خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
ممنون فقط این OLED الان ارزش هزینه کردن داره و یا اینکه تفاوت زیاد نیست، ضمنا برای OLED سونی گزینه مناسبی نیست؟

Sent from my SM-A705YN using Tapatalk
اگر ساعت های زیادی با تلویزیون کار میکنی برو سمت led ها.

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
خوب تلویزیون lg cx هم وارد کشور عزیزمون شده به قیمت 41 میلیون تومان ناقابل!!!!
اگر تلوزیونی ارزش 40 میلیون هزینه رو داشته باشه مطمینا همین oled هست.
این مدل هم هست که قیمتش تقریبا ۲ برابر مورد اول هست با توجه به اینکه میخوام دوباره هزینه برای تی وی نکنم به نظرتون این تفاوت قیمت توجیه داره؟ این آخری OLED هست.

در مورد BURN IN-خطر سوختگی پیکسل هم قبلا لینک تست کامل به همراه ترجمه قسمت های مهم تو همین تاپیک گذاشتم میتونید بخونید.
خلاصه اش اینه که برای استفاده معمولی 10 سال دیگه امکان داره این مشکل براتون پیش بیاد. فکر نکنم توهر زمینه ای بهتر از oled cx گزینه ی دیگری موجود باشه خودم 3..4 ماهی میشه C9 گرفتم هنوزم وقتی روشنش میکنم از این همه کیفیت تعجب میکنم فقط کافیه یه فیلم یا بازی HDR توش ببینید تا متوجه بشید معنی کیفیت چی هست. ولی منبع این حرفام سایت RTINGS هست که مطمینا نظرش از تمامی ماها معتبر و مستند تر هست.

• Like
Reactions: Natural Killer

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
اگر تلوزیونی ارزش 40 میلیون هزینه رو داشته باشه مطمینا همین oled هست.

در مورد BURN IN-خطر سوختگی پیکسل هم قبلا لینک تست کامل به همراه ترجمه قسمت های مهم تو همین تاپیک گذاشتم میتونید بخونید.
خلاصه اش اینه که برای استفاده معمولی 10 سال دیگه امکان داره این مشکل براتون پیش بیاد. فکر نکنم توهر زمینه ای بهتر از oled cx گزینه ی دیگری موجود باشه خودم 3..4 ماهی میشه C9 گرفتم هنوزم وقتی روشنش میکنم از این همه کیفیت تعجب میکنم فقط کافیه یه فیلم یا بازی HDR توش ببینید تا متوجه بشید معنی کیفیت چی هست. ولی منبع این حرفام سایت RTINGS هست که مطمینا نظرش از تمامی ماها معتبر و مستند تر هست.
ممنون از توضیحات خوبتون، این قیمت ۴۰ میلیونی برای ۶۵ اینچ هست؟ اگر اینجور باشه خیلی قیمت خوبی در ایران داره با توجه به نرخ دلار، اینجا ۴۵۰۰ دلار استرالیا قیمت داره LG CX که میشه حدودا ۹۵ میلیون به پول خودمون، البته اینجا خیلی مالیات میگیرن رو اجناس.

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
ممنون از توضیحات خوبتون، این قیمت ۴۰ میلیونی برای ۶۵ اینچ هست؟ اگر اینجور باشه خیلی قیمت خوبی در ایران داره با توجه به نرخ دلار، اینجا ۴۵۰۰ دلار استرالیا قیمت داره LG CX که میشه حدودا ۹۵ میلیون به پول خودمون، البته اینجا خیلی مالیات میگیرن رو اجناس.

نه بالا گفتن 55 اینچ هست

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
55X9500H : 43'500
55X9000H : 39'500

آدم مات و مبهوت می مونه...
مدل های سال قبل مثل 9500G یا Q70R اینها از مدت های خیلی قبل در انبار هاشون موجود بوده و خیلی از این ها با دلار خیلی کمتر از 32 تومن خریداری شده
از طرف دیگه 1 سال هم از عرضه اش میگذره نتیجتا مثلا 9500G ( که 34 قیمت خودش ) و با حمل و نقل و گارانتی ( بی مصرف ) 35 قیمت می خوره اما مدل سری جدید به گفته شما حدود 10 میلیون گرون تره که واقعا ارزش نداره با این قیمت و برای همین اکثر سایت ها کلا موجودش نکردن چون کسی با این قیمت نمی خره ...

حتما به نماد های اعتماد الکترونیک سایت هایی که خرید میکنید توجه کنید اگر اون نماد ها رو نداشته باشه و به هر دلیلی مشکلی در هر یک از مراحل براتون پیش بیاد عملا دستتون به هیچ جا بند نیست و پولتون رفته
اول نمادهای الکترونیک رو نگاه کنید و تاریخ انقضا رو دقیق چک بفرمایید بعد قیمت رو ببینید ... توی این دوره با این ارقام نجومی اگر سرتون کلاه بره دیگه قابل جبران نیست در خرید دقت کنید

آخرین ویرایش:

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
مدل های سال قبل مثل 9500G یا Q70R اینها از مدت های خیلی قبل در انبار هاشون موجود بوده و خیلی از این ها با دلار خیلی کمتر از 32 تومن خریداری شده
از طرف دیگه 1 سال هم از عرضه اش میگذره نتیجتا مثلا 9500G ( که 34 قیمت خودش ) و با حمل و نقل و گارانتی ( بی مصرف ) 35 قیمت می خوره اما مدل سری جدید به گفته شما حدود 10 میلیون گرون تره که واقعا ارزش نداره با این قیمت و برای همین اکثر سایت ها کلا موجودش نکردن چون کسی با این قیمت نمی خره ...
این قیمتهایی که من گذاشتم مال یه سایت هست که خودش رو نماینده سونی معرفی می کنه و ظاهرا در تهران هستند و نماد اعتماد هم داره...

حرف شما کاملا درسته... با این قیمت ارزش داشته باشند یا نداشته باشند... عاقلانه نیست خرید با این قیمت و با درآمد حداقل خود من...
همین خود مدلهای H از 2 ماه پیش هستن تو بازار... رده پایینها همه سایزش بود.... رده بالاها مثل 9000 و 9500 فقط 65 اونم به ندرت...
به نظر نمیرسه رو شدن سایز 55 سری 9000 و 9500 بعد از رکورد 32 تومنی دلار... اتفاقی باشه...
به هر حال اینها مدلهای پر طرفدار هستن که بازرگان محترم! خیالش از بابت فروش رفتنشون حتی با قیمت های نجومی مطمئنه....

ولی مدلهای قدیمی هم ریسک بالای تعمیری، مرجوعی و داخل مغازه ای دارند... حداقل مدلهای H خیالت راحته تازه از آب گذشتن...

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
این قیمتهایی که من گذاشتم مال یه سایت هست که خودش رو نماینده سونی معرفی می کنه و ظاهرا در تهران هستند و نماد اعتماد هم داره...

حرف شما کاملا درسته... با این قیمت ارزش داشته باشند یا نداشته باشند... عاقلانه نیست خرید با این قیمت و با درآمد حداقل خود من...
همین خود مدلهای H از 2 ماه پیش هستن تو بازار... رده پایینها همه سایزش بود.... رده بالاها مثل 9000 و 9500 فقط 65 اونم به ندرت...
به نظر نمیرسه رو شدن سایز 55 سری 9000 و 9500 بعد از رکورد 32 تومنی دلار... اتفاقی باشه...
به هر حال اینها مدلهای پر طرفدار هستن که بازرگان محترم! خیالش از بابت فروش رفتنشون حتی با قیمت های نجومی مطمئنه....

ولی مدلهای قدیمی هم ریسک بالای تعمیری، مرجوعی و داخل مغازه ای دارند... حداقل مدلهای H خیالت راحته تازه از آب گذشتن...
دیگه باید کم کم خودمون رو آماده کنید از OLED برگردیم به CRT
عموم مردم و بیش از 90 درصد امکان خرید همچین چیزهایی رو دیگه ندارن و این تلویزیون ها کالای لاکچری به حساب میاد
البته چند سال پیش در ایران از ملزومات یک زندگی عادی بود و چیز عجیبی به حساب نمیومد

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان من تلویزیونم پنلش خراب شد دیگه، میشه بگین چ برند و چ مدلی خوبه ک برای نسل بعد هم جواب بده؟
کلا چ برندی خوبه؟من سامسونگ سری 6 داشتم بعد 8 9 سال پنلش مشکل پیدا کرد و زیادم ازش استفاده نمیکردم تازه!
خلاصه یچیز خوبی بگین برم بخرم، بعد میشه در مورد کیفیت مونتاژ و این چیزا هم بگین چون میگن کیفیت مونتاژ هم خیلی مهمه.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
سلام دوستان من تلویزیونم پنلش خراب شد دیگه، میشه بگین چ برند و چ مدلی خوبه ک برای نسل بعد هم جواب بده؟
کلا چ برندی خوبه؟من سامسونگ سری 6 داشتم بعد 8 9 سال پنلش مشکل پیدا کرد و زیادم ازش استفاده نمیکردم تازه!
خلاصه یچیز خوبی بگین برم بخرم، بعد میشه در مورد کیفیت مونتاژ و این چیزا هم بگین چون میگن کیفیت مونتاژ هم خیلی مهمه.
تا چه بودجه ای؟
سری 9500 سونی مدل های 2019 2020 خوبن. سری 9000h هم میزان روشنایی 9500 رو نداره ولی پورت و پنلش 4k 120 هرتز رو جواب میده. lg cx هم دوستان میگن جدید اومده که بسته به میزان استفاده تون میتونه یکی از گزینه ها باشه.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقایون اگر میخواهید تلویزیون بخرید کمی دست نگ دارید دلار رو ریزشی کردن اگر از 25 بیاد پایین تر میره زیر 20
منم منتظرم افت قیمت کنه برم lg cx بگیرم شده وام بگیرم میرم میخرم

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
آقایون اگر میخواهید تلویزیون بخرید کمی دست نگ دارید دلار رو ریزشی کردن اگر از 25 بیاد پایین تر میره زیر 20
منم منتظرم افت قیمت کنه برم lg cx بگیرم شده وام بگیرم میرم میخرم
میگن دلال ها ۲۴ بیشتر از کسی نمی خرن;);)

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
میگن دلال ها ۲۴ بیشتر از کسی نمی خرن;);)
:p دلاری که یه شبه از 30 بشه 25. همون شب بر میگرده به 28 فرداش هم دوباره میشه همون 30
این وسط فقط یه عده مردم هول با گرونی دلار میخرن و همین که ارزون بشه از ترسش میفروشن. زمانی که دلار بالا بره دلار 50 تومنی رو تصور میکنن. زمانی هم که بازار نزولی بشه فکر میکنن همین فردا دلار میشه 3300 تومن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر