خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
ps4 pro اکثر بازی هارو با رزولوشن بالاتر از 1080p اکثرا 1440p اجرا می کنه که همگی به 4k آپسکیل میشن که کیفیت اون به مراتب بسیار بهتر هست و تشخیص اون با 4k واقعی یکم دشوار هست البته بعضی بازی ها هستن 4k native اجرا میشن مثل last of us یا pes 2018 و ...
ولی در کل اگر ps4 pro داری یا قصد خرید داری تو خرید 4k شک نکن چون تفاوت کاملا مشخص و واضح هست و برتری محسوسی تو شفافیت و وضوح بازی داره.
ممنون. شما اطلاع دارید که مینیمم قیمت یک مانیتور یا تلویزیون 4K چند هست؟ چون می خوام حداقل هزینه رو بکنم. سایزش هم واسم مهم نیس، یعنی اگه سایز کوچیک هم باشه مشکلی ندارم اصلا

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
ممنون. شما اطلاع دارید که مینیمم قیمت یک مانیتور یا تلویزیون 4K چند هست؟ چون می خوام حداقل هزینه رو بکنم. سایزش هم واسم مهم نیس، یعنی اگه سایز کوچیک هم باشه مشکلی ندارم اصلا
به نظر من بهترین گزینه که با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی بتونید تهیه کنید مدل x8000 هست که هم کیفیت فوق العاده ای داره و هم HDR که اگر بتونید سایز 43 اینچشو تهیه کنید گزینه بسیار خوبی هست. چون سایز 49 اینچ این مدل از پنل IPS استفاده میکنه و کنتراست پایین تری داره. قیمت اون هم فکر میکنم دوروبر 800 - 2700 پیدا میشه. البته گزینه های پایین تری هم هست که قطعا کیفیت این مدل رو ندارند. مثل ub8500 الجی ولی گزینه خوبی برای گیم نیست و کیفیت به مراتب پایین تری داره.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
تو تمام ویدیوهایی که تو یوتیوب دیدم مدل QF7 سامسونگ سایز 55 اینچش از تمام مدلها به غیر از Sony A1 Oled و E9005برتری داشت..هرچند rtings خوشش نیمده ولی باور کنید من این همه مقایسه تو یوتیوب دیدم نتونستم به خودم بقبولونم که سرتر از کوانتوم دات سامسونگ باشه...هرچند الا ساموسنگ Q9 رو هم زده و باید سونی A1 با اون مقایسه بشه ولی تو مقایسه سونی با Q7 مشخص بود سونی برتری داره...تصاویر LG OLED خیلی دیگه آبی میزنه تصویر...داشتم میرفتم سمت B6 یا B7 که کلا پشیمون شدم فعلا...در کل با ویدیو دیدن نمیشه حتمی نظر داد..چون خیلی چیزها دخیل میتونه باشه مثل کالیبره نبودن تصویر و .....

جالبه Panasonic Oled عجب چیزی از اب درامده.

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,622
والا تا دیروزم قصد خرید نداشتم ..LED من متاسفانه دیشب خراب شد و بک لایتش چندتاش سوخته احتمالا...فکر کنم 500 خرجشه ....تی وی من W904A براویا بود که 3سال پیش تقریبا خریدم و بسیار هم راضی بودم ازش..نمیدونم چرا اینجوری شد از شانس گندم.
الانم می ترسم هزینه کنم برای OLED LG بعد خراب شه دیگه خر بیارو باقالی بار کن..درسته دستم رو گذاشت تو پوست گردو براویا ولی کماکان انتخابم فکر کنم براویا باشه مگر یوهو تصمیم تغییر کنه.

دوستانی که LED دارن بهتون یه توصیه ای بکنم حتما جدی بگیریدش.

از دیشب که LED من به فنا رفت کلی تحقیق کردم که ببینم ایراد LED من چی بوده و بتونم عیب یابی کنم که تو همین حین اطلاعاتی هم به دست اوردم که گفتم در اختیارتون بزارم و همچنین تجربیاتی از 10 سال پیش.

همیشه بعد از 2 تا 3 ساعت بازی مداوم یا کار با TV به تلویزیونتون استراحت بدید...گرمای بیش از حد ممکنه به پنلتون آسیب بزنه بعد از مدتها..این توصیه یک تعمیر کار حرفه ای led بود.

بعضی ها میگن گارانتی تو ایران کشکه..حدودا سال 2009 اینا بود یه lcd 46 براویا خریدیم با گارانتی که تقریبا 1 ماه مونده بود گارانتیش تموم شه پیکسل سوخته عمودی افتاد روی tv ..گارنتی هم تا اونجا که یادمه ایران بازرگان بود...خودشون امدن جمع کردن بردن و یه پنل نو انداختش روش که 10 روز هم طول کشید از دبی وارد کردن و 1 ریال هم نگرفتن از ما و گفت اگر گارانتی نبود باید 1 میلون پول پنل می دادیذ در حالی که ما 1500 خریده بودیم lcd زو.

در کل به نظز من led رو اگر توان مالی دارید حتما با گارانتی بگیرید و اقلا تا 2 سال با خیال راحت استفاده کنید.
واقعا چرا اینطوریه تی وی های سونی
ماله من هم یه خط عمودی وسط صحفه افتاده ولی چون قدیمیه دیگه درستش نکردم
الان هم منتظرم تا برم یه 8000d بگیرم هی مشکل پیش میاد

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
تو تمام ویدیوهایی که تو یوتیوب دیدم مدل QF7 سامسونگ سایز 55 اینچش از تمام مدلها به غیر از Sony A1 Oled و E9005برتری داشت..هرچند rtings خوشش نیمده ولی باور کنید من این همه مقایسه تو یوتیوب دیدم نتونستم به خودم بقبولونم که سرتر از کوانتوم دات سامسونگ باشه...هرچند الا ساموسنگ Q9 رو هم زده و باید سونی A1 با اون مقایسه بشه ولی تو مقایسه سونی با Q7 مشخص بود سونی برتری داره...تصاویر LG OLED خیلی دیگه آبی میزنه تصویر...داشتم میرفتم سمت B6 یا B7 که کلا پشیمون شدم فعلا...در کل با ویدیو دیدن نمیشه حتمی نظر داد..چون خیلی چیزها دخیل میتونه باشه مثل کالیبره نبودن تصویر و .....

جالبه Panasonic Oled عجب چیزی از اب درامده.
متاسفانه بزرگترین مشکلی qled های سامسونگ ، دیده شدن ساب پیکسل هاست به شکلی که وضوح تصویر رو تحت شعاع قرار میده (تو تست rtings کاملا مشخصه) و اینکه همچنان image flicker تو این برند و lg وجود داره که توی این زمینه اصلا به tv های sony نمیرسن
ولی تو بقیه موارد پیشرفت خوبی داشتن مخصوصا دامنه رنگ ها و غلظت رنگ ها
........................................
به نظرم سونی x900e و x930e تو این بازار گزینه های بهتری هستن

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
متاسفانه بزرگترین مشکلی qled های سامسونگ ، دیده شدن ساب پیکسل هاست به شکلی که وضوح تصویر رو تحت شعاع قرار میده (تو تست rtings کاملا مشخصه) و اینکه همچنان image flicker تو این برند و lg وجود داره که توی این زمینه اصلا به tv های sony نمیرسن
ولی تو بقیه موارد پیشرفت خوبی داشتن مخصوصا دامنه رنگ ها و غلظت رنگ ها
........................................
به نظرم سونی x900e و x930e تو این بازار گزینه های بهتری هستن
کلا سامسونگ امسال عالی کار نکرد در مقایسه یا پارسال متاسفانه در مقابل سونی امسال عالی بود

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
کلا سامسونگ امسال عالی کار نکرد در مقایسه یا پارسال متاسفانه در مقابل سونی امسال عالی بود
به نظرم این که گفتی"متاسفانه" ، به خاطر تک بودن این دو مدل و نتیجه اون قیمت غیر منطقیشونه
هر وقت رقابت تو بازار نباشه مصرف کننده ضرر میکنه
البته فقط تو ایران:|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
انتخاب نهایی من x9300e هست...بزگترین ایرادیش فقط زاویه دیدش هست که برای من مهم نیست خیلی...با درهم امارات چک کردم قیمت تموم شدش 8190 هست..اونوقت چجوری یه سریها زیر قیمت میدن ؟

کسی از دوستان LG OLED B7 خواست قیمت امروز 7730 با 18 ماه ضمانت گلدیران...نمایندگی گلدیران مرزداران.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arsenalmom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر