خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
من که تا الان باهاش ۳ بعدی ندیدم اما مشکل اولت را نه من ندارم تمام صفحه یک شکل پخش میشه .تنها مشکلی که من تا الان با این تی وی داشتم اینه که یکم تو نمایش رنگ مشکی ضعیف عمل میکنه مثلا تو بازی هایی که توی یه جای تاریک باشند صفحه سیاه تر از حد معمول نشون میده.در مورد 4k و hdr هم هر وقت پرو خریدم تست میکنم

ببین سه بعدیش برام مهمه لطف کن یه تست بزن منتظر خبرت هستم

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
متاصفانه دوستان تواین تاپیک دقیق جواب مشکل سه بعدی تلویزیون UH850V رو نمیدهند ما ازاین سردرگمی دربیام اگه از دوستان کسی کمک کنه لطف بزرگی انجام داده دقیق مشکل عرض کنم درصحنه های که فریم فیلم سه بعدی بالامیره سه بعدی بد بنطر مرسه واقعان تین مشکل خیلی بده کسی این مشکل داره

Leonardoazzuri

کاربر سایت
Jun 8, 2013
41
سلام
بودجه ام حدودا 1400 هست
دوتا گزینه دارم یا مانیتور بخرم یا TV
tv تو این رنج مدل samsung 32j5880 هست (مدل جهانیش samsung j5000)
مانیتور هم اگه بخوام بخرم 27 اینچ های ایسوس یا مدل های 27 اینچ منحنی سامسونگه

سوالم اینه به نظرتون با این پول مانیتور کیفیت تصویر بهتری داره یا tv ؟

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام وقت بخیر دوستان گیمر عزیز
میخام از مانیتور سامسونگم ک 23 اینچ برای پلی 4 استفاده کنم.
خروجی hdmiنداره ولی میتونم با dvi براحتی تصویر اچ دی 1080 رو از این مانیتور بگیرم ک صد البته 1میلی ثانیه زمان پاسخگویش !
تنها مشکلی ک داریم اینه ک صدا رو غیر از دسته از کجا میتونم بگیرم؟؟؟؟
و اینکه کابل اپتیکال مستقیم برای اسپیکر یا هدفون نیست توو بازار برای پشت پلی 4؟
اخه تا اونجایی سرچ کردم باید تبدیل بزنی!
ممنون میشم راهنمایی کنید!یاحق

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
دوستان می‌خوام یه تلویزون 55 بگیرم که بیشترین ارزش خرید رو داشته باشه یکم بررسی کردم رسیدم به sony 8500d که حدود 4500 ایناس. خواستم ببینم مدل خوبی هست یا مدل دیگه ای هست که نسبت به این قیمت ارزش خرید بیشتری داشته باشه؟؟ بیشتر تایم هم فیلم نیگاه میکنم و البته یه نیم نگاهی هم به ps4 pro یا ایکس باکس وان جدیدی که قراره بیاد دارم.

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
دوستان می‌خوام یه تلویزون 55 بگیرم که بیشترین ارزش خرید رو داشته باشه یکم بررسی کردم رسیدم به sony 8500d که حدود 4500 ایناس. خواستم ببینم مدل خوبی هست یا مدل دیگه ای هست که نسبت به این قیمت ارزش خرید بیشتری داشته باشه؟؟ بیشتر تایم هم فیلم نیگاه میکنم و البته یه نیم نگاهی هم به ps4 pro یا ایکس باکس وان جدیدی که قراره بیاد دارم.

تلویزیون بدی نیست فقط بهت بگم سه بعدی نیست اگه دقیق تر میخوای بهش نگاه کنی این ادرس برو دقیق راجبش توضیح داده لینک سایت

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
زیاد جالب نیست.
بین بد وبدتر من الجی uh8500 رو پیشنهاد میدم.اما هر دو تاشون زیاد جالب نیستن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

مدل بسیار خوبی با قیمت عالی هست به اضافه ی اینکه بهترین IPS بازارم هست اما اگر دنبال کنتراست عالی هستید که دیگه IPS هم نباشه زاویه ی دید هم مهم نباشه مدل X85C پیشنهاد می دم(که البته دیگه نیست.) اگر سایز کمتر هم مهم نیست 43X800D پیشنهاد می دم. این اخریه خیلی به صرفه هست همه چیزشم تقریبا عالیه من به شدت سونی برای گیم پیشنهاد می دم.

خوشبختانه سونی هم اپدیت جدیدی داده که دیگه در حالت HDR اصلا INPUT LAG اضافه نمی شه.

• Like
Reactions: M@SOUD64

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام
بودجه ام حدودا 1400 هست
دوتا گزینه دارم یا مانیتور بخرم یا TV
tv تو این رنج مدل samsung 32j5880 هست (مدل جهانیش samsung j5000)
مانیتور هم اگه بخوام بخرم 27 اینچ های ایسوس یا مدل های 27 اینچ منحنی سامسونگه

سوالم اینه به نظرتون با این پول مانیتور کیفیت تصویر بهتری داره یا tv ؟
دوست عزیز بدون هیچ شکی برو مانیتور بگیر

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
سلام
من یه LG مدل UH651V گرفتم
ممکنه با گارانتیش مدلش یکم فرق کنه ولی این چیزی که من گرفتم بدون گارانتیه
کسی از دوستان نظر خاصی نداره بزنه توو ذوق ما؟ x_x:D:D هر کس هم تعریف کنه از این TV لایک میخوره :D:D:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام
من یه LG مدل UH651V گرفتم
ممکنه با گارانتیش مدلش یکم فرق کنه ولی این چیزی که من گرفتم بدون گارانتیه
کسی از دوستان نظر خاصی نداره بزنه توو ذوق ما؟ x_x:D:D هر کس هم تعریف کنه از این TV لایک میخوره :D:D:D

lg کلا در زمینه lcd جز بدترین ها هست فقط oled هاش پیشنهاد می شه تعریفی نیست متاسفانه
سلام.
نمایشگر خوب 32 اینچ مخصوص گیم که زاویه ی دیدش هم تغییر نداشته باشه چی سراغ دارین؟
32 دیگه داره می ره به سمت تاریخ کلا دیگه مدل جالبی در بازار زیاد پیدا نمی شه اما سری 6 سامی اگر پیدا کردید بخرید عالی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر