خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Alinik98

کاربر سایت
Jun 8, 2019
20
دوستان مدل NU8000 سامسونگ رو دیدم خوشم اومد
میگم مدل qled های سامسونگ چطوره؟
55Q7C این مدل خوبه مثلا؟
اگه مدل Qled خوب سراغ دارین مدل بدین

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
ما یک ال سی دی پاناسونیک داریم هنوز بعد از 8 سال یک پیکسل سوخته توش نیست، تازه هزاران ساعت هم روشن بوده و همش گیم و ...روش انجام شده، چطور بوده تلوزیون شما بعد از 6 ماه پیکس سوخته داده؟!
تو قیمت 4 تومن میشه به مدل پاناسونیک فکر کرد؟
این 32 اینچ ها چرا هیچکدومشون هوشمند نیست؟!
راستی من تو این قیمت برای گیم میخوام اگر تلوزیون با کیفیتی پیدا نمیشه تا با همین پول میشه چه نوع مانیتوری خرید؟!
این مانتیتور های ویوسونیک که تازه اومده برای چه شرکتی هست؟ و گارانتی و کیفیت مطلوب دارند؟
با 4 تومن بهترین مانیتور رو هم لطفا پیشنهاد بدید
در مورد تلوزیون برند هایسنس هم کسی از کیفیت و کشور سازندنش خبر داره؟!
خرید تلوزیون های سامسونگ و سونی رو باید به گور ببریم با این قیمت ها:((

شانس من هفته اول اينجوري شد!
e5a7e196b7049f8cacc0cf3ec3b0de46.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
نقدو بررسی سونی A9G oled
نکته عجیب اینکه هنوز در مقابل اولد های lg روشنایی کمتر داره ولی موتور پردازش تصویر سونی هنوز از بهترین هاست.

Sony A9G OLED Review (XBR55A9G, XBR65A9G, XBR77A9G)

دوستان کسی در این رابطه اطلاعی نداره!؟
وقتی نقد و بررسی ازش تو سایت ها نیست پس نمیشه در موردش نظر داد.

سلام دوستان شما بین مدل های سونی کدوم تلویزیون رو برای گیم پیشنهاد می کنید؟
من رفتم مدل 55 X9000f رو دیدم صفش بیش از حد پر نور بود و واقعا چشمام درد گرفت مدل ips 8500f هستش که اونم زیاد برای ساعت طولانی گیم مناسب نیست

من موندم دوستان شما چطوری با مدل 55 اینچ یا بالاتر بازی می کنید و چشماتون هیچ اتفاقی براشون نمیوفته؟
متاسفانه مناسب ترین و ایده آل ترین tv برای گیم 8500d هستش که اونم تو بازار نیست

من سر استفاده از LG ips واقعا چشمام داغون شد

البته ناگفته نماند که تو یه اتاق 9 متری باهاش بازی کردم
معمولا روشنایی زیاد تلویزیون به درد کسانی میخوره که نور اتاقشون شدیدا زیاده.و همینطور نور زیاد های لایت ها رو بهتر نمایش میده
شما به راحتی میتونید بکلایت رو از گزینه های تصویر کم کنید.این مشکل نیست به نظرم.
اگر تو محیط تاریک فیلم میبینید oled ها بیشتر به کار شما میاد

بچه ها. B7 الان ارزش خريد داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
از لحاظ کیفیت تصویر که فعلا رو دستش نیست
ولی اگر انلاین بازی میکنی اونم ساعت های زیاد به نظر اولد مناسب شما نیست.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
808
نام
رضا
دوستان عزیز یک کمکی کنید من برای اتاقم یک تیوی 55 اینچ میخوام بین دو مدل 55 سونی x9000f و الجی oled b7 موندم . روزی 5 6 ساعت هم بیشتر کار نمیکشم چون برای اتاق هست نظر خودم رو اولد هست ولی خیلیا که داشتن گفتن که بعد یک سال به مشکلات رایج اولدها خوردن . الان سونی 9000f کیفیت خوبی داره؟
مخصوصا تو دقت رنگ ها و تصاویر hdr ؟ چون بعضی ها میگن تو تصاویز hdr رنگ ها بیش از حد تو سونی شسته شده و کم رنگ دیده میشه. یک کمکی کنید مخصوصا الان که قیمت تیوی ها دو تا 3 برابر شده انتخابی کنم پشیمون نشم. یا مدل بهتری که شما سراغ دارید تو همین محدوده 14 15 میلیون سایز 55 اینچ.
با تشکر

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
نخستین تلویزیون 292 اینچی دنیا عرضه شد
/ سامسونگ از عرضه یک تلویزیون غول پیکر 292 اینچی (7.5 متری!) خبر داده است که بر روی دیوار نصب می شود. تا به حال تولید چنین تلویزیون بزرگی در دنیا سابقه نداشته است.

این تلویزیون که The Wall Luxury Micro LED TV نام دارد از یک ماه دیگر یعنی ماه جولای قابل خریداری خواهد بود. سامسونگ قبل از این هم نمایشگرها و تلویزیون های بزرگی را تولید کرده و در معرض دید علاقمندان قرار داده بود. به عنوان مثال، می توان به تولید یک تلویزیون 146 اینچی اشاره کرد که سال گذشته در نمایشگاه سی ای اس در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

این شرکت امسال و یک ماه قبل یک تلویزیون 219 اینچی را هم تولید کرده بود و حالا با نمایش مدلی 292 اینچی چشم ها را به خود خیره کرده است. این تلویزیون ال ای دی عملا تجربه دسترسی به پرده سینما را در منزل برای علاقمندان به ارمغان می آورد.

شرکت سازنده از شفافیت و وضوح تصویری بالای این تلویزیون خبر داده و توزیع جهانی آن را تایید کرده است. این تلویزیون از دقت 8K برخوردار است و قرار است مدل های کوچک تری از آن و از جمله مدل 73 اینچی این تلویزیون هم عرضه شود.

بهره مندی از فناوری Quantum HDR و نرخ تازه سازی صفحه 120 هرتز از جمله دیگر امکانات این تلویزیون است. در این محصول از موتور هوشمند Quantum Processor Flex نیز استفاده شده که کیفیت تصویر را بر مبنای محتوای آن در هر صحنه ارتقا می بخشد. سامسونگ عمر مفید این تلویزیون را 11.5 سال اعلام کرده، البته قیمت آن هنوز اعلام نشده است.

Alinik98

کاربر سایت
Jun 8, 2019
20
دوستان عزیز یک کمکی کنید من برای اتاقم یک تیوی 55 اینچ میخوام بین دو مدل 55 سونی x9000f و الجی oled b7 موندم . روزی 5 6 ساعت هم بیشتر کار نمیکشم چون برای اتاق هست نظر خودم رو اولد هست ولی خیلیا که داشتن گفتن که بعد یک سال به مشکلات رایج اولدها خوردن . الان سونی 9000f کیفیت خوبی داره؟
مخصوصا تو دقت رنگ ها و تصاویر hdr ؟ چون بعضی ها میگن تو تصاویز hdr رنگ ها بیش از حد تو سونی شسته شده و کم رنگ دیده میشه. یک کمکی کنید مخصوصا الان که قیمت تیوی ها دو تا 3 برابر شده انتخابی کنم پشیمون نشم. یا مدل بهتری که شما سراغ دارید تو همین محدوده 14 15 میلیون سایز 55 اینچ.
با تشکر
اتاقت چقدره؟
9000f خیلی پرنوره ها
تصویرشم براقه
منکه میگم اولد برداری بهتره

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
دوستان فرق این دو کیولد سامسونگ چیه ؟ تو دیجی کالا هم نگاه کردم نفهمیدم تمام مشخصات یکی بود ولی عجیبه واسم و سوال شده این دوتا که تو بازار هستن فرقشون چیه

55Q78
55Q7880

و اینکه الان تو بازار ایران کیولد های سامسونگ فقط ساخت 2017 هست یا 2018 هم وارد شده ؟ (55 اینچ)

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
دوستان فرق این دو کیولد سامسونگ چیه ؟ تو دیجی کالا هم نگاه کردم نفهمیدم تمام مشخصات یکی بود ولی عجیبه واسم و سوال شده این دوتا که تو بازار هستن فرقشون چیه

55Q78
55Q7880

و اینکه الان تو بازار ایران کیولد های سامسونگ فقط ساخت 2017 هست یا 2018 هم وارد شده ؟ (55 اینچ)
پیشنهادم بهت اینه که سام سرویس رو بیخیال شو.جدیدا اسم مدل های جهانی رو تغییر میده و به یک اسم دیگه با کمی تغییر میفروشه.
حالا چرا سری q سامسونگ.؟؟
انتخاب های بهتری هم هست.

• Like
Reactions: Arash.RG

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
پیشنهادم بهت اینه که سام سرویس رو بیخیال شو.جدیدا اسم مدل های جهانی رو تغییر میده و به یک اسم دیگه با کمی تغییر میفروشه.
حالا چرا سری q سامسونگ.؟؟
انتخاب های بهتری هم هست.

والا سخت پول خرید تی وی رو دارم به دست میارم اگر یادت باشه چند ماه پیشم صحبت کردیم، تو این وضعیت خیلی میترسم اولد بخرم و مشکل burn in و سوختن دائمی پیکسل پیش بیاد . و یا مثلا اینکه مستاجر هستیم میترسم تو جا به جایی با یه حرکت کوچیک بدبخت بشم. صرف نمیکنه همچین پولی رو بدم نهایت واسه دو یا 3 سال استفاده

وگرنه به طور کلی میدونم و قبول دارم اولد lg بهتره

حالا باز در مورد مدل های مختلف اولد lg هم دارم سرچ میکنم ببینم کدوم احتمال burn in کمتری داره .

نمیدونم والا بدبختی تو اتاق هم میخوام استفاده کنم دیگه کاملا برتری با اولد میشه ولی همون ترس و استرسه بدجور مردد کرده

اینم بگم استفادم 90% پلی استیشن هست ماکسیموم بخوام تایم بازیم رو بگم 2 ساعت ظهر، 2 ساعت عصرا و شب اگه حسش باشه یکی دو ساعت. غیر پلی استیشن هم فوتبال های اروپا رو میبینم که تهش میشه دو ساعت اگه بخوام دو تا بازی ببینم. فیلم هم ماهی یه بار شاید بزارم رو تی وی ببینم اگه حسش باشه. یعنی از اون دسته ها نیستم 24 ساعت بخوام صدا سیما خودمون یا چمیدونم منوتو فلان ببینم. ولی باز خیلی ترس دارم

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
والا سخت پول خرید تی وی رو دارم به دست میارم اگر یادت باشه چند ماه پیشم صحبت کردیم، تو این وضعیت خیلی میترسم اولد بخرم و مشکل burn in و سوختن دائمی پیکسل پیش بیاد . و یا مثلا اینکه مستاجر هستیم میترسم تو جا به جایی با یه حرکت کوچیک بدبخت بشم. صرف نمیکنه همچین پولی رو بدم نهایت واسه دو یا 3 سال استفاده

وگرنه به طور کلی میدونم و قبول دارم اولد lg بهتره

حالا باز در مورد مدل های مختلف اولد lg هم دارم سرچ میکنم ببینم کدوم احتمال burn in کمتری داره .

نمیدونم والا بدبختی تو اتاق هم میخوام استفاده کنم دیگه کاملا برتری با اولد میشه ولی همون ترس و استرسه بدجور مردد کرده

اینم بگم استفادم 90% پلی استیشن هست ماکسیموم بخوام تایم بازیم رو بگم 2 ساعت ظهر، 2 ساعت عصرا و شب اگه حسش باشه یکی دو ساعت. غیر پلی استیشن هم فوتبال های اروپا رو میبینم که تهش میشه دو ساعت اگه بخوام دو تا بازی ببینم. فیلم هم ماهی یه بار شاید بزارم رو تی وی ببینم اگه حسش باشه. یعنی از اون دسته ها نیستم 24 ساعت بخوام صدا سیما خودمون یا چمیدونم منوتو فلان ببینم. ولی باز خیلی ترس دارم
اگر ترس از بورن این شدن داری سونی x900f از هر نظر نسبت بهq7 ار جعیت داره.
شما ملاکتون از کیفیت تصویر رو دقیق بهم بگو.

• Like

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
اگر ترس از بورن این شدن داری سونی x900f از هر نظر نسبت بهq7 ار جعیت داره.
شما ملاکتون از کیفیت تصویر رو دقیق بهم بگو.

والا اول اینکه با توجه به پولی که میخوام خرج کنم خوب دنبال تکنولوژی جدیدتر بودم و هستم مثل اولد، که حالا نمیدونم حس کردم کیولد هم بلاخره یه حرفایی داره واسه گفتن شاید اشتباه کردم. یعنی اصلا دنبال led معمولی نرفتم.

بعد از نظر تصویر دقت و کیفیت رنگ ها برام مهمه، تو وضوح بالا رنگا داغون نباشن. الان led خودم والا روزی 2 بار پای بازی تنظیماتو عوض میکنم باز چیز جالبی درنمیاد. شارپنس میبرم بالا یجور رنگا دیگه خیلی غیر واقعی و انگار حالت شطرنجی پیدا میکنه تصویر. کم میکنم تصویر خیلی بی روح میشه. فیلمی اگه میزارم ببینم مشکی تصویر عالی باشه چون این موردو زیاد باش مشکل خوردم تو فیلما همیشه (اتاقم هم تقریبا تاریک هست و کلا ترجیحم اینه اتاقم تاریک باشه. تاریک هم نباشه پنجره هارو با یه چیزی میپوشونم نور نیاد :D)

hdr داستان هم میخوام قوی باشه واسه نسل بعد کنسولا احتمالا نیاز بشه.

همونطور که گفتم led حس میکنم نمیچسبه بهم بخرم با این قیمت الان وقتی اولد ها و کیولد تو بازار هست . حالا باز شما تجربت بیشتره و بهتر واردی ...

داداش بخوام برم سمت اولد پشتیبانی و گارانتی این داستانای گلدیران چطوره ؟ امیدی بش هست اگه یه زمانی مشکلی پیش اومد یا باید بندازم دور تی وی رو ؟ و کلا اگه مشکل burn in دائمی پیش اومد قابل حله یا برا همیشه رفته ؟ مثلا با یکی دو دو میلیون هم حل بشه مشکلش باز خوبه .

دمت گرم بابت جوابات و راهنماییت

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
والا اول اینکه با توجه به پولی که میخوام خرج کنم خوب دنبال تکنولوژی جدیدتر بودم و هستم مثل اولد، که حالا نمیدونم حس کردم کیولد هم بلاخره یه حرفایی داره واسه گفتن شاید اشتباه کردم. یعنی اصلا دنبال led معمولی نرفتم.

بعد از نظر تصویر دقت و کیفیت رنگ ها برام مهمه، تو وضوح بالا رنگا داغون نباشن. الان led خودم والا روزی 2 بار پای بازی تنظیماتو عوض میکنم باز چیز جالبی درنمیاد. شارپنس میبرم بالا یجور رنگا دیگه خیلی غیر واقعی و انگار حالت شطرنجی پیدا میکنه تصویر. کم میکنم تصویر خیلی بی روح میشه. فیلمی اگه میزارم ببینم مشکی تصویر عالی باشه چون این موردو زیاد باش مشکل خوردم تو فیلما همیشه (اتاقم هم تقریبا تاریک هست و کلا ترجیحم اینه اتاقم تاریک باشه. تاریک هم نباشه پنجره هارو با یه چیزی میپوشونم نور نیاد :D)

همونطور که گفتم led حس میکنم نمیچسبه بهم بخرم با این قیمت الان وقتی اولد ها و کیولد تو بازار هست . حالا باز شما تجربت بیشتره و بهتر واردی ...

داداش بخوام برم سمت اولد پشتیبانی و گارانتی این داستانای گلدیران چطوره ؟ امیدی بش هست اگه یه زمانی مشکلی پیش اومد یا باید بندازم دور تی وی رو ؟ و کلا اگه مشکل burn in دائمی پیش اومد قابل حله یا برا همیشه رفته ؟ مثلا با یکی دو دو میلیون هم حل بشه مشکلش باز خوبه .

آقا سلام
من الجی B7 دارم
همون اول که اومد خریدم
اگر استفادت برا کنسول هست راحت بگیرو استفاده کن من به عنوان مونیتور دارم ازش استفاده میکنم
یه کوچولو مشکل برن این داشتم که اونم با حدود 10 بار پیکسل رفرش تا حدود خیلی زیادی برطرف شده الان باید دنبالش بگردم تا پیداش کنم
فقط این تلویزیون چون نازک هست خیل باید تو حمل و نقل دقت کنی از موبایل هم نازک تره
گارانتیش میگه برن این رو پوشش میده ولی من شک دارم مخصوصا با قیمت الان تی وی ها

• Like

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191

مدل های qled سامسونگ هم در واقع همون led-lcd هستش.فقط اسمشونو عوض کردن وبیشتر جنبه تبلیغاتی داره و گرنه هیچ تفاوتی نیست.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
آقا سلام
من الجی B7 دارم
همون اول که اومد خریدم
اگر استفادت برا کنسول هست راحت بگیرو استفاده کن من به عنوان مونیتور دارم ازش استفاده میکنم
یه کوچولو مشکل برن این داشتم که اونم با حدود 10 بار پیکسل رفرش تا حدود خیلی زیادی برطرف شده الان باید دنبالش بگردم تا پیداش کنم
فقط این تلویزیون چون نازک هست خیل باید تو حمل و نقل دقت کنی از موبایل هم نازک تره
گارانتیش میگه برن این رو پوشش میده ولی من شک دارم مخصوصا با قیمت الان تی وی ها

سلام.
میگم حالا گارانتی هم مفتی درست نکنه مشکلی نیست، فقط بدونم این مشکل درست شدنی هست خیالم راحت تر میشه.

مثلا LED یکی از آشناها پایین تصویر تاریک شده بود که مشخص شد سوختن ردیف پایینی لامپ هاش. که به نمایندگی سامسونگ زنگ زدن اومدن درست کردن (پول هم گرفتن البته) ولی میخوام بدونم این مسئله اولد هم حل شدنی هست یا راهی نیست تصویر با تعمیرات برگرده و دیگه برای همیشه میمونه؟

بازم تشکر

مدل های qled سامسونگ هم در واقع همون led-lcd هستش.فقط اسمشونو عوض کردن وبیشتر جنبه تبلیغاتی داره و گرنه هیچ تفاوتی نیست.

اره والا تبلیغاتش چشممو گرفت. خیلی از طیف رنگیشو اینا تعریف کرده بودن

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
سلام.
میگم حالا گارانتی هم مفتی درست نکنه مشکلی نیست، فقط بدونم این مشکل درست شدنی هست خیالم راحت تر میشه.

مثلا LED یکی از آشناها پایین تصویر تاریک شده بود که مشخص شد سوختن ردیف پایینی لامپ هاش. که به نمایندگی سامسونگ زنگ زدن اومدن درست کردن (پول هم گرفتن البته) ولی میخوام بدونم این مسئله اولد هم حل شدنی هست یا راهی نیست تصویر با تعمیرات برگرده و دیگه برای همیشه میمونه؟

بازم تشکر

اره والا تبلیغاتش چشممو گرفت. خیلی از طیف رنگیشو اینا تعریف کرده بودن
دوست عزیز شما فقط رنگ ها در نظر گرفتی. ولی تو مبحث لوکال دایمینگ و کنتراست و شیب رنگ و روشنایی هم مورد های مهمی هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر