خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان تو مشخصات اين مانيتور benq ew277hdr هم ٤ ميلي ثانيه و هم ١٢ ميلي ثانيه درج شده يني چي ؟ بعد برا ps4 معمولي خوب هست ؟ اصلا hdr برا فيلم هست فقط يا بازي هاي ps4 معمولي هم hdr هستن و كلا اين hdr چيه ؟
برایه ps4 معمولی یه 27 اینچ عالیه . ال جی تو مدلای full hd گزینه های خوبی داره قیمتاشونم بد نیست . بعد اگه مانیتور شما hdr نباشه چیزی رو از دست ندادید چون مهم اینه که کیفته کلیه تصویر خوب باشه . بعد اگر زاویه تصویر براتون خیلی مهمه پنل ips بگیرید اما اگه مهم نیست پنل tn خوبه چون اکثرشون زمان پاسخگوییه تصویرشون 1ms هست .

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دوستان تو مشخصات اين مانيتور benq ew277hdr هم ٤ ميلي ثانيه و هم ١٢ ميلي ثانيه درج شده يني چي ؟ بعد برا ps4 معمولي خوب هست ؟ اصلا hdr برا فيلم هست فقط يا بازي هاي ps4 معمولي هم hdr هستن و كلا اين hdr چيه ؟
البته ما یک gtg هم داریم حواستون باشه با اینپوت لگ فرق میکنه.مثلا مانیتور های با پنل tn نوشته 1ms gtg به این معناست که مانیتور میتونه بدون ghost (روح مانند) شدن تصویر به شما فریم بالای 60 بده.در واقع بهترین پنل های tn هم میانگین اینپوت لگ 9 میلی ثانیه ای دارن.
این tv که شما گذاشتین یکی از بهترین اینپوت لگارو داره که حدود 12 میلی ثاینه هست که خیلی هم خوبه.
بیشتر برای خرید Tv کنسول فقط سعی کنید رو کیفیت تصویر با پنل 60hz زوم کنید.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دیگه دِلُ زدم به دریا گفتم هر چی شد:D
LG C7:|:Dرفتم Sony X9300E بگیرم دیدم یا تموم کردن یا قیمتشو طرفای 9.5 به بالا زدن.منم گفتم حالا که اینجوریه میرم C7 که 9100 قیمتشه میگیرم بعلاوه 18 ماه گارانتی و 500 تومن جایزه:Dخداییش کیفیتش باورنکردنیه:wow:شانس اوردم زود گرفتم الان شده 9800 :|
چرا از فروشگاه یکنام نگرفتی؟؟قیمتهاش،خیلی پایینتره!!

• Like
Reactions: Jack cooper

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
مثل اینکه تلویزیون سامسونگ مدل q9fn برای گیمرها ساخته شده با اینپوت لگ 15 میلی ثانیه و همچنین از تکتولوژی free sync که روی xbox one. هستش پشتیبانی میکنه!!!
فقط قیمتش خیلی زیاده 3800 دلار:D
کیفیت تصویر این تلویزیون خیره کننده است.با اینکه مشکی عمیقی تولید میکنه و یکجورایی خیلی نزدیک شده به oled ها

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
درود
تو بازار ایران مانیتور یا tv سایز زیر 40 که HDR داشته باشه اومده؟
مانیتور hdr دار به سختی پیدا میشه متاسفانه مدلای روز مانیتور تو ایران اصلا نیست مثل مدل جدید ال جی که میشه گفت تقریبا تمامیه فناوری هارو داره . یا سری های جدید asus که خدایه کیفیتن

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
برایه پرو میخوای یا معمولی بعد تا چقدر میخوای هزینه کنی ؟
برای ps4 معمولی میخوام
خودم این مدل 27 اینچ ال جی LG 27MP68VQ رو پیدا کردم که پنلش ips هستش فقط گیج شدم که پنل ips بهتره یا VA؟ چون شنیدم که میگن کنتراست پنل VA و غلظت رنگ هاخیلی بیشتر از ips هست و ips فقط زاویه دید بهتری داره. حقیقتش تو صفحه نمایش گوشیای موبایل هم amoled سامسونگ رو اگرچه تصویر حقیقی رو نمیدن ولی بخاطر غلظت رنگهاش بیشتر میپسندم تا ips ها
با این تفاسیر پنل va بگیرم یا ips ؟

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
برای ps4 معمولی میخوام
خودم این مدل 27 اینچ ال جی LG 27MP68VQ رو پیدا کردم که پنلش ips هستش فقط گیج شدم که پنل ips بهتره یا VA؟ چون شنیدم که میگن کنتراست پنل VA و غلظت رنگ هاخیلی بیشتر از ips هست و ips فقط زاویه دید بهتری داره. حقیقتش تو صفحه نمایش گوشیای موبایل هم amoled سامسونگ رو اگرچه تصویر حقیقی رو نمیدن ولی بخاطر غلظت رنگهاش بیشتر میپسندم تا ips ها
با این تفاسیر پنل va بگیرم یا ips ؟
دوست عزیز این مدل یکی از بهترین مانیتورایه full hd ال جی هست . بنظر منم شما همین رو بخرید هم اندازش خوبه هم کیفیتش خوبه . در مورد پنل هم خوب میشه گفت ips بهتره ولی خوب va هم مزایایه خودشو داره ولی خوبیه ips اینه که زاویه دیدش خیلی خوب مثلا مانیتوره خود من پنلش tn هست کافیه فقط یه متر اینور اونور شی تا کلی کیفیت تغیر کنه ولی ips این مشکلات رو نداره

5096

کاربر سایت
Apr 20, 2018
3
سلام دوستان یه تلویزیون برای گیمینگ پی اس 4 میخواستم معرفی کنید قیمتش بین 2 تا 3 میلیون باشه 43 الی 49 اینچ زمان پاسخگویی خوبی داشته باشه هر مدل و برندی میشناسید معرفی کنید یکی از دوستان uj752v معرفی کردن نظر شما چیه؟؟؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان یه تلویزیون برای گیمینگ پی اس 4 میخواستم معرفی کنید قیمتش بین 2 تا 3 میلیون باشه 43 الی 49 اینچ زمان پاسخگویی خوبی داشته باشه هر مدل و برندی میشناسید معرفی کنید یکی از دوستان uj752v معرفی کردن نظر شما چیه؟؟؟
سامسونگ ku7970

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر