اصلا از چیدمان و قابلت ها سخت افزاری خاص هر کنسول استفاده نمیکنن
همین 3ds هم 2 تا دوربین داره هم میکروفون - هم ژیروسکوپ - هم قابلت vr ( کارت ها مجازی ) داره اما تنها چیزی که خیلی از بازیا سازا ازش استفاده کردن همین 3d بدون نیاز به عینک کنسول بوده اما از بقیه امکاناتش استفاده نکردن فقط نینتندو از قابلیت ها استفاده میکنن

من ds lite داشتم یه روز میخواستم برم بیرون ساعت 13:30 بود گفتم نیم ساعت بازی کنم بعد 14 میرم بیرون به کارم برسم
کنسول روشن کردم بازی اگر اشتباه نکنم warioware touched بود یا kirby mass attack -- یهو سرمو بردم بالا ساعت ببینم دیدم شده 16:20 :D:D
چشماش چهار تا شد گفتم دیگه دیر شد ادامه بازی رفتم تا 8 شب درگیر بودم :)) این ds lite شارژ دهیی زیادی داشت 11 تا 12 ساعت کار میکرد یه سره

• Like
Reactions: saeidrezay

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
چه خوب و جالبه , گیم بوی ادونس و بخصوص nintendo ds محشر بودن
آره کلا این سبک بازیا خودشون به تنهایی اعتیاد آورن هر عنوانش به تنهایی + قابل حمل بودن وشارژ دهی مناسب باتری
موافقم تم بازی کنسول باید خاص کنسول دستی باشن نه بخوان بازیا کنسول خونگی رو کنسول دستی بیارن
واقعا بازی ها دوست داشتنیی هستن

البته درباره سبک بازی ها شبیه بازی ها سگا و .......... باهات موافقم nintendo ds اینطوری بود که همین خصوصیتش باعث فروش 154 میلیون کنسولیش شد
nintedno 3ds همون روند ادامه داده اما هارد کوری و گرافیک و ..... هم بهش اضافه شده بازی هایی مثل رزیدنت اویل رولیشنز - بتمن آرخام بگین و ............ براش اومده

سازندگان بازی ها فقط یه بازی میسازن مولتی رو هر چیزی پورت میکنن اصلا از چیدمان و قابلت ها سخت افزاری خاص هر کنسول استفاده نمیکنن
همین 3ds هم 2 تا دوربین داره هم میکروفون - هم ژیروسکوپ - هم قابلت vr ( کارت ها مجازی ) داره اما تنها چیزی که خیلی از بازیا سازا ازش استفاده کردن همین 3d بدون نیاز به عینک کنسول بوده اما از بقیه امکاناتش استفاده نکردن فقط نینتندو از قابلیت ها استفاده میکنن

من ds lite داشتم یه روز میخواستم برم بیرون ساعت 13:30 بود گفتم نیم ساعت بازی کنم بعد 14 میرم بیرون به کارم برسم
کنسول روشن کردم بازی اگر اشتباه نکنم warioware touched بود یا kirby mass attack -- یهو سرمو بردم بالا ساعت ببینم دیدم شده 16:20 :D:D
چشماش چهار تا شد گفتم دیگه دیر شد ادامه بازی رفتم تا 8 شب درگیر بودم :)) این ds lite شارژ دهیی زیادی داشت 11 تا 12 ساعت کار میکرد یه سره
چیزی که یادم رفت درباره این محصول توضیح بدم کیفیت اون هست همین رو بگم که من نوجوونی خودم رو با ds حال کردم و حالا پسر بچه 5 ساله ام هم داره ازش لذت میبره و خودتون میدونین که بچه های الان با وسایل برقی چطور رفتار میکنن ولی هنوز اخ نگفته به غیر از کند شدن دکمه b که یکم باید بیشتر فشار بدی هیچ ایرادی نمیشه ازش گرفت و من واقعا از کیفیت بالای این محصول متعجب هستم یه چیز رو هم اضافه کنم که شخصا خیلی من رو متعجب کرد اینکه تو مدارس ژاپن تو یه مقطع از سال های نه چندان دور از نینتندو دی اس به عنوان ابزار کمک آموزشی و اجباری برای دانش آموزان استفاده میکردن و من نمیدونم که این کار رو هنوز هم انجام میدن یا نه ولی اونایی که با برنامه ها و بازی های این پلتفرم آشنا هستن میدونن که قسمت آموزشی این پلتفرم واقعا قوی کار میکنه و با جذابیتی که برای هر دانش آموزی داره میتونه واقعا به پیشرفت کاری و درسی بچه ها کمک کنه

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
چیزی که یادم رفت درباره این محصول توضیح بدم کیفیت اون هست همین رو بگم که من نوجوونی خودم رو با ds حال کردم و حالا پسر بچه 5 ساله ام هم داره ازش لذت میبره و خودتون میدونین که بچه های الان با وسایل برقی چطور رفتار میکنن ولی هنوز اخ نگفته به غیر از کند شدن دکمه b که یکم باید بیشتر فشار بدی هیچ ایرادی نمیشه ازش گرفت و من واقعا از کیفیت بالای این محصول متعجب هستم یه چیز رو هم اضافه کنم که شخصا خیلی من رو متعجب کرد اینکه تو مدارس ژاپن تو یه مقطع از سال های نه چندان دور از نینتندو دی اس به عنوان ابزار کمک آموزشی و اجباری برای دانش آموزان استفاده میکردن و من نمیدونم که این کار رو هنوز هم انجام میدن یا نه ولی اونایی که با برنامه ها و بازی های این پلتفرم آشنا هستن میدونن که قسمت آموزشی این پلتفرم واقعا قوی کار میکنه و با جذابیتی که برای هر دانش آموزی داره میتونه واقعا به پیشرفت کاری و درسی بچه ها کمک کنه

این درسته , کلا نینتندو به خوش ساختی معروف بود از اول
امکان نداره کنسولی بزنه بعد نمیدونم چراغ زرد بشه - 3 چراغ بشه و .............
یه ویدوید بود تو یویتیوب کنسول ایکس باکس کلاسیک - پلی 2 - نینتندو گیم کیوب از بلندی پرت میکردن - چکش صنعتی بزرگ میزدن روشون - پرتابشون میکردن
اولین ازمایش پلی 2 کار نکرد دیگه - ایکس باکس تو آزمایش 4 دیگه روشن نشد - تو آزمایش پنجم نینتندو گیم کیوب خورد شد بازم روشن شد و کار کرد :D
تو ژاپن اجباری نبود خود ژاپنی ها نینتندو دوستن - مثلا کنسول nintendo wii u تو نسل هشت شکست خورد فروش کل جهانش 13 میلیون کنسول ود اما از سال 2012 زمان لانچ تا اواخر 2016 رتبه 1 فروش تو ژاپن داشت ps4 یک بار تونست به رتبه اول فروش ژاپن برسه
اینم بخاطر بازی ها خاص و پرورش دهنده ذهن نینتندوه - میتونم مثالی بزنم
این تاپیک ببینید
مادربزرگ صد ساله عملکرد خوب مغزش را مدیون نینتندو می‌داند
کسی که بخاطر بازی ها ذهنی نینتندو 100 سالشه اما مغزش 64 ساله اس

nintendo ds لوازم زیادی داشت - دستگاهی بود بهش وصل میکردی کنسول دتبدیل به پیانو میشد - دستگاه تست قند خون - دستگاه یاد آور موقعیت ها - گیرنده تلویزیون - رادیو و ...........
و این خصوصیات تو nintendo 3ds هم تکرار شد و باعث موفقیت و برنده شدن 3ds شد
آمار فروش کلی 3 دی اس 66 میلیون و خورده ای کنسول بود - آما فروش ps4 هم 60 میلیون کنسول

بازی ماشین فولوکس قورباغه ای Herbie برای ds
طرفداران nintendo ds

آخرین ویرایش:

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
امروز حس کردم اشتباه کردم کنسول نینتندو 3ds خریدم
به هرکی پیام میدم برا هک 3ds کمکم کنه یا میگه برو گام به گام سایت خارجی انجام بده - یا میگه بو یوتیوب ببین - یا میگه وقت ندارم - یکی میگه 50 هزار بده تا یادت بدم و ............
یک هفته اس کنسول خریدم نتونستم روش حتی یه بازی کنم
چقدر فن ها نینتندو هوا همو دارن :crying:

3ds خودمو میخوام بفروشم - تا الان یه بازی هم بای نکردم باهاش - فقط روشن شده
نوه نوه - هر کی خواست بهم پخ ( پیام خصوصی ) بده - با کنسول ها دیگه اما غیر نینتندو هم تعویض میکنم

یه توصیه اگر کنسول نینتندویی نداشتی تا الان و خواستید یه کنسول نینتندویی تجربه کنید هیچوقت این اشتباه مهلک نکنید
عمرتون - پولتون - وقتتون - هزینه اتون هدر میره
باید خودتونو کوچیک کنید اما بقیه نینتندو بازا بازم بهتون کوچیکترین اهمیت نمیدن
دوست عزیز هک 3DS واقعاً پیچیده است!
شما بیا من هک ویو و wii رو برات زیر 5 دقیقه توضیح میدم ولی برای 3DS حتماً باید با رهنما رفت واقعاً نمیشه کمک خاصی کرد
اون 50 هزار تومن هم در ازای زحمت و ریسکش واقعاً خوبه
چون حداقل 2-3 ساعت زمان می بره و ریسک هم داره اگر کسی نا آشنا باشه

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
امروز حس کردم اشتباه کردم کنسول نینتندو 3ds خریدم
به هرکی پیام میدم برا هک 3ds کمکم کنه یا میگه برو گام به گام سایت خارجی انجام بده - یا میگه بو یوتیوب ببین - یا میگه وقت ندارم - یکی میگه 50 هزار بده تا یادت بدم و ............
یک هفته اس کنسول خریدم نتونستم روش حتی یه بازی کنم
چقدر فن ها نینتندو هوا همو دارن :crying:

3ds خودمو میخوام بفروشم - تا الان یه بازی هم بای نکردم باهاش - فقط روشن شده
نوه نوه - هر کی خواست بهم پخ ( پیام خصوصی ) بده - با کنسول ها دیگه اما غیر نینتندو هم تعویض میکنم

یه توصیه اگر کنسول نینتندویی نداشتی تا الان و خواستید یه کنسول نینتندویی تجربه کنید هیچوقت این اشتباه مهلک نکنید
عمرتون - پولتون - وقتتون - هزینه اتون هدر میره
باید خودتونو کوچیک کنید اما بقیه نینتندو بازا بازم بهتون کوچیکترین اهمیت نمیدن
به دلیل اینکه کنسولتون بریک بشه کسی کمک نمیکنه . خودم هک کردم اما دیدم واقعا ارزش نداشت چون 2 جا دستگاهم روشن نمیشد دیگه و هم چند شب بی خوابی کشیدم . دیدم ارزش نداشت چون هم احتمال بریک دستگاهم بود هم خودم اذیت شدم.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
به دلیل اینکه کنسولتون بریک بشه کسی کمک نمیکنه . خودم هک کردم اما دیدم واقعا ارزش نداشت چون 2 جا دستگاهم روشن نمیشد دیگه و هم چند شب بی خوابی کشیدم . دیدم ارزش نداشت چون هم احتمال بریک دستگاهم بود هم خودم اذیت شدم.

شما که هک کردی, لطف کن جواب این سوالای منو بده:

آیا با این روش هک:

1- میشه همزمان چند تا بازی ریخت رو SD؟ و یا باید تک تک بازیها رو ریخت و بازی کرد؟
2- این روش region-free هستش؟ یعنی کنسول 3ds با ریجن us میتونه بازی jp هم اجرا کن؟
3- هر دو فرمت معمول بازیهای 3DS یعنی cia و 3ds رو اجرا میکنه؟
4- همه ی بازیها (حتی بازیهای جدید) رو هم اجرا میکنه؟ و یا محدودیتی تو این زمینه داره؟

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
اول باید بگم روش های هک فرق میکنه بعد جواب بدم. با روش هک من و دستگاه و مدلش
1 . بله چند بازی هم میشه ریخت به شرط اینکه رم شما ظرفیت داشته باشه .
2.تو روش من فری ریجن میشه. اما بهتره فری ریجن ها رو دانلود کنید.
3.CIA اجرا میشه .
4.بازی های جدید رو نمیدونم . امتحان نکردم.
موفق باشید:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر