خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام
این سری e حدودا کی میاد؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
مشخص نيست دقيق... طرفاي ٤ ماه ٥ ماه ديگه . شايدم زودتر

زودتر از همه همين بانه اي ها ميارن . بايد منتظر شيد كي موجود ميشه
دوستان کسی میدونه چجوری میشه میزان کارکرد تلویزیون 850d رو فهمید ؟ منو مخفی داره ؟
نه متاسفانه من بلد نيستم .

سلام
دوستان این اولد جدید ال جی که پایش حلالیه اسمشم فکر کنم b7 اومده تو ایران یا نه ؟
نه هنوز سري ٢٠١٧ ال جي وارد بازار ايران نشدن . تلوزيون هاي عالي اي هستن . از جمله C7

دوستان مدل uh750t ال جی کسی میدونه چجوریه برا بازی؟۶۵اینچش 4.5هست قیمتش.

بايد ببينيد انتظاراتتون از تي وي در چه حد هست . از بابت رزولوشن ٤كي خوب راضي كنندست
اما ممكنه اون رنگهاي عالي و خوش لعاب رو بهتون نده . من ٥٥ اينچ سري ٦ رو ديدم . راضي كنندست . ايقد ضعيف نيست ك تو ذوق بزنه ...

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk

Sent from my iPhone using Tapatalk

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
مشخص نيست دقيق... طرفاي ٤ ماه ٥ ماه ديگه . شايدم زودتر

زودتر از همه همين بانه اي ها ميارن . بايد منتظر شيد كي موجود ميشه

نه متاسفانه من بلد نيستم .

نه هنوز سري ٢٠١٧ ال جي وارد بازار ايران نشدن . تلوزيون هاي عالي اي هستن . از جمله C7

داداش ممنون

آپدیت کردم خوشکل اومد بالا و عالی ... چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنی

1-یه اسپیکر z506 دارم چجوری میشه به تلویزیون وصلش کرد ؟
2-نرم افزار خوب برای ریختن روش چی هست به غیر از mx player و cetuscplay؟
3-هاردی که جواب پس داده باشه باهاش و بدون مشکل کار کنه روش چی سراغ دارید ترجیحا دو ترابایت ؟

ممنون

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
دوستان این فیلمهایی که تو بعضی سایتهای فارسی دانلود فیلم گذاشتن 4k واقعی هستن؟من فیلم i am legend رو 4k دانلود کردم.حجمش 11 گیگ بود.

سلام داداش
فیلم UHD همین الان داخل بازار هستن ولی میگن اکثرا قفل ناجوری دارن که تک و توک تونستن بشکنن اون زمانی کلا همه رو بشکنن میشه 4k واقعی

ضمنا فیلم 4k واقعی اگر بیاد بالای 50 گیگ هست حداقل

اینایی داخل نت میبینی اکثرا screen شده از اون ریلیزها هستن ... یا میکشن پیکسلای تصویر 1080 رو که 4k میرسه ...

فیلم 4k واقعی یه ایکس من بنظرم اومده با یدونه سری جدید کارتون Smurf که اینارو تونستن قفلاشون بشکنن

52116950.jpg

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
مانیتور 24 تا 27 اینچ که حداقل بشه دو تا دستگاه بهش وصل کرد و ترجیحاً خودش اسپیکر هم داشته باشه، تو بازار چی گیر ‌میاد؟

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان تفاوت اصلیه اولد با led چیه ؟
الان مثلا من گوشیه خودم سامسونگه وقتی یه عکس میارم مثل یه ماشین با پس زمینه مشکی هرچقدر نو رو زیاد میکنم فقط ماشینه روشن میشه ، پس زمینش همچنان مشکیه مطلقه . میخواستم بدونم تلوزیونایه اولد هم به این صورت هستن ؟
اونوقت این مشکل دیر بودن زمان پاسخ دهی تصویر تو تلوزیونایه اولد هم هست یا نه ؟

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
سلام دوستان، یه مانیتور 24 اینچ به بالا و فول اچ‌دی درست حسابی معرفی کنید لطفا
رنج قیمتم بین 1 تا 1500 در نظر بگیرید

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
داداش ممنون

آپدیت کردم خوشکل اومد بالا و عالی ... چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنی

1-یه اسپیکر z506 دارم چجوری میشه به تلویزیون وصلش کرد ؟
2-نرم افزار خوب برای ریختن روش چی هست به غیر از mx player و cetuscplay؟
3-هاردی که جواب پس داده باشه باهاش و بدون مشکل کار کنه روش چی سراغ دارید ترجیحا دو ترابایت ؟

ممنون

داداش اين اسپيكرت فك كنم كابل اپتيكال بخوره . با كابل اپتيكال وصل كن به تي وي يا كنسول ... ديگه صداها رو تو اسپيكر ب صورت ٥.١ داري. البته برا كنسول برو تو تنظيمات صدا بذارش روي ٥.١

هارد خيلي تو كارش نبودم ولي سيليكن پاور سري آرمورش چيز خوبين ... يو اس بي ٣ هم داره

نرم افزارم همين mx و file manager بدرد بخورن . برا گشت و گذار تو هار فايل منيجره بدرد ميخوره
چيز خاصي ديگه نصب نكردم
الان مثلا من گوشیه خودم سامسونگه وقتی یه عکس میارم مثل یه ماشین با پس زمینه مشکی هرچقدر نو رو زیاد میکنم فقط ماشینه روشن میشه ، پس زمینش همچنان مشکیه مطلقه . میخواستم بدونم تلوزیونایه اولد هم به این صورت هستن ؟

بعله تلوزيون هاي اولد هم ب همين صورت هستن ك ميگيد ... مثه گوشيهاي سامسونگ . همين ويژگي هست ك باعث كنتراست بي نهايتشون ميشه ...

اين مشكل وجود داشت . اما فك كنم تو مدل هاي ٢٠١٧ ال جي بهبود پيدا كرده باشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

کلا oled tv ها بهتر از گوشی ها هست فعلا ته تکنولوژی همینه

زمان پاسخ دهی تصویر در oled ها کمتر از 1 میلی ثانیه چیزی حدود 0.1 تا 0.3 هست یعنی عملا هیچی زمان اینپوت لگم که برمی گرده به پردازنده و بخشی هم نرم افزارش ربطی به پنل نداره.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یه مانیتور خوب تا ۵۰۰ تومن اینا چی پیشنهاد میدید ؟
بعد این مانیتورا که خروجی صدا ندارن پس برای پخش صدای بازی های ps4 باید چی کار کنم ؟

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
داداش اين اسپيكرت فك كنم كابل اپتيكال بخوره . با كابل اپتيكال وصل كن به تي وي يا كنسول ... ديگه صداها رو تو اسپيكر ب صورت ٥.١ داري. البته برا كنسول برو تو تنظيمات صدا بذارش روي ٥.١

هارد خيلي تو كارش نبودم ولي سيليكن پاور سري آرمورش چيز خوبين ... يو اس بي ٣ هم داره

نرم افزارم همين mx و file manager بدرد بخورن . برا گشت و گذار تو هار فايل منيجره بدرد ميخوره
چيز خاصي ديگه نصب نكردم

داداش کابل اپتیکال رو خودش نیست دیگه درسته ؟ باید جدا بگیرم ؟

یه ویدیو هم زده بود من نفهمیدم چی میگه شما یه نگاه بنداز زحمتت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر