خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
نه تی وی ایشون HDR ساپورت میکنه و سخت افزار HDR رو داره منتهی HDR 10 و نه HDR1000.
HDR خیلی از دوستان هم در اینجا مثل خودم HDR 10 هست و اصلا پلی استیشن پرو HDR1000 ساپورت نمیکنه و تا بحال نداشته و احتمالا هم نخواهد داشت (فرقشون هم در نور هست که بنظر من اگر نور اتاقتون زیاد نیست HDR 1000 لازم نیست، همین 400 نیت هم چشم رو اذیت میکنه).
شما باید تنظیمات مربوط به Enhanced HDMi رو فعال کنید و معمولا تمامی پورت های HDMi این گزینه براشون فعال نمیشه و باید از دوستانی که دارند تحقیق و پرس و جو کنید.

ممنون خیلی عکسای خوبی میگیرید، دوربینتون چی هست؟ عکس های شمارو به دوستی فرستادم و ازشون جای wallpaper استفاده میکنه:grin:

*عکس ضمیمه هم مال خیلی وقت پیشه ولی متاسفانه با استفاده از فوتومود نگرفتمش و خراب شده.
فکر کنم با فوتومد گرفته .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان بنظرتون بین ks8980 و x850 سونی کدوم بهتره ؟فقط اگه امکانش هست برتریاشون نسبت به هم دیگه رو توضیح بدید
دوست عزیز این تی وی ها در یک رِنج قیمت نیستن که بشه با هم مقایسشون کرد.و بستگی به این داره که چقدر هزینه کنی.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
دوست عزیز این تی وی ها در یک رِنج قیمت نیستن که بشه با هم مقایسشون کرد.و بستگی به این داره که چقدر هزینه کنی.
اونقدها هم اختلاف قیمت ندارند
جفتشون با گارانتی حدود ۱۵۰۰ اختلاف دارند البته باید در نظر بگیرید سایز 8980 بزرگتره و ۶۰ اینچه

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان وقتی تنظیمات تصویر رو میزارید رو اتوماتیک و بازی HDR اجرا میکنید و میرید تو منو براتون این تنضیمات نمایش میده ؟

26fe6157bc914126512dbb4077137f20.jpg

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
الان متوجه شدم خاموش شدن تی وی من (7970) جوریه ک اول ر.س.ی.و.ر قط میشه میگه کابل متصل نیست بعد از 15-20 دقیقه تلویزیون هم خاموش میشه ! از وقتی ر.س.ی.و.ر جدید خریدم اینجوری میشه.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
الان متوجه شدم خاموش شدن تی وی من (7970) جوریه ک اول ر.س.ی.و.ر قط میشه میگه کابل متصل نیست بعد از 15-20 دقیقه تلویزیون هم خاموش میشه ! از وقتی ر.س.ی.و.ر جدید خریدم اینجوری میشه.
اره تلویزیونهای سامسونگ جوریه که اگر تا چند دقیقه تلویزیون از طرف ر.س.ی.ور یا حالا هر دیوایس دیگه ای سیگنال نگیره خود به خود خاموش میشه . شما در مرحله اول پورتی که بهش ر... وصله رو عوض کن بعد اگر درست نشد کابل HDMI رو عوض کن

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
پس داداش خدا رو شکر چیزیش نیست.

• Like
Reactions: HAMED200

mahdi255

کاربر سایت
Mar 18, 2009
34
دوستان بنظرتون بین ks8980 و x850 سونی کدوم بهتره ؟فقط اگه امکانش هست برتریاشون نسبت به هم دیگه رو توضیح بدید
سلام.
- عمق رنگ مشکی در ks8980 بهتره.
- شدت روشنایی و کنتراست ks8980 بهتره.
- سیستم اندروید سونی قابل مقایسه با سیستم تایزن سامسونگ نیست.
- زاویه دید x850d بهتره.
- تو upscalling سونی کلا بهتر از سامسونگ عمل میکنه
- .....

• Like
Reactions: @mahmoud and snoko

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر