خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
بنده تلویزیون sony w670 دارم الان که به ps4 pro وصل کردم.تلویزیون خوبیه ولی کرم 4k افتاده به جونم.
تا ۲ میلیون بهترین تلویزیون که 4k باشه و. Hdr قابل قبولی هم داشته باشه چی میتونم بگیرم؟
سایز بین ۴۲-٤٣
به شدت اینپوتلگ و ریسپانس تایم و. موشن بلر برام اهمیت دارن.
تلویزیون های مد نظر خودم:
Samsung ku7000 43 که سره موشن بلر و hdr مرددم میکنه.(يه سري ريويوها بد گفتن ولي صاحبانش راضين) judder خيلي اذيت ميكنه؟
Lg 43uj752v که به نظرم انتخاب خوبیه ولی از کیفیت پنل و رنگش مطمعن نیستم چون. IPS هست،اگر در حد تی وی. الانم بهم کیفیت کنتراست و روشنایی بده اوکیم.
Hdr این تلویزیون رو. نمیدونم چجوریه از دوستانی که دارن تقاضای راهنمایی دارم.
من زیاد پیش میاد توی اتاق کاملا تاریک بازی کنم این نکته مد. نظرتون. باشه.
فاصلم تا تلویزیون ۲ متر هست.(اصلا از این فاصله توی سایز 43 برام سوییچ کردن از fhd to uhd قابب درک هست؟)
هر تلویزیونی معرفی میکنین لطفا زیرنویس فارسی رو هم مثل ادم ساپورت کنه که از این سونی سر این قضیه زجر کشیدم.
پیشاپیش ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadeghbb

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
بله همون 43 مد نظره ...
تو یسری سایت ها نوشته بودن پنل 43 با 49 فرق داره تو x800
بله
پنل ۴۳ va و کنتراست بیشتر و عمق مشکی بهتری داره

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

سلام
بنده تلویزیون sony w670 دارم الان که به ps4 pro وصل کردم.تلویزیون خوبیه ولی کرم 4k افتاده به جونم.
تا ۲ میلیون بهترین تلویزیون که 4k باشه و. Hdr قابل قبولی هم داشته باشه چی میتونم بگیرم؟
سایز بین ۴۲-٤٣
به شدت اینپوتلگ و ریپانس تایم و. موشن بلر برام اهمیت دارن.
تلویزیون های مد نظر خودم:
Samsung ku7000 43 که سره موشن بلر و hdr مرددم میکنه.(يه سري ريويوها بد گفتن ولي صاحبانش راضين) judder خيلي اذيت ميكنه؟
Lg 43uj752v که به نظرم انتخاب خوبیه ولی از کیفیت پنل و رنگش مطمعن نیستم چون. IPS هست،اگر در حد تی وی. الانم بهم کیفیت کنتراست و روشنایی بده اوکیم.
Hdr این تلویزیون رو. نمیدونم چجوریه از دوستانی که دارن تقاضای راهنمایی دارم.
من زیاد پیش میاد توی اتاق کاملا تاریک بازی کنم این نکته مد. نظرتون. باشه.
فاصلم تا تلویزیون ۲ متر هست.(اصلا از این فاصله توی سایز 43 برام سوییچ کردن از fhd to uhd قابب درک هست؟)
هر تلویزیونی معرفی میکنین لطفا زیرنویس فارسی رو هم مثل ادم ساپورت کنه که از این سونی سر این قضیه زجر کشیدم.
پیشاپیش ممنون
بنظر من اگه از tv راضی هستی این کارو نکن

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: sadeghbb

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
عزیز تا الان هیچ بازی با 4k واقعی برای کنسول نیومده.
نمونش لاست لگسی که با 1440p عرضه شد.
فعلا با همین فول اچ دی سر کن تا نسل نهم
درسته ولی بازی های خوبی 4k عرضه شدن.
بیخیال کنسول قدرتمند XBOX ONE X هم نشید!

• Like
Reactions: mgh2225

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
عزیز تا الان هیچ بازی با 4k واقعی برای کنسول نیومده.
نمونش لاست لگسی که با 1440p عرضه شد.
فعلا با همین فول اچ دی سر کن تا نسل نهم
چرا ٤k واقعي هم داريم ولي كمن.
خوب برادر بازم بهتر از FHD هست ديگه.من تصوير بالاي fhd رو ديدم واسه ي من كاملا ملموس بود تفاوت.
به غير از بازي من فيلم هم ميبينم كه حالا اونقدر مهم نيست.hdr هم ميخوام.
......
كسي جواب يا راهنمايي نداره؟ تا ٢ تومن چي ميشه گرفت ٤٣ اينچ؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
فیلیپس مانیتور اولترا اچ دی با رزولوشن 8K معرفی کرد

فیلیپس جدیدترین نمایشگر خود را با رزولوشن 8K معرفی کرد. این محصول از پنل IPS بهره می‎برد و به‌طور کامل از طیف رنگی AdobeRGB پشتیبانی می‎کند.
شرکت فیلیپس سعی کرده است همانند دِل توجه بیشتری به نمایشگرهای دارای رزولوشن بالا داشته باشد و به همین منظور جدیدترین محصول خود را با رزولوشن 8K معرفی کرده است. مدل 328P8K از پنل IPS با رزولوشن ۷۶۸۰ در ۴۳۲۰ پیکسل بهره می‎برد و از طیف رنگی AdobeRGB و SRGB پشتیبانی می‎کند.
نمایشگر 328P8K می‎تواند حداکثر روشنایی ۴۰۰ نیت ارائه دهد و شرکت سازنده این ویژگی را HDR 400 نام‌گذاری کرده است. به نظر می‎رسد پنل به‌کاررفته در این محصول همانند نمایشگر اولتراشارپ UP3218K دِل است که هر دوی آن‎ها توسط ال‎جی تأمین می‎شود. فیلیپس برای بخش اتصالات نمایشگر جدید خود، دیسپلی‎پورت نسخه 1.3 به همراه یو‎اس‎بی نوع A و نوع C در نظر گرفته است.
نمایشگرهای 8K فناوری بسیار جدید و گران‌قیمتی محسوب می‎شوند و به همین دلیل نباید انتظار قیمت مناسب و عرضه زودهنگام آن‎ها را به بازار داشت. طبق اعلام رسمی، محصول جدید فیلیپس در سه‌ماهه اول یا دوم سال ۲۰۱۸ برای خرید در دسترس علاقه‎مندان قرار خواهد گرفت. در حال حاضر نمایشگر اولتراشارپ دِل دارای برچسب قیمت ۳۸۹۹ دلار است و انتظار می‎رود دستگاه ساخت فیلیپس نیز در همین محدوده قیمت‌گذاری شود. باید اشاره کرد که قیمت نمایشگر دِل از هنگام عرضه تاکنون حدود ۲۲ درصد کاهش یافته است، اما به دلیل نبود رقابت زیاد، نمی‎توان شاهد افت قیمت چشمگیری در این رده از محصولات باشیم.

OLED برنده‌ رقابت با QLED شد

در مقایسه‌ای که نتیجه‌ی آن از قبل مشخص بود، اولد برنده‌ی قاطع رقابت با کیولد شد. در این مسابقه، ۲۹ نفر از ۳۰ نفر شرکت‌کننده، به نفع اولد رأی دادند.
اولد مخفف عبارت Organic Light Emitting Diode است و به دسته‌ای از ال‌ای‌دی‌ها گفته می‌شود که به‌صورت اورگانیک (مجموعه‌ای) در کنار یکدیگر قرار داده شده‌اند. اولدها نیاز به نور پس‌زمینه ندارند و به‌تنهایی صفحه‌نمایش را تشکیل می‌دهند.

در مقایسه‌ای که نتیجه‌ی آن از قبل مشخص بود، اولد برنده‌ی واضح رقابت با کیولد شد.

این رویداد در آکادمی بافتا واقع در لندن برگزار شد، در این مقایسه‌ تلویزیون ۵۵ اینچی فیلیپس POS9002 (اولد) و تلویزیون ۵۵ اینچیQ7F سامسونگ (کیولد) حضور داشتند. تلویزیون‌های حاضر در مسابقه از فروشگاهی خریداری شدند و توسط AVForums کالیبره و در اختیار یک گروه ۳۰ نفره قرار گرفتند. محصول شرکت فیلیپس برنده‌ی واضح به این مسابقات بود. در واقع این تلویزیون ۲۹ رأی از ۳۰ رأی ممکن را به خود اختصاص داد و آن یک رأی نیز ممتنع بود.

کیولد فناوری مربوط به ال‌سی‌دی است
امسال سامسونگ تلویزیون‌های خود را تحت نام و تبلیغات کیولد فروخته است. به هر حال این فناوری جدید نیست و در واقع یک تلویزیون ال‌سی‌دی است که یک لایه‌ی کوانتوم دات بین نور پس‌زمینه‌ی ال‌ای‌دی و پنل ال‌سی‌دی قرار دارد. سامسونگ تلویزیون‌های کیولد خود را مطابق با تلویزیون‌های اولد قیمت‌گذاری و اعلام کرده است این تلویزیون‌ها کیفیت (HDR (High Dynamic Range بهتری ارائه می‌دهند.
بر اساس گزارش AVForums‌، نمایش رنگ مشکی در تلویزیون‌های کیولد، به خصوص وقتی که محتوایی به‌صورت HDR نشان داده می‌شود با افزایش حداکثر روشنایی رفع شده است.
سایت Flatpanelshd نیز به نتیجه‌گیری مشابهی دست یافته است.

درحالی‌که یک تلویزیون ال‌سی‌دی می‌تواند از نظر تئوری به میزان روشنایی بالاتری برسد، ویدیویی با کنتراست بالا، این پنل‌ها را مجبور به افزایش مقادیر تاریک‌تر می‌کنند؛ به این معنی که تصاویر می‌توانند فلت و با کنتراست ضعیفی نمایش داده شوند. از سوی دیگر تلویزیون‌های اولد می‌توانند نقاطی با روشنایی بالا را به نحو احسن نشان دهند؛ درحالی‌که رنگ سیاه را نیز به‌صورت خالص و با کیفیت بالا به نمایش می‌گذارند. این کنتراست در محدوده‌ی داینامیکی بسیار زیاد (HDR) است.

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
آقا کسی می‌دونه وقتی به صفحه فشار میاد و لک می‌افته باید چکار کرد؟
امروز موقع جابجایی اینجوری شد

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
آقا کسی می‌دونه وقتی به صفحه فشار میاد و لک می‌افته باید چکار کرد؟
امروز موقع جابجایی اینجوری شد

فك كنم اين چيزي ك شما ميگي ك مثه لك ماتند باشه موقع فشار موضعي ب پنل ب وجود مياد . عكس بگيريد ببينيم وضعيت چيه ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: snoko

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
فك كنم اين چيزي ك شما ميگي ك مثه لك ماتند باشه موقع فشار موضعي ب پنل ب وجود مياد . عكس بگيريد ببينيم وضعيت چيه ...

نابود شده

اینم ضدحال امروز
وقتی خاموش بود این دو نقطه سیاه حالت لکه هستن
روشنشم اینجوریه

• Like
Reactions: Xenon360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر