خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohammadrezaf

کاربر سایت
Aug 28, 2009
35
نام
Mohammad
اقا من تا الان تصمیمم رو خرید q70r بود که الان که فهمیدم روش نمیشه vpn نصب کرد و رفت یوتیوب و اینا خورد تو ذوقم :) خیلیم خورد
X950G بخاطر اینپوت لگش میترسم موقع گیم آنلاین اذیتم کنه
x900H شنیدم پردازشگرش خیلی میان رده اس و کیفیتش تصویرش به نصبت q70r و x950g پایین تره
x950H ام که دیگه خیلی گرونه و اونقدرام با x950g فرقی نداره
حالا الان دیگه کاملا گیر کردم :D ممنون میشم خارجم کنید از این گیر :D
بهترین کار اینکه که شما بیخیال نصب کردن vpn روی تلویزین بشی همون مدل تلویزیون سامسونگ بگیری با گوشی معمولی سامسونگ راحت smart view میزنی میفرستی روی tv خیلی هم راحتتر از هر تلویزیونی میری you
tube

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
بهترین کار اینکه که شما بیخیال نصب کردن vpn روی تلویزین بشی همون مدل تلویزیون سامسونگ بگیری با گوشی معمولی سامسونگ راحت smart view میزنی میفرستی روی tv خیلی هم راحتتر از هر تلویزیونی میری you
tube
اینکار بمدت زیاد پدر صاحب بچه باطری گوشی رو درمیاره

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
پیرو این بحث سیستم عامل.
اینکه الان بواسطه اینکه دلار هم رفته بالا و نمیشه بروزترین تلویزیون هوشمند رو گرفت ، توجه مردم خیلی به این اندروید باکس ها جلب شده ، نشون میده احتمالاً یه تقاضا پنهانی براش هست یا یه تقاضایی کاذبی داره براش بوجود میاد ( که الان هم این فیـ.ـلیـ.ـمو همه جارو پر کرده ازش ) البته من تجربه کاربری با این دستگاه ها ندارم.ولی احساس میکنم احتمالاً یه درصدی پشیمون میشن از خریدشون یا اینکه بعد یه مدت رهاش میکنن، بخصوص مدلهای ضعیف و بی نام و نشون که حتی android tv هم نیستن و صرفا یه نسخه دستکاری شده از اندروید هستن. (بحث اون گروناش جدا):-?? که احتمالاً مدل های داخلی هم همینطورن ولی یحتمل تر و تمیز.
-
بهترین حالت ولی اینه که احتمالا اگه اندروید تی وی ندارید یا به قدرکافی! هوشمند نیست ،یه لبتاب قدیمی یا کم استفاده حتی! که تو خانواده دارید وصل کنید (که احتمالا به ذهن همه میرسه) و توش یه یوزر جدا بسازید . البته از نظر اینکه هزینه اش یه لبتاب الاف این کار میشه خیلی لاکچریه ولی اگه مواد لازم رو از قبل داشته باشید بسیار کاربردیه و هزینه هم نکردید. این صرفا البته نظر منه و خودمم همین کارو کردم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohammadrezaf

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
پیرو این بحث سیستم عامل.
اینکه الان بواسطه اینکه دلار هم رفته بالا و نمیشه بروزترین تلویزیون هوشمند رو گرفت ، توجه مردم خیلی به این اندروید باکس ها جلب شده ، نشون میده احتمالاً یه تقاضا پنهانی براش هست یا یه تقاضایی کاذبی داره براش بوجود میاد ( که الان هم این فیـ.ـلیـ.ـمو همه جارو پر کرده ازش ) البته من تجربه کاربری با این دستگاه ها ندارم.ولی احساس میکنم احتمالاً یه درصدی پشیمون میشن از خریدشون یا اینکه بعد یه مدت رهاش میکنن، بخصوص مدلهای ضعیف و بی نام و نشون که حتی android tv هم نیستن و صرفا یه نسخه دستکاری شده از اندروید هستن. (بحث اون گروناش جدا):-?? که احتمالاً مدل های داخلی هم همینطورن ولی یحتمل تر و تمیز.
-
بهترین حالت ولی اینه که احتمالا اگه اندروید تی وی ندارید یا به قدرکافی! هوشمند نیست ،یه لبتاب قدیمی یا کم استفاده حتی! که تو خانواده دارید وصل کنید (که احتمالا به ذهن همه میرسه) و توش یه یوزر جدا بسازید . البته از نظر اینکه هزینه اش یه لبتاب الاف این کار میشه خیلی لاکچریه ولی اگه مواد لازم رو از قبل داشته باشید بسیار کاربردیه و هزینه هم نکردید. این صرفا البته نظر منه و خودمم همین کارو کردم.
آندرویید درسته اوپن سورس هست ولی لایسنس اش قیمت زیادی داره اما نسخه های خیلی قدیمی معمولا به صورت مجانی در دسترس هست برای همین این آندرویید باکس های تو بازار اکثرا نسخه های اولیه آندرویید هست که پوسته اش رو به روز کردن و شبیه آندرویید های نسخه جدیدش کردن برای همین هست اکثر این آندرویید باکس ها امکان ریختن خیلی از برنامه ها و بازی ها روشون نیست و فقط ظاهر رو دارن
قطعا بدونید یک آندرویید باکس با برند سونی که cpu و رم و ... مثل تلویزیون 950 باشه اگر همچین چیزی وجود داشت فکر نمیکنم با قیمتی کمتر از 7 تا 8 میلیون تو بازار پیدا میشد

اینکار بمدت زیاد پدر صاحب بچه باطری گوشی رو درمیاره

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
اون به کنار بحث اینه که محتوای 4k رو بخوای با گوشی برای تلویزیون ارسال کنی احتمال زیاد مشکل لگ و بافر خواهی داشت مگر اینکه گوشیت خیلی خوب و جدید باشه و رم و cpu قوی داشته باشه و از طرف دیگه هم مودم شما جزو خوب ها بازار باشه تا سرعت بالا رو پشتیبانی که اونم چند میلیون الان پولش میشه ( حداقل باید مثل Archer VR400 تی پی لینک باشه ) یا یک گوشی اپل جدید با یک اپل تی وی 4k که 5 میلیون هست داشته باشی
کلا به دردسرش نمی ارزه

• Like
Reactions: saeed_sg

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
اگر رو به رو میشینی و فقط خودت استفاده میکنی زاویه دید ارزشش رو نداره
فقط که خودمم ، فقط میگم شاید بخاطر ابعاد اتاق نشه دقیق رو به روش باشم و یکم مایل به چپ تر باشم
مسئله دیگه ام local dimming عه که بهتر شده ولی خب چون تو ویدیو معلوم نمیشه که واقعا چقدره بخاطر ISO دوربین نمیدونم این هم ارزش 4 میلیون بیشتر داره یا نه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
فقط که خودمم ، فقط میگم شاید بخاطر ابعاد اتاق نشه دقیق رو به روش باشم و یکم مایل به چپ تر باشم
مسئله دیگه ام local dimming عه که بهتر شده ولی خب چون تو ویدیو معلوم نمیشه که واقعا چقدره بخاطر ISO دوربین نمیدونم این هم ارزش 4 میلیون بیشتر داره یا نه
من تلویزیون سری H رو ندیدم اما بنظرم ارزش 4 میلیون رو نداره ( حداقل این چیزایی که توی بخش نظرات سایت ممتاز کالا خود فروشندش نوشته بود چون میدونیم تصویر این تلویزیون رو از نزدیک دیده و تونسته با 950g مقایسه کنه ) میگفت تفاوت خاصی با سری G نکرده
اگر HDMI 2.1 و VRR داشت میگفتم قطعا ارزش داره
در ضمن یکم زور داره پول OLED C9 رو بدی و LED بگیری ...برای LED هزینه 30 میلیونی زیاده دیگه
بهبودها در لوکال داینامیک بوده و در صدای تیونر ها بوده و افزایش زاویه دید
از طرف دیگه افزایش زاویه دید کنتراست رو کاهش داده و روشنایی HDR و SDR هم کاهش محسوسی داشته و یک درگاه USB هم ازش کم شده
از طرق دیگه پایه های تلویزیون در سری جدید از همدیگه حداکثر فاصله رو دارن یعنی روی میزی که میزارید باید طول میزتون از خود تلویزیون بیشتر باشه که یعنی خیلی جاگیر میشه

اینم بگم این X950G زاویه دیدش بد نیست یعنی من حداقل مشکلی نداشتم که مثلا از بغل نگاه کنم تصویر سیاه شه یا خیلی بی کیفیت

آخرین ویرایش:

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
من تلویزیون سری H رو ندیدم اما بنظرم ارزش 4 میلیون رو نداره ( حداقل این چیزایی که توی بخش نظرات سایت ممتاز کالا خود فروشندش نوشته بود چون میدونیم تصویر این تلویزیون رو از نزدیک دیده و تونسته با 950g مقایسه کنه ) میگفت تفاوت خاصی با سری G نکرده
اگر HDMI 2.1 و VRR داشت میگفتم قطعا ارزش داره

بهبودها در لوکال داینامیک بوده و در صدای تیونر ها بوده و افزایش زاویه دید
از طرف دیگه افزایش زاویه دید کنتراست رو کاهش داده و روشنایی HDR و SDR هم کاهش محسوسی داشته
از طرق دیگه پایه های تلویزیون در سری جدید از همدیگه حداکثر فاصله رو دارن یعنی روی میزی که میزارید باید طول میزتون از خود تلویزیون بیشتر باشه که یعنی خیلی جاگیر میشه
الان شما که 950G دارید ، توی زیرنویس اذیت نمیشید ؟ البته تو سایت rtings هم نیم نمره فرقشه Local dimming ش و همونطور که گفتید کنتراستش بدتر شده

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
الان شما که 950G دارید ، توی زیرنویس اذیت نمیشید ؟ البته تو سایت rtings هم نیم نمره فرقشه Local dimming ش و همونطور که گفتید کنتراستش بدتر شده
نه من که مشکلی نداشتم
آندرویید تی وی مزیتش اینه دستت بازه شما هر برنامه ای بخوای میریزی استفاده میکنی
از هر دست برنامه هم بخوای تا دلت بخواد انتخاب جلوت میزاره که بهترینش رو انتخاب کنی
در ضمن موس و کیبورد هم براحتی به تلویزیون وصل میشه و کاملا آزادی و راحتی بهتون میده

برعکس دید خیلی ها همیشه اینطور نیست که مدل جدیدتر حتما بهتر باشه
نمونش این که 8500E پنل VA داشت اما سری های جدیدترش پنل IPS شد که بدرد نمی خوره

بازم سعی کن ریویو های سایت ها و یوزرهای خارجی رو بخونی خیلی کمک بهت میکنه
سری H رو چون تازه اومده در ایران کسی نداره و نمیتونه بهت کمک خیلی زیادی کنه

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,896
نام
malek
سیستم عامل مهمه ولی نه در اون حد که جز اولویت هات باشه برا خرید tv.من یه سونی x800d دارم که اندروید tv هستش و تنها برنامه ای استفاده میکنم یوتیوب و mx player هستش که مشابهش و حتی بهتر تو Lg c7م هم موجوده و عملا این اندروید بودنش مزیت حساب نمیشه.این وسط میمونه بحث vpn که خیلی ساده میشه با یه روتر با قابلیت نصب vpn خیلی بهتر از vpn خود tv ازش کار کشید

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
دوستان حدود 18 تومن این مدل هارو مد نظر دارم (55اینچ)
x8500g
x8000h
x7500h
Q60t
Q60r
sm9000
به نظرتون کدوم بهتره؟
تو این قیمت مدل دیگه ای اگه هست معرفی کنین.

ممنون

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
امروز قیمت گرفتم 55 اینچ
950g تو بازار 31-32
950g تو سایتا 26.5
Q70r تو بازار نبود
Q70r تو سایتا 27.5

یه مدل جی پلاس دیدم بد نبود 65 اینچ 4k حدود 10 تومن
یه مدل هم سری 8 ال جی نانو سل به اسم sm81 هم به چشمم خورد کیفیت خوبی داشت 17.7
با توجه به قیمتا واقعا موندم ارزش داره این همه پول بدم به اون دوتای بالا یا برم یه چیز معمولی بگیرم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستان امروز قیمت گرفتم
950g بازار 31 تومن
950g سایت های بانه ای 26.5
Q70r بازار نبود
Q70r در سایت های بانه ای 27.5

یه سری ال جی سری 8 نانوسل به اسم sm81 هم به چشمم خورد کیفیتداشت داشت
از نظر من خرید تلویزیون 55 اینچ بالای 20 میلیون توجیه نداره
یک کارمند یکسال باید کار کنه و هیچی خرج نکنه که 31 میلیون پول بتونه جمع کنه
در حدود 9 ماه قیمت تلویزیون 2 برابر شده !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر