خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,206
نام
محمد
اونجوری نیست که اذیت شی
کیفیت 4k تو صحنه های تاریک چک کردید؟ من x85 دارم تو فیلم های hd معلوم نیست ولی تو 4k خیلی تابلوه و غیر قابل تحمله مخصوصا وقتی از پایین به tv نگاه کنی، مگه اینکه Adv. contrast enhancer رو از تنظیمات off کنم که هم تصویر کدر میشه و هم وضوح و جزییات حالت high دیگه نداره. کلا خیلی رو مخه.
كلا تي وي هايي كه local dimming دارن اين مساله رو دارن
Tv من local dimming نداره

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,017
کیفیت 4k تو صحنه های تاریک چک کردید؟ من x85 دارم تو فیلم های hd معلوم نیست ولی تو 4k خیلی تابلوه و غیر قابل تحمله مخصوصا وقتی از پایین به tv نگاه کنی، مگه اینکه Adv. contrast enhancer رو از تنظیمات off کنم که هم تصویر کدر میشه و هم وضوح و جزییات حالت high دیگه نداره. کلا خیلی رو مخه.

Tv من local dimming نداره
سلام
من 49x7500f دارم ولی تا حالا به این موردی که میگی بر نخوردم!
فیلم ها رو هم با MX پلیر می بینم.

• Like
Reactions: Mo7aMMaD

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,206
نام
محمد
سلام
من 49x7500f دارم ولی تا حالا به این موردی که میگی بر نخوردم!
فیلم ها رو هم با MX پلیر می بینم.
منم با همین mx و achos نگاه میکنم حاشیه زیرنویس هم رو سایز آخر مشکی گذاشتم ولی جواب نمیده الان بیرونم شب برای مقایسه عکس میگیرم میفرستم. مدل tv هم 55x8500d هستش.
پ ن: اینم مقایسه(البته در این حد نیست کمتره، تو عکس خوب نیفتاده)
2020_11_05_13_51_23_551.jpg

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,017
منم با همین mx و achos نگاه میکنم حاشیه زیرنویس هم رو سایز آخر مشکی گذاشتم ولی جواب نمیده الان بیرونم شب برای مقایسه عکس میگیرم میفرستم. مدل tv هم 55x8500d هستش.
پ ن: اینم مقایسه(البته در این حد نیست کمتره، تو عکس خوب نیفتاده)
View attachment 177817
نه من بازم چک کردم،ازمن اینجوری نمیشه...
نمیدونم والا مشکل شما از چیه!
از همون اول اینجوری بود؟

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,206
نام
محمد
نه من بازم چک کردم،ازمن اینجوری نمیشه...
نمیدونم والا مشکل شما از چیه!
از همون اول اینجوری بود؟
بله متاسفانه. البته نت چک کردم فقط مختص سونی و این مدل هم نیست بقیه برندها هم این مشکل دارند‌. فکر کنم مختص محتوای hdr دار باشه. چون تو tlou2 که hd بود هم همین مشکل داشتم.
https://us.community.sony.com/s/que...s-brightness-on-my-55x850d-hdr?language=en_US

• Like
Reactions: atzoriha

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
آخ دلار بیاد پایین من یک 65 x900h بگیرم یعنی کولاکه
متاسفانه به من ثابت شده دلار وقتی افت سریع داره به همون سرعت هم بر میگرده سر جاش
چون افت دلار بخاطر یک خبر اتفاق افتاده که دو روز دیگه خبر کهنه و بی ارزشی میشه و افت دلار مثلا بر اساس مدیریت بازار ارز به وجود نیومده که پایدار باشه

• Like
Reactions: meysam028

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,755
نام
علی
من بعد مدت ها تحقیق و جست و جو نظرم رو x900hسایز 55بود که خب بعد نظرات متفاوتی که دیدم از این هم منصرف شدم و کلا ترجیح میدم نسل جدید رو با همین تی وی 1080 که دارم ادامه بدم و به جای تی وی ایکس باکس سریز اکس رو بگیرم ،و بعدش اعصابم خورد نشه که چرا اینوگرفتم اونو نگرفتم !
یکی از دوستان میگفت این تی وی hdrخوبی نداره،یکی میگفتhdmi2.1 برا این نسل لزومی نداره، یکی مانیتور رو بهتر از این می دونست و....
من سر تی وی خیلی صبر و تحقیق کردم حتی مجبور شدم بودجه رو از 20به30ارتقا بدم ولی خب وقتی پیدا نمیشه معنیش اینه که پیدا نمیشه!

• Like
Reactions: dargon9090

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من بعد مدت ها تحقیق و جست و جو نظرم رو x900hسایز 55بود که خب بعد نظرات متفاوتی که دیدم از این هم منصرف شدم و کلا ترجیح میدم نسل جدید رو با همین تی وی 1080 که دارم ادامه بدم و به جای تی وی ایکس باکس سریز اکس رو بگیرم ،و بعدش اعصابم خورد نشه که چرا اینوگرفتم اونو نگرفتم !
یکی از دوستان میگفت این تی وی hdrخوبی نداره،یکی میگفتhdmi2.1 برا این نسل لزومی نداره، یکی مانیتور رو بهتر از این می دونست و....
من سر تی وی خیلی صبر و تحقیق کردم حتی مجبور شدم بودجه رو از 20به30ارتقا بدم ولی خب وقتی پیدا نمیشه معنیش اینه که پیدا نمیشه!
داداش نظرات رو ولش کن دنبال نظر باشی، میشه همینی که الان منصرف شدی از خرید
من x8500d داشتم و همه میگفتن پنل ips بدرد نمیخوره ولی رفتم توی بازار و تست های خودم رو ازش گرفتم و بشدت راضی بودم از خریدم
x900h هم خیلی بهبودها داشته و امتیازات خیلی خوبی گرفته
توی این رنج قیمتی من دو تا tv دیدم که خیلی عالی هستن یکی همین مدل سونی هستش یکی دیگه h9g هایسنس هست که فوق العاده درخشیده و حتی عملکرد بهتری نسبت به سونی داشته
ولی من سونی رو برای 120 هرتزی بودنش و پشتیبانی از vrr دارم میگیرم ضمن اینکه از hdr dolby vision هم پشتیبانی میکنه

• Like
Reactions: victor hogo

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,755
نام
علی
داداش نظرات رو ولش کن دنبال نظر باشی، میشه همینی که الان منصرف شدی از خرید
من x8500d داشتم و همه میگفتن پنل ips بدرد نمیخوره ولی رفتم توی بازار و تست های خودم رو ازش گرفتم و بشدت راضی بودم از خریدم
x900h هم خیلی بهبودها داشته و امتیازات خیلی خوبی گرفته
توی این رنج قیمتی من دو تا tv دیدم که خیلی عالی هستن یکی همین مدل سونی هستش یکی دیگه h9g هایسنس هست که فوق العاده درخشیده و حتی عملکرد بهتری نسبت به سونی داشته
ولی من سونی رو برای 120 هرتزی بودنش و پشتیبانی از vrr دارم میگیرم ضمن اینکه از hdr dolby vision هم پشتیبانی میکنه
تو همین تاپیک چند صفحه قبل یکی به hdrسریx900hایراد گرفته بود! اون ایراد درسته و یا نظر شخصی دوستامون بوده؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,207
تو همین تاپیک چند صفحه قبل یکی به hdrسریx900hایراد گرفته بود! اون ایراد درسته و یا نظر شخصی دوستامون بوده؟
کیفیت hdr این تلویزیون خوب هستش و مشکلی چه از نظر رنگ و کنتراست روشنایی نداره.
سوالی داری بگو راهنماییت کنم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
شما رو چه حساب و منبعی اینو میگی؟!
تا اینجا بیشتر بازی های 4k واقعی رو 30 بسته شدن و 4k اپ اسکیل روی 60 و معدود هم 4k و 60
نسل بعد هم ته زورشون همون 60 میشه رو 4k واقعی مگه بازی های ساده که با زدن کلی جزییات رو اون سخت افزار ها بتونن به 90 یا 120 برسن که تو بازی های aaa احتمال زیاد نبینیم.
انتخاب معقول همون 950 هست بنظرم.
داداش من pc بستم به تلویزیون
والا کنسولا بتونن همون 4k 60 فریم هم بدن کار خوبی تحویل دادن

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
دوستانى كه تلويزيون sony x950g دارن يه كاليبرشن رنگ خوب واسم بدن لطفا واسه پى اس ٥ .. ميخام تنظيمات مناسب رو اوكى كرده باشم همه چى اوكى باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر