خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
درود
الان این ایراده؟(واقعا سوال پرسیدم:D)
میشه بیشتر توضیح بدین؟
در کل با توجه به جمله اتون گمانم نظرتون روی ال جی 49SM9000 مثبته
درسته؟
گزینه ی دیگه ایی مد نظرتون هست؟

بودجه بین ۱۰تا۱۵
واسه همین گفتم از مدل های بالا انتخاب کنم با اینچ پایین:D(واسه همین دنبال 49 ام که بشه یه چیز قیمت مناسب خرید)
سوا از این مسئله چون کاربرد اصلیش واسم گیمری هست و قراره تو اتاق شخصیم قرار بدم نیاز به سایزهای بالا ندارم و همین 49 مناسبه
دوست عزیز 55 هم بگیری هیچ مشکلی پیش نمی اد . منم اولش فکر میکردم 49 زیادم هست واسه یه اتاق 12 متری اما وقتی که خریدم دیدم 55 هم جواب میده .
بنظر من اگه یه خورده بیشتر هزینه کنی مدل q60r خوبه با توجه به سایت rtings . بعدش 55sm8600 یا 55sm8100 .
درکل قبل خرید خوب تحقیق کن چون ممکنه یه مدلی که همه خوبشو میگن بخری اما به دلت نشینه .
این فاکتورها هم خیلی برات مهم باشه تو انتخاب .

اینپوت لگ
زمان پاسخدهی تصویر
کنتراست
نمایش رنگ مشکی
اس دی ار و اچ دی ار پیک برایتنس

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
دوست عزیز 55 هم بگیری هیچ مشکلی پیش نمی اد . منم اولش فکر میکردم 49 زیادم هست واسه یه اتاق 12 متری اما وقتی که خریدم دیدم 55 هم جواب میده .
بنظر من اگه یه خورده بیشتر هزینه کنی مدل q60r خوبه با توجه به سایت rtings . بعدش 55sm8600 یا 55sm8100 .
درکل قبل خرید خوب تحقیق کن چون ممکنه یه مدلی که همه خوبشو میگن بخری اما به دلت نشینه .
این فاکتورها هم خیلی برات مهم باشه تو انتخاب .

اینپوت لگ
زمان پاسخدهی تصویر
کنتراست
نمایش رنگ مشکی
اس دی ار و اچ دی ار پیک برایتنس
کاملا تایید میکنم. در مورد سایز هیچ وقت شک نکنید. سایز هر چقدر هم بزرگ باشه برای گیم و فیلم توی یه اتاق 12 متری هم جواب میده. 55 که هیچی دوستم 65 هم گذاشته بود کیف میکردی توی اتاقش فیلم ببینی خودش شده بود سینما.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
دوستان با بودجه 7 تومن مانیتور چی میشه گرفت؟!
حدود 9 ساله دارم از px23720 سامسونگ استفاده میکنم یکم خسته م کرده، چقدر میشه ردش کرد؟!!

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
اقا از بین این ۳ برند و مدل کدوم‌رو پیشنهاد میدین؟
سامسونگ 49Q70R
سونی 49X8000G / 49X8500G
ال جی 49SM9000
قیمتاش حدودا تو یه رنج هست و به بودجه ام تقریلا میخوره
کدوم بیشتر به درد کنسول نسل بعد میخوره؟

Q70r همه جوره بهتره سایز 49 گیر نمیاد میتونی بودجتو ببر بالا هرچقدر بزرگتر بگیری پشیمون نمیشی
Q60r هم هست که ارزونتر ِ نمیدونم اینجا کسی از این مدل داره یا از نزدیک تست کرده؟

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Q70r همه جوره بهتره سایز 49 گیر نمیاد میتونی بودجتو ببر بالا هرچقدر بزرگتر بگیری پشیمون نمیشی
Q60r هم هست که ارزونتر ِ نمیدونم اینجا کسی از این مدل داره یا از نزدیک تست کرده؟
چند صفحه پیش ترکوندن این مدل رو
میگن واسه گیم اصلا مناسب نیست

• Like
Reactions: saeed_sg

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان این تلویزیون در مقایسه با Q70R چطوره؟
تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل 55NU7950 سایز 55 اینچ

پ.ن: بانه سرویسو چک کردم ۴۵۰تومن هزینه ارسال میگیرن!!!!! دوربین مخفیه؟!

این سری اگه نگیم پایین رده جزو میان رده های سامسونگ هست درمقابل q70 که بالارده سامسونگ محسوب میشه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان این تلویزیون در مقایسه با Q70R چطوره؟
تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل 55NU7950 سایز 55 اینچ

پ.ن: بانه سرویسو چک کردم ۴۵۰تومن هزینه ارسال میگیرن!!!!! دوربین مخفیه؟!
تلویزیون منحنی از رده خارج هست و به درد هم نمیخوره چون شما مجبوری دقیق روبه روی تلویزیون بشینی و نمیتونی با زاویه به تلویزیون نگاه کنی

نکته دوم اینکه سلام بابا و بقیه شون هم هزینه ارسال جدا میگیرن یعنی اون قیمتی که توی سایتشون هست فقط قیمت تلویزیون هست

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان همه تلوزیونای qled سامسونگ مشکل موشن تو بازی رو دارن یا فقط مدل q70 این مشکلو داره؟ این q60 هم مشکل موشن داره؟
و این که این مشکل رو نمشه درست کرد؟

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان همه تلوزیونای qled سامسونگ مشکل موشن تو بازی رو دارن یا فقط مدل q70 این مشکلو داره؟ این q60 هم مشکل موشن داره؟
و این که این مشکل رو نمشه درست کرد؟
Q70 که این مشکل رو داره . و درست هم نمیشه کرد
Q60 رو اطلاع ندارم

زنگ زدم به این یکی از این سایتا پرسیدم سامسونگایی که دارن ساخت کجاست گفت مصر! درجه چندم حساب میشن اینا؟ بهترش گیر میاد؟
کلا سامسونگ چهار جا تولید میشه
مصر، کره و مالزی و اخیرا مجارستان که توی بانه هم موجود شده
کیفیت همه تقریبا یکی هست تفاوتشون در ساپورت زبان فارسی و داشتن رسیو-ر هست که باید از فروشنده پرسیده بشه

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
Q70R چنده الان کسی قیمت داره؟
فکر کنم حدود 20 تومن .
بنظرم اگه کسی تی وی 4k داره و میخواد ارتقاء بده به q70r زیاد ارزش نداره انقدر هزینه کنه . چون با یه خورده هزینه بیشتر میتونه c9 بخره که یکی از بهترینهاست ( البته اگر با burn in مشکلی نداشته باشه ) یا اینکه صبر کنه مدلهای جدید بیاد . برای نمونه اگه q80t وارد ایران بشه خیلی از q70r سرتره .

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر