خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
لینک تورنت قسمتهای 5 و 6 planet earth 2 4k..
دوستانی که میخوان کیفیت 4k hdr واقعی رو ببینن حتمن یکی از قسمتهاشو دان کنند و لذت ببرن..
واقعا علاوه بر کیفیت در موضاعاتی که در مورد طبیعت نمایش میده شاهکار هست..

Planet Earth II S01E05-06 HEVC 2160p UHD 360° BluRay HDR DTSHD5.1-DDR Download
داداش من نسخه بلوری اینو دارم هر قسمتش تقریبا همون 13 14 گیگه...الان این 4k hdr که کیفیتش پایین آوردن با نسخه بلوریش چه فرقی میکنه؟ اینقدر تفاوت داره توش که مشخص بشه؟

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
داداش من نسخه بلوری اینو دارم هر قسمتش تقریبا همون 13 14 گیگه...الان این 4k hdr که کیفیتش پایین آوردن با نسخه بلوریش چه فرقی میکنه؟ اینقدر تفاوت داره توش که مشخص بشه؟
داداش منم نسخه بلوری که هر قسمتش 8 تا 9 گیگ هست رو دارم...ولی این جدیده خیلی خیلی بهتره و بخصوص hdr هم هست..
اگه میخوای تفاوت hdr با معمولی رو ببینی حتمن یک قسمت رو دان کن و تست کن..

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستانی که میخوان کیفیت 4k hdr واقعی رو ببینن حتمن یکی از قسمتهاشو دان کنند و لذت ببرن..

سلام دادا
لینک قسمت اولش با همین کیفیت ک توضیح دادین رو لطف می کنید بدید
هر قسمت چند ساعته؟1؟
و سوال مهم تر اینکه چطور دانلود کنم؟
کدوم گزینه رو باید بزنم؟(تا حالا از اینجا دانلود نداشتم)
قابلیت رسیوم هم داره؟چون حجمش خیلی زیاده
ممنون

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
تلویزیون یا مانیتور ها منحنی برای بازی مناسب هستن؟
مشکل خاصی ندارن؟
يخورده مشكل زاويه ي ديد . وگرنه از رو برو مشكل خاصي ندارن.

يكم بحث سليقه هم هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

داداش منم نسخه بلوری که هر قسمتش 8 تا 9 گیگ هست رو دارم...ولی این جدیده خیلی خیلی بهتره و بخصوص hdr هم هست..
اگه میخوای تفاوت hdr با معمولی رو ببینی حتمن یک قسمت رو دان کن و تست کن..
سلام دادا
لینک قسمت اولش با همین کیفیت ک توضیح دادین رو لطف می کنید بدید
هر قسمت چند ساعته؟1؟
و سوال مهم تر اینکه چطور دانلود کنم؟
کدوم گزینه رو باید بزنم؟(تا حالا از اینجا دانلود نداشتم)
قابلیت رسیوم هم داره؟چون حجمش خیلی زیاده
ممنون

داش سعيد من قسمت ٢ رو ك دوستمون مستقيم كرده بود رو دانلود كردم

اينكه اصن خوب نيست . همه چي مات هست . اصن جا خوردم باور كن . فقط تو صحنه هاي كلوز آپ ميشه بگي خوب هست . وگرنه توي لانگ شات ها افتضاح هست . يعني باور كن از ميشه بگي در حد يه ١٠٨٠ خوب هم نيست .
ايقد تصوير شارپ نيست ك ب رزولوشن شك كردم رفتم ببينم واقعا 4K هست؟؟ ديدم نوشته UHD

2fabd08411a6b1c6814a3f6d1a381987.jpg

مثلا اين عكس رو ببينيد . تو اين صحنه الان ك دارم نگاه ميكنم 4k كه چه عرض كنم . انگار ٧٢٠p آپ اسكيل شده
بيشتر هم توي دوربين هاي هواييشون اينطوريه . انگار قدرتشون مثل دوربين هاي فيلمبرداري زميني نيست اين هوايي ها.

همون ك گفتم . توي كلوز آپ ها ب نظر ٤ كي مياد

Last edited by a moderator:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
من فردا از بانه یک x 850 d می خرم از کجا بفهمم سالمه ؟ چطور تستش کنم ؟ احتمال داره که ایرادی داشته باشه که در زمان خرید معلوم نشه و وقتی اوردم خونه مثلا بعد یک هفته خراب شه ؟ چون گارانتی نداره و قیمت تلوزینم کم نیست .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

اينكه اصن خوب نيست . همه چي مات هست . اصن جا خوردم باور كن . فقط تو صحنه هاي كلوز آپ ميشه بگي خوب هست . وگرنه توي لانگ شات ها افتضاح هست . يعني باور كن از ميشه بگي در حد يه ١٠٨٠ خوب هم نيست .
ايقد تصوير شارپ نيست ك ب رزولوشن شك كردم رفتم ببينم واقعا 4K هست؟؟ ديدم نوشته UHD

مثلا اين عكس رو ببينيد . تو اين صحنه الان ك دارم نگاه ميكنم 4k كه چه عرض كنم . انگار ٧٢٠p آپ اسكيل شده
بيشتر هم توي دوربين هاي هواييشون اينطوريه . انگار قدرتشون مثل دوربين هاي فيلمبرداري زميني نيست اين هوايي ها.

کلا فشرده سازی اگر درست انجام نشه جالب نمی شه با tv هم پخشش کنی بهتره. هر چند منم گرفتم کیفیتش خوبه مشکلی نداره.

تلویزیون یا مانیتور ها منحنی برای بازی مناسب هستن؟
مشکل خاصی ندارن؟

جالب نیست به احتمال زیادم طی چند سال اینده کلا منسوخ می شن.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
کلا فشرده سازی اگر درست انجام نشه جالب نمی شه با tv هم پخشش کنی بهتره. هر چند منم گرفتم کیفیتش خوبه مشکلی نداره.
با خود تي وي پخش كردم . ميگم كه . فقط تو بعضي تصاوير اين مشكلي ك كفتم وجود داره
وگرنه توي بيشتر كلوز آپ ها واقعا زيباست . مثل همونجايي ك آهو هاي كوهي دارن آب ميخورن.
يا اونجايي ك عقابها سر روباه كشته شده دعواشون ميشه . اين دو مورد عاااليه .

من فردا از بانه یک x 850 d می خرم از کجا بفهمم سالمه ؟ چطور تستش کنم ؟ احتمال داره که ایرادی داشته باشه که در زمان خرید معلوم نشه و وقتی اوردم خونه مثلا بعد یک هفته خراب شه ؟ چون گارانتی نداره و قیمت تلوزینم کم نیست .
پيشاپيش مبارك باشه انتخاب خوبي داشتي .

برادر در كل خيلي رو اين قضيه حساس نشو
شما همون پيكسل سوخته رو تست كني ب نظر كافي مياد. ضربه و اينا هم بعيده توي بشته بندي خورده باشه موقع حمل و نقل

بهرحال شما سه تا تصوير تمام رنگي آبي و قرمز و سفيد . ببين پيكسل سوخته ميبيني يا نه . ك اونم تا چنتا دونه طبيعيه . فك كنم تا ٤تا

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
پيشاپيش مبارك باشه انتخاب خوبي داشتي .

برادر در كل خيلي رو اين قضيه حساس نشو
شما همون پيكسل سوخته رو تست كني ب نظر كافي مياد. ضربه و اينا هم بعيده توي بشته بندي خورده باشه موقع حمل و نقل

بهرحال شما سه تا تصوير تمام رنگي آبي و قرمز و سفيد . ببين پيكسل سوخته ميبيني يا نه . ك اونم تا چنتا دونه طبيعيه . فك كنم تا ٤تا

ممنون چجوری ببینم

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759

عرفان جان ببین تنظیمات تی وی درست باشه...تو حالت اچ دی آر روشنایی رو ببر روی آخر و رنگ روی 60 و سیاهی روی متوسط..
من 3 نسخه از این مستند رو دارم و واقعا این نسخه آخری فوق العاده با کیفیت هست مخصوصن از نظر hdr تفاوت کاملا مشخصه..
اینم در نظر بگیر این نسخه x265 هست و نسخه اصلیش حجمش از این خیلی بیشتر است..
و همینطور قطعا تصاویر کلوز آپ بخاطر نوع فیلمبرداری و کم بودن فاصله با کیفیت تر میشه..

• Like
Reactions: Jack cooper

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
از گوگل با رزولوشن 4K دانلود كن . بريز رو فلش . بزنبه تي وي . برايتنس رو هم بذار بيشترين حد . اونوقت پنلت رو نگاه كن

اخه من ۷ ۸ سال پیش یه سامسونگ۴۰ گرفتم یه ماه کار کرد بعد تصویر قطع شد و فقط صدا میومد الان میترسم x850 بگیرم یه همچین بلای سرش بیاد .

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اخه من ۷ ۸ سال پیش یه سامسونگ۴۰ گرفتم یه ماه کار کرد بعد تصویر قطع شد و صدا میومد الان میترسم x850 بگیرم یه همچین بلای سرش بیاد .
برادر من جنس بدون گارانتي خريدن ريسكه . بالاخره احتمال همچين مشكلات هست . ولي با توجه ب اينكه سري ٨ و ٩ هر شركت با كيفيت بالا ساخته ميشن بعيده احتمالش خيلي كمه كه همچين مشكلاتي پيش بياد .
توكل كن ب خدا و خريدت رو انجام بده

عرفان جان ببین تنظیمات تی وی درست باشه...تو حالت اچ دی آر روشنایی رو ببر روی آخر و رنگ روی 60 و سیاهی روی متوسط..
من 3 نسخه از این مستند رو دارم و واقعا این نسخه آخری فوق العاده با کیفیت هست مخصوصن از نظر hdr تفاوت کاملا مشخصه..
اینم در نظر بگیر این نسخه x265 هست و نسخه اصلیش حجمش از این خیلی بیشتر است..
و همینطور قطعا تصاویر کلوز آپ بخاطر نوع فیلمبرداری و کم بودن فاصله با کیفیت تر میشه..
داش سعيد روشنايي روي مكس هستش
رنگ هم روي ٥٠
سطح سياهي رو من OFF ميكنم . چون بعضي جاهاي تصوير رو تيره ميكنه و جزئيات تو اون منطقه از بين ميره. همچنين رنگها رو هم كدر ميكنه مثل آبيه دريا. كنتراست پيشرفته رو هم ميذارم روي High .

در كل مشكل رنگ ندارم با اين مستند . احساس ميكنم رزولوشن نيتيو نيست. اون شارپ بودن رزولوشن 4K رو نداره. جز توي تصاوير كلوز آپي كه گفتم . احساس ميكنم بخاطر دوربين باشه. اين افت كيفيت تو تصاوير هوايي بيشتر خودش رو نشون ميده

ميگم نسخه ي فشرده نشده ي اين مستند رو از كجا ميشه دانلود كرد؟ كه كيفيت اصلي رو داشته باشه ؟؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
داش سعيد روشنايي روي مكس هستش
رنگ هم روي ٥٠
سطح سياهي رو من OFF ميكنم . چون بعضي جاهاي تصوير رو تيره ميكنه و جزئيات تو اون منطقه از بين ميره. همچنين رنگها رو هم كدر ميكنه مثل آبيه دريا. كنتراست پيشرفته رو هم ميذارم روي High .

در كل مشكل رنگ ندارم با اين مستند . احساس ميكنم رزولوشن نيتيو نيست. اون شارپ بودن رزولوشن 4K رو نداره. جز توي تصاوير كلوز آپي كه گفتم . احساس ميكنم بخاطر دوربين باشه. اين افت كيفيت تو تصاوير هوايي بيشتر خودش رو نشون ميده

ميگم نسخه ي فشرده نشده ي اين مستند رو از كجا ميشه دانلود كرد؟ كه كيفيت اصلي رو داشته باشه ؟؟

عرفان جان نسخه فشرده نشده هنوز نیومده...اگه هم بیاد بین 30 تا 40 گیگ حجم هر قسمت هست...
اگه فیلم 4k hdr واقعی نیتو میخوای و حجمشم داری حتمن از تورنت فیلم deadpool رو بگیر که واقعی واقعی هست و حجم فیلم 2 ساعته اش 52 گیگ هست..

ولی من از کیفیت همین پلانت ارت 2 که گرفتم خیلی راضی ام..قشنگ hdr توش چشم نوازی میکنه و خیلی با نمونه ممولیش فرق داره..

نسخه اصلیش روی دیسکو بی بی سی داره 60 دلار میفروشه و اونوقت ما با طرح 2 تومنی ایرانسل دان میکنیم..:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر